Wirtualne Biuro Kraków, Kraków - Oferta nr180619 - Oferteo.pl
 

Wirtualne Biuro Kraków, Kraków


Cena brutto: 50.00 PLN
do uzgodnienia

Wirtualne biuro Kraków
Oferta Wirtualne biuro Kraków. Wirtualne biuro to jedna z naszych najpopularniejszych usług. W ramach wirtualnego biura otrzymujecie od nas adres rejestracyjny połączony z obsługą poczty. Poczta przychodząca może być skanowana i w formie elektronicznej trafiać do was na email, a także możemy ją wysyłać na inny wskazany adres. Zaletą wirtualnego biura jest wygoda jeśli chodzi o obsługę poczty oraz odseparowanie swojej firmy do domicylu. Największe korzyści przynosi tym, którzy nie chcą wynajmować biura na własność. Jeśli jesteście zainteresowani, więcej na ten temat na stronie – wirtualne biuro Kraków.

Coworking Kraków
Coworking Kraków to usługa polegająca na udostępnieniu wam przestrzeni do pracy. W zależności od tego czy potrzebujecie biurka na godziny, stałego miejsca do pracy lub pełnego biura na wynajem znajdziecie u nas coś dla siebie! Więcej jeśli chodzi o nasze wnętrza możecie zobaczyć na stronie galeria.

Oferta – Sale konferencyjne
Sale konferencyjne jakie posiadamy na wynajem możemy dostosować do waszych potrzeb. Posiadamy cały sprzęt potrzebny podczas konferencji lub szkolenia. Znajdziecie u nas zarówno rzutniki jak i projektory. Dodatkowo możemy się zająć dla was cateringiem lub możecie skorzystać z naszej kuchni. Naokoło naszej lokalizacji znajdziecie też restauracje gdzie można coś zamówić.

Polska, Kraków
 
 


Liczba wyświetleń strony: 10