Zarosa Studio Kraków - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Zarosa Studio nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Zarosa Studio

O specjaliście

Studio projektowania wnętrz, które stworzy wnętrze specjalnie skrojone do Twoich potrzeb. Wykonujemy kompleksowe projekty wnętrz w Krakowie i zdalnie w całej Polsce.

Branża

Projektowanie wnętrzArchitekt wnętrzProjekty domów

Obszar działania

Małopolskie

Opinie

Gwiazdki opinii 2 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Magdalena Z., 2 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Bardzo polecam. Pani Kasia robi piękne wizualizacje, które pomagają w podjęciu decyzji, a kontakt jest sprawny i pełen wzajemnego szacunku :). Dodatkowo na plus jest to, że robi szczegółowy kosztorys.

Zofia Ł., 1 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Jestem naprawdę zadowolona ze współpracy z panią Kasią. Kontakt był sprawny i konkretny, szybko się dogadywałyśmy, pani Kasi zależało, aby zrozumieć moja wizję, choć nie zawsze mogło to być łatwe :). Jest to osoba rzetelna i profesjonalna, potrafi też dostosować się do wymagań klienta, ale jednocześnie wytłumaczyć czy jakiś pomysł ma sens. Polecam i mam nadzieję, że sama jeszcze skorzystam z usług pani Kasi!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Zarosa Studio

Powiązane produkty i usługi: Projekt kuchni,  Meble kuchenne do zabudowy, Schody cena,  Schody dywanowe cena, Budowa schodów, Projekt kuchni Kraków,  Meble kuchenne do zabudowy Kraków, Schody cena Kraków,  Schody dywanowe cena Kraków, Budowa schodów Kraków

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Malborska 45, Kraków

Telefon

501****** Pokaż numer

Facebook

facebook.com/zarosastudio

Instagram

instagram.com/zarosa.studio

Osoba kontaktowa

Katarzyna Zarosa