Frezowanie CNC np frontów meblowych, Łódź


Cena do uzgodnienia

Frezowanie frontów meblowych w materiałach takich jak :drewna, sklejki, drewnopochodnych (płyta wiórowa, MDF, OSB itd

Produkcja frontów meblowych jest realizowana różnymi technikami. Frezowanie frontów meblowych jest jedną z najszybszych metod oraz umożliwia obróbki, których nie da się wykonać innymi technikami lub jest to bardzo czasochłonne, a w niektórych przypadkach wymaga dodatkowej ręcznej pracy.
Wykonując frezowania CNC frontów meblowych możemy wycinać, z płyty materiału przeznaczonego do produkcji frontów meblowych, fronty, nawiercać otwory pod puszki zawiasowe lub systemy szufladowe, a także frezować kieszenie i otwory uchwytowe. To wszystko podczas jednej obróbki. Każdy front będzie wykonany z dużą precyzją, gwarantującą powtarzalność wymiarów. Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości to zamów frezowanie frontów meblowych w Łodzi w naszej firmie

Dużą popularnością cieszą się fronty meblowe MDF, ponieważ struktura tego materiału pozwala na łatwe rzeźbienie, co umożliwia frezowanie wzorów, zagłębień i kształtów na jego powierzchni. Fronty meblowe MDF można polakierować na dowolny kolor w macie lub połysku.
Odwiedź stronę frezowanie.eu –jest to strona dedykowana dla stolarzy i biur projektowych oraz ich klientów. Strona nie zawiera żadnych danych kontaktowych służy wyłącznie jako katalog .
Zajmujemy się wykonywaniem procesu obróbki CNC jest to metoda kształtowania danego półfabrykatu poprzez stopniowe usuwanie zbędnego materiału z przedmiotu obrabianego. Celem tej operacji jest uzyskanie wymaganych wymiarów, kształtów oraz właściwości powierzchni.

Polska, Łódź
 
 


Liczba wyświetleń strony: 14