Powiedz jak możemy Ci pomóc

TOM-SERVICE

Warszawa

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

TOM-SERVICE remontowo-budowlana,istniejąca od 1989r zajmuje się kompleksowymi remontami i wykończeniami w zakresie-układania glazury i terakoty,malowania i gładzi gipsowych,ścian i sufitów podwieszanych,elektryki i hydrauliki oraz innych nietypowych projektów. Usługi wykonuję też osobiście nie tanio, ale super.Wystawiam faktury i gwarancję. Po wstępnych uzgodnieniach możliwość zaprezentowania wykonanych prac.

W latach 2017-2019 zostałem sklasyfikowany na 1. miejscu Najlepszych wśród Firm Remontowych w Warszawie, wg. Oferteo: http://www.oferteo.pl/firmy-remontowe/warszawa.

Branża

Obszar działania

Mazowieckie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

16 opinii

5 gwiazdek (16)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Wioleta J. Warszawa, 25 kwietnia 2019
Remont łazienki, 6-10m2, Warszawa
Pozytywna opinia

Małgorzata Z. Warszawa, 3 września 2018
Poszukuję ekipy do remontu, do 10m2, Warszawa
Pozytywna opinia

Andrzej P. Piastów, 11 lipca 2018
Prace remontowe w mieszkaniu, 61-80m2, Piastów
Pozytywna opinia

Patryk K. Warszawa, 5 lipca 2018
Kładzenie terakoty, glazury w przedpokoju, łazience, kuchni, pokoju, do 50m², Warszawa
Pozytywna opinia

Piotr I. 4 sierpnia 2017
Pozytywna opinia

Polecam wszystkim TOM-SERVICE. Prace wykonane na bardzo dobrym poziomie. Pan Tomasz jest słowny i terminowy. Przy pracach remontowych wykazał się sumiennością i dokładnością przy okazji zachowując porządek. Narzędzia po pracy jak i materiały były poukładane. Widać poszanowanie do pieniędzy, które są wydawane na materiały. Bardzo polecam Pana Tomasza, gdyż cena za usługi jest adekwatna do wysokiej jakości usług. Nie żałuję ani jednej złotówki wydanej podczas remontu.

Anna S. 10 czerwca 2017
Pozytywna opinia

Witam Pan Tomek przeprowadzał u mnie remont całego mieszkania. Moim zdaniem robota wykonana super. Poza tym doceniam : terminowość, czystość, dbałość o szczegóły a przede wszystkim - można polegać na panu Tomaszu jeżeli chodzi o fachowe doradztwo i to że nie namawia na zakup najdroższych materiałów. Gorąco polecam Anna Szwczyk

Romuald N. 13 kwietnia 2017
Pozytywna opinia

Pan Tomasz Mikulski robił u nas remont generalny łazienki w marcu 2017, dość długo, ale nie za drogo i bardzo solidnie. Gorąco polecam wszystkim. R. Niedzielko, Warszawa

Zuzanna G. Warszawa, 26 marca 2017
Zlecę remont kuchni i łazienki, ok. 20m2, Warszawa
Pozytywna opinia

Krzysztof Ł. 22 marca 2017
Pozytywna opinia

Z usług Pana Tomasza Mikulskiego korzystałem wielokrotnie. W ramach zleconych prac Pan Tomasz Mikulski wykonał: • Przebudowę ścian działowych, • Sztablaturę ścian (tynk szlachetny) • Montaż drzwi, • Ułożenie glazury i terakoty, • Wykonanie wewnętrznej sieci wod-kan, • Biały montaż • Przełożenie wewnętrznej instalacji elektrycznej. Wszystkie prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną i ustaleniami. Uzgodniony czas realizacji zawsze był dotrzymany. Polecam Pana Tomasz Mikulskiego jako osobą profesjonalnie przygotowaną do wykonania prac remontowo – budowlanych. Krzysztof Ługowski

Filip G. 21 marca 2017
Pozytywna opinia

Witam Z usług Pana Tomasza Mikulskiego korzystaliśmy przy okazji remontów dwóch łazienek oraz kompleksowej przebudowy mieszkania na poddaszu. Kolejny remont również zlecę Panu Tomaszowi MIkulskiemu, ze względu na jego doświadczenie, umiejętności, zaangażowanie, odpowiedzialność. Filip G.

Jerzy K. 19 marca 2017
Pozytywna opinia

Polecam wykonanie usług, należy podkreślić nie tylko jakość i terminowość w remontowanej łazience, ale też doradztwo w doborze materiałów. Klient Jerzy

Wojciech F. 17 marca 2017
Pozytywna opinia

Remont nowego mieszkania został wykonany solidnie terminowo, czysto i dokładnie. Polecam.

Roman B. 15 marca 2017
Pozytywna opinia

Firma TOM - SERVICE, to nie tylko wykonawstwo na wysokim poziomie. To również fachowe doradztwo, uczciwość i solidność. Z usług tej firmy korzystałem kilkakrotnie i wszystkim ją polecam.

Marek A. 15 marca 2017
Pozytywna opinia

Pan Tomek wykonał u mnie remont całej łazienki. Jestem bardzo zadowolony z jego pracy. Dba o szczegóły. Potrafi doradzić. Warty polecenia fachowiec.

Przemek R. 15 marca 2017
Pozytywna opinia

Witam, Firma Tom-Service świadczyła dla mnie usługi już kilkukrotnie. Kompleksowo wykańczała mi lokal w 2005 roku (glazura w łazienkach, przestawianie ścian działowych, elektryka, malowanie), kolejno w 2007 roku podobny zakres prac w innym lokalu (dodatkowo układanie paneli, listwy oraz montaż drzwi) oraz w 2014 roku większość prac wykończeniowych w domu jednorodzinnym. Nigdy nie miałem zastrzeżeń do jakości prac oraz terminowości, dlatego też współpracujemy wspólnie już tak długo, przy wielu projektach. Polecam Pana Tomka, właściciela, jako osobę do współpracy. Pozdrawiam Przemek

Katarzyna C. 15 marca 2017
Pozytywna opinia

Pan Tomasz remontował u mnie trzy mieszkania w różnym stopniu. Począwszy od drobnych napraw i malowania a skończywszy na stawianiu ścian wewnętrznych i przebudowie wszystkich instalacji. Wspaniały fachowiec który wysłucha, poradzi i poszuka oryginalnych rozwiązań w urządzaniu naszych mieszkań. GORĄCO POLECAM.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak TOM-SERVICE
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Spiska 12/21, 02-302 Warszawa

Telefon

604 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy TOM-SERVICE TOMASZ MIKULSKI
Imię (pierwsze) TOMASZ
Drugie imię PAWEŁ
Nazwisko MIKULSKI
Data rozpoczęcia działalności 1992-02-20
NIP 5220013935
Regon 010570304

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat Warszawa
Gmina Ochota
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02302
Poczta Warszawa
Ulica ul. Spiska
Numer nieruchomości 12
Numer lokalu 21

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data powstania 1992-03-26
Data rozpoczęcia działalności 1992-02-20
Data wznowienia działalności 2018-01-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4333Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN
Przeważające PKD
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
4329Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH
4331Z TYNKOWANIE
4332Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ
4334Z MALOWANIE I SZKLENIE
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
4799Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.