Wycena nieruchomości Kraków - Najlepsi w 2021

Rzeczoznawcy Majątkowi w Krakowie, 2021

65 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Wycena nieruchomości Kraków
Krystian U.

Długo zastanawiałem się nad wyborem odpowiedniego rzeczoznawcy majątkowego i po długich poszukiwaniach trafiłem na Pana Tomasza, który na początku szczegółowo wyjaśnił jak będzie wyglądała nasza współpraca, oraz z czego składać się będzie sporządzona opinia. Pan Tomasz niezwłocznie podjął odpowiednie działania w celu sprawdzenia nieruchomości pod względem prawnym, jak też dokonał wielu innych ustaleń, które przyczyniły się do ustalenia rzeczywistej wartości kupowanej przeze mnie nieruchomości. Dodam tylko, że bank w trakcie procesu udzielania kredytu znacznie wartość tą zaniżył, bagatelizując rzeczy na które zwrócił uwagę Pan Tomasz. Reasumując, jeśli poszukują Państwo rzeczoznawcy charakteryzującego się doświadczeniem i

BES GRUPA Mariusz Misiowiec - Wycena nieruchomości Trojanowice
Sylwia Z.

Szczerze polecam! Od samego początku tylko plusy: świetny kontakt, Pan Mariusz bardzo szybko odpowiada na wiadomosci i pytania laika ;) sympatyczne i rzeczowe doradztwo w trakcie przygotowania do wyceny nieruchomości. Efekt końcowy przeszedł moje oczekiwania: wycena bardzo szczegółowa, dokument robi wrażenie. Cenowo jestem bardzo zadowolona, sądząc po wkładzie czasu i pracy jest to naprawdę atrakcyjna oferta. Pozdrawiam!

Rzeczoznawca24 Biuro Wycen Majątkowych - Wycena nieruchomości Kraków
Dorota Z.

Podobało mi się, że mają dużą wiedzę i szybko działają. Nie zostawiają klienta jak są jakieś problemy tylko pomagają. Szybko terminowo.

Michał E.

Pani Grażyna odpowiedziała bardzo szybko, była bardzo konkretna. Operat został przygotowany w umówionym czasie, zgodnie z umową.

Doreto wycena nieruchomośći - Wycena nieruchomości Kraków
Dariusz G.

Polecam!

WINTON Wycena Nieruchomości - Wycena nieruchomości Kraków
Artur K.

Szybki i sprawny kontakt, Rzeczoznawca służył radą i profesjonalnie wykonał zlecenie w kilka dni.

Propertis Renata Kisiel - Wycena nieruchomości Zielonki
Grzegorz M.

Zleciłem wykonanie operatu szacunkowego mieszkania, który to został wykonany rzetelnie i w terminie. Dobra komunikacja zleceniodawca-zleceniobiorca zapewniła sprawną realizację zlecenia zgodnie z oczekiwaniami. Polecam.

Więcej profesjonalistów

Rzeczoznawca Majątkowy Magdalena Zań-Kakitek - Wycena nieruchomości Kraków
Jerzy S.

Polecam współpracę z tą firmą. Rzetelnie, terminowo.

EQWANS - Wycena nieruchomości Kraków

EQWANS

 • Kraków
Bon Appetit Justyna Pająk

Super pozytyw! Polecam z czystym sumieniem. Świetna obsługa, pełen profesjonalizm! Pani Sylwia wspaniały człowiek - świetna profesjonalistka doskonale zna się na rzeczy. Stały kontakt telefoniczny oraz mailowy. Polecam.

Paweł Kukla Firma Handlowo Usługowa - Wycena nieruchomości Kraków
Michał M.

Nie mam zastrzeżeń, współpraca przebiegła naprawdę bardzo dobrze. Według mnie Pan Paweł jest wzorowym pośrednikiem, planujemy nawet nawiązać dłuższą współpracę. Bezproblemowy kontakt i pełne zaangażowanie w sprawę. Firma godna polecenia!

ICON Advisory - Wycena nieruchomości Kraków

ICON Advisory

 • Kraków
CFA

Bardzo profesjonalne podejście do klienta i dobry kontakt. Polecam.

wirtualne-spacery.pl - Wycena nieruchomości Kraków
Agencja Detektywistyczna Gdańsk, Windykacja trudnych należności

Usługa wirtualnego spaceru zrealizowana bardzo sprawnie i profesjonalnie. Efekt końcowy zachwyca. Jeszcze raz dziękujemy i polecamy wszystkim.

Dołącz do naszych Rzeczoznawców Nieruchomości w Krakowie

Działasz na rynku jako Rzeczoznawca Nieruchomości i szukasz nowych Klientów z Krakowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Biuro Nieruchomości Natalia Adamek-Drabik - Wycena nieruchomości Kraków
Paweł B.

Korzystałem wielokrotnie, bardzo szybko znaleziono najemców mojego mieszkania, również komunikacja z biurem była na wysokim poziomie właściwie wszystko dało się załatwić zdalnie w tym również odbiór mieszkania od najemców, które wykonywane jest naprawdę profesjonalnie od razu odkryto pewne uszkodzenia mieszkania które najemca starał się ukryć licząc na to, że nie będę mógł dojechać z innego kraju, zdecydowanie polecam!

Towarzystwo Konsultantów Polskich Cracovia Consultants Sp. zo.o. - Wycena nieruchomości Kraków
Bożena K.

Słowny, punktualny, dokładny, pozostawia po sobie porządek.

Livinder - Wycena nieruchomości Kraków

Livinder

 • Kraków
Piotr S.

Bardzo rzetelna firma. Z czystym sercem mogę polecić. Na każdym etapie współpracy pełen profesjonalizm.

My Place Home - Wycena nieruchomości Kraków

My Place Home

 • Kraków
Kirena R.

Genialne podejście do klienta, rzetelność i szybkość działania. Polecam serdecznie!

Andragroup sp z.o.o - Wycena nieruchomości Kraków
Agencja Nieruchomości Contractum Katarzyna Wieczorek

Podziękowanie za współpracę, rzetelne podchodzenie do tematów biznesowych. Agencja posiada bardzo dobrą ofertę w zakresie nieruchomości, pomaga klientom na każdym etapie sprzedaży, solidna Firma.

Rzeczoznawca 24 Biuro Wycen Majątkowych Piotr Figiel - Wycena nieruchomości Kraków

Rzeczoznawca 24 Biuro Wycen Majątkowych Piotr Figiel

 • Kraków
Arteneum Pracownia Architektoniczna

Oszacować wartość nieruchomości - domów, mieszkań, lokali to dla firmy Rzeczoznawca 24 chleb powszedni. Korzystałam z ich usług tej firmy i szczerze polecam. Terminowi i rzetelni. Czy wiecie, że ta firma wycenia także bydło, farmy wiatrowe. Jak ona to robi? Jeśli chcecie wiedzieć, ile kosztuje wasze wymarzone M, to najlepiej tutaj zapytać. Ile zapłacicie za tą usługę, też tutaj się dowiecie, na pewno cena będzie odpowiednia do wartości i jakości usługi. Czego nie potrafi ta firma? Dwóch rzeczy: ani podać ceny niższej od wartości danej rzeczy, ani ceny wyższej od wycenianej rzeczy.

KBUTRYN wycena, nieruchomości, geodezja - Wycena nieruchomości Kraków

KBUTRYN wycena, nieruchomości, geodezja

 • Kraków

Obszarem działalności firmy jest szeroko rozumiana wycena nieruchomości, doradztwo w zakresie rynku nieruchomości, a także usługi w obszarze geodezji i kartografii. Wycenę (szacowanie) nieruchomości sporządzamy na zlecenie osób fizycznych, osób prawnych, jednostek samorządu terytorialnego, urzędów skarbowych oraz instytucji finansowych, w tym banków. Wykonywane przez nas wyceny nieruchomości spełniają wszelkie wymogi stawiane przez obowiązujące przepisy prawa, a także formalne, wynikające z dobrej praktyki i standardów zawodowych. Nasze opracowania charakteryzują się również estetyką i przejrzystością. Nasze wyceny każdorazowo poprzedzone są wnikliwą analizą finansowo-ekonomiczną i prawną przedmiotu wyceny, bieżącą analizą rynku, wizją

Wycena Nieruchomości Paulina Mosiołek - Wycena nieruchomości Kraków

Wycena Nieruchomości Paulina Mosiołek

 • Kraków

Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na Wydziale Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych kierunku Ekonomia ze specjalizacją gospodarowanie nieruchomościami. Kontynuowałam naukę na studiach podyplomowych z zakresu Szacowania Nieruchomości na Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie.Zdobyłam uprawnienia zawodowe nr 7245 w zakresie szacowania nieruchomości oraz maszyn i urządzeń trwale związanych z gruntem, nadane przez Ministra Inwestycji i Rozwoju. Świadczę profesjonalne usługi zarówno dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych oraz jednostek samorządu terytorialnego w zakresie sporządzania operatów szacunkowych, opinii, raportów oraz analiz rynku nieruchomości. Ciągle doskonale swoje kwalifikacje zawodowe poprzez

MegaLit Sp. z o.o. - Wycena nieruchomości Kraków

MegaLit Sp. z o.o.

 • Kraków

Nasza działalność rozpoczęła się w 2002 roku. Długi czas działaliśmy jako firma Biuro Wyceny Nieruchomości i Obsługi Inwestycji Megalit Bożena Markiewicz. Od kilku lat pod nazwą MegaLit Sp. z o.o. Nasza specjalność to wycena nieruchomości oraz budynków i budowli trwale związanych z gruntem. Wyceniamy wszystkie rodzaje nieruchomości. Pracujemy dla dużych firm, banków ale i dla klientów indywidualnych na terenie głównie polski południowej ale nie tylko. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.megalit.eu. Nasze usługi wykonujemy rzetelnie, będziecie Państwo zadowoleni ze współpracy. Siedziba firmy 31-478 Kraków ul. Jana Brzechwy 17/2

Paulina Kosior Wycena Nieruchomosci - Wycena nieruchomości Kraków

Paulina Kosior Wycena Nieruchomosci

 • Kraków

Świadczę kompleksowe usługi w zakresie wyceny nieruchomości. Posiadam uprawnienia państwowe w zakresie sporządzania operatów szacunkowych oraz certyfikację Związku Banków Polskich do wycen dla potrzeb banków. Orientacyjne ceny operatów szacunkowych: - wycena działki budowlanej lub rolnej: 400 zł -700 zł - wycena lokalu mieszkalnego: 400 zł - 600 zł - wycena domu jednorodzinnego: 700 zł - 1000 zł - wycena lokalu użytkowego: od 600 zł - wycena ograniczonych praw rzeczowych: od 600 zł Zapraszam do kontaktu: 531 808 818 Paulina Kosior rzeczoznawca majątkowy

Madhouse Ewa Madej

 • Kraków

Wycena nieruchomości przez licencjonowanego rzeczoznawcę majątkowego wpisanego do centralnego rejestru rzeczoznawców majątkowych, prowadzonego przez Ministra Inwestycji i Rozwoju. Zakres usług obejmuje określanie wartości nieruchomości: • nieruchomości gruntowych niezabudowanych (działki budowlane), • nieruchomości gruntowych zabudowanych (domy), • nieruchomości lokalowych (mieszkalne, użytkowe), • nieruchomości komercyjnych (biurowce, magazyny, obiekty handlowe), Wycena nieruchomości jest realizowana dla zróżnicowanych celów, m.in. kupna/sprzedaży, zabezpieczenia wierzytelności (tzw. wycena dla banku), darowizny i wielu innych.

Biuro Wycen Sławomir Szulc

 • Kraków

asze Biuro oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu wyceny nieruchomości, budynków, budowli, urządzeń budowlanych, praw do nieruchomości oraz maszyn i urządzeń trwale z gruntem związanych, a także analiz rynków nieruchomości, inwestycyjnych oraz planistycznych. Usługi świadczone przez Biuro cechuje nowoczesne podejście do zagadnienia wyceny, solidność oraz obiektywność. W ramach wykonywanej działalności Biuro współpracuje z szeregiem specjalistów, zarówno z zakresu wyceny nieruchomości, jak i na płaszczyźnie interdyscyplinarnej. ​Zapraszam do skorzystania z usług Biura. Sławomir Szulc Rzeczoznawca majątkowy nr uprawnień 7360 ww.bwycen.pl

Biuro Wycen Nieruchomości, doradztwo Majątkowe

 • Kraków

Upstairs - Wycena nieruchomości Kraków

Upstairs

 • Kraków

Na rynku nieruchomości działamy od kilku lat. Zajmujemy się zarządzaniem najmem, pośrednictwem w zakresie najmu a także sprzedażą nieruchomości. Na rynku wyróżnia nas przede wszystkim indywidualne podejście do klienta, prawdziwe zaangażowanie, pasja do nieruchomości, świeża energia a także wykształcenie prawnicze, które sprawia, że każda transakcja jest przeprowadzona w sposób przemyślany i bezpieczny. Zapraszamy do rozmowy telefonicznej celem ustalenia szczegółów oferty!

Eventus Bis Załatwianie spraw urzędowych oraz obsługa rynku nieruchomości - Wycena nieruchomości Kraków

Eventus Bis Załatwianie spraw urzędowych oraz obsługa rynku nieruchomości

 • Kraków

Marzy Ci się szybkie załatwienie spraw urzędowych, bez straty czasu i nerwów, nic prostszego - skontaktuj się z nami Każdą sprawę załatwimy za Ciebie - sprawnie, profesjonalnie i bezpiecznie. Zdziwisz się jak fajna i niedroga jest taka usługa. Działamy na terenie całego miasta Krakowa oraz gmin: Zielonki, Wielka Wieś, Michałowice. Staramy się maksymalnie oszczędzać Twój czas. Wystarczy mail z informacją jaką sprawę należy załatwić, w wiadomości zwrotnej otrzymasz zakres usługi wraz z wyceną i przewidywanym terminem realizacji. Oferujemy również pełen zakres usług związanych z obsługa rynku nieruchomości w tym - Usługę administrowania najmem. Umowy o podjęcie celowych działań (pośredniczenie w załatwieniu formalności, o pośrednictwo w

Pani - Wycena nieruchomości Kraków

Pani

 • Kraków

Działalność firmy Re/Max Duo rozpoczęła się w 2012 roku. Charakteryzuje ją wysoka jakość i skuteczność oferowanych usług. Nasza specjalność to wynajem,sprzedaż i kupno nieruchomości głównie na terenie Krakowa ale nie tylko. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego agenta, który zapewni Ci wpełni profesjonalną usługę na najwyższym poziomie, skontaktuj się ze mną, a sprawnie przeprowadzę Cię przez każdy rodzaj transakcji.

Pracownia Projektowo-Rzeczoznawcza Marek&Żaak - Wycena nieruchomości Kraków

Pracownia Projektowo-Rzeczoznawcza Marek&Żaak

 • Kraków

Pracownia Projektowo-Rzeczoznawcza Marek & Żaak to połączenie profesjonalizmu i nowoczesności. Połączyliśmy specjalistyczną wiedzę i doświadczenie z nowoczesnymi technologiami w budownictwie i motoryzacji – tak tworzymy nasze opinie i wyceny. Świadczymi usługi w zakresie rzeczoznawstwa motoryzacyjnego, maszynowego i majątkowego. Między innymi: wyceny do akcyzy, wartości rynkowe, kosztorysy napraw, opinie, ekspertyzy. Posiadamy duże doswiadczenie oraz odpowiednie uprawnienia i certyfikaty. Oferujemy nasze usługi głównie na terenie województwa małopolskiego ale rzetelnego zleceniodawcę mamy możliwości reprezentować na terenie całego kraju.

Agencja Nieruchomości NOWAK ESTATE, Tomasz Nowak - Wycena nieruchomości Kraków

Agencja Nieruchomości NOWAK ESTATE, Tomasz Nowak

 • Kraków

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Pośrednictwo nieruchomości NOWAK ESTATE proponuje swoim klientom sprzedaż: Mieszkania Kraków, Działki Kraków, Lokale Kraków, Lokale Użytkowe Kraków, Lokale Biurowe Kraków, Działki w Krakowie. Oferujemy również zarządzanie nieruchomościami zarówno pojedynczymi mieszkaniami jak i kamienicami lub budynkami wielorodzinnymi. Oferujemy również Kamienice Kraków, Kamienice Śląsk, Kamienice Katowice, Działki pod Krakowem. Nasze Biuro Nieruchomości Kraków jest skuteczne. Specjalizujemy się w poszukiwaniu nieruchomości Kraków na indywidualne zlecenie. Nasz przyjazny i profesjonalny zespół pomoże Państwu sprzedać swoją nieruchomość w Krakowie, kupić nieruchomości w Krakowie. Mamy również w

Architekt Mikoda - Wycena nieruchomości Kraków

Architekt Mikoda

 • Kraków

Architekt Mikoda www.architektmikoda.pl Zajmuję się projektowaniem architektonicznym i wielobranżowym realizując pełnobranżowe projekty budowlane , prowadzę także formalno-prawną stronę inwestycji, wykonuję analizy architektoniczne i urbanistyczne działek inwestycyjnych dla Klientów, służę pomocą w weryfikacji, pozyskiwaniu i przygotowywaniu terenów dla Inwestorów prywatnych, firm oraz instytucji. Jako architekt posiadający aktualne uprawnienia budowlane IARP, dysponuję wieloletnim doświadczeniem w pracy zawodowej nie tylko projektowej ale również inżynieryjnej i wykonawczej na budowach zarówno przy inwestycjach małej skali jak i liczonych w tysiącach m2 powierzchni i m3 kubatury, oferuję swoim Klientom kompletne usługi w zakresie

Remigiusz Kalbarczyk Reczoznawca Majątkowy - Wycena nieruchomości Kraków

Remigiusz Kalbarczyk Reczoznawca Majątkowy

 • Kraków

Zdarzają się czasem sytuacje, kiedy stoimy przed wyborem: skorzystać z usług rzeczoznawcy majątkowego czy spróbować samodzielnie wycenić nieruchomość. Decyzję uzależniamy od wielu czynników. często chcąc zaoszczędzić czas wykonujemy niedbały rekonesans wśród okolicznych domów i mieszkań oraz wyceniamy nasze lokal mieszkalny według własnej koncepcji. Brak doświadczenia w ogłaszaniu nieruchomości może skutkować zaniżeniem jego wartości i wprowadzeniem potencjalnego kontrahenta w błąd. Aby nie zaniżyć wartości warto poszukać sprawdzonych metod takich jak rzeczoznawca majątkowy, który ma ogromne praktykę w wycenie domów i mieszkań. Aby koszt nieruchomości była adekwatna do jego stanu i wartości powinno się skorzystać z wyceny poprzez fachowca

Wycena nieruchomości mienia zabużańskiego - Wycena nieruchomości Kraków

Wycena nieruchomości mienia zabużańskiego

 • Kraków

Szanowni Państwo! Wykonujemy operaty szacunkowe niezbędne do uzyskania rekompensaty z tytułu pozostawienia nieruchomości poza obecnymi granicami Rzeczypospolitej Polskiej - rzetelnie i fachowo. Służymy poradą jeżeli nie uzyskali Państwo jeszcze wymaganego ustawą postanowienia wojewody. Podejmujemy się trudnych spraw. Nasza rekomendacja to zadowoleni klienci, to liczne zrealizowane na podstawie naszych operatów szacunkowych wypłaty świadczeń pieniężnych. Jeżeli potrzebują Państwo operat szacunkowy, zapraszamy do biura po wcześniejszym ustaleniu dogodnego terminu spotkania. Nasza działalność na rynku nieruchomości obejmuje również: Wycena nieruchomości: - nieruchomości komercyjne, - domy jednorodzinne, mieszkania, - działki

NOWY ŚWIAT Kraków - Wycena nieruchomości Kraków

NOWY ŚWIAT Kraków

 • Kraków

Agencja nieruchomości NOWY ŚWIAT Kraków, działamy na terenie miasta Krakowa oraz województwa małopolskiego. Nasze wartości to profesjonalizm i uczciwość, dlatego jesteśmy najczęściej polecanym biurem nieruchomości w Krakowie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług: SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI. Nie możesz znaleźć kupca? Możemy Ci pomóc – przygotujemy mieszkanie (home staging), zrobimy profesjonalne zdjęcia, stworzymy atrakcyjną ofertę, wypromujemy ją, znajdziemy kupca – szybko i bez stresu. KUPNO NIERUCHOMOŚCI. Szukasz mieszkania? Z nami wybór staje się łatwiejszy, szybszy i bardziej trafny. Pomagamy znaleźć to czego szukasz oraz minimalizujemy stres związany z zakupem, gwarantując profesjonalizm i przejrzystość usług. INWESTYCJE.

INPAX - Wycena nieruchomości Kraków

INPAX

 • Kraków

Inpax jest to firma zajmującą się rzeczoznawstwem w trzech branżach – inżynierii budowlanej, rzeczoznawstwie majątkowym oraz rzeczoznawstwie samochodowym. Doskonale doświadczony zespół ekspertów, posiadających szeroką wiedze i renomę. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i klientów instytucjonalnych, wykonujemy zlecenia na terenie całej Polski. Jesteśmy Do Twojej Dyspozycji !

GeoBrand Consulting - Wycena nieruchomości Kraków

GeoBrand Consulting

 • Kraków

Pragniemy przedstawić ofertę naszych usług, zachęcić do nawiązania współpracy oraz korzystania z naszych usług. Firma GeoBrand Consulting zajmuje się wyceną nieruchomości, wyceną maszyn i urządzeń trwale związanych z gruntem, analizami rynku nieruchomości oraz szeroko rozumianym doradztwem na rynku nieruchomości. Dla naszych klientów wykonujemy operaty szacunkowe, ekspertyzy, analizy i opinie dla różnych rodzajów nieruchomości. Nasze opracowania mogą być wykorzystane do celów:  ustalenia wysokości ceny w transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości,  sprawozdań finansowych (szacowanie wartości godziwej nieruchomości),  ustalenia wysokości wkładów niepieniężnych do spółek (tzw. aportów),  ustalenia wartości początkowej środków trwałych do

Biuro Obsługi Nieruchomości i Zamówień Publicznych - Wycena nieruchomości Kraków

Biuro Obsługi Nieruchomości i Zamówień Publicznych

 • Kraków

Biuro Obsługi Nieruchomości i Zamówień Publicznych oferuje profesjonalną wycenę nieruchomości,wykonanie analizy rynku nieruchomości, przeprowadzenie obsługi zamówień publicznych oraz szkolenia z dziedziny zamówień publicznych. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i duże instytucje. Nasze biuro wyróżnia rzetelność, terminowość i wysoka jakość świadczonych usług. Zakres usług dotyczących rynku nieruchomości: wycena nieruchomości komercyjnych: biurowych, handlowych, magazynowych przemysłowych mieszkaniowych: domy, mieszkania rolnych i leśnych Wycena przedsiębiorstw oraz maszyn i urządzeń trwale związanych z gruntem Wycena środków trwałych dla potrzeb podatkowych i bilansowych Wycena poniesionych nakładów Wyjaśnianie i regulowanie

Mazur Geo - Wycena nieruchomości Kraków

Mazur Geo

 • Kraków

Realizujemy kompleksowe prace geodezyjne na etapie projektowania, wyznaczania granic, obsługi inwestycji, inwentaryzacji powykonawczej, wyceny nieruchomości. Wykonujemy opracowania kameralne, cyfrowe we wszystkich możliwych zakresach: skanowanie, wektoryzacje map, tworzenie modeli przestrzennych terenu, obliczanie mas ziemnych, opracowania projektów oraz inne, według specyfikacji zleceniodawców. Współpracując z nami, współpracujesz z geodetą uprawnionym, który zadba o prawidłowe i profesjonalne wykonanie zlecenia i będzie nadzorował osobiście prace na każdym etapie. Zapewniamy wysoką jakość wykonywanych prac i opracowań, konkurencyjne ceny oraz szybką realizację zleceń. Posiadamy wieloletnie doświadczenie- od 2006 roku- przy pracach nad

Biuro Wycen Majątkowych Remigiusz Kalbarczyk - Wycena nieruchomości Kraków

Biuro Wycen Majątkowych Remigiusz Kalbarczyk

 • Kraków

Prowadzimy firmę Remigiusz Kalbarczyk Rzeczoznawca majątkowy. Naszą główną specjalizacją jest szacowanie wartości nieruchomości. Zlecenia realizujemy na potrzeby osób fizycznych, prawnych, instytucji państwowych oraz samorządowych. Posiadamy szerokie przygotowanie w zakresie wyceny nieruchomości poparte długoletnią praktyką w branży. Nasze umiejętności potwierdzają uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego nadane przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju, ponadto figurujemy na liście Związku Banków Polskich z przywilejami do przygotowywania operatów szacunkowych na potrzeby zabezpieczania wierzytelności. Wyceny sporządzane są w najróżniejszych celach, począwszy od ustalenia kwot sprzedaży lub kupna, na potrzeby wyliczenia opłat podatkowych, przy

A2A Wycena Nieruchomości Kraków - Wycena nieruchomości Jerzmanowice

A2A Wycena Nieruchomości Kraków

 • Jerzmanowice

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą przeprowadzić wycenę nieruchomości lub inne analizy rynkowe swojej inwestycji, do skorzystania z naszych usług. Specjalizujemy się w gospodarowaniu nieruchomościami. Przeprowadzamy wyceny nieruchomości dla: sądów, banków, urzędów, osób prawnych i fizycznych, komorników sądowych. Dodatkowo dzięki współpracy z ekspertami wielu dziedzin, dokonujemy analizy statystyczne dotyczące np. opłacalności inwestycji, jej przebiegu na rynku itp. Potrzebny Ci rzeczoznawca majątkowy? Nie szukaj, tylko skontaktuj się z nami. Świadczymy pełne doradztwo w zakresie rynku nieruchomości.

EXPERT"Wyceny Nieruchomosci i Ruchomości Jarosław Piątek

 • Kraków

Jestem rzeczoznawcą majątkowym od 2007 roku . Należę do Polskiej Federacji Stowarzyszeń majątkowych , oraz Małopolskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych w Krakowie . Posiadam uprawnienia biegłego sadowego przy Sadzie Rejonowym w Krakowie . Uczestniczę regularnie w specjalistycznych szkoleniach. Posiadam aktualne wymagane certyfikaty. Wyceniam nieruchomości dla banków, urzędów skarbowych, instytucji państwowych oraz osób prywatnych W ramach rzeczoznawstwa majątkowego dokonuję określania wartości nieruchomości, a także maszyn i urządzeń trwale związanych z nieruchomością, w  tym więc: -    nieruchomości gruntowych (działki budowlane, działki rolne, lasy), -    nieruchomości lokalowych (lokale mieszkalne, lokale użytkowe,

Magdalena Biłous

 • Kraków

Nasza branża to działki budowlane - komercyjne. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2005. Nasz obszar działania to Kraków. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

Nieruchomości Poludnie

 • Kraków

Nasza firma realizuje rynek wtórny. Rozpoczęliśmy działalność od 2015. Obsługujemy Klientów na terenie Krakowa. Zaufanie klientów to dla nas nadrzędna sprawa.

Estates KRK - Wycena nieruchomości Kraków

Estates KRK

 • Kraków

Nowodworski Estates - Wycena nieruchomości Kraków

Nowodworski Estates

 • Kraków

BIURO NIERUCHOMOŚCI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE Jesteśmy liderem nowoczesnych rozwiązań na rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Polsce. W 2019 roku, najpopularniejszy w Polsce serwis nieruchomości – Otodom – nagrodził nas prestiżowym tytułem Najlepszego Biura Nieruchomości w Polsce.

Nieruchomości SolidneLokum.pl

 • Kraków

B&T Pro-Invest Sp. z o.o. - Wycena nieruchomości Kraków

B&T Pro-Invest Sp. z o.o.

 • Kraków

Janusz Pańczyk Obiekt Nieruchomości

 • Kraków

Nowodworski Estates

 • Kraków

Filip Kowalczyk Nieruchomości Kraków

 • Kraków

Mariusz Hrabia Nieruchomości

 • Kraków

Progress NEW

 • Kraków

ARTONERY Justyna Latała

 • Kraków

Ranking Rzeczoznawców Nieruchomości obejmuje również takie miejscowości jak: Kraków, Libertów, Rząska, Lusina, Golkowice. więcej...
Podobne zlecenia: Nieruchomości Kraków
Jaką nieruchomość chcesz wycenić?