Szkolenia BHP Piotrków Trybunalski - Najlepsi w 2021

Najlepsze Oferty na Szkolenia BHP w Piotrkowie Trybunalskim, 2022

55 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Szkolenia BHP Piotrków Trybunalski - Ranking Najlepsi 2022

Już 55 Firm Szkoleniowych BHP I PPOŻ z Piotrkowa Trybunalskiego złożyło 7593 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie firmy szkoleniowej bhp i ppoż. może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Firm Szkoleniowych BHP I PPOŻ w 2022 r. z Piotrkowa Trybunalskiego.

Szkolenia BHP Piotrków Trybunalski
Zuzanna O.

Kurs przeprowadzony w bardzo miłej atmosferze. Pani otwarta, kompetentna uśmiechnięta. Ma wiedzę i pojęcie o tym co robi. Jestem bardzo zadowolona z kursów! Polecam.

4.75 (16 opinii)
Elmar BHP i PPOŻ - Wstępne Szkolenie BHP Dąbrowa Górnicza
SK ELEKTRYKA

Polecam firmę Elmar. Bezproblemowy kontakt, szybka profesjonalna obsługa. Materiały przygotowane są bardzo dobrze, zrozumiale i zawierają niezbadana wiedzę z zakresu BHP.

5.0 (23 opinie)
Promyk Consulto Paweł Pogorzelski - Szkolenie bhp dla Pracodawców Zawady
Katarzyna O.

Współpraca przebiega bez zarzutu. Rzetelne i aktualne informacje. Pan Paweł w jasny, zrozumiały język tłumaczy i przekazuje swoją wiedzę. Osoba o szerokiej wiedzy, co sprawia, że potrafi nakierować na różne aspekty w rozwiązaniu wielu spraw. Polecam serdecznie, kontakt o każdej porze, szybka odpowiedz na e-mail.

5.0 (82 opinie)
OGNIK II Ewa Rak-Pasoń - Szkolenie PPOŻ Włoszczowa
Bea

Przekaz szkolenia bardzo konkretny, rzeczowy i przydatny. Podany w interesujący i przede wszystkim nie nudny sposób. Polecam!

5.0 (6 opinii)
Bas-bhp - Szkolenie PPOŻ Lubojna

5. Bas-bhp

Helena C.

Pan zadzwonił do mnie. Poinformowałam go, o co chodzi. Usługa została wykonana profesjonalnie, szybko, bez problemów.

5.0 (5 opinii)
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 23

Do Pana Mariusza zwróciłam się z prośbą o opracowanie Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego dla placówki, w której prowadzona jest działalność oświatowa. Od początku współpracy ujęła mnie uczciwość, otwartość, solidność i profesjonalizm Pan Inspektora. Cena, którą zaproponował była wyważona i atrakcyjna dla placówki budżetowej. Pan Mariusz jest oficerem pożarnictwa po ukończonej SGSP, konsultantem krajowym w zakresie bhp certyfikowanym przez CIOP-PIB w Warszawie, pełen profesjonalizm. Dzięki ogromnej wiedzy Pana Mariusza uzyskałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Otwartość Pana Inspektora umożliwiła wdrożenie nowatorskich pomysłów i rozwiązań. Opracowana przez Pana Mariusza IBP jest przemyślana i zindywidualizowana do

5.0 (1 opinia)

Więcej Firm Szkoleniowych BHP I PPOŻ z Piotrkowa Trybunalskiego

Dobre Szkolenia BHP Piotrków Trybunalski

 • Piotrków Trybunalski
 • K-Solution Paweł Górecki-Krokowicz

Dotarcie do dobrych szkoleń BHP może być trudne, ale K-Solution Paweł Górecki-Krokowicz na 100% pomoże Ci w znalezieniu dopasowanego produktu. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

Tanie Szkolenie PPOŻ Piotrków Trybunalski

 • Piotrków Trybunalski
 • LAB-TECH S.C. B.J.MIELCZAREK

Poszukując szkolenia PPOŻ natkniesz się na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale LAB-TECH S.C. B.J.MIELCZAREK jest najwyższej próby. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - sprawdź!

K-SOLUTION Paweł Górecki-Krokowicz - Kursy BHP Piotrków Trybunalski

K-SOLUTION Paweł Górecki-Krokowicz

 • Piotrków Trybunalski

Wybranie kursów BHP nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z K-SOLUTION Paweł Górecki-Krokowicz udzielą rad i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Ośrodek Szkoleniowy Dokształcania I Doskonalenia Kadr "Anpo" S.C. - Wstępne Szkolenie BHP Piotrków Trybunalski

Gdy szukasz świetnej jakości wykonywanych usług to specjaliści z Ośrodek Szkoleniowy Dokształcania I Doskonalenia Kadr Anpo S.C. są dla Ciebie stworzeni. Skontaktuj się i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

"PAUL" - Szkolenie Okresowe BHP Piotrków Tryb.

"PAUL"

 • Piotrków Tryb.

PAUL zapewnia bogatą ofertę dobrego szkolenia okresowego BHP gwarantując przy tym fachową obsługę, a na życzenie także usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Dołącz do naszych Firm Szkoleniowych BHP I PPOŻ w Piotrkowie Trybunalskim

Działasz na rynku jako Firma Szkoleniowa BHP i PPOŻ. i szukasz nowych Klientów z Piotrkowa Trybunalskiego lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

URS Consulting Radosław Synowiec - Szkolenia BHP Online Piotrków Trybunalski

URS Consulting Radosław Synowiec

 • Piotrków Trybunalski

Szkolenia BHP online i szczegóły z tym związane skończą być dla Ciebie skomplikowanym zagadnieniem, jeśli wybierzesz ofertę URS Consulting Radosław Synowiec. Doświadczeni pracownicy z zakresu szkoleń BHP online pomogą Ci wybrać idealne rozwiązanie. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

Idealne Szkolenia BHP Online Piotrków Trybunalski

 • Moszczenica
 • 9 km od Piotrków Trybunalski
 • Ośrodek Szkolenia Zawodowego

Pracownicy Ośrodek Szkolenia Zawodowego przedstawią Ci bezkonkurencyjną ofertę szkoleń BHP online. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Zadzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Pogotowie BHP - Szkolenia BHP Online Mierzyn

Szkolenia BHP Online

 • Mierzyn
 • 18 km od Piotrków Trybunalski
 • Pogotowie BHP

Nadal nie znalazłeś szkoleń BHP online, mimo że poszukujesz od niezliczonych dni? Pogotowie BHP może rozwiązać Twój problem. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

5.0 (1 opinia)

BHPStar

 • Sulejów
 • 16 km od Piotrków Trybunalski

Profesjonalna obsługa firm pod kontem BHP (Nadzór nad projektami pod kontem BHP, prowadzenie pełnej dokumentacji BHP, analiza wypadków, wsparcie firm z dziedziny BHP, prowadzenie szkoleń BHP)

Kompleksowe Usługi BHP Michał Stolarek - Kursy BHP Sulejów

Kompleksowe Usługi BHP Michał Stolarek

 • Sulejów
 • 16 km od Piotrków Trybunalski

Kursy BHP i szczegóły z tym związane skończą być dla Ciebie tajemnicą, jeśli wybierzesz ofertę Kompleksowe Usługi BHP Michał Stolarek. Wykwalifikowani specjaliści z zakresu kursów BHP pomogą Ci wybrać skrojone na miarę rozwiązanie. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź.

Porównanie cen i kosztów szkoleń BHP w Piotrkowie Trybunalskim

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów szkoleń BHP? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Piotrkowie Trybunalskim? Złóż zapytanie, a specjaliści od szkoleń BHP z Piotrkowa Trybunalskiego sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakie szkolenie Cię interesuje?
FIRAL - Szkolenie PPOŻ Bełchatów

FIRAL

 • Bełchatów
 • 21 km od Piotrków Trybunalski

Szkolenia z zakresu BHP - METODĄ TRADYCYJNĄ 1. Szkolenie wstępne (instruktaż ogólny) 2. Szkolenie okresowe dla osób zatrudnionych na stanowiskach robotniczych 3.Szkolenie okresowe pracowników inżynieryjno - technicznych 4. Szkolenie okresowe pracowników administracyjno - biurowych i innych 5. Szkolenia z zakresu GHP/GMP (dawne minimum sanitarne) 6. Szkolenie w zakresie HACCP 7. Szkolenie przeciwpożarowe Szkolenia z zakresu BHP - METODĄ SAMOKSZTAŁCENIA KIEROWANEGO OBSŁUGA FIRM: - PROTOKOŁY POWYPADKOWE (sporządzanie kompletnej dokumentacji powypadkowej) - OCENA RYZYKA ZAWODOWEGO zgodnie z normą PN-EN-18001 - INSTRUKCJE PRZECIWPOŻAROWE - ANALIZY RYZYKA PRZECIWPOŻAROWEGO

Tomasz Bielski

 • Bełchatów
 • 21 km od Piotrków Trybunalski

Szkolenia i kompleksowa obsługa firm w zakresie bhp i ppoż. Posiadam duże doświadczenie w branży budowlanej, szczególnie w zakresie dużych inwestycji. Jako specjalista ds. bhp spoza zakładu pracy mogę pełnić funkcję służby bhp lub wykonywać pojedyncze zadania należące do służby bhp , np. udział w zespole powypadkowym, ocena ryzyka zawodowego, analiza stanu bhp, itp. Są to rzeczy, które są obowiązkowe w każdej firmie, a za nie przestrzeganie tych wymagań grożą surowe kary. Opłaca się więc mieć dobrego "behapowca" pod ręką ;-).

Maks Systems Sp. z o.o. - Szkolenie Wstępne BHP Tomaszów Mazowiecki

Maks Systems Sp. z o.o.

 • Tomaszów Mazowiecki
 • 26 km od Piotrków Trybunalski

Maks Systems (www.makssystems.pl) to firma oparta na solidnych fundamentach z profesjonalnym podejściem do potrzeb każdego z klientów. Oferujemy pełny zakres usług: --> Transport produktu z punktu A do B to tylko pozornie łatwe zadanie. Jeśli Twój produkt jest nietypowy ze względu na gabaryty, stan skupienia, temperaturę, kształt, być może potrzebujesz systemu transportu skonstruowanego specjalnie dla Twoich potrzeb. Firma MAKS Systems projektuje i produkuje zindywidualizowane systemy transportu zapewniając pełną realizację założeń oraz wysoką jakość wykonania przy jednoczesnej deklaracji zgodności urządzeń z Dyrektywą Europejską (CE). Od pomysłu, przez projekt, do uruchomienia. W ramach tej jednej kompleksowej usługi oferujemy: -

EKOFIT Dariusz Bezat

 • Tomaszów Mazowiecki
 • 26 km od Piotrków Trybunalski

Dotarcie do dobrego szkolenia okresowego BHP może być niełatwe, ale EKOFIT Dariusz Bezat na 100% pomoże Tobie w znalezieniu produktu. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz ofertę.

5.0 (1 opinia)

Firma Usługowa-Szkoleniowa," BHP-SZKOL"

 • GRANICE
 • 36 km od Piotrków Trybunalski

-OCENA RYZYKA ZAWODOWEGO -INTERPRETACJA PRZEPISÓW PRAWA PRACY -REALIZACJA ZALECEŃ POKONTROLNYCH PIP -DOKUMENTACJA KADROWA -DORADZTWO W ZAKRESIE OCHRONY ŚRODOWISKA

Usługi w zakresie BHP Jerzy Niesmiałek - Szkolenie PPOŻ Gomunice

Szkolenie PPOŻ

 • Gomunice
 • 30 km od Piotrków Trybunalski
 • Usługi w zakresie BHP Jerzy Niesmiałek

Jestem Specjalistą ds. BHP z 20-letnim doświadczeniem w zakładach produkcyjnych, firmach budowlanych i usługowych. Posiadam niezbędne kwalifikacje i uprawnienia zawodowe. Zajmuję się głównie zagadnieniami ochrony w pracy, wspomagam pracodawców w działaniach, aby ich przedsiębiorstwo działało zgodnie z przepisami i zasadami BHP. W ciągu 20 lat pracy zgromadziłem dużą bazę materiałów do tworzenia dokumentacji BHP (instrukcji, ocen ryzyka zawodowego). Przeprowadziłem ponad 100 postępowań powypadkowych (kilka wypadków śmiertelnych, kilkanaście wypadków ciężkich i zbiorowych). Brałem udział w dochodzeniach prowadzonych przez PIP i Prokuraturę i kończących te dochodzenia sprawach sądowych w Sądach Pracy. Prowadzę szkolenia wstępne (również

Najwyższej Klasy Kursy BHP Piotrków Trybunalski

 • Pabianice
 • 35 km od Piotrków Trybunalski
 • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "Argus" Sp. z

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Argus Sp. z o.o. oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z rejonu Piotrkowa Trybunalskiego oraz przyległych powiatów. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Garusiński Dawid - Wstępne Szkolenie BHP Pabianice

Idealne Wstępne Szkolenie BHP Piotrków Trybunalski

 • Pabianice
 • 35 km od Piotrków Trybunalski
 • Garusiński Dawid
Krzysztof G.

Byłem na szkoleniu językowym. Dostałem konkretne techniki do szybkiej nauki, dzięki nim dobrze komunikuje się w języku niemieckim. Bardzo polecam usługi tej firmy. Szkolenia prowadzone z poczuciem humoru i z dbałością o jakość. Odniosłem ogromne wrażenie, że pan Dawid Garusiński za największy cel swojej pracy traktuje dbałość o klienta:) pozdrawiam

5.0 (2 opinie)

Aneta Robak

 • Pabianice
 • 35 km od Piotrków Trybunalski

Aneta Robak zapewnia bogatą ofertę odpowiedniego szkolenia wstępnego BHP gwarantując przy tym solidną obsługę, a opcjonalnie również usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Wybierz ich numer, aby otrzymać ofertę - nie pożałujesz.

Gromans - Okresowe Szkolenia BHP Pabianice

Opłacalne Okresowe Szkolenia BHP

 • Pabianice
 • 35 km od Piotrków Trybunalski
 • Gromans

Zdecydowanie o wyborze okresowych szkoleń BHP nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Gromans posłużą radą i dobiorą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Opinie i porady na temat szkoleń BHP

Jeśli interesują Cię opinie na temat szkoleń BHP, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Piotrkowa Trybunalskiego. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Michał Kamiński - Szkolenia BHP Online Łódź

Michał Kamiński

 • Łódź
 • 41 km od Piotrków Trybunalski

Działam w branży od 2016 roku. Prowadzę szkolenia BHP i ppoż. na autorsko przygotowanym materiale. Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa pożarowego prowadzone są zarówno teoretycznie, jak i praktycznie z użyciem podręcznego sprzętu gaśniczego. Dodatkowo wykonuję od nowa oraz aktualizuje instrukcję bezpieczeństwa pożarowego oraz inną dokumentację związaną z bezpieczeństwem pożarowym (plany ewakuacyjne, instrukcje postępowania na wypadek pożaru etc.). Wykonuje również audyty kompleksowo audyty bezpieczeństwa pożarowego, a także oddzielnie audyt oznakowania związanego z oznakowaniem bezpieczeństwa, audyt doboru i rozmieszczenia urządzeń przeciwpożarowych i podręcznego sprzętu przeciwpożarowego.

Ewa Pabisiak BHP

 • Łask
 • 42 km od Piotrków Trybunalski

Klient, który poszukuje usługi BHP winien niezwłocznie zgłosić się do Ewa Pabisiak BHP i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Opłacalne Szkolenie Wstępne BHP

 • Łask
 • 42 km od Piotrków Trybunalski
 • Koordynator-BHP

Planujesz wybrać sprawdzonego profesjonalistę do realizacji swoich planów? Koordynator-BHP z Piotrkowa Trybunalskiego jest na to skuteczną metodą. Nie czekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Mariusz Siedlik - Szkolenie bhp dla Pracodawców Żakowice

Mariusz Siedlik

 • Żakowice
 • 36 km od Piotrków Trybunalski

Jeżeli poszukujesz rewelacyjnej współpracy to profesjonaliści z Mariusz Siedlik perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

BLOT Technologie Informatyczne - Szkolenie Wstępne BHP Łódź

BLOT Technologie Informatyczne

 • Łódź
 • 41 km od Piotrków Trybunalski

Firma BLOT Technologie Informatyczne oferuje swoje usługi. Skupia się na Klientach z Piotrkowa Trybunalskiego i z sąsiednich miast. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - zadzwoń!

DAKO - BHP Damian Szymanek - Okresowe Szkolenia BHP Kleszczów

DAKO - BHP Damian Szymanek

 • Kleszczów
 • 33 km od Piotrków Trybunalski

Znalezienie opłacalnych okresowych szkoleń BHP może być niełatwe, ale DAKO - BHP Damian Szymanek na sto procent pomoże Ci w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

5.0 (1 opinia)
Gabinet Psychologa Sportu - Szkolenia BHP Online Łódź

Gabinet Psychologa Sportu

 • Łódź
 • 41 km od Piotrków Trybunalski

Poszukujesz solidnej oferty dotyczącej szkoleń BHP online? Gabinet Psychologa Sportu na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich wymagań. Wybierz ich numer natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Budus. Ośrodek Szkolenia Operatorów. Koparkoładowarki, koparki, ładowarki - Szkolenie BHP dla Pracowników Łódź

Pierwszorzędne Szkolenie BHP dla Pracowników

 • Łódź
 • 41 km od Piotrków Trybunalski
 • Budus. Ośrodek Szkolenia Operatorów. Koparkoładowarki,

Szkolenie BHP dla pracowników i szczegóły z tym związane skończą być dla Ciebie tajemnicą, jeśli skorzystasz z oferty Budus. Ośrodek Szkolenia Operatorów. Koparkoładowarki koparki ładowarki. Doświadczeni znawcy z dziedziny szkolenia BHP dla pracowników pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się od razu!

Centrum Szkoleń - Szkolenie Wstępne BHP Łódź

Tanie Szkolenie Wstępne BHP

 • Łódź
 • 41 km od Piotrków Trybunalski
 • Centrum Szkoleń

Chcesz znaleźć wartego zaufania partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Centrum Szkoleń jest na to skuteczną metodą. Aby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

DORADZTWO Tomasz Wróblewski - Szkolenie PPOŻ Łódź

DORADZTWO Tomasz Wróblewski

 • Łódź
 • 41 km od Piotrków Trybunalski

Szkolenie PPOŻ i szczegóły z tego wynikające skończą być dla Ciebie kłopotem, jeśli wybierzesz ofertę DORADZTWO Tomasz Wróblewski. Profesjonalni specjaliści z branży szkolenia PPOŻ pomogą Ci stworzyć idealne rozwiązanie. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółową wycenę.

BHP Pabianice - Szkolenie BHP dla Pracowników Pabianice

BHP Pabianice

 • Pabianice
 • 35 km od Piotrków Trybunalski

Szukający szkolenia BHP dla pracowników powinien niezwłocznie zgłosić się do BHP Pabianice i poznać dobre oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

5.0 (1 opinia)

BHP BARANSCY

 • Brzeziny
 • 42 km od Piotrków Trybunalski

Jeżeli poszukujesz dobrej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z BHP BARANSCY są dla Ciebie stworzeni. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - skontaktuj się od razu!

Family School - Okresowe Szkolenia BHP Łódź

Family School

 • Łódź
 • 41 km od Piotrków Trybunalski

Podjęcie decyzji o wyborze okresowych szkoleń BHP nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Family School pomogą Ci i wybiorą dostosowane rozwiązanie. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

ERGONOMICA - Szkolenie BHP dla Pracowników Łódź

Idealne Szkolenie BHP dla Pracowników

 • Łódź
 • 41 km od Piotrków Trybunalski
 • ERGONOMICA

Ergonomica świadczy usługi z obszaru bhp, ergonomii i prawa pracy oraz specjalizuje się w szkoleniach z zakresu bhp, kursach pierwszej pomocy oraz innych szkoleniach tematycznych w tym zakresie. Usługi świadczone są na podstawie dwóch modeli biznesowych. Pierwszy to kompleksowy outsourcing - jest to forma współpracy ciągłej, długofalowej. Drugi model to zlecenie doraźne, wynikające z aktualnych potrzeb. Misją firmy jest odciążenie przedsiębiorców przy dbaniu o wysoki poziom bezpieczeństwa, dostarczanie aktualnej wiedzy o zmianach w przepisach prawnych. Nasze działania realizujemy bez zakłócania normalnego toku funkcjonowania danego przedsiębiorstwa.

ETL Finance Sp. z o.o. - Szkolenia BHP Łódź

ETL Finance Sp. z o.o.

 • Łódź
 • 41 km od Piotrków Trybunalski

Dział Projektów Europejskich i Szkoleń: Dotacje-Kompleksowe i profesjonalne usługi z zakresu wyszukiwania, pozyskiwania, realizacji oraz rozliczania dotacji z Funduszy UE dla przedsiębiorców, JST, NGO i innych potencjalnych beneficjentów pomocy. Szkolenia:oparte na sprawdzonych programach szkoleniowych,otwarte i zamknięte zawsze „szyte na miarę” potrzeb Klienta. Dział Doradztwa Finansowego: Optymalne rozwiązania finansowe umożliwiające efektywną realizację prowadzonej działalności oraz planowanych przedsięwzięć rozwojowych Naszych Klientów. Dział Leasingu i Kredytów Samochodowych: Leasing-Finansowanie wszelkich środków trwałych,od samochodów osobowych po środki transportu ciężkiego, samochody specjalistyczne, autobusy, jachty, maszyny i

Ondina - Szkolenia BHP Pracowników Łódź

Znakomite Szkolenia BHP Pracowników

 • Łódź
 • 41 km od Piotrków Trybunalski
 • Ondina

Pragnąc dotrzeć do szkoleń BHP pracowników natkniesz się na wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale Ondina nie ma sobie równych. Zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Usługi BHP Rajmund Jankowski

 • Łódź
 • 41 km od Piotrków Trybunalski

Jeżeli poszukujesz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Usługi BHP Rajmund Jankowski perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - sprawdź!

SIGMA PARTNERS - Szkolenie Wstępne BHP ŁÓDŹ

SIGMA PARTNERS

 • ŁÓDŹ
 • 41 km od Piotrków Trybunalski

Podjęcie decyzji o wyborze szkolenia wstępnego BHP nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z SIGMA PARTNERS pomogą Ci i dobiorą uszyte na miarę rozwiązanie. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Szkoła języka rosyjskiego Rasputin - Okresowe Szkolenia BHP Łódź

Szkoła języka rosyjskiego Rasputin

 • Łódź
 • 41 km od Piotrków Trybunalski

Każdy, kto szuka okresowych szkoleń BHP winien już dziś zgłosić się do Szkoła języka rosyjskiego Rasputin i poznać świetne oferty oraz najwyższą jakość obsługi. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Computer Devil S.C. - Okresowe Szkolenia BHP Łódź

Computer Devil S.C.

 • Łódź
 • 41 km od Piotrków Trybunalski

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję okresowych szkoleń BHP natkniesz się na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Computer Devil S.C. przebije je wszystkie. Umów odpowiedni dla Ciebie termin już teraz!

ABE EWA DZIEDZIC - Szkolenie BHP dla Pracowników Łódź

ABE EWA DZIEDZIC

 • Łódź
 • 41 km od Piotrków Trybunalski
Weronika C.

Bardzo przyjemna współpraca. Pani Ewa jest rzetelna i kompetentna, polecam.

5.0 (1 opinia)

Opłacalne Szkolenia BHP

 • Łódź
 • 41 km od Piotrków Trybunalski
 • Safety Culture

Szkolenia BHP i szczegóły z tego wynikające skończą być dla Ciebie zagadką, jeśli skorzystasz z oferty Safety Culture. Doświadczeni pracownicy z dziedziny szkoleń BHP pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby poznać dopasowaną ofertę.

Korzystne Szkolenie bhp dla Pracodawców

 • Łódź
 • 41 km od Piotrków Trybunalski
 • Jarosław Wyka

Podjęcie decyzji o wyborze szkolenia BHP dla pracodawców nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Jarosław Wyka pomogą Ci i dobiorą dostosowane rozwiązanie. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

A.Gorzałek

 • Łódź
 • 41 km od Piotrków Trybunalski

Planujesz wybrać rzetelnego specjalistę do realizacji swoich planów? A.Gorzałek jest na to skuteczną metodą. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Ranking Firm Szkoleniowych BHP I PPOŻ obejmuje również takie miejscowości jak: Piotrków Trybunalski. więcej...
Jakie szkolenie Cię interesuje?