Serwis Elektrotechniczny, Poznań - Oferta nr159411 - Oferteo.pl
 

Serwis Elektrotechniczny, Poznań


Cena brutto: 1.00 PLN

Firma Z.U.H. RST ELEKTRYK Sebastian Krawczak specjalizująca się w tematyce serwisu elektrotechnicznego od 2013 roku oraz posiadająca doświadczenie 25 lat w tematyce serwisu i prewencji technicznej, oferuje usługi w tematach pełnej obsługi technicznej zakładów przemysłowych, obiektów biurowych, handlowych oraz usługowych oferując usługi dla obiektów nowych przejmując od właścicieli i zarządców obowiązki gwarancyjne infrastruktury technicznej obiektu oraz obsługi pogwarancyjnej skonfigurowanej do potrzeb i wymagań klienta w zakresie:

1. Okresowych przeglądów, konserwacji oraz pomiarów stacji zasilania SN/NN oraz przygotowania i aktualizacji Instrukcji Współpracy Ruchowej.

2. Badania termowizyjne instalacji elektrycznych, cieplnych, chłodniczych oraz kontroli rozdzielnic, maszyn i urządzeń.

3. Modernizacji, remontów oraz wykonania nowych rozdzielnic elektrycznych zasilających maszyny, linie technologiczne, budynki oraz place budowy.

4. Modernizacja systemów sterowania maszyną lub linią technologiczną ze sterowania przyciskami na sterowania za pomocą pulpitów dotykowych.

5. Pomiarów elektrycznych okresowych, odbiorowych i poremontowych instalacji oraz rozdzielnic.

6. Okresowe pomiary elektronarzędzi, maszyn oraz żuraw, suwnic, dźwignic podnośników itp.

7. Przystosowania układów elektrycznych zasilających maszyny oraz linie technologiczne do wymagań minimalnych przy urządzeniach i maszynach elektrycznych związanych z wytycznymi BHP i PIP .

8. Montażu i serwisu układów do stałej analizy rejestracji i kontroli zużycia oraz jakości zasilania energią elektryczną, jako niezbędnego narzędzia do zarządzania i nadzorowania energii elektrycznej w zakładach przemysłowych, obiektach handlowych itp. ze zdalnym dostępem do parametrów nadzorowanej instalacji.

9. Montaż i serwis systemów ppoż oraz systemów sterowania oddymianiem.

10. Montażu i serwisu systemów detekcji gazów.

11. Montażu systemów SZR/RZR (samoczynne lub ręczne załączenie rezerwowego zasilania prądu) w rozdzielniach z wieloma źródłami zasilania sieciowego oraz z zasilaniem poprzez agregat prądotwórczy.

12. Montażu i serwisu układów do kompensacji mocy biernej (dobór i montaż baterii kondensatorów lub dławików w celu obniżenia kosztów związanych z opłatami za energię bierną).

13. Montażu i serwisu systemów elektronicznej kontroli dostępu (KD) do pomieszczeń z rejestracją zdarzeń i przejść przez drzwi i przejścia będące pod nadzorem systemu kontroli.

14. Montażu i serwisu telewizji przemysłowej CCTV .

15. Montażu i serwisu systemów do elektronicznej rejestracji czasu pracy z możliwością wyboru rodzaju przejścia pracownika SŁUŻBOWE, SOCJALNE, WEJŚCIE/WYJŚCIE.

16. Montażu i serwisu systemów do elektronicznego rozliczania czasu obecności w przedszkolach, żłobkach i szkołach prywatnych.

17. Serwisu central wentylacyjnych i rekuperatorów powietrza.

Dla potrzeb klienta przygotowujemy roczny program prewencji technicznej dla wspomnianych w ofercie systemów oraz dla urządzeń i maszyn posiadanych przez zleceniodawcę. W temacie przeglądów gdzie jest dedykowany konkretny serwis przygotowujemy plan współpracy z danym podmiotem i budujemy całość programu prewencji technicznej. W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Wielkopolskie, Poznań
 
 


Liczba wyświetleń strony: 50