NAJCIEŃSZA I NAJLŻEJSZA NA OD 19 LAT PODŁOGÓWKA NA RYNKU!, Lisia Góra - Oferta nr171461 - Oferteo.pl
 

NAJCIEŃSZA I NAJLŻEJSZA NA OD 19 LAT PODŁOGÓWKA NA RYNKU!, Lisia Góra


Cena brutto: 1.00 PLN
do uzgodnienia

SYSTEM SUCHEGO OGRZEWANIA PODŁOGOWEGO VARIOKOMP - 3 W 1
W cenie do indywidualnego uzgodnienia zg. z zapotrzebowaniem Klienta

- WYTŁUMIENIE PODŁOŻA WRAZ Z ZABEZPIECZENIEM PRZED WILGOCIĄ

- NOWOCZESNE, ENERGOOSZCZĘDNE OGRZEWANIE PODŁOGOWE O WYSOKOŚCI ZABUDOWY 2
CM, KTÓRE NAGRZEWA SIĘ W 30 MIN. I JEST W PEŁNI BEZPIECZNE NAWET DLA POSADZEK
ZABYTKOWYCH

- WYLEWKA STANOWI PRZEWODNIK CIEPŁA I GOTOWY PODKŁAD POD OKŁADZINY
PODŁOGOWE

Każde przedstawione poniżej zdjęcie to podgląd REALIZACJI VARIOKOMP dla różnych potrzeb naszych Klientów. Od WINIARNI, MUZEÓW czy zabytkowych posadzek KOŚCIOŁÓW wymagających sterowalności systemu ogrzewania i wydajności przy niskich temperaturach przez lokale i budynki remontowane BEZ KONIECZNOŚCI KUCIA POSADZKI, po PRZYCHODNIE, PRZEDSZKOLA I NOWOCZESNĄ TECHNOLOGIĘ SZKIELETOWĄ budowania nowych domów, w których Variokomp nie dociąża stropu i daje szerokie możliwości zastosowania w połączeniu z Modułowymi Systemami Ogrzewania i Chłodzenia Ściennego czy Sufitowego Variotherm.

Przygotowujemy obliczenia wydajności cieplnej i chłodzenia, zapotrzebowania materiałów, nadzorujemy wykonanie przy współpracy z Państwa instalatorem po przeszkoleniu instalatora.
Kompletne systemy wraz z narzędziami i akcesoriami dostarczamy na miejsce budowy.
Szkolenie instalatora oraz poprawnie przeprowadzone próby instalacji są m.in wymogiem udzielanej przez nas na 10 lat gwarancji na oferowane przez nas Systemy Ogrzewania i Chłodzenia Płaszczyznowego Variotherm!

W naszym regionie do 50 km od siedziby naszej firmy i magazynu centralnego w Lisiej Górze k. Tarnowa sami montujemy. Współpracujemy z firmami partnerskimi realizującymi prace montażowe w całej Polsce, również w Państwa regionie. Szczegółowe informacje udostępniamy na zapytanie.

W razie potrzeby dojeżdżamy na budowę bez względu na jej lokalizację. Doradzamy, wspólnie z Państwem dobieramy najbardziej efektywne rozwiązania pod względem kosztowym i technologicznym. Nasze rozwiązania cieszą się zaufaniem od 35 lat!

Zapraszamy do współpracy!
Variotherm Polska

Polska, Lisia Góra
 
 


Liczba wyświetleń strony: 83