Wieruszów

Zadręczasz się jak szybką metodą zestawić oferty wielu dobrych firm z Wieruszowa i województwa łódzkiego? Potrzebny jest Ci cennik branżowy w Twoim rejonie? Kiedy chcesz wynająć kogoś, kto okaże się prawdziwym i pasującym do Ciebie specjalistą lub chcesz kupić towar dokładnie spełniający Twoje wymogi powinieneś złożyć zlecenie w Oferteo. Na dzień dzisiejszy w Wieruszowie swoje usługi w Oferteo prowadzi już 649 fachowców, których Klienci oceniają na 4.2 w skali od 1 do 5. Korzystając z solidnej wiedzy i dzięki szerokiemu spektrum ofert w 616 branżach oraz sprawnej obsłudze, od 2008 roku dopasowaliśmy 508 kupujących i zlecających z właściwymi firmami, dzięki Oferteo przekazano aż 1 940 ofert! 1 940 ofert to 1 940 możliwości. Przykładowe kategorie to instalacja domofonów i wideodomofonów, kredyty i pożyczki inne, serwis sprzętu rtv, szkolenia, mycie okien w firmie Korzystając z Oferteo bardzo szybko poznasz odpowiedniego wykonawcę z Wieruszowa. Pierwsze propozycje możesz otrzymać już w kilka minut. Nie zwlekaj, wybierz jedną z branż poniżej i przekonaj się, to nic nie kosztuje!

Wybierz branżę w mieście Wieruszów

Usługi budowlane

Opinie o fachowcach z Wieruszowa

MANEX-TRANS Robert Mania

Mateusz M., Czastary

Firma MANEX TRANS z Kątów Walichnowskich jest firmą rzetelną. Kontakt z nimi był na prawdę bardzo dobry zarówno telefonicznie jak i drogą mailowa. Osoby z którymi rozmawiałem przedstawiły wszystko konkretnie, tak więc byłem spokojniejszy co do wyboru. Wszystkie wyliczenia otrzymałem w ciągu kilkudziesięciu minut, dzięki czemu wszystko mogłem sobie na spokojnie poukładać. Nie musiałem martwić się o transport, gdyż towar otrzymałem w wyznaczonym przeze mnie dniu bez żadnej dodatkowej dopłaty. Rozła...

Stolarstwo Tapicerstwo ZIM-PAZ

Iwona L., Bolesławiec

Polecam! Szybka i konkretna odpowiedź mailowa. Przemiły kontakt ze sprzedawcą. Szybka dostawa pomimo przedświątecznego terminu. Jedyna firma, która zrealizowała zamówienie na wybrane przeze mnie meble w niecałe 2 tygodnie, gdzie u innych 6 tygodni to był minimalny czas oczekiwania. Polecam baaardzo gorąco. Jestem mega zadowolona!

MANEX-TRANS Robert Mania

Marek, Jaworzno

Bardzo solidna firma, ekspresowa dostawa 22godziny po złożeniu zamówienia, miły kontakt telefoniczny, bardzo miły kierowca który dostarczył Ytongi i co najważniejsze bezkonkurencyjni cenowo. Z całego serca polecam. Na pewno skorzystam ponownie.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Wieruszowa

Zapytanie o ocieplenie lub izolacja pianki PUR, do 200m2, Wieruszów

Zakres zlecenia: ocieplenie lub izolacja pianki PUR. Rodzaj budynku: dom jednorodzinny. Powierzchnia prac: do 200m2. Rodzaj materiału: styropian. Dostawca materiałów: wykonawca. Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna. Termin rozpoczęcia prac: połowa maja 2018r.

Ryszard O., elewacje, ocieplanie, izolacje.

Zapytanie o ekogroszek, 2t, Wieruszów

Ilość: 2 tony. Forma ekogroszku: workowany lub luzem. Dostawa: nie. Rodzaj zapotrzebowania: jednorazowy zakup. Wymagania dodatkowe: nie określono. Termin zakupu: w ciągu miesiąca.

Andrzej W., węgiel ekogroszek.

Do wykonania brukowanie kostką betonową, około 33m², Wieruszów

Praca do wykonania: ułożenie kostki przy domu, budynku. Zakres prac: kompleksowe ułożenie kostki. Powierzchnia prac: około 33m². Rodzaj materiału: kostka betonowa. Dodatkowe informacje: Termin pażdziernik. Kostka Drewbet złota jeśień. Termin rozpoczęcia prac: 2018-10-01.

Grzegorz N., brukarstwo.

Zlecenie na panele fotowoltaiczne, dach do 150m², Wieruszów

Kierunek, w jakim zwrócony jest dach domu: północny. Powierzchnia dachu: do 150m². Czy dach jest lub może być zacieniony: nie. Liczba mieszkańców domu: 1-2 osoby. Klient szuka ofert na: same materiały. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Jerzy H., ekologiczne źródła energii - urządzenia.

Zlecę tynkowanie maszynowe, ok. 2000m2, Wieruszów

Zakres zlecenia: wykonanie tynków gipsowych lub cementowo-. wapiennych. Powierzchnia: ok. 2000m2. Rodzaj budynku: 10 mieszkań. Materiały zapewnia: do uzgodnienia. Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca. Zapytanie kierowane do: kilku Firm wykonawczych z rejonu Wieruszowa

Florian P., tynkowanie maszynowe.