Września

Wciąż myślisz czy da się szybko porównać oferty wielu dobrych firm z Wrześni i woj. wielkopolskiego? Chciałbyś poznać cennik branżowy w Twoim rejonie? Skoro masz zamiar wynająć kogoś, kto okaże się rewelacyjnym i najlepszym w swoim fachu profesjonalistą lub chcesz kupić towar najlepszy dla Ciebie jesteśmy odpowiedzią na Twoje potrzeby. Na obszarze Wrześni swoje usługi w Oferteo prezentuje już 1 235 profesjonalistów znających się na swoim fachu, których średnia ocen wynosi 4.3, gdzie najwyższa ocena to 5. Mnogość branż jest w tym regionie bardzo imponująca. Zarejestrowane w Oferteo firmy poruszają się już w 742 branżach, w tym fotografowanie, serwis i naprawa komputerów, tłumaczenia, konserwacja pojazdów, antykorozyjne, automatyka, elektronika, instalatorstwo. Z Oferteo najlepszej firmy w tej okolicy szukało już 1 590 osób, które łącznie otrzymały 4 197 ofert w odpowiedzi na swoje zapytania. Teraz błyskawicznie znajdziesz swojego specjalistę z Wrześni. Pierwsze propozycje możesz poznać nawet w kilka minut. Nie zwlekaj, wybierz jedną z branż poniżej i przekonaj się, to nic nie kosztuje!

Wybierz branżę w mieście Września

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Wrześni

Kancelaria Adwokacka Klaudia Siutkowska

Beata W., Września

Moja opinia jest oparta na obecną chwilę na jednym doświadczeniu, ale po nim postanowiłam współpracę kontynuować. Panią mecenas sama znalazłam czytając masę, naprawdę masę opinii. Potrzebowałam kogoś komu zaufam i komu powierzę prowadzenie moich spraw oraz czynności na odległość.Toczy się sprawa o rozwód. Prowadzone postępowania są z nim związane, ale wielorakie. Pani mecenas jest osobą sumienną i konkretną. Jest to piękna, młoda kobieta, która do swojego zawodu podchodzi profesjonalnie, dba o ko...

Dach-System

Karolina I., Września

Zrozumienie indywidualnych potrzeb klienta, zaufanie, terminowość, ale przede wszystkim profesjonalizm, rzetelność, wiedza i ogromne doświadczenie - to tylko kilka słów, które cechują firmę Dach - System USŁUGI DEKARSKO-BUDOWLANE LECH JANIAK. Bardzo ważnym elementem współpracy okazało się to, że Panowie na każdym kroku upewniali się, czy otrzymujemy faktycznie to, czego oczekujemy. Jakość wykonanej usługi stoi na bardzo wysokim poziomie. Praca w miłej i przyjaznej atmosferze. PANOM Z CAŁEGO SERCA...

TWOJA KSIĘGOWA

Justyna T., Września

Z biurem rachunkowym Pani Joanny współpracuję od prawie roku. Wszystkie sprawy związane z obsługą księgową mojej firmy są załatwiane zawsze na czas i bardzo profesjonalnie. Informację o podatkach i składkach otrzymuję w ustalonej na wstępie wygodnej dla mnie formie i czasie. Na zakończenie dodam, że zadowolona jestem również z bardzo miłej obsługi i podejścia do mnie jako klienta, a jestem dość roztrzepanym klientem do którego Pani Joanna ma wyjątkową cierpliwość, reasumując BARDZO POLECAM wszyst...

Przykładowe zlecenia mieszkańców Wrześni

Węgiel ekogroszek, 4 tony, Września

Ilość: 4 tony. Forma ekogroszku: workowany. Dostawa: tak. Charakter zlecenia: zakup próbny, potem stała współpraca. Wymagania dodatkowe: Jaret plus lub inny lepszy... Termin zakupu: jak najszybciej.

Sławomir K., węgiel ekogroszek.

Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, SSZ, 119,38m2, Września

Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem. Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu. Materiał na dach: dachówka ceramiczna. Materiały zapewnia: do uzgodnienia. Budynek podpiwniczony: nie. Projekt: "Dom w santolinach", Klient planuje zakupić projekt w ciągu trzech miesięcy. Link do projektu:. https://www.archon.pl/projekty-domow/projekt-dom-w-santolinach-md7720e10c98ea. Powierz...

Łukasz B., budowanie stanu surowego.

Dam zlecenie na kompleksowe wykonanie elewacji styropianem, tynkiem akrylowym, do 200m², Września

Zakres prac: kompleksowe wykonanie elewacji. Rodzaj budynku: dom jednorodzinny. Powierzchnia: do 200m². Rodzaj materiału: styropian, tynk akrylowy. Dostawca materiałów: zleceniodawca. Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie.

Marcin P., elewacje, ocieplanie, izolacje.

Poszukuję fryzjera dla 1 osoby, Września

Liczba obsługiwanych osób: 1 osoba. Okazja na jaką ma być wykonana fryzura: bez okazji. Rodzaj usługi: strzyżenie. Rodzaj stylizacji: nie dotyczy. Rodzaj farbowania: nie dotyczy. Wartość usługi: wysokiej klasy. Miejsce skorzystania z usługi: Klient dojedzie do fryzjera. Termin realizacji usługi: Klient dostosuje się do wolnych terminów.

Anna S., usługi fryzjerskie.

Zapotrzebowanie na ułożenie kostki przy domu, budynku, około 30m², Września

Praca do wykonania: ułożenie kostki przy domu, budynku. Zakres prac: kompleksowe ułożenie kostki. Powierzchnia prac: około 30m². Rodzaj materiału: kostka betonowa. Dodatkowe informacje: Taras + dwa stopie dł.około 5 m. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca.

Renata M., brukarstwo.

Zapytanie o adwokata do reprezentacji w sprawie, prawo spadkowe, Września

Przedmiot sprawy: prawo spadkowe. Rodzaj usługi: reprezentacja w sprawie. Dodatkowe informacje: Mieszkam za granicą, poszukuje adwokata, który by mnie reprezentował na sprawie spatkowej. Termin nawiązania współpracy: 2018-01-02.

Marcin W., adwokaci.