Instalatorstwo telekomunikacyjne Gdynia - Najlepsi w 2021

Firmy Telekomunikacyjne w Gdyni, 2022

51 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 51 firm
w kategorii Instalatorstwo telekomunikacyjne

Promowani
Instalatorstwo telekomunikacyjne Gdynia
Promowany

WAKOSUN

 • Gdynia
Dariusz D.

Bardzo dobra firma, duży profesjonalizm i rzetelność. W dzisiejszych czasach rzadko można znaleźć firmę o tak wysokim poziomie kompetencji i jakości w realizacji zamówień. Miło widzieć postęp prac, masz wrażenie, że WAKOSUN realizuje zamówienie dla siebie. Polecam tę firmę każdemu, kto lubi estetyczne, solidne wykonanie poparte wyjątkową wiedzą fachową. Ta firma nie produkuje "Fuszerek".

SKY SAT

 • Gdynia
Anna L.

Fachowa obsługa klienta, uczciwe ceny, rzetelna firma. Polecam !!

Paweł B.

Polecam firmę, dobrze wykonuje i sumiennie swoją pracę, obsługa klienta 1 klasa, super. Jako usługa szybko i sprawnie bez żadnych dopłat, jestem zadowolony, ok.

 • Oferteo.pl
 • Curtech

  • Gdynia
  Marek N.

  Bardzo polecam! Jestem bardzo zadowolony z samej usługi która została wykonana bardzo profesjonalnie jak i kosztów jej wykonania oraz szybkiego terminu prac, nie było opóźnienia wszystko w czasie i tak jak uzgodniliśmy. Jest to jedyny jak dotąd FACHOWIEC który jest bardzo solidny i profesjonalny co bardzo rzadko się już niestety zdarza.

  Okres naszej działalności rozpoczął się w 2010. Główny zakres naszej działalności to spawanie światłowódów, montaż przełącznic i muf kablowych, zaciąganie kabli, budowa koryt ruraży, znajomość ftth i elektryki. Firma obsługuje województwa Niemcy, Polska pomorskie, Warmia, Mazury, inne do rozważenia. W naszym działaniu pielęgnujemy troskę o dobro Klienta.

  Dołącz do naszych Specjalistów od Instalacji Telekomunikacyjnych w Gdyni

  Działasz na rynku jako Specjalista od Instalacji Telekomunikacyjnych i szukasz nowych Klientów z Gdyni lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

  Jesteśmy na rynku od 2004 roku. Nasza specjalność to telecommunications, na terenie Wymień Mista.

  Robert Treder

  • Gdynia

  Sat-Technika

  • Gdynia

  Ważne! Zapytaj jakim miernikiem nie wskaźnikiem dysponuje monter, abyś miał gwarancję poprawnie działających kanałów HD i nie musiał reklamować usługi. >Montaż i ustawianie anten SAT oraz zestawów satelitarnych, montaż i ustawienie anten DVB-T, DAB+, LTE. Rozbudowa i serwis istniejących instalacji SAT, DVB-T, DAB+, LTE. OFERTA USŁUG: >NC+ HD + multiroom >Cyfrowy Polsa + multiroom. >Telewizja NC+ na kartę HD. >Orange TP. >Telewizja TRWAM z Astry 19E. > Niekodowane kanały: TVP Historia, TVP Kultura, Eurosport, Sport1, RTL, ZDF, i wiele innych. >Rozbudowa istniejącej instalacji o odbiór z innego satelity. RZETELNA INFORMACJA ORAZ INSTRUKTARZ PO INSTALACJI. Gwarancja wykonanej usługi na 12 miesięcy. Dojazd w Trójmieście gratis. Ceny: np.

  PENTA

  • Gdynia

  Firma Penta specjalizuje się w pracach budowlanych oraz wyposażenia 
i wykończenia wnętrz, które świadczy na rynku budowlanym oraz morskim. Projekty realizujemy zawsze zgodnie oczekiwaniami naszych Klientów oraz pełną dokumentacją techniczną. Jesteśmy w stanie w sposób kompleksowy poprowadzić projekt, monitorując każdy etap jego realizacji. Nasze doświadczenie: - zarządzanie procesem ofertowania i negocjowanie umów; - prowadzenie prac w systemie zaprojektuj – wybuj w zakresie prac budowlanych oraz wyposażenia wnętrz; - samodzielnie wykonywanie uzgodnień z rzeczoznawcami i urzędami; - nadzorowanie realizacji projektu, również w obszarze zamówień publicznych; - optymalizacja realizacji prac, szukanie rozwiązań nisko

  Nasza firma realizuje instalacje elektryczne i teletechniczne. Zajmujemy się sprzedażą od 2012. Nasze usługi świadczymy w woj. pomorskim. Zależy nam na budowaniu i utrzymywaniu zaufania wśród klientów.

  ALARMSYS

  • Gdynia

  Na rynku zabezpieczeń istniejemy od 2002r. zajmujemy się instalacją, sprzedażą i serwisem systemów : - alarmowych - przeciwpożarowych - kontroli dostępu - telewizji przemysłowej - dźwiękowych systemów ostrzegawczych DSO - automatyki inteligentny dom

  EQI System Przemysław Gilecki

  • Gdynia

  Kompleksowe wykonawstwo instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

  MGS Sp. z o.o.

  • Gdynia

  MGS spółka z o.o. specjalizuje się w instalacjach elektroenergetycznych , teletechnicznych i oświetleniem LED w domach ,biurach , przestrzeni otwartych i publicznych. Rozwijamy systemy oświetlenia wykorzystujące jako źródło światła energooszczędne żarówki Led. Buduje systemy autonomiczne, czyli niezależne od zasilania sieciowego oparte o ogniwa fotowoltaiczne i siłownie wiatrowe. Dzięki stałym udoskonaleniom proponowane rozwiązania mają wyższą, niż oferowana przez konkurencję efektywność.

  PULSAR - Piotr Partyka

  • Gdynia

  Firma nasza może pochwalić się 23-letnią tradycją w branży szeroko pojętego instalatorstwa elektrycznego i teletechnicznego. Oferujemy usługi w zakresie projektowania i wykonawstwa: Systemów Monitoringu Wizyjnego obiektów stacjonarnych i ruchomych, Systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu, Systemów Kontroli Dostępu, Systemów Sygnalizacji Pożaru, Systemów Oddymiania, Dźwiękowych Systemów Ostrzegawczych oraz Nagłośnienia, Systemów Informacji Pasażerskiej - Wizualnych i Głosowych, Strukturalnych Sieci Teleinformatycznych w tym Światłowodowych, Kanalizacji Teletechnicznej, Inteligentne Instalacje Budynkowe w oparciu o systemy LCN i Domito Instalacji Elektrycznych i Odgromowych, Systemów Nadzoru Parkingów Specjalizujemy się w kompleksowym

  Elektro Luk

  • Gdynia

  firma Elektro-Łuk świadczy usługi elektryczne na najwyższym poziomie. Wykonywanie nowych instalacji, modernizacje istniejących, remonty i wiele więcej. Działamy na terenie trójmiasta i okolic. Obsługujemy prywatnych klientów, deweloperów, wspólnoty mieszkaniowe. Szybko realizujemy zlecenia i z największą starannością co potwierdzamy udzieleniem gwarancji na wykonane usługi.

  Volt Bau

  • Gdynia

  Prowadzenie profesjonalnych usług elektrycznych z zakresu budowy instalacji elektrycznych nowych, modernizacji starych jak też pomiarów i odbiorów ,do tego montujemy internet, monitoring, instalacje ppoż zapraszamy do współpracy

  Jacek Parka

  • Gdynia

  Projektowanie i zabezpieczanie sieci LAN i WAN wraz z montażem, sieci WiFi, VPN, firewalle Checkpoint i PaloAlto i inne, cyber bezpieczeństwo. posiadam 15 letnie doświadczenia oraz certyfikaty: Microsoft MCP, Cisco CCNP routing and switching, Cisco CCDP, Cisco CCNA Security, Checkpoint CCSA, Certified Ethical Hacker | CEH Certification |

  Inter Krzysztof Brzeski

  • Gdynia

  ELEKTRYK Karol Romanowski

  • Rumia
  • 9 km od Gdynia

  Istniejemy na rynku instalacji elektrycznych od 7 lat. Nasza oferta jest skierowana do inwestorów indywidualnych oraz firm i zakładów przemysłowych. Od samego początki naszym celem jest dostarczanie naszym Klientom usług najwyższej jakości. Dodatkowo zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne oraz wykonanie prac na najwyższym poziomie. Posiadamy pełne zaplecze sprzętowe i zespół doświadczonych pracowników.

  Przedsiębiorstwo Attex Sp. zo.o.

  • Sopot
  • 8 km od Gdynia

  Wojtech Elektronik

  • Rumia
  • 9 km od Gdynia
  Grzegorz K.

  Potrzebowałem firmy do montażu lamp i gniazd elektrycznych. Mimo krótkiego terminu wykonania zamówienia, usługa została zrealizowana błyskawicznie, profesjonalnie i po przystępnej cenie.

  Elmont - Gdańsk

  • Gdańsk
  • 17 km od Gdynia

  Specjalizujemy się w wykonawstwie, modernizacji i naprawach wszelkiego typu instalacji elektrycznych, elektroenergetycznych i teletechnicznych oraz układów automatyki i sterowania w budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej i obiektach przemysłowych. Posiadamy niezbędne wykształcenie w dziedzinie elektrotechniki, wszystkie wymagane uprawnienia oraz umiejętności praktyczne. Pozwala nam to na wykonanie wszelkich prac elektroenergetycznych, pomiarów elektrycznych i na rozwiązanie niemal każdego Państwa problemu. Nasze doświadczenie, fachowa obsługa, estetyka wykonania i solidny montaż gwarantuje bezpieczeństwo obsługi urządzeń elektrycznych. Współpracując z nami mogą Państwo zaoszczędzić wielu problemów związanych z pracami

  Kerntech Karolina Kubala

  • Gdańsk
  • 17 km od Gdynia
  Zbigniew P.

  Kerntech, czyli teletechnika i informatyka Świadczymy usługi z zakresu projektowania, dostarczania i wdrażania rozwiązań i usług z zakresu elektryki, teletechniki, informatyki oraz automatyki – Sieci komputerowe LAN i okablowanie strukturalne – Systemy alarmowe (SSWiN) – Kontrola dostępu (KD) - Instalacje elektryczne – Telewizja przemysłowa (CCTV), Monitoring – Domofony i Wideodomofony – Systemy telewizji satelitarnej – Systemy przeciwpożarowe – Centrale oddymiające – Rejestracja czasu pracy (RCP) – System wykrywania pożaru (SAP) – Dźwiękowy system ostrzegawczy (DSO) – Telefony i centrale telefoniczne ( SLICAN)

  Senicom Karol Ratajczyk

  • Gdańsk
  • 17 km od Gdynia

  Firma Senicom powstała w 2015 roku na bazie wieloletnich doświadczeń w branży systemów zabezpieczeń oraz rozwiązań IT dla małych i dużych przedsiębiorstw, a także dla osób prywatnych. Wykorzystując potencjał i wiedzę naszych specjalistów wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferując usługi przeprowadzenia kompleksowych wdrożeń rozwiązań informatycznych. Nieustannie rozwijamy nasze kompetencje i wiedzę, nadążając za bieżącymi trendami w branży, poprzez analizę rozwoju rynku. Specjaliści Senicom precyzyjnie diagnozują oraz oceniają rzeczywiste potrzeby naszych klientów w oparciu o wyznaczone wielkości nakładów finansowych, termin realizacji wykonania usługi oraz kontrolują efektywność wdrożonych projektów. Dlaczego my? -Senicom

  Systemy Zabezpieczeń

  • Gdańsk
  • 17 km od Gdynia

  Systemy Zabezpieczeń. Alarmy, domofony, video-domofony, telewizja dozoru, monitoring, kontrola dostępu. Projektowanie, wykonawstwo,naprawy i konserwacja lokalnych systemów alarmowych.Monitoring mieszkań, domów i firm.

  KMB SERWIS KAJETAN BOROWSKI

  • Gdańsk
  • 17 km od Gdynia
  Natalia K.

  Szybki kontakt :), przesympatyczny specjalista. Usługa została wykonana sprawnie i profesjonalnie. Na pewno skorzystam jeszcze z usług Pana Kajetana.

  ALLIUNION

  • Gdańsk
  • 17 km od Gdynia

  Energia i komunikacja Piotr Licznerski

  • Gdańsk
  • 17 km od Gdynia

  EOL Andrzej Jezierski

  • Żukowo
  • 21 km od Gdynia

  Elektryka - instalacje elektryczne oraz telekomunikacyjne sieci przewodowe - pomiary elektryczne - wykonywanie odbiorczych i okresowych sprawdzeń instalacji elektrycznych, pomiary okresowe - pomiary instalacji elektrycznych ,odgromowych - elektromechanika przemysłowa - budowa szaf sterowania i automatyki

  Sav-Tel

  • Gdańsk
  • 17 km od Gdynia

  Witam, Prowadzę działalność gospodarczą zajmującą się usługami telekomunikacyjnymi. Zapraszam do zapoznania się z naszymi ofertami. Kontakt: Marcin Małowiejski Sav-Tel Tel. 510 - pokaż numer telefonu - Mail. marcin.malowiejski@sav-tel.pl

  Optofan Krzysztof Schachta

  • Gdańsk
  • 17 km od Gdynia

  Dopke Dariusz

  • Reda
  • 14 km od Gdynia

  Teletronik Sp. z o.o.

  • Reda
  • 14 km od Gdynia

  Teletronik Sp. z o. o.

  • Reda
  • 14 km od Gdynia

  F-tec

  • Gdańsk
  • 17 km od Gdynia

  Świadczymy usługi budowy i serwisu sieci OPTO dla dostawców multimediów. Tworzymy infrastrukturę teletechniczną w nowo powstałych budynkach mieszkalnych i biurowych. Realizujemy projekty FTTH dla ISP. Pracujemy na profesjonalnym i markowym sprzęcie. Głównym rejonem naszego działania jest Trójmiasto oraz okolice.

  DAMOS SECURITY Damian Krajewsk

  • Gdańsk
  • 17 km od Gdynia
  Jacek B.

  Jetem bardzo zadowolony z instalacji w moim mieszkaniu. Pełen profesjonalizm, od razu widać, że Panowie wiedzą, co robią. Zaproponowane rozwiązania sprawiły, że codzienna obsługa systemu to przyjemność.

  Elmar Invest Sp. z o.o.

  • Kielno
  • 13 km od Gdynia

  Dziedzina, w której się specjalizujemy to projektowanie oraz wykonawstwo sieci elektroenergetycznych średniego napięcia, budowa linii kablowych oraz napowietrznych, budowa stacji transformatorowych. Rozpoczęliśmy działalność od 2015. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie centralnej oraz północnej części Polski. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów.

  ELDRO BIZNES

  • Gdańsk
  • 17 km od Gdynia

  Zajmujemy się sprzedażą od 1992. Nasze pole działania to budownictwo infrastrukturalne, instalacje przemysłowe, systemy oświetlenia ulicznego i sieci światłowodowych, budowa i modernizacja instalacji elektroenergetycznych oraz systemów telekomunikacyjnych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  NOREL

  • Gdańsk
  • 17 km od Gdynia
  Inna B.

  Firma Norel wykonała w moim mieszkaniu system alarmowy. Wszystko odbyło sie w sposób profesjonalny. Kontakt z zespołem bardzo dobry. Nadal pozostaje w tym kontakcie. Uważam, ze wybór Firmy Norel był trafną decyzja. Polecam!!

  CzAmper Maciej Czapiewski

  • Gdańsk
  • 17 km od Gdynia

  Specjalizujemy się w wykonywaniu instalacji elektrycznych dla firm oraz klientów indywidualnych. W Naszej ofercie znajdą Państwo: *system alarmowy- to nic innego jak zespół urządzeń, które współgrają ze sobą w celu ochrony budynków. Realizujemy kompleksowo wszelkie systemy ostrzegawcze, które odpowiednio skonfigurowane dają możliwość detekcji ruchu, pożaru czy różnego rodzaju gazów a także zalania wodą, zbicia szyby. *domofon i wideodomofon. *inteligentny dom - miejsce, które masz pod kontrolą, w którym wypoczywasz i czujesz się komfortowo. Miejsce, gdzie nie zużywasz niepotrzebnie energii elektrycznej i grzewczej. *instalacje ppoż - jest to jedna z najbardziej istotnych instalacji całego systemu bezpieczeństwa Twojego budynku.

  Media-System S.C.

  • Gdańsk
  • 17 km od Gdynia

  Media-System S.C. jest firmą działającą w branży telekomunikacyjnej, której największymi atutami są: wiedza techniczna, znajomość branży, zespół współpracujących fachowców oraz doświadczenie jakie zgromadzili jej właściciele będąc w branży od roku 1995 (Spółka działa od 2005 roku). Doświadczenie oraz solidna podstawa w postaci wiedzy zdobytej przez właścicieli podczas studiów na Politechnice Gdańskiej, a wcześniej w cieszącym się dobrą renomą Technikum Łączności w Gdańsku, gwarantują Państwu rzetelne podejście do podejmowanych tematów, pełne wsparcie techniczne podczas projektów, doboru sprzętu oraz uruchamiania dostarczonych przez Media-System S.C. rozwiązań.

  TSN24

  • Czaple
  • 17 km od Gdynia
  Mariusz T.

  Sprawnie i profesjonalnie. Zleceniobiorca wysyłał maila ze wstępną ofertą. Podjechał do nas do domu obok, po oględzinach przedstawił finalną ofertę przygotowaną na nasze możliwości finansowe i zgodnie z naszą potrzebą.

  Syscom Service Sp. z o.o.

  • Gdańsk
  • 17 km od Gdynia
  Toms T.

  Pan Cezary nie handlowiec, ale doradca człowiek z dużą wiedzą. Umie doradzić przedstawił bardzo wyczerpujące oferty zarówno na topowych markach niekoniecznie lepszych jak i na ekonomicznych na lepszych warunkach. Człowiek z dużą wiedzą nie typowy sprzedawca. Odnośnie instalacji i ekipy montującej 100/100. Czysto schludnie i działa. Drobne problemy, ciężki grunt, nieciekawa instalacja po mojej stronie. Ekipa sobie poradziła, instalacja zainstalowana wzorcowo. Falownik początkowo nie startował (wina po stronie mojej instalacji elektrycznej). Przyjechał Pan Przemek. Godzina walki i okazało się, że mój "Janusz elektryki" zamieszał coś w fazach. Problem rozwiązany, zarówno monterzy jak i Panowie Przemysław i Cezary od razu

  Fibro

  • Gdańsk
  • 17 km od Gdynia

  Dziedzina, w której się specjalizujemy to telekomunikacja. Realizujemy prace od 2015. Nasze usługi świadczymy na terenie takim jak Gdańsk. Zaufanie klientów to dla nas nadrzędna sprawa.

  Pro internet

  • Gdańsk
  • 17 km od Gdynia
  Adam C.

  Od pięciu lat korzystam z usług dostępu do Internetu tej firmy i jestem bardzo zadowolony. Mieszkam w Kosakowie. Internet realizowany jest w technologii światłowodowej. Obecnie (z uwagi na ustawienie portu na przełączniku korzystam z szybkości 100Mb/s zamiast 300Mb/s co jest wskazane na fakturze). Jednak biorąc pod uwagę niską cenę (50zł w promocji od 5 lat), oraz fakt, że łącze jest symetryczne (ta sama prędkość na wysyłanie i odbieranie - wielka zaleta! Co rzadko się zdarza wśród innych dostawców), oraz praktycznie brak jakichkolwiek awarii uważam, że trudno byłoby znaleźć lepszego dostawcę Internetu. Dodam że to 100Mb/s to faktyczne 100Mb/s i to w obie strony. Do domu dla 5-ciu domowników wystarcza z zapasem :) Poniżej test do

  KAMPRE Sp. z o. o.

  • Gdańsk
  • 17 km od Gdynia

  Działamy w branży od 2021 roku. Nasza specjalność to projektowanie instalacji teletechnicznych, projektowanie automatyki budynkowej opartej na systemie KNX oraz uruchomienie i zaprogramowanie instalacji, projektowanie infrastruktury telekomunikacyjnej, na terenie Pomorskie.

  ALTM W. Hełminiak T. Górski Spółka Jawna

  • Gdańsk
  • 17 km od Gdynia

  Electronic Control Systems SA

  • Gdańsk
  • 17 km od Gdynia

  Automix Energetyka Sp. z o.o.

  • Gdańsk
  • 17 km od Gdynia

  Logipoint Polska Sp. z o.o.

  • Gdańsk
  • 17 km od Gdynia

  Ranking Specjalistów od Instalacji Telekomunikacyjnych obejmuje również takie miejscowości jak: Gdynia. więcej...

  Poradniki o instalacjach telekomunikacyjnych

  Bez ogrzewania, wody i prądu dom nie będzie nadawał się do użytku. Zakup i montaż instalacji to ok. 13% wszystkich wydatków przeznaczonych na budowę domu. Sprawdzamy, jak optymalnie dobrać instalacje, które nie nadwerężą naszego budżetu w trakcie budowy i długo po niej.

  Jakiej usługi poszukujesz?