Sztum

Zastanawiasz się jak to zrobić, by łatwo poznać oferty kilku docenianych firm z Sztumu i woj. pomorskiego? Interesuje Cię cennik branżowy w Twoim rejonie? Serwis Oferteo pozwala na zatrudnienie wykonawcy, upraszcza porównanie cen oraz pozwala zweryfikować opinie osób, które już z daną firmą współpracowały. Oferteo jest doskonałą odpowiedzią dla wszystkich, którzy chcą skończyć zlecenie, nawet jeśli jest to usługa montażu anten czy zakup miału. Na terenie Sztumu swoją działalność w Oferteo proponuje już 513 specjalistów najwyższych lotów, których Klienci oceniają na 4.1 (skala od 1 do 5). Ilość branż jest w tym regionie bardzo imponująca. Zarejestrowani w serwisie specjaliści poruszają się już w 413 branżach, w szerokim zakresie np. nauka niemieckiego, szkoły tańca, szpachlowanie, usługi porządkowe, usługi serwisowe. Z Oferteo najlepszej firmy w tej okolicy szukało już 436 osób, które do tej pory otrzymały 1 131 ofert od firm. Z Oferteo w łatwy sposób poznasz właściwego wykonawcę z Sztumu. Pierwsze oferty możesz dostać w kilka minut. Nie zastanawiaj się, kliknij jedną z poniższych kategorii i przekonaj się!

Wybierz branżę w mieście Sztum

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Sztumu

M&W USŁUGI REMONTOWE

Klaudia H., Sztum

Znalazłam tą firmę w internecie. Od samego początku wszystko przebiegało bez zastrzeżeń. Zmagałam się z remontem sama, ale Panowie we wszystkim mi pomogli m.in. w wyborze odpowiedniego materiału, transporcie, a nawet na koniec remontu całe mieszkanie zostało pięknie posprzątane :) Wszystkie prace wykonane bardzo starannie i dokładnie. Gorąco polecam.

ADAKO

Dawid P., Lubochowo

Polecam współpracę z firmą ADAKO, potwierdzamy fachowość obsługi sprzątającej, profesjonalne podejście do zakresu obowiązków, dobra komunikację. Prace jest wykonywana terminowo solidnie i zgodnie z umową.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Sztumu

Pellet, 2 tony, Sztum

Ilość: 2 tony. Rodzaj pelletu: drzewny. Dostawa: tak. Wymagania dodatkowe: 2 tony to na poczatek. Jeżeli pellet będzie dobrej jakości oraz cena korzystna kupować mogę na stałe i więcej. Termin zakupu: w ciągu miesiąca.

Andrzej S., pellet drzewny.

Do wykonania brukowanie kostką betonową, około 35m², Sztum

Praca do wykonania: ułożenie kostki przy domu, budynku. Zakres prac: kompleksowe ułożenie kostki. Powierzchnia prac: około 35m². Rodzaj materiału: kostka betonowa. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Leszek P., brukarstwo.

Kupię pellet i ekogroszek w workach, na początek 24t, Sztum

Zakres zlecenia: pellet (drzewny i agropellet) w workach do dalszej odsprzedaży, brykiet, kostka i okrągły oraz ekogroszek w workach. Ilości: na początek 24t, potem możliwa dalsza współpraca. Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy

Leszek S., węgiel ekogroszek.

Kupię drewno opałowe, 10-20m³ co roku, Sztum

Ilość: 10-20m³. Dostawa: tak. Rodzaj zapotrzebowania: coroczny zakup. Wymagania dodatkowe: nie określono. Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy.

Zbigniew K., drewno, drewno kominkowe.

Adwokat do reprezentacji w sprawie, prawo karne, Sztum

Przedmiot sprawy: prawo karne. Rodzaj usługi: reprezentacja w sprawie. Dodatkowe informacje: Rozbój, pobicie, kradzieże, udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Termin nawiązania współpracy: możliwy od zaraz.

Krzysztof K., adwokaci.

Zlecę pozyskanie dotacji unijnej, 200000zł, Sztum

Cel dotacji: rozwój firmy. Miejsce inwestycji: obszar wiejski powyżej 5 tysięcy ludności. Wkład własny: tak. Kwota dotacji: 200000zł. Liczba utworzonych miejsc pracy: 3. Klient aktywny zawodowo: tak - własna działalność. Informacje o firmie Klienta: firma generuje zyski. Przeznaczenie dotacji: zakup maszyn i/lub urządzeń, promocja firmy, budowa lub remont nieruchomości, nowe miejsca pracy, wynajem ...

Joanna W., fundusze i dotacje unijne.