wynajem rusztowań, Czeladź


Oferujemy wynajem rusztowań elewacyjnych/fasadowych typu plettac, tj. rusztowań obecnie najpopularniejszych w Polsce. Rusztowania te sprawdzą się wyśmienicie prawie zawsze, o ile zachodzi potrzeba wykonania prac na wysokościach. Używane są do wszelkiego rodzaju robót, takich jak prace budowlane, remontowe, konserwatorskie, renowacyjne i inne. Charakteryzują się stabilnością oraz bezpieczeństwem użytkowania. Są niezwykle proste w obsłudze oraz wygodne przy korzystaniu.
W ofercie dysponujemy wyłącznie rusztowaniami wysokiej jakości, w bardzo dobrym stanie technicznym.
Oferujemy wynajem rusztowań na terenie całego województwa śląskiego. Jako, że rusztowania składujemy w Czeladzi, to w szczególności polecamy się firmom i osobom prywatnym z Sosnowca, Będzina, Dąbrowy Górniczej, Mysłowic, Wojkowic, Katowic, ale także Gliwic czy Tychów, Jaworzna, Bytomia, Rudy Śląskiej.
Proponowana cena dotyczy wynajmu 100 m2 rusztowania na dobę. Cena pozostaje do uzgodnienia w zależności od okresu najmu oraz powierzchni wynajmowanego rusztowania.
Zapraszamy do kontaktu, służymy radą oraz pomocą przy wyborze, a także konfiguracji rusztowania. Jesteśmy zawsze dostępni w razie jakichkolwiek pytań.
Poza wynajmem oferujemy również usługę transportu rusztowania na terenie województwa śląskiego.

Polska, Czeladź
 
 


Liczba wyświetleń strony: 406