Allianz Ubezpieczenia od A do Z - Oferta nr84857 - Oferteo.pl
 

Allianz Ubezpieczenia od A do Z


Cena do uzgodnienia

Grupa Allianz jest jednym z czołowych na świecie podmiotów oferujących usługi finansowe. Ponad 83 miliony klientów indywidualnych i korporacyjnych w 70 krajach korzysta z wiedzy, międzynarodowego doświadczenia, finansowej siły i stabilności Grupy. W 2013 roku 148 tysięcy pracowników wypracowało przychody w wysokości 110,8 mld euro i wynik operacyjny 10,1 mld euro. Główną siedzibą Allianz SE – spółki nadrzędnej Grupy – jest Monachium.

Allianz oferuje dostęp do szerokiej gamy ubezpieczeń życiowych i majątkowych. Jest czołowym ubezpieczycielem majątkowym na świecie, a w ubezpieczeniach życiowych plasuje się w pierwszej piątce największych firm. Działalność ubezpieczeniową prowadzi poprzez regionalne spółki ubezpieczeniowe oraz wyspecjalizowane spółki globalne działające w obszarach ubezpieczeń korporacyjnych, kredytowych, motoryzacyjnych, usługach assistance czy reasekuracji.

Allianz jest też jednym ze światowych liderów w zarządzaniu aktywami – na koniec 2013 roku zarządzał aktywami o wartości ponad 1,77 bn euro. Działalnością inwestycyjną w Grupie kieruje Allianz Global Investors (AGI), oferując ją na całym świecie za pośrednictwem marek takich jak PIMCO, AGI, RCM czy AGI Capital.

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 272