Usługi finansowe Żary - Najlepsi w 2021

Najlepsze Firmy Finansowe w Żarach, 2021

53 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 53 firm
w kategorii Usługi Finansowe

Centrum Usługowo Doradcze Krzysztof Pilarczyk

Pełny profesjonalizm i doświadczenie. Bardzo miła i życzliwa obsługa. Polecam Biuro Rachunkowe Państwa Dziubińskich.

Usługi Księgowe świadczy usługi w zakresie prowadzenia rachunkowości małych i średnich firm. Firma działa od 2017 roku , prowadzona jest przez księgową z 14-letnim doświadczeniem .Misją firmy jest profesjonalna obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie rachunkowości i podatków oraz zapewnienie kompleksowej obsługi rachunkowo-finansowej , kadrowo-płacowej .Cena oferowana za usługi księgowe uzależniona jest przede wszystkim od ilości miesięcznie księgowanych dokumentów oraz liczby zatrudnionych pracowników i współpracowników .

Jestem księgową, poprowadzę na umowę zlecenie pełną księgowość firm, podatkową księgę przychodów i rozchodów, rozliczenia ZUS, PIT, CIT, VAT, kadry i płace.

Firma Digger została założona w 2006 roku przez Mariusza Grębowca i była kierowana przez niego przez dziesięć lat jako Przedsiębiorstwo Budowlane "MG". W roku 2015, pałeczkę przejęła żona Izabela, kontynuując działalność pod szyldem Digger. Firma do tej pory wykonywała głównie roboty ziemne przy inwestycjach dla inwestorów prywatnych - przy budowie hal, stacji paliw, budynków mieszkalnych. W 2014 roku działalność firmy została rozszerzona o budowę domów jednorodzinnych w systemie pod klucz. Bazując na bogatym doświadczeniu, zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie robót budowlanych nowych budynków. Wykonujemy także roboty ziemne, wykopy wysokowydajnym sprzętem (koparko-ładowarka JCB), a także roboty brukarskie - place,

Świadczymy usługi na rynku od 2019r. Nasz obszar działania to woj. lubuskie, dolnośląskie. W ramach działalności wykonujemy usługi takie jak budowy domów, remonty domów i mieszkań. Dbamy o zadowolenie każdego Klienta.

Dołącz do naszych Firm Finansowych w Żarach

Działasz na rynku jako Firma Finansowa i szukasz nowych Klientów z Żar lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Biuro Rachunkowe AUDYT - Usługi finansowe Żary

Biuro Rachunkowe Kesja - Usługi finansowe Żary

Biuro Rachunkowo Podatkowe Partner Mieczysław Myśliwy - Usługi finansowe Lubsko

Perfekt Zarządzanie Nieruchomościami - Usługi finansowe Żary

Porównanie cen i kosztów w Żarach

Szukasz cen usług finansowych, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Żarach? Złóż zapytanie, a specjaliści z Żar sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Biuro Rachunkowe Astra

 • Sieniawa Żarska
 • 5 km od Żary

Firma Rachuba Henryk Biliński

 • Lubsko
 • 20 km od Żary

Opinie i porady najlepszych fachowców

Jeśli interesują Cię opinie na temat usług finansowych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Żar. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Proszę o wycenę

Biuro Księgowe Kropka Teresa Furtak

 • Lubsko
 • 20 km od Żary

Wiesława Mróz

 • Lipinki Łużyckie
 • 10 km od Żary

Nationale Nederlanden

 • Żary

Biuro Rachunkowe Renata Rudziewicz - Usługi finansowe Żary

Biuro Biegłego Rewidenta Krzysztof Powąska - Usługi finansowe Żary

Biuro Rachunkowe "Fenix" s.c. - Usługi finansowe Żary

Biuro Rachunkowe KARAN - Usługi finansowe Żary

Biuro Rachunkowe Jadwiga Milach

 • Brody
 • 49 km od Żary

Poland

 • Lubomyśl
 • 3 km od Żary

Ranking Firm Finansowych obejmuje również takie miejscowości jak: Żary, Lubsko, Jasień, Łęknica, Trzebiel, Brody, Olbrachtów, Tuplice, Lipinki Łużyckie, Przewóz, Grabik, Kadłubia, Górzyn, Marszów, Bieniów, Lubanice, Lubomyśl, Złotnik, Siodło, Drożków. więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.