POMPY CIEPŁA TECHNIX, Wrocław


Cena do uzgodnienia

Zostań eko razem z nami!
Sunlit to codzienny komfort dla Ciebie!

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem inwerterowych pomp ciepła TECHNIX i instalacji fotowoltaicznych naszego partnera Solar-Volt.

Wybierz zestaw Pompa + Fotowoltaika, skorzystaj z rabatu i przejdź na ekologiczną stronę mocy z rachunkami za 0zł!

FOTOWOLTAIKA oraz POMPA CIEPŁA pozwala czerpać korzyści z zielonej energii.
Podstawową funkcją fotowoltaiki jest produkcja prądu a, pompy ciepła ogrzanie wody oraz budynku..

Zapewniamy:
- darmową wizytę doradcy
- pomiary
- dobór optymalnego rozwiązania
- projekt instalacji
- dostarczymy kompletną instalację fotowoltaiczną
- montaż instalacji przez wyspecjalizowanych monterów
- odbiór techniczny
- gwarancję, serwis, monitorowanie instalacji
- możliwość skorzystania z finansowania EKO RATY w (kredyt dla osób fizycznych na sfinansowanie zakupu instalacji związanych z ekologicznym pozyskiwaniem ciepła i energii)

Swoją przygodę z fotowoltaiką rozpoczęliśmy kilka lat temu wykonując montaże u naszych zachodnich sąsiadów, którzy jak wiadomo wiodą prym w tej dziedzinie. Zdobyte w Niemczech doświadczenie wykorzystaliśmy budując jedną z pierwszych w Wielkopolsce instalacji fotowoltaicznych na prywatnym budynku.

Od tamtej chwili sukcesywnie propagujemy filozofię „zielonej energii” i dostarczamy naszym Klientom najnowsze dostępne technologie, dzięki którym każdy z nas może zaoszczędzić oraz zadbać o środowisko naturalne.

Obsługujemy kompleksowo każdego Klienta dopasowując do jego indywidualnych potrzeb to, co najlepsze w naszej ofercie. Dostarczamy kompletne instalacje objęte obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną, dbając tym samym o poczucie bezpieczeństwa wszystkich naszych Inwestorów.


Branża

Fotowoltaika, Pompy Ciepła, Ekologiczne źródła energii
Obszar działania

Małopolskie, Świętokrzyskie, Śląskie, Łódzkie, Wielkopolskie, Opolskie, Lubelskie, Podlaskie, Zachodniopomorskie, Kujawsko-pomorskie, Mazowieckie, Dolnośląskie, Podkarpackie, Pomorskie, Lubuskie, Warmińsko-mazurskie

Polska, Wrocław
 
 


Liczba wyświetleń strony: 29