Telco Paweł Migaj

Telco Paweł Migaj

 
Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

O nas

Instalacja monitoringu — bądź pewny, że Twoja własność jest bezpieczna

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy oferować wszystkim zainteresowanym kompleksowy zakres usług, począwszy od doboru odpowiedniego monitoringu, przez jego konfigurację i zabezpieczenie oraz skończywszy na opiece posprzedażowej m.in.: na terenie Ostrowa Wielkopolskiego czy Jarocina. Wszelkie prace związane z montażem monitoringu rozpoczynamy od analizy oraz poznania potrzeb Naszych Klientów. Następnie, w oparciu o zdobyte informacje projektujemy systemy, dobierając przy tym wysokiej klasy monitoring dopasowany do indywidualnych wymagań i oczekiwań. Proponujemy instalację zarówno kamer przemysłowych, jak i systemów do użytku na terenie prywatnym. Po wykonaniu instalacji kamer możemy zaoferować profesjonalne szkolenia, dzięki którym Klient otrzymuje teoretyczną i praktyczną dawkę wiedzy dotyczącej użytkowania oferowanych przez nas systemów.
Profesjonalny montaż monitoringu – usługi Telco dopasowane do potrzeb

W Telco do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie i kompleksowo. Decydując się na instalację monitoringu u nas, otrzymujesz pełną konfigurację. Dobieramy odpowiednie zabezpieczenia tak, by móc oferować Ci najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz komfortu podczas korzystania z kamer. Dodatkowo otrzymujesz pełną dokumentację projektów wraz z opieką posprzedażową. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów wystarczy, że skontaktujesz się z nami. Chętnie pomożemy Ci i udzielimy niezbędnych informacji. Zapraszamy do kontaktu. Monitoring sprawdzi się w wielu miejscach – na magazynach, w aptekach, biurach, szkołach, sklepach czy stacjach benzynowych. Ponadto coraz więcej osób decyduje się także na instalację w swoich własnych domach.
Wysokiej jakości systemy monitoringu CCTV – bezpieczeństwo

Nasz sprzęt to nie tylko monitoring. Decydując się na montaż kamer od naszej firmy, zyskujesz wysokiej jakości obraz. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii jakość przekazywanego obrazu jest odpowiednio wysoka, a wszelkie detale dobrze widoczne. Oprócz tego nowoczesne urządzenia wyposażone zostały m.in. w takie funkcje, jak:

detekcja ruchu – wideorejestratory wyłapują ruchome obiekty w polu widzenia kamer;
tryb pracy dzień/noc – dzięki czemu otrzymujesz wysokiej jakości obraz zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy;
regulacja pozycji kamery – możesz dowolnie ustawić obszar, na którym ma skupić się pole widzenia kamery;
ciągły zapis – bez względu na to, czy chcesz wrócić do obrazu sprzed kilku godzin, czy kilku dni, ciągły zapis umożliwia odtworzenie zapisanego obrazu w dowolnym momencie;

Nie musisz znajdować się nieopodal chronionego przez kamery budynku. W Telco oferujemy zdalny dostęp z każdego miejsca na świecie, również za pomocą komputera i smartfonu. Nasz monitoring sprawdza się w różnych miejscach, z pewnością okaże się odpowiednim wyborem także w miejscach takich jak miasta, osiedla czy parkingi. Znacząco poprawi bezpieczeństwo.
Sprawdzona Firma
Zweryfikowaliśmy dane rejestrowe przedsiębiorstwa w GUS i potwierdziliśmy, że wskazana osoba kontaktowa jest reprezentantem firmy. Dlatego firma otrzymała znak Sprawdzona Firma.
Firma sprawdzona w GUS
Zweryfikowaliśmy dane rejestrowe przedsiębiorstwa w GUS.

Opinie

Wykonawca nie ma jeszcze opinii.

Oferty

Instalacja monitoringu

Instalacja monitoringu

Co chcesz zlecić lub kupić?

Wybierz usługę, której potrzebujesz, aby złożyć zapytanie:
Monitoring
Monitoring domu
Monitoring firmy
Inny monitoring
Produkty dla firmy, biura
Centrale telefoniczne
Alarmy
Kompleksowy montaż alarmu, monitoringu, smart home
Alarmy do domu
Alarmy do firmy
Inne alarmy
Instalacje
Instalatorstwo telekomunikacyjne
Telekomunikacja
Systemy i usługi
Telefony stacjonarne
Usługi IT
Sieci komputerowe
Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci
Telefonia internetowa

O Firmie

Adres
Ulica
Teczowa 6
Kod pocztowy
63-400
Miasto
Ostrów Wielkopolski
NIP
622-221-13-15
Godziny pracy
Pon. - Pt.
8:00 - 18:00
Sobota
8:00 - 14:00
Preferowana forma kontaktu
e-mail, telefon

Obszar działania

Dolnośląskie, Wielkopolskie
Odpowiedz na kilka pytań, a zainteresowani Wykonawcy sami zgłoszą się do Ciebie z ofertą.
Rozpocznij

Dane rejestrowe

Firma
Nazwa firmy
TELCO PAWEŁ MIGAJ
Imię (pierwsze)
PAWEŁ
Nazwisko
MIGAJ
Data rozpoczęcia działalności
1998-06-04
NIP
6222211315
Regon
250810998
Siedziba
Kraj
Polska
Województwo
WIELKOPOLSKIE
Powiat
ostrowski
Gmina
Ostrów Wielkopolski
Miejscowość
Ostrów Wielkopolski
Kod pocztowy
63400
Ulica
ul. Tęczowa
Numer nieruchomości
6
Zakres działalności (PKD)
Kod PKD
Nazwa
9512Z
NAPRAWA I KONSERWACJA SPRZĘTU (TELE)KOMUNIKACYJNEGO
Przeważające PKD
9511Z
NAPRAWA I KONSERWACJA KOMPUTERÓW I URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH
8020Z
DZIAŁALNOŚĆ OCHRONIARSKA W ZAKRESIE OBSŁUGI SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA
4321Z
WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
Zainteresował Cię ten Wykonawca?
Złóż zapytanie i otrzymaj oferty od tego
i kilku podobnych Wykonawców.
Reklama
Miejsce na reklamę
Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do: