Wyburzenia Środa Śląska - Najlepsi w 2023

Najlepsze Oferty na Wyburzenia w Środzie Śląskiej, maj 2023

204 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Wyburzenia Środa Śląska - Ranking Najlepsi 2023

Już 204 Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek z Środy Śląskiej złożyło 17454 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od wyburzeń i rozbiórek może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek w 2023 r. z Środy Śląskiej.

Średnia ocena specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w Środzie Śląskiej to 4.89 (na podstawie 208 opinii).

Wszystkie firmy
Wyburzenia Środa Śląska
best badge
Łukasz K.

Szybko, sprawnie i bezpiecznie. Prace rozbiórkowe udało się wykonać szybciej niż wcześniej zakładany plan, który i tak był już dla mnie pozytywnym zaskoczeniem, operator koparki na duży plus, pomocny i komunikatywny. Szczerze polecam.

5.0 (6 opinii)
23UNITED Andrzej Autuch - Wyburzanie Ścian Kąty Wrocławskie
best badge
Bogumiła Świątkowska

Bardzo dobra Firma Wyburzeniowa z Kątów Wrocławskich. Wykonali skomplikowane wyburzenia sześciu budynków, bez naruszania innych zabudowań mieszkalnych. Wykonali sprawnie demontaż sprzętu i urządzeń, wywózkę zbędnych materiałów budowlanych, gruzu, żelbetonowych krokwie, Solidnie wysprzątali cały teren rozbiórki. Potrafią w mig otworzyć i postawić nowe ogrodzenie z bramami i furtkami, podjazdem, zabezpieczając teren posesji systemem alarmowym. Serdecznie polecam tą Firmę Pana Andrzeja.

Krzysztof Puchała

Solidna i profesjonalna realizacja. Fachowo wykonane zlecenie. Oprócz profesjonalizmu na szczególną uwagę zasługuje dbałość o czystość po wykonaniu prac jak i cenne uwagi i wskazówki ze strony wykonawcy. Polecam gorąco

5.0 (2 opinie)
PR Merta&Merta Sp. z.o.o - Rozbiórka Budynków Wrocław
best badge
Pcg Gw Sp. z O.o.

Profesjonalizm, prace wykonane zgodnie z zamówieniem w terminie i umówionej cenie. Polecam wykonawcę.

5.0 (4 opinie)
Dawid Trzebniak - Usuwanie Azbestu Drzymałowice
best badge
Depikoz Bartłomiej Kozakiewicz

Wzorowy kontakt, szybka wycena i termin realizacji. Polecam

5.0 (1 opinia)
Panda Wywózki Sp.z o.o. - Wyburzenia Wrocław
best badge
Jacek Bielinski

Dynamiczna reakcja na zapytanie ofertowe. Kompetentne negocjacje i zdecydowane kompleksowe rozwiązania techniczne. Reakcja i techniczna znajomość zagadnienia uwiarygodnia realizację zadania z oczekiwanym efektem.

Krzysztof Schmidt

Wycena prosta, konkretna i zrozumiała, bez ukrytych dodatkowych kosztów. Oferta zrealizowana sprawnie i profesjonalnie. Szybkie czasy reakcji na zmiany w czasie trwania projektu. Polecam wykonawcę.

5.0 (10 opinii)
Bud-Car SP. z o.o., Sp. k. - Usuwanie Azbestu Kąty Wrocławskie
best badge
Marzena Wilewicz

Najlepsza firma na świecie! Doświadczenie i świetni fachowcy. Efekt przerósł moje oczekiwania. Trudne prace wykonane perfekcyjnie, solidnie i z najwyższą dokładnością. Teren pod budowę idealnie przygotowany, wyrównany, oczyszczony z wszelkich pozostałości. O nic nie musiałam się martwić, wszystko dopilnowane osobiście przez Pana Grzegorza i dopięte na ostatni guzik. Pan Grzegorz w stałym kontakcie, cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania i służy radą. Podczas prac nie musiałam się nawet fatygować na miejsce, bo na bieżąco otrzymywałam zdjęcia dokumentujące postępy. Polecam firmę z całą odpowiedzialnością, lepszej chyba nie ma.

Tomasz Szczech

Efekt- porządnie utwardzone pobocze. Stał tam potem ciężki dźwig, na działce wyżłobił koleiny na pół metra, a na poboczu nic. Sąsiedzi też byli pod wrażeniem wysokiej jakości prac.

Anna Waszkiewicz

Współpraca przebiegła bez żadnych komplikacji, droga wykonana solidnie, kontakt z Panem Grzegorzem na najwyższym poziomie. Nie będę więcej mówić, zdjęcia mówią same za siebie. Polecam z całego serca!

5.0 (9 opinii)

Więcej Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek z Środy Śląskiej

Daniel Jasic - Rozbiórki Środa Śląska

Najlepsze Rozbiórki Środa Śląska

 • Środa Śląska
 • Daniel Jasic

Według Ciebie najlepsze rozbiórki to skomplikowane zagadnienie? Nic bardziej mylnego - fachowcy z tej firmy poradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

5.0 (1 opinia)
F.H.U.MERCAR - Kucie Betonu Środa Śląska

F.H.U.MERCAR

 • Środa Śląska

Bezkonkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zadań to główne cechy firmy, której specjalnością jest kucie betonu. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

5.0 (4 opinie)
Usługi Budowlane - Rozbiórki Środa Śląska

Świetne Rozbiórki

 • Środa Śląska
 • Usługi Budowlane

W dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od rozbiórek? Skorzystaj z kwalifikacji Usługi Budowlane. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

5.0 (1 opinia)
Homekspert - Wyburzenia Wilkszyn

Doskonałej Jakości Wyburzenia Środa Śląska

 • Wilkszyn
 • 18 km od Środa Śląska
 • Homekspert

Jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od wyburzeń? Zaufaj doświadczeniu Homekspert. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

5.0 (7 opinii)
Zbigniew Ziobrowski - Wyburzenia, Rozbiórki Wilkszyn

Zbigniew Ziobrowski

 • Wilkszyn
 • 18 km od Środa Śląska
Bartosz Kozłowski

Z początku mieliśmy obawy co do współpracy z kimś, kogo znaleźliśmy w internecie (nie wiedziałem, że szukając ekip na oferteo wystawiam się z propozycją realizacji przedsięwzięcia). Po paru telefonach i rozmowach ostatecznie skusiliśmy się sprawdzić budowę ze znawcą w tym fachu oraz ostatecznie podjąć współpracę z P. Zbigniewem do dachu włącznie. Współpraca przebiegała wyśmienicie, już na starcie mieliśmy problem (trzeba było wykorzystywać drogę dojazdową i zasypać czymś, po czym ciężarówki mogą jeździć), który p. Zbigniew błyskawicznie rozwiązał dzięki swoim kontaktom. Kolejne etapy przebiegały bardzo sprawnie, przerwy tylko technologiczne. P. Zbigniew ma swoją hurtownie, z którą współpracuję i z których usług korzystaliśmy, ponieważ ceny były na prawdę bardzo dobre. Oczywiście sprawdzałem w okolicy inne hurtownie i ta wypadała najlepiej. Niekiedy okazało, że potrzeba jakiegoś materiału z godzinę na godzinę i hurtownia stawała na głowie, aby dostarczyć na plac budowy, by nie było przestojów. P. Zbigniew dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu doradzał rozwiązania, które kierownik budowy akceptował bez mrugnięcia okiem. Gdyby nie fakt, że dalsze etapy budowy domu są realizowane przez bliskich znajomych bądź rodzinę to na pewno byśmy dalej współpracowali z p. Zbigniewem, bo buduje i dobiera ekipy jak dla siebie. W Żony i swoim imieniu dziękuję bardzo za fachową i przyjazną współpracę.

Jolanta Matuszczyk

Pan Zbigniew miał zleconą przeze mnie budowę domu pod klucz, współpraca przebiegła jak najbardziej pomyślnie. Dzięki profesjonalnemu podejściu do zlecenia wszystkie usługi zostały wykonane szybko, sprawnie i zgodnie z planem. Duże doświadczenie pozwoliło na ciekawe i nowe rozwiązania. Szczerze polecam!

Joanna Tokarczyk

Pan Zbigniew budował nam dom, od fundamentów aż po dach, w bieżącym roku (2022). Współpraca przebiegała bardzo dobrze, zawsze mogliśmy liczyć na fachową radę, oraz wskazanie lepszych rozwiązań, Pan Zbigniew współpracuje z kilkoma ekipami, dzięki czemu każdy etap jest wykonywany przez ludzi, którzy specjalizują się w danym temacie. Bardzo wygodne jest to, że nie trzeba zajmować się zamówieniem materiału i jego dostawą na budowę, ponieważ to Pan Zbigniew robił zamówienie według potrzeb, a my otrzymywaliśmy tylko faktury z hurtowni do zapłaty, tak samo było w przypadku betonu. Odpadły nam też sprawy załatwiania wszelkich dźwigów, czy koparek, bo i również tym pan Zbigniew się zajmował. Oczywiście nie znaczy to, że inwestor nie musi nic robić, bo przy budowie zawsze jest wiele decyzji do podjęcia, zakupów, które tylko my możemy zrobić (np. dachówka, bo to my musimy przecież wybrać co chcemy) oraz zdobywania wiedzy, czy szukania nowych rozwiązań, gdy inne zawodzą. Jednak czuję, że gdybyśmy trafili na innego wykonawcę to mogłoby to być cięższe doświadczenie. Co pozytywne, nie wymagano od nas kosmicznych zadatków, jak to czasem bywa, a wszystkie wydatki były udokumentowane. Sama budowa była przeprowadzona sprawnie, bez zbędnych przestojów, jedyne przestoje jakich uświadczyliśmy były podyktowane technologicznymi wymaganiami. Mimo, że, teoretycznie, skończyliśmy współpracę, to nadal jesteśmy w kontakcie, bo pan Zbigniew to kopalnia kontaktów i wiedzy, i mamy poczucie, że zawsze możemy liczyć na jego pomoc. Polecam budowanie domu z panem Zbigniewem.

5.0 (7 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek w Środzie Śląskiej

Działasz na rynku jako Specjalista od Wyburzeń i Rozbiórek i szukasz nowych Klientów z Środy Śląskiej lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

avatar icon

Doskonałe Wyburzenia

 • Krępice
 • 15 km od Środa Śląska
 • MC BRUK Michał Chmielewski
Łukasz N.

Pan Michał wykonywał u mnie prace budowlane polegające na wymianie odpływów (ok 35m) na podjeździe garażowym z kostki brukowej. Pan Michał od początku współpracy pokazał profesjonalne podejście, wszystkie terminy zgodnie z umową, po zakończeniu prac bez problemów uzgodniliśmy niewielkie poprawki, które zostały wykonane dnia następnego. Polecam tego wykonawce.

5.0 (2 opinie)
Nano-tech Construction Sp. z o.o. - Wyburzenia Miękinia

Najlepsze Wyburzenia

 • Miękinia
 • 10 km od Środa Śląska
 • Nano-tech Construction Sp. z o.o.
Sławomir Janecki

Zleciliśmy z żoną firmie Nano-tech remont mieszkania. Od początku współpracy byliśmy mile zaskoczeni. Nasza praca polegała na wyborze kolorów płytek, paneli i farb. Zakupy i dostawa materiałów została załatwiona przez wykonawcę. Ponadto, firma udostępniła swoje rabaty, dzięki czemu zakupy wyszły taniej, niż planowaliśmy. Roboty remontowe wykonane bardzo dobrze, pracownicy uprzejmi, rzeczowi. Uzyskaliśmy pomoc przy załatwieniu formalności ze wspólnotą, dotyczącą przerobienia ogrzewania centralnego w mieszkaniu. Firma godna polecenia.

Tomasz Smoliński

Firma Global Engineering powierzyła do wykonania fundamenty pod dwie hale produkcyjne. Prace zostały przeprowadzone w sposób zgodny z harmonogramem i zgodnie z założeniami projektu budowlanego. Pracownicy wyposażeni w wysokiej jakości sprzęt, odpowiedni ubiór, ogólne wrażenie firmy budzące zaufanie i świadczące o profesjonalizmie. W chwili obecnej prowadzone są rozmowy nad realizacjami kolejnych dwóch obiektów, które chcemy powierzyć firmie Nano-tech Construction.

Piotr Kubera

Na początku roku musieliśmy zdecydować się na remont kapitalny pomieszczeń laboratoryjnych, i pracowni technicznych. Ze względu na trudne warunki, prace musiały być wykonywane w sposób powściągliwy, i bardzo precyzyjny. Jakiekolwiek uchybienia i pośpiech mogły grozić uszkodzeniem bardzo drogiej aparatury. Ze względu na specyfikę prowadzonej działalności, większość materiałów musiała być sprowadzana z wielu krajów ościennych, tj. Holandia, Belgia, czy w przypadku specjalistycznej aparatury nawilżania powietrza, ze Stanów Zjednoczonych. Zadanie te firma Nano-tech wzięła na siebie, a z powierzonych obowiązków wywiązała się wzorowo. Prace remontowe prowadzono planowo, i w sposób zadowalający. Firma godna polecenia każdemu kontrahentowi. Podobne opinie napływają z 3 obiektów należących do naszej firmy, w których aktualnie prowadzone są prace.

5.0 (5 opinii)
KMK KAMIL MONETA - Wyburzanie Budynków Radakowice

KMK KAMIL MONETA

 • Radakowice
 • 11 km od Środa Śląska

Na wypadek jeśli poszukujesz dobrej firmy od wyburzania budynków to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia KMK KAMIL MONETA. Środa Śląska - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

5.0 (1 opinia)
Usługi Koparko-ładowarką - Kruszenie Betonu Miękinia

Pierwszorzędne Kruszenie Betonu Środa Śląska

 • Miękinia
 • 10 km od Środa Śląska
 • Usługi Koparko-ładowarką

Atrakcyjna cena i solidna realizacja powierzonych prac to główne zalety firmy, której specjalnością jest kruszenie betonu. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

5.0 (4 opinie)
avatar icon

Budownictwo i Melioracja Sebastian Szwedo

 • Kostomłoty
 • 13 km od Środa Śląska
Nie Podano

Profesjonalne usługi budowlane. Prawidłowo ułożony chodnik wraz z ogrodzeniem panelowym. Dodatkowe etatu to komunikacja i czas realizacji.

5.0 (1 opinia)

Porównanie cen i kosztów w Środzie Śląskiej

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów wyburzeń? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Środzie Śląskiej? Złóż zapytanie, a specjaliści od wyburzeń z Środy Śląskiej sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

avatar icon

Fantastyczne Kucie Betonu Środa Śląska

 • Miękinia
 • 10 km od Środa Śląska
 • Martinex Marcin Kułaga
Jarek

Godna polecenia firma Martinex. Super organizacja i fachowość. Polecam

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Dobra Firma Wyburzeniowa Środa Śląska

 • Środa Śląska
 • Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane MAG-BUD
Ela Kubajczyk

Solidna,rzetelna i obowiązkowa firma.Doskonale znają się na tym co robią i potrafią znaleźć jak najlepsze rozwiązanie- technologiczne i cenowe.Z czystym sumieniem mogę wystawić tej firmie jak najlepsze referencje.

Ela Kubajczyk

Gorąco polecam skorzystanie z usług tej firmy,są rzetelni,fachowo podchodzą do powierzonego zlecenia.Kontakt bez zarzutu.Zlecenie wykonane szybko i sprawnie.Tanio i solidnie.

5.0 (3 opinie)
Przedsiębiorstwo Budowlane "KOBUD" s.c. Ewa Janusz, Aleksander Janusz - Wyburzanie Budynków Środa Śląska

Zrealizowanie wyburzania budynków będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. Przedsiębiorstwo Budowlane KOBUD s.c. Ewa Janusz Aleksander Janusz ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Usługi Ogólnobudowlane Jacek Majerowski - Wyburzenia, Rozbiórki Środa Śląska

Doskonałe Wyburzenia, Rozbiórki

 • Środa Śląska
 • Usługi Ogólnobudowlane Jacek Majerowski

Potrzebujesz specjalisty od wyburzeń, rozbiórek? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Usługi Ogólnobudowlane Jacek Majerowski. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

Max-bruk Damian Płonka - Wyburzanie Ścian Miękinia

Najwyższej Klasy Wyburzanie Ścian

 • Miękinia
 • 10 km od Środa Śląska
 • Max-bruk Damian Płonka

Najwyższej klasy wyburzanie ścian to specjalność tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w tej dziedzinie. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Drewdom - Rozbiórka Budynków Miękinia

Drewdom

 • Miękinia
 • 10 km od Środa Śląska

Znalezienie perfekcyjnej firmy wyburzeniowej nie jest łatwe, dlatego warto zainteresować się Drewdom - to prawdziwi fachowcy w kwestii rozbiórki budynków działający w rejonie Środy Śląskiej, którzy znają się na swojej pracy. Ustal pasujący termin już teraz!

avatar icon

Najlepsze Wyburzenia

 • Środa Śląska
 • K.I.Z. s.c. Staśko Krzysztof, Staśko Aleksander

Spółka Cywilna K I Z działa na rynku budowlanym od 1998 roku. Wykonamy dla Ciebie kompleksowo roboty budowlane w zakresie budownictwa mieszkalnego wielorodzinnego z parkingiem podziemnym "pod klucz", wykonamy budowę szkoły, przedszkola, świetlicy wiejskiej, hali sportowej, hali przemysłowej, wykonamy zagospodarowanie terenu tj.budowę parkingów,chodników, place manewrowe, wykonamy budowę kanalizacji sanitarnej i deszczowej, wykonamy całościowo remonty wszystkich budynków i budowli Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie województwa dolnośląskiego. Zapraszamy do współpracy.

Dar-Kop Roboty Ziemne - Kruszenie Betonu Kostomłoty

Dar-Kop Roboty Ziemne

 • Kostomłoty
 • 13 km od Środa Śląska

Wykonuje pracę ziemne, wyburzenia, odwodnienia, niwelację terenu, zasypki, meliorację rowów i inne.

avatar icon

Fenomenalna Firma Wyburzeniowa

 • Środa Śląska
 • Koprex

Obszar działania obejmuje województwo dolnośląskie. Nasza oferta: - prace ziemne, wykopy, - wyburzenia, rozbiórki, - instalatorstwo hydrauliczne, - instalatorstwo wodno-kanalizacyjne. Ważne jest dla nas zadowolenie Klientów. Zapraszamy do kontaktu.

avatar icon

Profesjonalne Rozbiórki

 • Pisarzowice
 • 18 km od Środa Śląska
 • DIGGER ROBOTY ZIEMNE PIOTR KOWALCZYK

Podekscytuje Cię fachowe działanie DIGGER ROBOTY ZIEMNE PIOTR KOWALCZYK w okolicach Środy Śląskiej. Ta firma wyburzeniowa posiada wykwalifikowanych pracowników, więc możesz być pewny, że realizację rozbiórek wykonają błyskawicznie. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Opinie i porady na temat wyburzeń

Jeśli interesują Cię opinie na temat wyburzeń, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Środy Śląskiej. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
avatar icon

Prze-Kop

 • Miękinia
 • 10 km od Środa Śląska

Układanie kostki brukowej,Fundamenty, usługi budowlane, Montaż ogrodzenia, Prace ziemne, wykopy , Wyburzenia, rozbiórki , Usługi ciesielskie, dekarskie ,Montaż pokrycia dachowego ,

PRZE-KOP - Wyburzanie Budynków Cesarzowice

PRZE-KOP

 • Cesarzowice
 • 6 km od Środa Śląska

Podekscytuje Cię sprawne działanie PRZE-KOP w rejonie Środy Śląskiej. Ta firma wyburzeniowa posiada wykwalifikowanych pracowników, dlatego też możesz być pewny, że realizację wyburzania budynków wykonają z należytą uwagą. Dłużej nie trać czasu i poproś o ofertę - nie zawiedziesz się!

avatar icon

EQUUS Ewa Tomiczek

 • Mrozów
 • 13 km od Środa Śląska

Zajmujemy się przeprowadzeniem profesjonalnej dezynfekcji 70% roztworem alkoholu, usuwającym skutecznie koronawirusa Covid-19 ze wszystkich powierzchni w biurze, pomieszczeniach, magazynach. Pracujemy na bazie własnego 70% roztworu alkoholowego. Dezynfekcja polega na spryskiwaniu wszystkich dostępnych powierzchni oraz dodatkowo na przecieranie powierzchni, z którymi pracownicy mają bezpośredni kontakt. Zapraszamy

avatar icon

Pierwszorzędne Kucie Betonu

 • Mrozów
 • 13 km od Środa Śląska
 • EW-TECH

Już od kilku lat pracownicy EW-TECH oferują usługi z zakresu pierwszorzędnego kucia betonu, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się już teraz - warto.

avatar icon

Ew-tech

 • Mrozów
 • 13 km od Środa Śląska

Od lat pracownicy Ew-tech oferują usługi z zakresu rewelacyjnego kruszenia betonu, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

WOJ-TECH - Usuwanie Azbestu Środa Śląska

WOJ-TECH

 • Środa Śląska

Bez oporów zleć usługę najlepszego usuwania azbestu fachowcom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Środa Śląska i przyległych miast. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

"3ddozer" sp. z o.o. - Firma Wyburzeniowa Krępice

"3ddozer" sp. z o.o.

 • Krępice
 • 15 km od Środa Śląska

Specjalizujemy się w: - Budowa dróg drog dojazdowe z kruszca - Przygotowanie miejsc pod kostki brukowej - Przygotowanie podłoża pod drogi - wyrównanie i niwelacja terenu - Wykonanie powłok żwirowych Nasze atuty - Wykonywanie prac z dokładnością do cm - Zastosowanie nowoczesnych maszyn i urządzeń Nasze doświadczenie - 6 lat w ogrodnictwie - 5 lat w budowie dogów

Martinex Marcin Kułaga - Wyburzanie Ścian Miękinia

Wyjątkowe Wyburzanie Ścian

 • Miękinia
 • 10 km od Środa Śląska
 • Martinex Marcin Kułaga

Powierz usługę wyburzania ścian ekspertom z miejscowości Środa Śląska. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i doświadczeniem. W okolicy Środy Śląskiej nie mają sobie równych. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

avatar icon

Zrealizowanie wyburzeń będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Zakład Budowlany Marcin Kurek ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Ledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - zadzwoń!

PHU DAN-TRANS - Wyburzanie Budynków MIĘKINIA

Rewelacyjne Wyburzanie Budynków

 • MIĘKINIA
 • 10 km od Środa Śląska
 • PHU DAN-TRANS

Gdy szukasz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z PHU DAN-TRANS perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się!

U.O. Krzysztof Majerowski - Wyburzenia Środa Śląska

Rewelacyjne Wyburzenia

 • Środa Śląska
 • U.O. Krzysztof Majerowski

Jeśli poszukujesz dobrej jakości wykonywanych usług to eksperci z U.O. Krzysztof Majerowski są dla Ciebie idealni. Aby otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

Budtrans-Pol - Kucie Betonu Cesarzowice

Budtrans-Pol

 • Cesarzowice
 • 6 km od Środa Śląska

Firma DAR-BUD wykonuje wszelkiego rodzaju prace związane z budownictwem począwszy od budowy domów pod klucz po przez wszelkiego rodzaju remonty,przebudowy,rozbudowy jak również wykończenia wnętrz oraz układanie kostki brukowej.Bogate doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra pozwala na profesjonalne wykonanie zleceń.

avatar icon

Pierwszorzędna Firma Wyburzeniowa

 • ŚRODA ŚLĄSKA
 • Wo-Mar

Pierwszorzędna firma wyburzeniowa Wo-Mar, która jest gotowa pomóc Ci w otrzymaniu najlepiej dopasowej oferty, gdy tylko wyrazisz zainteresowanie ich doskonałą obsługą. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Mayer Usługi Ogólnobudowlane - Wyburzenia Środa Śląska

Według Ciebie solidne wyburzenia to nieproste zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z Mayer Usługi Ogólnobudowlane posłużą radą i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

MG Mirosław Geisler - Kruszenie Betonu Miękinia

Najwyższej Klasy Kruszenie Betonu

 • Miękinia
 • 10 km od Środa Śląska
 • MG Mirosław Geisler

Od lat pracownicy MG Mirosław Geisler oferują usługi z zakresu kruszenia betonu, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Wybierz ich numer jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

F.U.H. Accepta - Wyburzenia Chomiąża

F.U.H. Accepta

 • Chomiąża
 • 7 km od Środa Śląska

Przygotowanie wyburzeń będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. F.U.H. Accepta ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej i poznaj ofertę.

avatar icon

Architektura Zieleni

 • Środa Śląska

Zasypki ław fundamentowych przygotowanie terenu pod budowy zbieranie humusu i wymiana gruntów kształtowanie i niwelacja terenu załadunek (ziemi, gruzu, urobku) na środki transportu wykopy pod instalacje (wodno kanalizacyjne, elektryczne, gazowe) wykopy pod fundamenty wykopy pod baseny i oczka wodne wykopy pod oczyszczalnie biologiczne i szamba wykopy pod budynki jedno lub wielorodzinne wykopy pod drogi, parkingi wykopy wąsko i szerokoprzestrzenne rozładowywanie i załadunek materiałów sypkich oraz palet rozładunek materiałów budowlanych Dostępne łyżki o rozmiarze: 30cm 60cm 90cm skarpówka

ARBUD - Kruszenie Betonu Środa śląska (okolice)

Najlepsze Kruszenie Betonu

 • Środa śląska (okolice)
 • ARBUD

Witam serdecznie. Jestesmy firma z branży budowlanej zajmujaca sie glownie pracami remontow-budowlanymi zakres prac jakie oferujemy to miedzy innymi: -kompleksowe remonty lazienek -generalne remonty domow oraz mieszkań -remonty Biur i lokali użytkowych -wykonczenia wnętrz -ukladanie glazury -regipsy i sucha Zabudowa -malowanie oraz szpachlowanie -oraz wiele prac związane z remontem

avatar icon

Solidna Rozbiórka Budynków

 • Chomiąża
 • 7 km od Środa Śląska
 • Baka Trans

Pracownicy Baka Trans to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od solidnej rozbiórki budynków. Żeby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

avatar icon

Porządne Wyburzenia, Rozbiórki

 • Brzezinka Średzka
 • 17 km od Środa Śląska
 • Usługi budowlane Czesław Klimczak

Przygotowanie wyburzeń, rozbiórek będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Usługi budowlane Czesław Klimczak ma doświadczenie w branży, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Ustal pasujący termin od razu!

avatar icon

Usługi ogólnobudowlane JUZBUD

 • Malczyce
 • 9 km od Środa Śląska

Jeśli poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Usługi ogólnobudowlane JUZBUD są dla Ciebie stworzeni. Już nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

M&E-BUD Usługi Ogólnobudowlane - Wyburzenia Środa Śląska

Pierwszorzędne Wyburzenia

 • Środa Śląska
 • M&E-BUD Usługi Ogólnobudowlane

Zaufaj ekspertom w dziedzinie wyburzeń i zatrudnij ME-BUD Usługi Ogólnobudowlane. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

avatar icon

Najlepsze Wyburzanie Ścian

 • Środa Śląska
 • ZET-BUD

Chesz znaleźć godnego zaufania profesjonalistę z zakresu najlepszego wyburzania ścian z Środy Śląskiej, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma ZET-BUD jest Twoim rozwiązaniem. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

avatar icon

E&K KOWALSKI Sp. z o.o.

 • Miękinia
 • 10 km od Środa Śląska

Zaufaj ekspertom w dziedzinie wyburzeń i zatrudnij EK KOWALSKI Sp. z o.o.. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Ranking Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek obejmuje również takie miejscowości jak: Środa Śląska, Miękinia, Wilkszyn, Lutynia, Malczyce, Mrozów, Pisarzowice, Gałów, Kostomłoty, Szczepanów, Brzezina, Krępice, Udanin, Rakoszyce, Wróblowice, Ciechów, Księginice, Żurawiniec, Ujazd Górny, Rusko.
więcej...
Podobne zlecenia: Wywóz gruzu Środa Śląska