Wałcz

Już od dawna zastanawiasz się w jaki sposób najszybciej zestawić propozycje wielu docenianych firm z Wałcza i zachodniopomorskiego? Chciałbyś poznać cennik i koszty w Twojej okolicy? Skoro zamierzasz wynająć kogoś, kto okaże się wyśmienitym i najlepszym w swoim fachu wykonawcą czy też chcesz kupić towar na najlepszych warunkach pomożemy Ci od ręki. W pięknym mieście, jakim jest Wałcz swoją działalność w Oferteo prowadzi już 836 profesjonalistów znających się na swoim fachu, których średnia ocen wynosi 4.3. Dzięki szerokiemu wachlarzowi ofert w 613 branżach, od 2008 roku dopasowaliśmy 707 kupujących i zlecających z odpowiednimi specjalistami, dzięki Oferteo przedstawiono aż 2 232 ofert! Przykładowe branże to instalatorstwo elektryczne, odśnieżanie, usługi cukiernicze, leasing samochodów, leasing maszyn i urządzeń do 49 tys. zł Teraz w łatwy sposób znajdziesz właściwego wykonawcę z Wałcza. Pierwsze propozycje możesz otrzymać w kilka minut. Nie zwlekaj, wybierz jedną z branż poniżej i przekonaj się!

Wybierz branżę w mieście Wałcz

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Wałcza

Twórcy Wnętrz Jarosław Prostko

Andrzej I Natalia M., Warszawa

Niezmiernie miło nam wystawić pozytywną opinię firmie "Twórcy wnętrz". Pan Jarosław Prostko wraz ze współpracownikiem dokonali wykończenia naszego mieszkania zakupionego w stanie deweloperskim. Firma wykonała dla nas rewelacyjny projekt mieszkania, natomiast Pan Jarosław dokonał jego rzetelnej realizacji, potwierdzając tym samym swój profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i dbałość o najmniejsze detale, co zaowocowało wysokim standardem wykończenia! Pan Jarosław jako osoba cechuj...

SEB&DAM-BUD

Izabella K., Poznań

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Damianem Prima z wielu względów. Zlecenie polegało na całościowym wykończeniu domu. Firmę wybraliśmy z polecenia od znajomych i ani przez chwilę nie żałowaliśmy. Każdy szczegół wykończenia wnętrza był dyskutowany bardzo gruntownie (wszystko z inicjatywy Pana Damiana) i w konsekwencji był bardzo przemyślany, nigdy nie byliśmy postawieni przed faktem dokonanym. Kilkakrotnie zdarzyły się sytuacje podbramkowe, które dzięki kreatywności oraz doświadczeniu wykonawcy ...

Twórcy Wnętrz Jarosław Prostko

Andrzej C., Piła

Twórcy Wnętrz – firma specjalizująca się w projektowaniu, remontowaniu i wykańczaniu wnętrz budynków. I nie byłoby to nic szczególnego, gdyby nie człowiek, który jest jej szefem. Jarosław Prostko, bo o nim mowa, ukończył studia, jest technikiem budownictwa i technologiem robót wykończeniowych. To wyjątkowy i kreatywny fachowiec w dziedzinie, w której jest nie tylko specjalistą ale prawdziwym profesjonalistą. Poprzez zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych jest w stanie zrealizować...

Przykładowe zlecenia mieszkańców Wałcza

Zapytanie o ekogroszek, 3 tony, Wałcz

Ilość: 3 tony. Forma ekogroszku: workowany. Dostawa: tak. Wymagania dodatkowe: nie określono. Termin zakupu: Klient nie wie.

Edward J., węgiel ekogroszek.

Do wykonania brukowanie kostką betonową, około 16m2, Wałcz

Praca do wykonania: ułożenie kostki przy domu, budynku. Zakres prac: przygotowanie gruntu, ułożenie kostki. Powierzchnia prac: około 16m2. Rodzaj materiału: kostka betonowa. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca.

Krystian K., brukarstwo.

Szukam 5 okien PCV, Wałcz

Rodzaj okien: plastikowe (PCV). Liczba okien: 5. Montaż: tak. Dodatkowe informacje:. - 5 okien i jedne drzwi balkonowe, typowy blok, - 2 okna (146,5x117), - 2 okna (146,5x147), - 1 okno (146x177) i drzwi (210x87). Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca

Bogdan O., okna.

Zlecę wykonanie stylizacji włosów dla 1 osoby na wesele, Wałcz

Liczba obsługiwanych osób: 1 osoba. Okazja na jaką ma być wykonana fryzura: wesele. Rodzaj usługi: stylizacja włosów. Rodzaj stylizacji: loki, upięcie włosów. Rodzaj farbowania: nie dotyczy. Wartość usługi: standardowa. Miejsce skorzystania z usługi: Klient dojedzie do fryzjera. Termin realizacji usługi: możliwy od zaraz.

Małgorzata A., usługi fryzjerskie.

Adwokat do reprezentacji w sprawie, prawo rodzinne, rozwodowe, Wałcz

Przedmiot sprawy: prawo rodzinne / rozwodowe. Rodzaj usługi: reprezentacja w sprawie. Dodatkowe informacje: Chodzi o widywanie się z dzieckiem, Matka dziecka utrudnia mi kontakt z synem. Termin nawiązania współpracy: Klient nie wie.

Kamil K., adwokaci.

Zlecenie na panele fotowoltaiczne, budynek pow. ok. 270m², Wałcz

Kierunek, w jakim zwrócony jest dach domu: południowy. Powierzchnia dachu: na budynku o pow. ok. 270m². Czy dach jest lub może być zacieniony: nie. Liczba mieszkańców domu: powyżej 7 osób. Klient szuka ofert na: zakup i montaż systemu. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Jarosław H., ekologiczne źródła energii - urządzenia.