Powiedz jak możemy Ci pomóc

Wykończenia

Ostrołęka

2

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Witam. Jesteśmy małą firmą rodzinną. W budownictwie pracujemy od 20 lat. Zajmujemy się kompleksowymi remontami domów I mieszkań, a także lokali usługowych. Zajmujemy się także elektryką,hydrauliką i centralnym ogrzewaniem. Zapraszamy do współpracy.

Branża

Obszar działania

Podlaskie, Mazowieckie, Warmińsko-mazurskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

7 opinii

5 gwiazdek (7)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Janina G. 3 lipca 2023
Pozytywna opinia

Terminowość i super wykonanie usługi. Bardzo dobre zabezpieczenie pomieszczeń przed malowaniem i uporządkowanie po malowaniu. Polecam, profesjonalizm, a przy tym miła atmosfera bez żadnych problemów.

Janina G. 3 lipca 2023
Pozytywna opinia

Terminowość wykonania usługi, bardzo dobre zabezpieczenia pomieszczeń przed malowaniem, super wykonanie, uporządkowanie pomieszczeń po malowaniu, a także profesjonalne podejście do klienta i miła atmosfera w czasie prac. Polecam - fachowość i uczciwość to zaleta wykonawców.

Katarzyna F. 2 lutego 2023
Dam zlecenie na kompleksowe wykończenie domu, 21-50m², Koziki-Olszyny
Pozytywna opinia

Pan Marcin jest bardzo dobrym fachowcem. Zlecenia wykonał profesjonalnie. Mamy w planach dalszą współpracę.

Paulina M. 8 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Bardzo polecam usługi tych panów, pomogli w wyborze materiału i wykonali swoją pracę sumiennie, sprawnie i dokładnie. Po wykonanej pracy panowie posprzątali i zostawili po sobie porządek.

Aneta S. 14 listopada 2022
Pozytywna opinia

Fachowe doradztwo i podejście do wykonywanego zlecenia. Ekipa wyburzała u mnie ścianę między pokojami,skucie posadzki i zrobienie nowej, przeniesienie punktów elektrycznych,panele. Po zakończeniu prac wszystko posprzątane, a całość zrobiona fachowo i estetycznie. Polecam.

Konrad K. 11 listopada 2022
Pozytywna opinia

Bardzo porządna i solidna ekipa. Panowie sprawnie, precyzyjnie, z jak największą dokładnością zrealizowali powierzone zadania. Wykonali kompleksowy remont pomieszczeń biurowych z łazienkami oraz korytarzami, a także drobne prace elektryczne i hydrauliczne. Wszystko z zachowaniem jak najwyższej staranności i czystości. Co ważne od szefa całej ekipy dostałem fachowe doradztwo, w związku z czym uniknąłem zbędnych kosztów. Warto podkreślić, że ekipa działa w sposób przemyślany, odpowiednio dobiera i gospodaruje powierzonym towarem gwarantując tym samym terminowość wykonania prac. Można zaobserwować duże doświadczenie w branży, a także zaangażowanie w pracę. Dlatego kompetencja tej ekipy sprawiła, że moje zadania sprowadzały się jedynie do obserwacji jak wspaniale i szybko przebiega remont biura mojej firmy! Polecam!

Daniel Z. 10 listopada 2022
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalne podejscie do zlecenia. Kopleksowy remont dwoch pokoi, elektryka, tynki, gladzie, malowanie, ulozenie paneli, montaz nowych grzejnikow, montaz nowych drzwi. Sprawnie, profesjonalnie. Polecam tego wykonawce.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Wykończenia
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Wyburzenia i adaptacja lokali

od 10 zł

Ścianki działowe i sufity podwieszane

od 10 zł

Kompleksowe usługa adaptacja poddaszy.

od 100 zł

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Kurpiewskie 38B , 07-400 Ostrołęka

Telefon

+48 ••• ••• Pokaż numer