Podany adres e-mail nie jest powiązany
z żadnym zapytaniem.

Wiert-Bud Technika Diamentowa

Tychy

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Wiertbud Technika Diamentowa powstał na bazie firm działających na polskim rynku budowlanym od 1990 roku. Specjalizujemy się w wierceniu i cięciu elementów żelbetowych i innych pracach budowlanych wykonywanych w technice diamentowej.

WIERCENIE
Szybkie, precyzyjne i czyste wiercenie w ścianach i stropach betonowych kamiennych do przeprowadzenia instalacji sanitarnych, grzewczych, elektrycznych, wentylacji i innych,

CIĘCIE
Wykonywanie cięć w konstrukcji żelbetowych, w tym precyzyjne wycinanie otworów okiennych, drzwiowych, garażach itp.

ROZBIÓRKI TECHNICZNE
Rozbiórki techniczne na obszarze Polski południowej, a zwłaszcza Śląska.

Branża

Obszar działania

Śląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

3 opinie

5 5
(3)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Rafał  20 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Zapotrzebowanie na wyburzenie ścian, do 20m², Katowice
Pozytywna opinia

Polecam firmę, wyburzenie ściany nośnej i zamocowanie podciągu na długości ponad 4m zostało zrobione prawidłowo i zgodnie z projektem, w terminie na jaki się umówiliśmy i po cenie którą ustaliliśmy, dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Wiert-Bud.

Anetta K. 24 maja 2023
opinia niepotwierdzona
Zapotrzebowanie na wyburzenie ścian, 16m², Dąbrowa Górnicza
Pozytywna opinia

Współpraca bardzo dobra. Pracownicy rzetelni, kompetentni, wykonanie usługi szybko, sprawnie. Polecam.

Emilia T. 20 maja 2023
opinia niepotwierdzona
Zapotrzebowanie na wyburzenie ścian, 101-200m², Piekary Śląskie
Pozytywna opinia

Polecam firmę Wiert-Bud Technika Diamentowa z Tych. Mieliśmy do wyburzenia 2 ściany nośne oraz skucie kafelek w domu. Panowie przyjechali terminowo i bardzo solidnie wykonali pracę w expresowym tempie, jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z usług, Pan Romek - Prezes bardzo kontaktowy i słowny człowiek :) Praca wykonana rzetelnie, solidnie , serdecznie polecamy:) Emilia z Piekar Śląskich.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Wiert-Bud Technika Diamentowa
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Dmowskiego 114, 43-100 Tychy

NIP

6462935834

WWW

wiertbud.com/

Telefon

501 ••• ••• Pokaż numer