Umowy, prawo umów Rzeszów - Najlepsi w 2021

Kancelarie Prawa Umów w Rzeszowie, 2021

52 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 52 firm
w kategorii Umowy, prawo umów

Umowy, prawo umów Rzeszów
Monika D.

Pan Przemysław zajmował się moją sprawa rozwodowa. Uważam, że nie mogłam trafić lepiej. Bardzo rzetelny konkretny kontakt bardzo szybki. Pan Przemek jest bardzo profesjonalny i doświadczony mimo młodego wieku. Dodatkowo wzbudza zaufanie i udzielił odpowiedzi na każde z moich pytań czy wątpliwości. Bardzo dziękuję za wszystko. Szczerze polecam!

Kancelaria Adwokacka Łukasz Rożkiewicz Anna Orzeł-Rożkiewicz - Umowy, prawo umów Rzeszów
Angelika P.

Jestem bardzo zadowolona z Pani Adwokat Anny Orzeł Rożkiewicz. Wielkie zaangażowanie w sprawę . Dzięki Pani Adwokat wygraliśmy. Dziękuje jeszcze raz. :)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mariusz Witkowski - Umowy, prawo umów Rzeszów
Teresa S.

Współpraca z Panem Adwokatem Mariuszem Witkowskim odbywała się na najwyższym poziomie, tak pod kątem merytorycznym, jak i personalnym. Pan Mecenas jest osobą rzetelną, w 100% oddaną prowadzonej sprawie. Zawsze służy radą i pomocą. Sprawa zakończona pomyślnie. Szczerze polecam Pana Adwokata każdemu, kto potrzebuje pomocy w zakresie prawnym.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Kowalska-Złamaniec - Umowy, prawo umów Rzeszów
Bożena B.

Współpraca z Panią Adwokat przebiegła pomyślnie. Bardzo dobre podejście do klienta. Pani Adwokat angażuje się w sprawę i robi wszystko by ją rozwiązać z korzyścią dla klienta. Z czystym sercem polecam.

BKG Kancelarie Adwokackie adw. Michał Grudzień - Umowy, prawo umów Rzeszów
Justyna K.

Moja opinia o Adwokacie: Michał Grudzień – jasny sposób wyjaśniania kwestii prawnych, dostosowany do wiedzy odbiorcy – wiedza w zakresie sprawy bardzo rozległa, wykraczająca poza podstawowe kwestie prawne – zaangażowanie na bardzo wysokim poziomie, – olbrzymia pomoc i wsparcie podczas rozmowy. Serdecznie polecam.

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Umów w Rzeszowie

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Umów i szukasz nowych Klientów z Rzeszowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Kancelaria Adwokacka Adwokat Gabriela Pasternak - Umowy, prawo umów Rzeszów
Bernadeta B.

Pani Mecenas odpowiedziała na email. Po czym na drugi dzień po moim telefonie rozpoczęłyśmy współpracę. Poświęciła telefonicznie mojej sprawie tyle czasu ile trzeba było. Rzetelnie się nią zajmuje i przede wszystkim kontakt z Panią Mecenas jest bardzo dobry. Wszystko wiem co robi jaki jest plan działania. Poza tym bardzo dobry człowiek i podejście do klienta indywidualne. Szczerze polecam.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Bogusz - Umowy, prawo umów Rzeszów
Beata G.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Mecenasem. Z powodzeniem zajął się moją sprawą, na bieżąco informował o jej przebiegu i cierpliwie tłumaczył niezrozumiałe dla mnie aspekty postępowania. Szczerze polecam!

Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Izabela Pączek&Krzysztof Pączek - Umowy, prawo umów Rzeszów
Pełna Szafa

Współpraca z Panią Adwokat Izabelą Pączek jest dla mnie i mojej firmy ogromną przyjemnością. Pani Izabela poza faktem, że ma ogromna wiedzę poparta doświadczeniem to jeszcze jest osobą niebywale miłą, otwartą i walczącą o swoich klientów. Szczerze polecam!

A&M Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe - Umowy, prawo umów Rzeszów
Kancelaria SOCI Sp. z o.o.

Dobra i szybka komunikacja, bezproblemowa współpraca. Pozdrawiam D.C.

BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ RZESZÓW - Umowy, prawo umów Rzeszów
Krystian T.

Polecam. Współpraca przebiegła pomyślnie. Pracownicy rzetelni, kompetentni i zaangażowani. Udzielona przez kancelarię opinia w mojej sprawie była w pewni wyczerpująca i zrozumiała.

Kancelaria Adwokacka adwokat Michał Partyka - Umowy, prawo umów Rzeszów

Kancelaria Adwokacka adwokat Michał Partyka

 • Rzeszów
Tadeusz K.

Moje sprawy były prowadzone w sposób kompetentny i sprawny. Jako klient czułem się komfortowo. Polecam współpracę z kancelarią Michał Partyka.

Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Słupek - Umowy, prawo umów Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Słupek

 • Rzeszów
Joanna R.

Jestem bardzo zadowolona z usług kancelarii. Tworzą ją ludzie z pasją, którzy są kompetentni i wykazują się pełnym profesjonalizmem pod każdym względem. Do spraw podchodzą z pełnym zaangażowaniem oraz indywidualnie do każdego klienta, wybierając dla niego najbardziej optymalne rozwiązania.

Kancelaria Adwokacka URBAN Rzeszów Adwokat Ewelina Urban Adwokat Jakub Urban - Umowy, prawo umów Rzeszów

Kancelaria Adwokacka URBAN Rzeszów Adwokat Ewelina Urban Adwokat Jakub Urban

 • Rzeszów
Paweł K.

Pani Mecenas Urban jest to specjalista z prawa gospodarczego. Dzięki wiedzy Pani Mecenas uchroniłem moją firmę od ogromnych kwot do zapłaty. Z pełną odpowiedzialnością polecam!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Kawa - Umowy, prawo umów Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Kawa

 • Rzeszów
Maciej Z.

Pilnie potrzebowałem porady prawnej w zakresie upadłości konsumenckiej. Zdecydowałem się na wizytę w kancelarii Pani Agnieszki Kawy. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Pani Adwokat udzieliła mi wszelkich niezbędnych informacji dotyczących sprawy. Oprócz tego mogłem liczyć na profesjonalne przygotowanie pisma procesowego, które okazało się niezbędne w dalszym postępowaniu. Pani Agnieszka to bardzo kompetentna osoba i mogę ją szczerze polecić każdemu, kto potrzebuje pomocy prawnej.

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Sołtys - Umowy, prawo umów Rzeszów

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Sołtys

 • Rzeszów
Anna G.

Chciałabym wyrazić Uznanie, a zarazem podziękować pani Ewelinie za pomoc w mojej sprawie, czas i pełen profesjonalizm, wytrwałość w reprezentowaniu mojej osoby przy sprawie alimentacyjnej. Bardzo dziękuje, jest pani osoba godna polecenia, sumienna solidna i bardzo pomocna. Z wdzięcznością pani klientka.

Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Jóźwik - Umowy, prawo umów Rzeszów

Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Jóźwik

 • Rzeszów
Maria K.

Sprawa o rozwód z orzeczeniem o winie i alimenty. Pan Mecenas Sławomir Jóźwik prowadził moją sprawę w sposób fachowy i rzetelny. Udzielona pomoc była szybka, a mojej sprawie poświęcono odpowiednio dużo ilość czasu, zabezpieczając moje interesy pod każdym względem. Jestem bardzo zadowolona z jego pracy i z całą odpowiedzialnością mogę każdemu polecić jego osobę!

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Koryto - Umowy, prawo umów Rzeszów

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Koryto

 • Rzeszów
Bogumił K.

Jestem bardzo zadowolony z usługi. Bardzo sprawnie i fachowo przeprowadzona sprawa odzyskania wynagrodzenia od pracodawcy. Gorąco polecam tą kancelarię.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Majka - Umowy, prawo umów Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Majka

 • Rzeszów
Maciej K.

Bardzo polecam tę kancelarię. Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne do każdego spotkania. Mecenas spełnił moje oczekiwanie również pod katem szybkiego działania i dotrzymywania terminów. Z czystym sumieniem polecam

Centrum Zarządania Finansami i Analiz Beata Goniszewska

 • Rzeszów
MagicDesign

Jestem naprawdę bardzo zadowolona z usług i porad księgowych Pani Beaty i nie wyobrażam sobie współpracy z innym biurem księgowym. Gorąco polecam! Agnieszka Wróbel

Radca Prawny Magdalena Wrotny - Umowy, prawo umów Rzeszów

Radca Prawny Magdalena Wrotny

 • Rzeszów

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Wrotny oferuje kompleksową pomoc prawną dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz organizacji pozarządowych. W ramach świadczonej pomocy prawnej Kancelaria reprezentuje klientów w sprawach przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, organami administracji oraz innymi instytucjami. Kancelaria udziela porad prawnych, opracowuje opinie prawne, sporządza wnioski, pozwy i pisma procesowe, umowy handlowe, regulaminy wewnętrzne, wytyczne i polityki, przeprowadza windykację należności oraz wspiera w negocjacjach z kontrahentami oraz w mediacjach. Kancelaria działa zgodne z zasadami etyki zawodowej, zawartymi w Kodeksie Etyki Radców Prawnych. We wszystkich prowadzonych sprawach zachowuje tajemnicę

Que100 Sp. z o.o. - Umowy, prawo umów Rzeszów

Que100 Sp. z o.o.

 • Rzeszów

Usługi wsparcia zatrudniania cudzoziemców w firmach. Zakładanie spółek, wsparcie prawne. Przygotowywanie kompletu dokumentów dla zatrudnienia cudzoziemców z Państw trzecich. Reprezentacja przed Urzędem Wojewódzkim, Straż Graniczną. Pobyt czasowy dla połączenia z rodzinną. Wymiana prawa jazdy na polskie. Usługi transportowe, przeprowadzki krajowe i zagraniczne, OCP, licencja, transport samochodów. Rok założenia firmy 2015. Indywidualne podejście do klienta. Głównym obszarem działania jest Wschodnia Polska, Słowacja, Czechy. Nasza firma QUE100 Sp. z o.o. świadczy usługi od 2015 roku w zakresie legalizacji cudzoziemców w Polsce, przeniesienia zagranicznych przedsiębiorstw i biznes emigracji. Posiadamy dużą wiedzę na temat zatrudnienia

LEX MOD - Umowy, prawo umów Rzeszów

LEX MOD

 • Rzeszów

Zajmujemy się szeroko pojętym bezpieczeństwem informacji. Pomagamy we wdrożeniu przepisów RODO (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych), które będą stosowane już od 25 maja 2018 roku oraz w sporządzeniu dokumentacji w tym zakresie. Mamy wieloletnie doświadczenie zarówno w obsłudze grup kapitałowych,jak i średnich oraz małych przedsiębiorców,a także podmiotów publicznych na terenie całego kraju. Usługi świadczone są w j.polskim lub/i w j.angielskim. Zajmujemy się m.in. 1.prowadzeniem audytów zgodności w zakresie ochrony danych osobowych, 2.sporządzaniem dokumentacji wymaganej przez obowiązujące przepisy prawa, dostosowanej indywidualnie do Klienta, 3.doradztwem w zakresie wdrożenia systemu ochrony danych osobowych wg RODO oraz

Kancelaria Prawna Temida Adwokat Gniewomir Jakubowski - Umowy, prawo umów 35-036 Rzeszów

Kancelaria Prawna Temida Adwokat Gniewomir Jakubowski

 • 35-036 Rzeszów
Andrzej S.

Z czystym sumieniem polecam tę kancelarię pełen profesjonalizm. Znakomite podejście do klienta i co najważniejsze w tej kancelarii liczy się przede wszystkim chęć pomocy drugiemu człowiekowi a nie jak bywa zazwyczaj gdzie indziej przede wszystkim chęć zarobku ...bardzo dziękuję za pomoc.

Reslegal Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Charzewski | Tarnów - Umowy, prawo umów Tarnów

Reslegal Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Charzewski | Tarnów

 • Tarnów
Agata I.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem mecenasem Piotrem Charzewskim oraz z Panią mecenas Natalią Zdeb. To niezwykle kompetentni prawnicy, w pełni zaangażowani w sprawę. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za okazaną pomoc i wsparcie. Profesjonaliści ze świetnym podejściem do ludzi. Szczerze polecamy! Agata i Arkadiusz

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Szalacha - Umowy, prawo umów Boguchwała

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Szalacha

 • Boguchwała
 • 7 km od Rzeszów
Beata Z.

Pani Mecenas zawdzięczam bardzo wiele: zakończoną sukcesem sprawę, której inni prawnicy nie dawali szans. Dzięki jej fachowej wiedzy, zmysłowi i niezwykłemu zaangażowaniu – sprawa została rozstrzygnięta na moją korzyść. Pani Katarzyna jest nie tylko profesjonalistką w swoim zawodzie, ale też osobą pełną empatii i adwokatem z powołania. W tym miejscu chciałabym serdecznie podziękować i życzyć Pani Mecenas samych sukcesów, chociaż jestem przekonana - że jak dotychczas - niezwykle ludzkie podejście i zrozumienie będą Pani to gwarantować.

KANCELARIA ADWOKACKA JUSTYNA BOŻEK - Umowy, prawo umów Łańcut

KANCELARIA ADWOKACKA JUSTYNA BOŻEK

 • Łańcut
 • 16 km od Rzeszów
Paweł R.

Bardzo dobra kancelaria i rzetelna Pani adwokat. Mimo młodego wieku posiada bardzo dużą wiedzę i doświadczenie. Polecam w 100%.

Kancelaria radcy prawnego Wioletta kalamarz - Umowy, prawo umów Gwizdaj

Kancelaria radcy prawnego Wioletta kalamarz

 • Gwizdaj
 • 31 km od Rzeszów

Profesjonalna obsługa prawna przedsiębiorstw oraz osób fizycznych.

Kancelaria Notarialna Natalia Tworek Notariusz - Umowy, prawo umów Przeworsk

Kancelaria Notarialna Natalia Tworek Notariusz

 • Przeworsk
 • 34 km od Rzeszów

Kancelaria Notarialna Natalia Tworek Notariusz mieści się w centrum Przeworska, przy ulicy Piłsudskiego 1 w lokalu numer 3, na parterze Domu Rzemiosła. Notariusz Natalia Tworek zapewnia stronom bezpieczeństwo obrotu prawnego, oferując obsługę w zakresie dokonywania czynności notarialnych w ramach powszechnie obowiązujących przepisów prawa, z zachowaniem zasad etyki zawodowej oraz standardów i wymogów urzędu notariusza. Indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta, dbając o to, aby realizowana czynność w najpełniejszym zakresie odpowiadała jego potrzebom i oczekiwaniom. W ramach dokonywanej czynności notarialnej zapewniamy porady prawne zarówno osobiście w siedzibie Kancelarii, jak i telefonicznie w godzinach urzędowania. W celu ustalenia

C.T. Inkasso

 • Jarosław
 • 47 km od Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aneta Ostrowska - Umowy, prawo umów Jarosław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aneta Ostrowska

 • Jarosław
 • 47 km od Rzeszów
Alicja P.

Polecam gorąco, Pani Aneta ma bardzo profesjonalne podejście do sprawy, oraz bardzo dużą skuteczność.

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Kochowski & Biuro Rachunkowe PMK - Umowy, prawo umów Sandomierz

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Kochowski & Biuro Rachunkowe PMK

 • Sandomierz
Bałkańskie Złoto Kinga Sikora

Postawione przeze mnie warunki oferty: 1) znajomości specyfiki obsługi Amazona FBA, 2) przystępna cena obsługi. Wartość dodana ze strony oferenta- były pracownik Izby Skarbowej, oraz Radca prawny.

Kancelaria Adwokacka Małgorzata Brezdeń - Umowy, prawo umów Sandomierz

Kancelaria Adwokacka Małgorzata Brezdeń

 • Sandomierz
Anna P.

Pełny profesjonalizm, dokładność, duża wiedza w pełni wykorzystana na mój plus, polecam wszystkim Panią Adwokat Małgorzatę Brezdeń.

Adwokat Kamila Sobarnia-Grudzień - Umowy, prawo umów Tarnów

Adwokat Kamila Sobarnia-Grudzień

 • Tarnów
Weronika F.

Pani Mecenas posiada ogromną wiedzę, duże zaangażowanie, świetny kontakt. Dostępna zawsze gdy tylko potrzeba po prostu świetny specjalista. Polecam każdemu kto będzie potrzebował pomocy prawnej. Będzie w dobrych rękach. Pani Kamila pomogła mi doprowadzić trudne sprawy do szczęśliwego finału. Zawsze mogę liczyć na Panią Mecenas, na fachową poradę i duże zaangażowanie. W trakcie prowadzonej sprawy była zawsze doskonale przygotowana. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Adwokat. Byliśmy w stałym kontakcie przed rozprawą jaki i również po. Pani Kamila doskonale informuje i wyjaśnia kwestie prawne. Dzięki Pani Mecenas mogę w raz z swoimi dziećmi czuć się bezpiecznie i spać spokojnie. Pani Mecenas jest osobą bardzo miłą i

Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Sabat

 • Wojnicz
Barbara K.

Mecenas Mateusz Sabat załatwił bardzo ważną dla mnie sprawę. W trakcie trwania współpracy cały czas był zaangażowany, wnikliwie dopytywał, dzięki czemu odnieśliśmy sukces. Jestem bardzo zadowolona. Oczywiście wystawiam pozytywną ocenę!

BIZNES CONSULT - Umowy, prawo umów Stróże

BIZNES CONSULT

 • Stróże

Firma BIZNES CONSULT zajmuje się pozyskiwaniem funduszy na rozwój przedsiębiorstw. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi związane z pozyskaniem dotacji unijnych, a także przygotowywaniem dokumentacji niezbędnej przy ubieganiu się o kredyt inwestycyjny – biznes planów, studiów wykonalności projektów, analiz ekonomicznych i finansowych. Gwarantujemy pełne zaangażowanie w realizowany projekt, począwszy od sprecyzowania pomysłu na biznes, aż po finalny sukces inwestycji. Działamy na terenie województwa małopolskiego, z szczególnym uwzględnieniem Krakowa, Nowego Sącza, Tarnowa, Gorlic, Krynicy i okolic. Współpraca może odbywać się w formie elektronicznej, dlatego obsługujemy podmioty z całej Polski. Istnieje możliwość dojazdu naszego

Kancelaria Adwokacka - Umowy, prawo umów Nowy Sącz

Kancelaria Adwokacka

 • Nowy Sącz
Jarosław Ś.

Profesjonalnie i rzetelnie. Została omówiona moja sytuacja prawna oraz został przedstawiony sposób rozwiązania tego problemu.

Kancelaria Prawnicza Lesław Sitarz - Umowy, prawo umów Zamość

Kancelaria Prawnicza Lesław Sitarz

 • Zamość
Katarzyna W.

Świetny kontakt, wnikliwa analiza sprawy i całej dokumentacji. Pismo do ZUS napisane merytorycznie, składnie, sensownie, uzasadnione. Serdecznie dziękuję Panu Mecenasowi za zaangażowanie i pracę. Z całą odpowiedzialnością polecam usługi P. adwokata Lesława.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Orzechowska - Umowy, prawo umów Kielce

Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Orzechowska

 • Kielce
Karolina W.

Trafiłam do Pani Adwokat z polecenia i teraz wiem, że był to dobry wybór. Pani Mecenas z pełnym zaangażowaniem zajęła się sprawą i pomogła mi uzyskać wysokie odszkodowanie. Wyjaśniła wszelkie skomplikowane kwestie prawne, a jej profesjonalizm i podejście do sprawy zrobiły na mnie duże wrażenie.

Kancelaria Radcy Prawnego Dorota Faron - Umowy, prawo umów Łącko

Kancelaria Radcy Prawnego Dorota Faron

 • Łącko

Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną w następujących dziedzinach: - Prawo cywilne (m.in. sporządzanie i opiniowanie umów, regulaminów, windykacja należności, odszkodowania, sprawy spadkowe, regulowanie stanu prawnego nieruchomości, zasiedzenia, służebności); - Prawo rodzinne i opiekuńcze (m.in. sprawy rozwodowe, o uregulowanie kontaktów z dziećmi, o alimenty, o podział majątku dorobkowego rozwiedzionych małżonków, o ustanowienie rozdzielności majątkowej między małżonkami), - Prawo pracy (m.in. udzielanie porad dotyczących praw i obowiązków stron (pracownika oraz pracodawcy) wynikających ze stosunku pracy, udzielanie porad dotyczących nawiązywania, rozwiązywania, wypowiadania umów o pracę, sporządzanie i opiniowanie umów o pracę,

Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Bukowski - Umowy, prawo umów Kielce

Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Bukowski

 • Kielce
Magda n.

Bardzo mi Pan Mecenas pomógł. Polecam innym, miła kulturalna i fachowa obsługa, cały zespół w kancelarii jest zawsze pomocny, nawet jak mecenasa nie było, to jak przyszła zawsze spotkałam się z ciepłym przyjęciem i uzyskałam informacje, których akurat potrzebowałam.

Marcin Równicki Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kielce

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Równicki zajmuje się obsługą prawną osób fizycznych i podmiotów gospodarczych poprzez świadczenie na ich rzecz usług prawnych oraz oferując im stałą obsługę prawną. Zakres obsługi prawnej obejmuje w szczególności: - udzielanie informacji i porad prawnych (doradztwo prawne) na rzecz podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych, - sporządzenie opinii prawnych, - przygotowywanie i opiniowanie projektów umów, - reprezentacja klienta w relacjach handlowych (negocjacje / mediacje / windykacje), - reprezentacja przez organami administracji publicznej, - zastępstwo procesowe przed sądami powszechnymi i sądowo - administracyjnymi, - egzekucje

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Wojtyniak - Umowy, prawo umów Kielce

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Wojtyniak

 • Kielce
FHU Edward

Bardzo polecam współpracę z Panem Michałem! Profesjonalne podejście, szybkość w działaniu oraz wyjątkowo miły kontakt. Pan Michał pomógł nam w rozwiązaniu sprawy, nad którą inni radcy załamywali ręce. Na pewno będziemy stałym klientem.

Prawnik Express - Umowy, prawo umów Kielce

Prawnik Express

 • Kielce
Tomasz P.

Bardzo dziękuję prawnikom oraz całemu zespołowi Prawnik-Express za błyskawiczną pomoc w rozwiązaniu mojego problemu. Rzetelność i profesjonalizm, tak w dwóch słowach mogę opisać tę firmę. Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów!

BSS Private Fund Sp. z o.o. - Umowy, prawo umów Kielce

BSS Private Fund Sp. z o.o.

 • Kielce
Halina K.

Jestem bardzo zadowolona z współpracy z Kancelarią Prawna w Kielcach przy ul Warszawskiej 21 Z Adwokatem Mec. Bartocha. Oraz z Panią Mec. Renatą, profesjonalizm i szybkość załatwienia zleconej sprawy. Polecam wszystkim bo są wspaniali. Życzę dalszych sukcesów.

czystakarta.pl - Umowy, prawo umów Kielce

czystakarta.pl

 • Kielce

Przygotujemy Twój wniosek o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. Jeżeli Twoje zadłużenie nie pozwala Ci normalnie żyć, to zadzwoń do nas, a wspólnie poszukamy najlepszego dla Ciebie rozwiązania ! Zajmujemy się: - postępowaniami upadłościowymi, - postępowaniami cywilnymi, - postępowaniami karnymi. Mamy kilkuletnie doświadczenie. Zadzwoń, porozmawiaj z nami i przekonaj się, że profesjonalnie zajmiemy się Twoją sprawą.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Julita Kuropatwa - Umowy, prawo umów Kielce

Kancelaria Adwokacka Adwokat Julita Kuropatwa

 • Kielce
Osoba Prywatna

Bardzo miła Pani adwokat i stara się jak najlepiej doradzić czy napisać pismo.

Mariusz Michalczyk

 • Kielce

Kancelaria Adwokacka Maciej Zwierzchowski - Umowy, prawo umów Kielce

Kancelaria Adwokacka Maciej Zwierzchowski

 • Kielce
Mateusz W.

Bardzo fachowa, miła a przede wszystkim skuteczna pomoc prawna w sprawie spadkowej. Z czystym sercem polecam !!!

Kancelaria Radcy Prawnego dr hab. Andrzej Gorgol

 • Lublin

Kancelaria Radcy Prawnego dr Andrzej Gorgol łączy specjalistyczną wiedzę prawniczą i umiejętnością jej stosowania. Atutem jest osoba dr hab. Andrzeja Gorgola, który jest pracownikiem naukowym - kierownikiem Katedry Prawa Administracyjnego i Finansowego UZ , autorem licznych publikacji naukowych z zakresu przede wszystkim prawa finansowego, podatkowego, celnego, dewizowego. Jest członkiem Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Lublinie. Poza wykonywaniem zawodu radcy prawnego ma on także doświadczenia w przekształceniach przedsiębiorstw publicznych, syndyka i nadzorcy sądowego, członka rad nadzorczych, eksperta w procesach legislacyjnych. Kancelaria świadczy usługi prawnicze zarówno w formie stałej obsługi, jak i w zakresie prowadzenia spraw

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kaja Borkowska - Umowy, prawo umów Lublin

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kaja Borkowska

 • Lublin
Tomasz M.

Dziękuję za radę. Super kontakt - super pomoc. Postawienie mojej sprawy w innym świetle (okiem drugiej osoby) sprawiło, że całe zdarzenie nabrało innego znaczenia i w efekcie doszło do jego pozytywnej finalizacji.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Izabela Laurent - Umowy, prawo umów Lublin

Kancelaria Adwokacka Adwokat Izabela Laurent

 • Lublin

Kancelaria Adwokacka świadczy usługi polegające na kompleksowej obsłudze prawnej Klientów biznesowych oraz pomoc prawną na rzecz Klientów indywidualnych. Wszechstronność doświadczeń zawodowych pozwala na kompleksowe podejście do problemów naszych Klientów. W ramach świadczonej pomocy prawnej udzielamy porad prawnych, sporządzamy opinie prawne, opracowujemy projekty aktów prawnych oraz reprezentujemy Klienta przed sądami i organami administracji państwowej i samorządowej w sprawach cywilnych, rodzinnych, spadkowych, karnych, odszkodowawczych, medycznych, gospodarczych. Pomoc prawna świadczona jest w zależności od potrzeb Klienta – bezpośrednio w siedzibie Kancelarii w Lublinie albo filii w Opocznie, a nadto w miejscu wskazanym przez

Odbierz Prowizję - Umowy, prawo umów Lublin

Odbierz Prowizję

 • Lublin

Jeżeli spłaciłeś wcześniej kredyt lub pożyczkę, należy Ci się zwrot prowizji! Możemy pomóc odzyskać Twoje pieniądze. Odzyskujemy prowizje w najkrótszym czasie od samego zgłoszenia przez klienta. Bez czekania na wynik sprawy sądowej, szybko przekazujemy gwarantowane środki. W jakim przypadku należy się zwrot prowizji? Pomożemy Państwu uzyskać zwrot prowizji i opłat przygotowawczych kredytu konsumenckiego w sytuacji gdy: - umowę zawarto po 01.01.2012 r. oraz - kredyt lub pożyczkę spłacono przed terminem wyznaczonym w umowie - kredyt lub pożyczkę spłacono wcześniej poprzez konsolidację w tym samym lub innym banku - lub kredyt został refinansowany (przeniesiony) w tym samym lub innym banku Stanowisko Rzecznika Finansowego i Prezesa

Rudna mała Bzianka Rzeszów Matysówka Krasne więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.