Szkolenia BHP Sopot - Najlepsi w 2023

Najlepsze Oferty na Szkolenia BHP w Sopocie, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Szkolenia BHP Sopot - ranking Najlepsi 2023

ranking info

Oto ranking najlepszych Firm Szkoleniowych BHP I PPOŻ w Sopocie w 2023 r. wybranych z 27 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.93 na podstawie 114 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wszystkie firmy
Szkolenia BHP Sopot

Jeśli szukasz ofert skorzystaj z naszych usług w zakresie szkolenia BHP. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2011. Firma obsługuje województwo pomorskie. Realizujemy nasze usługi stawiając zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu.

Pegaz Group Sp. zo.o. - Szkolenie bhp Dla Pracodawców Sopot

Pegaz Group Sp. z o.o. istnieje od 2003 roku, i bazuje na wieloletnim i bogatym doświadczeniu osób ją tworzących. Specjalizujemy się w kompleksowych usługach szkoleniowo - doradczych. Według rankingu miesięcznika Forbes oraz Fundusze Europejskie jesteśmy liderem w województwie pomorskim jako firma doradcza w pozyskiwaniu Funduszy Unijnych, a co za tym idzie wdrażamy projekty i pomysły naszych Klientów. Naszą misją jest pozytywne zaskakiwanie Klientów, a działania nam zlecone zawsze realizujemy z pasją i entuzjazmem. Nasz profesjonalizm, kreatywne podejście do indywidualnych potrzeb Państwa działalności oraz maksymalna efektywność i wyspecjalizowana kadra pozwolą nam stworzyć produkt idealnie dopasowany do Państwa oczekiwań. Swoje cele

Te&Co Technology and Consulting - Szkolenie BHP Dla Pracowników Sopot

Rewelacyjne Szkolenie BHP Dla Pracowników

  • Sopot
  • Te&Co Technology and Consulting

Oferujemy usługi w zakresie doradztwa unijnego umożliwiające skuteczne ubieganie się o fundusze pomocowe, które są dostępne w okresie 2007-2013, w ramach 16 regionalnych programów operacyjnych oraz 5 krajowych programów operacyjnych Przygotowujemy: niezbędne dokumenty aplikacyjne, w tym studia wykonalności, biznes-plany wnioski o dofinansowanie, zajmujemy się doradztwem strategicznym, pełnimy nadzór nad prawidłową realizacją zadań zarządzamy finansami projektu, aż do momentu całkowitego spływu dotacji na konto beneficjenta. Przygotowujemy kompleksową dokumentację aplikacyjną zgodną z prawodawstwem polskim i unijnym oraz ze wszystkimi wytycznymi programu. Zawsze podchodzimy indywidualnie do potrzeb beneficjenta i specyfiki

avatar icon

Pierwszorzędne Szkolenia BHP Sopot

  • SOPOT
  • Centrum Wspierania Projektów Unijnych

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję szkoleń BHP namierzysz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Centrum Wspierania Projektów Unijnych przebije je wszystkie. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

Pegaz Group Sp. zo.o. - Szkolenie bhp Dla Pracodawców Sopot

Rewelacyjne Szkolenie bhp Dla Pracodawców

  • Sopot
  • Pegaz Group Sp. zo.o.

Dotarcie do rewelacyjnego szkolenia BHP dla pracodawców może być niełatwe, ale Pegaz Group Sp. zo.o. na sto procent pomoże Tobie w znalezieniu dopasowanego produktu. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Dołącz do naszych Firm Szkoleniowych BHP I PPOŻ w Sopocie

Działasz na rynku jako Firma Szkoleniowa BHP i PPOŻ. i szukasz nowych Klientów z Sopotu lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Wszystkie firmy
PlatformaBHP.pl - Szkolenia BHP Sopot

Najwyższej Klasy Szkolenia BHP

  • Sopot
  • PlatformaBHP.pl

Szkolenia BHP i niuanse z tym związane skończą być dla Ciebie kłopotem, jeśli wybierzesz ofertę PlatformaBHP.pl. Wykwalifikowani doradcy z branży szkoleń BHP pomogą Ci stworzyć idealne rozwiązanie. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

Ranking Firm Szkoleniowych BHP I PPOŻ w Sopocie obejmuje również takie miejscowości jak null.