VR-GRAF Witold Hejnowicz

Nowy Sącz

1

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Od 20 lat zajmuję się zawodowo administrowaniem serwerami hostingowymi oraz tworzeniem stron i aplikacji internetowych. Strony internetowe buduję od A do Z, zazwyczaj na bazie popularnych CMS-ów chyba, że strona ma jakieś specjalne wymagania. Pomagam w dopasowaniu odpowiedniego hostingu oraz domeny (współpracuję na stałe z kilkoma firmami hostingowymi). Mogę dodatkowo do strony zaproponować własną obsługę fotograficzną jeśli Klient nie posiada swoich materiałów graficznych. Możliwa jest również współpraca w formie abonamentowej gdzie administruję i pilnuję aktualności oraz bezpieczeństwa stron internetowych w imieniu Klienta. Przy budowie strony pilnuję "dobrych praktyk" SEO - strona ma wartość tylko wtedy gdy oprócz wyglądu jest dobrze odczytywana przez wyszukiwarki.

Przygotowuję wizytówki w mapach Google, zapewniam łączenie strony z aplikacjami społecznościowymi. Będąc w branży tyle lat, doskonale zdaję sobie sprawę, że tylko dobrze i porządnie wykonana usługa daje satysfakcję i Klientowi i mi. Praca przy aplikacjach internetowych to również moje hobby - stale poszerzam i rozwijam swój warsztat, śledząc trendy i technologie na rynku. W małopolsce możliwy dojazd i spotkanie w siedzibie Klienta w pozostałych wypadkach preferuję prace zdalną.
Zapraszam do kontaktu i sprawdzenia mojego portfolio.

Dostarczymy Ci stronę internetową, która nie tylko zachwyci wizualnie, ale także zapewni doskonałą funkcjonalność. Bez względu na to, czy potrzebujesz strony internetowej dla swojej firmy, sklepu internetowego, czy bloga, z nami masz pewność, że Twoja obecność online będzie wyjątkowa.

Wizytówki Google:
Jeśli chcesz, aby Twoja firma była łatwo dostępna dla klientów w sieci, nasze usługi tworzenia i zarządzania wizytówkami Google są dla Ciebie idealne. Dzięki naszym usługom, Twoja firma zostanie odnaleziona przez klientów w okolicy i zyska na widoczności w wynikach wyszukiwania. Zadbamy o to, aby Twoja wizytówka prezentowała Twoją firmę w najlepszym możliwym świetle.

Fotografie i Zdjęcia z Drona:
Wykonujemy fotografie i filmy z drona. To nie tylko zapewnia niepowtarzalne ujęcia, ale również otwiera nowe perspektywy w prezentacji Twojej działalności. Dzięki zdjęciom z drona, możesz pokazać swoją firmę, nieruchomość, czy projekt z zupełnie nowej strony. Nasz zespół pilotów dronów i fotografów pokaże interesujące cechy Twojej oferty.

Branża

Obszar działania

Podkarpackie, Małopolskie, Świętokrzyskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

9 opinii

5 5
(9)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
J.M.  27 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo jestem zadowolona z mojej nowej strony www. Doświadczenie i pomysłowość, ale i wiedza sprawiła, że będę gorąco polecać.

Małgorzata K. 6 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Profesjonalna i natychmiastowa pomoc w razie problemów ze stroną. Polecam wszystkim.

Alicja C. 29 stycznia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo polecam :) Jestem zadowolona z usług świadczonych przez Pana Witolda. Wszystko przebiegło bardzo szybko i bez żadnych problemów.

Natalia G. 24 stycznia 2024
opinia potwierdzona
Zapytanie o prace na stronie www, serwer lub domena, Nowy Sącz
Pozytywna opinia

Pan Witold z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem zajął się moim zleceniem. Mimo dość nietypowego zadania jakie miał do wykonania poradził sobie bezbłędnie. Z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem odpowiadał na każde moje pytania i wątpliwości. Doradzał konkretne rozwiązania tłumacząc długofalowe konsekwencje co pozwoliło podjąć mi odpowiednia i korzystna decyzję dotyczącą strony internetowej. Kontakt z Panem bardzo dobry. Sprawa załatwiona w 100%. Polecam serdecznie.

Artur M. "PME" Fundamenty, 5 stycznia 2024
opinia niepotwierdzona
Dam zlecenie na wykonanie strony www, Nowy Sącz
Pozytywna opinia

Współpraca z Panem Witoldem pierwsza klasa. Super kontakt. Strona wykonana bardzo szybko, a jednocześnie profesjonalnie i zgodnie z ustaleniami. Polecam w 100%.

Kuba S. 24 czerwca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Wszystko Ok, zgodnie z ustaleniami, na czas ,miła i fachowa obsługa, polecam

Krzysztof K. 21 czerwca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam, dobry kontakt, szybka realizacja. Profesjonalne wykonanie.

Jan W. 20 czerwca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo pozytywna współpraca, zaczęło się od małego zlecenia a teraz to współpraca już długofalową. Śmiało polecam

Krystian R. 20 czerwca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Widać fachowość, konkretne pytania i rzeczowe tłumaczenia - w efekcie jestem bardzo zadowolony i ze strony i ze sposobu jej prowadzenia

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak VR-GRAF Witold Hejnowicz
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Fotografia nieruchomości z powietrza

od 200 zł

Fotografia z drona obiektu + panorama sferyczna nad obiektem

Projekt i wykonanie stron www

od 1400 zł

Projekt graficzny, oprogramowanie i uruchomienie serwisu internetowego. Podłączenie wizytówki google, profili społecznościowych, formularzy kontaktowych. Wizytówka zbudowana na "silniku" CMS Wordpress lub w całości zakodowana w HTML+CSS+JavaScript - zależnie od potrzeb Klilenta. Pomagam w zakupie domeny i odpowiedniego hostingu. Domena i konto pozo...

Rozwiń

Filmy z dronów

od 180 zł

Fotografia i filmy z drona - od samego filmowania po montaż całości z film reklamowy, instruktażowy, dokumentujący

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Boguszowa 3, 33-300 Nowy Sącz

WWW

https://vr-graf.pl

Telefon

608 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/profile.php?id=100088995737565

WhatsApp

+48 ••• ••• Pokaż numer

Instagram

https://www.instagram.com/vrgraf/

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy VR-Graf Witold Hejnowicz
Imię (pierwsze) WITOLD
Drugie imię ROBERT
Nazwisko HEJNOWICZ
Data rozpoczęcia działalności 2023-01-02
NIP 6341691209
Regon 276461595

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAŁOPOLSKIE
Powiat nowosądecki
Gmina Chełmiec
Miejscowość Boguszowa
Kod pocztowy 33300
Numer nieruchomości 3

Kontakt

Email info@vr-graf.pl
Strona www vr-graf.pl

Rejestracja

Organ rejestrowy MINISTER ROZWOJU I TECHNOLOGII
Data powstania 2023-01-02

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6201Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM
Przeważające PKD
7410Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE SPECJALISTYCZNEGO PROJEKTOWANIA

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.