Komfortowa Limuzyna do Ślubu i na wesele - Toyota Camry - Podróż w amerykańskim stylu !, Sosnowiec - Oferta nr172284 - Oferteo.pl
 

Komfortowa Limuzyna do Ślubu i na wesele - Toyota Camry - Podróż w amerykańskim stylu !, Sosnowiec


Cena brutto: 600.00 PLN
do uzgodnienia

Zapraszamy Państwa do skorzystania z atrakcyjnej oferty wynajmu Super Komfortowej limuzyny z klimatyzacją - Toyota Camry 2,4 152 KM

Szanowni Państwo!

Dzień ślubu, wesele i związane z tym uroczystości, to wyjątkowa i niezwykła chwila dla każdej pary zakochanych podejmujących tę jakże ważną i odpowiedzialną życiową decyzję, jedną z najważniejszych w naszym życiu.
Dbając o każdy szczegół i detal tych przygotowań, pamiętajmy że komfort jazdy, klasa, styl, elegancja, oraz właściwy dobór pojazdu którym będziecie sie Państwo poruszać, to ważne atuty które z pewnością podniosą prestiż Waszej wyjątkowej imprezy jaką bez wątpienia jest Ślub oraz Wesele.

Jeśli właśnie takiego komfortu oczekujecie Państwo w tym dniu nasza oferta jest właśnie dla Was. Kierujemy ją do najbardziej wymagających klientów, zdając sobie sprawę że taki "DZIEŃ" zdarza sie tylko jeden raz w życiu,
zatem wszystko w "NIM" musi być "magiczne", niezwykłe i wyjątkowe, dopracowane pieczołowicie w każdym calu aż do perfekcji włącznie.

DLACZEGO WŁAŚNIE Z NAMI...?

Toyota Camry to klasyczna limuzyna z przepiękną linią nadwozia, oraz niebanalną stylistyką nadającą jej prestiż i komfort jazdy w iście amerykańskim stylu !
Dopełnieniem tego luksusu jest złoty, perłowy kolor nadwozia, który dodaje szyku i elegancji przestronnemu wnętrzu pojazdu z niesamowicie dopracowanymi detalami wykończeniowymi z przeznaczeniem na rynek amerykański.
To co wyróżnia Toyotę Camry, to NIESAMOWITY KOMFORT JAZDY i wyjątkowe wrażenia z podróży, które nie da się porównać z żadną inną marką w tym segmencie motoryzacyjnym ! Samochód posiada KLIMATYZACJĘ, oraz pojemny, otwierany automatycznie bagażnik na kwiaty i prezenty.

NASZA OFERTA:

- Cena wynajmu - 600 zł netto
- Czas do 5 h i limit do 120 km ( przedłużenie do uzgodnienia )

W pakiecie otrzymują Państwo:

- wynajem samochodu wraz z kierowcą
- odbiór kwiatów z kwiaciarni
- przyjazd do Pana Młodego
- przejazd od Pana Młodego po Panią Młodą
- przejazd do USC/ kościoła
- przejazd na salę weselną
- standardowy wystrój pojazdu, wraz z tablicami rejestracyjnymi /P. Młodzi,
Nowożeńcy/

Dodatkowo oferujemy:
- Transport gości busami 9 miejsc
- Sesję fotograficzną
- Obsługę muzyczną /zespół na żywo lub D.J. /

Oferujemy także wynajem Jaguara na inne okoliczności, takie jak: komunie, uroczystości rodzinne, wycieczki, jubileusze, wieczory panieńskie/kawalerskie, spotkania biznesowe itp.- wycena indywidualna.

NASZE ATUTY:

- PEŁEN PROFESJONALIZM
- PUNKTUALNOŚĆ
- SOLIDNOŚĆ
- BEZPIECZEŃSTWO
- LUKSUSOWY KOMFORT JAZDY
- WYJĄTKOWY I NIEPOWTARZALNY KLIMAT

DOBRY WYBÓR:
Toyota Camry to WYJĄTKOWO KOMFORTOWA LIMUZYNA, kwintesencja dobrego gustu i potwierdzenie właściwego wyboru na ślub i wesele, które z pewnością pozostanie w Państwa pamięci na długie lata !

- ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI POZOSTAŁYMI OFERTAMI PRZEWOZU OSÓB, TOWARÓW I USŁUG !

(wstawić linki)

KONTAKT
Tel: +48 604 20 40 60

Polska, Sosnowiec
 
 


Liczba wyświetleń strony: 34