USŁUGI BUDOWLANE MK MICHAŁ KOŁACZ Jaworzno - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak USŁUGI BUDOWLANE MK MICHAŁ KOŁACZ nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

USŁUGI BUDOWLANE MK MICHAŁ KOŁACZ

O specjaliście

Firma świadczy usługi w zakresie:
-prace budowlane od podstaw(roboty ziemne, prace murarskie, stropy, więźby i pokrycia dachowe),
-instalacje(co, wod.-kan,elektryczne),
-wykończenia wnętrz(montaż okien, wylewki, sucha zabudowa wnętrz itp.),
-elewacje,
-brukowanie, ogrodzenia,
-uprawnienia do ściągania eternitu.

Opinie

Gwiazdki opinii 4 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy USŁUGI BUDOWLANE MK MICHAŁ KOŁACZ?

Dodaj swoje referencje!

23 grudnia 2017
Pozytywna opinia

Na początku budowy ofertę Pana Michała odrzuciliśmy, bo wydawała nam się droga i wybraliśmy wykonawcę z województwa małopolskiego, bo był tańszy. Po problemach z pierwszym wykonawcą, kiedy okazało się, że wiele rzeczy jest niezgodne z projektem wróciliśmy do Pana Michała z prośba o dokończenie budowy. Teraz wiemy, że nie warto sugerować się niską ceną, bo co "tanie" to drogie. Pan Michał to profesjonalista. Potrafi doradzić, bardzo często dogląda swoich pracowników na budowie, czego nie robił poprzedni wykonawca i byliśmy tym pozytywnie zaskoczeni. Każdy etap omawia z inwestorem. Jeśli pojawia się jakiś problem, również wszystko omawia z inwestorem. Jest w stałym kontakcie. Nie zdarzyło się by nie odebrał telefonu. Tłumaczy i doradza na czym warto zaoszczędzić a na czym nie. Dba o dobro inwestora. Z czystym sumieniem możemy polecić firmę MK :)

7 listopada 2017
Pozytywna opinia

Firmę poznałem kilka lat wcześniej. Pan Michał wykonał bezpłatnie kosztorys na budowę domu, dał wiele cennych i konkretnych propozycji i rad. Jednak cena wydała mi się trochę za wysoka. Dlatego wybrałem tańszą firmę z woj. małopolskiego. Po kilku miesiącach okazało się, że budowa nie zgadza się z projektem, kominy są w złym miejscu. Aż nie chcę wymieniać dalej. Wyrzuciłem firmę z budowy. Szukałem nowego wykonawcy. Wielu fachowców nie chciało podjąć się poprawek po góralach. Zadzwoniłem ponownie do Pana Michała Kołacza, przyjechał następnego dnia. Ocenił zaawansowanie robót i stan budowy. Doradził sensowne rozwiązania. Poczekałem trochę, ale podjął się poprawek i dokończenia budowy. Do dziś żałuję, że od razu nie zdecydowałem się na najlepszego budowlańca. Polecam go każdemu. 2 znajomych skorzystało z mojego polecenia i nie mieli problemów z budową.

31 października 2017
Pozytywna opinia

Remont mieszkania na wysokim poziomie. Profesjonalne doradztwo, fachowe wykonanie. Dobra współpraca. Polecam firmę z czystym sumieniem.

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

UL.ZUBRZYCKIEGO 21/54, Jaworzno

Telefon

0 6****** Pokaż numer

Telefon

0 6****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Michał Kołacz

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Michał Kołacz
Imię (pierwsze) MICHAŁ
Nazwisko KOŁACZ
Data rozpoczęcia działalności 1999-09-01
NIP 6321620637
Regon 276708104

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŚLĄSKIE
Powiat m. Jaworzno
Gmina M. Jaworzno
Miejscowość Jaworzno
Kod pocztowy 43600
Poczta Jaworzno
Ulica ul. Górników z "Danuty"
Numer nieruchomości 21
Numer lokalu 54

Kontakt

Email mk@mk.jaworzno.pl

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data powstania 1999-08-05
Data rozpoczęcia działalności 1999-09-01

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.