Zarosa Studio - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Zarosa Studio nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Zarosa Studio

O specjaliście

Studio projektowania wnętrz, które stworzy wnętrze specjalnie skrojone do Twoich potrzeb. Wykonujemy kompleksowe projekty wnętrz w Krakowie i zdalnie w całej Polsce.

Branża

Projektowanie wnętrz, Architekt wnętrz, Projekty domów

Obszar działania

Małopolskie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

2 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Magdalena Z. 2 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Bardzo polecam. Pani Kasia robi piękne wizualizacje, które pomagają w podjęciu decyzji, a kontakt jest sprawny i pełen wzajemnego szacunku :). Dodatkowo na plus jest to, że robi szczegółowy kosztorys.

Zofia Ł. 1 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Jestem naprawdę zadowolona ze współpracy z panią Kasią. Kontakt był sprawny i konkretny, szybko się dogadywałyśmy, pani Kasi zależało, aby zrozumieć moja wizję, choć nie zawsze mogło to być łatwe :). Jest to osoba rzetelna i profesjonalna, potrafi też dostosować się do wymagań klienta, ale jednocześnie wytłumaczyć czy jakiś pomysł ma sens. Polecam i mam nadzieję, że sama jeszcze skorzystam z usług pani Kasi!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Zarosa Studio

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Malborska 45, Kraków

WWW

www.zarosastudio.pl

Telefon

Telefon

 

Facebook

facebook.com/zarosastudio

Instagram

instagram.com/zarosa.studio