SURVIVAL RACE CAMP - Obóz sportowy dla dzieci nad MORZEM, Łeba


Cena do uzgodnienia

SURVIVAL RACE CAMP TO PRECYZYJNIE ZAPLANOWANY, PEŁEN ROZMAITYCH ZAJĘĆ, DZIESIĘCIODNIOWY OBÓZ WAKACYJNY.

ABY ZAPEWNIĆ RÓŻNORODNOŚĆ, PRZYGOTOWALIŚMY:

ZAJĘCIA SPORTOWE – BO RUCH TO ZDROWIE! BYCIE AKTYWNYM JEST BARDZO WAŻNE I DOSKONALE TO ROZUMIEMY. PODCZAS SR CAMP SPORTU BĘDZIE CO NIEMIARA – W WODZIE, NA ZIEMI, POD ZIEMIĄ I… W POWIETRZU! WSZYSTKO DOSTOSOWANE DO MOŻLIWOŚCI, ALE TEŻ CHĘCI NASZYCH UCZESTNIKÓW.

ZAJĘCIA SURVIVALOWE –CZYLI PRAWDZIWA PRZYGODA! OŚRODEK, DO KTÓREGO JEDZIEMY, OTACZAJĄ JEZIORO, LASY ORAZ BUNKRY, WIĘC CZEKAJĄ NAS ATRAKCJE NAJCZĘŚCIEJ NIEDOSTĘPNE W MIEJSKIM ZGIEŁKU. TO BĘDZIE PRAWDZIWA SZKOŁA PRZETRWANIA!

ZAJĘCIA EDUKACYJNE – KTÓRE W NASZYM WYDANIU NIE ZANUDZĄ, A ZACHWYCĄ! TORNISTRY I ZESZYTY ZOSTAJĄ W DOMU, NA SR CAMP ZAKUWAMY TYLKO NAJCIEKAWSZE TEMATY. BĘDZIE TROCHĘ HISTORII, GEOGRAFII, MUZYKI, KINA, WF-U I WIELE INNYCH SZALONYCH KIERUNKÓW. TAKIE LEKCJE DZIECIAKI BĘDĄ WSPOMINAĆ NA DŁUGO PO POWROCIE DO SZKOLNYCH ŁAWEK.

DOBRĄ ZABAWĘ – BO KAŻDY KOCHA SIĘ BAWIĆ! WAKACJE W WIEKU SZKOLNYM POWINNY BYĆ SYNONIMEM ZABAWY, DLATEGO MY JUŻ MAMY SWOJE SPOSOBY, ŻEBY ROZBAWIĆ NAJWIĘKSZYCH PONURAKÓW, CZY OŚMIELIĆ TYCH WSTYDLIWYCH. PODCZAS SR CAMP NUDA NIE WYSTĘPUJE!

Polska, Łeba
 
 


Liczba wyświetleń strony: 146