Filmowanie i fotografowanie fullHD wesele kamerzysta fotograf film, Bytom


Przy zamównieniu kompletu usługi fotografii i wideofilmowania zawsze taniej niż przy zamówieniu tych usług oddzielnie. Zapytaj o szczegóły Wyślij e-mail .Posiadamy ukończony aktualny "KURS LITURGICZNY" uprawniający do fotografowania i filmowania podczas celebracji liturgii.Każde zlecenie jest ustalane i realizowane według indywidualnych preferencji. Cena dotyczy całodniowej usługi fotografii lub wideofilmowania wraz z plenerem. Jedna z opcji naszej oferty to:


FullOpcja - Fotograf/operator kamery są do Państwa dyspozycji przez cały dzień uwieczniając wszystkie ważne momenty tego niezwykłego dnia. Towarzyszą Państwu od momentu przygotowań poprzez błogosławieństwo, uroczystość zawarcia związku małżeńskiego (kościół/USC), życzenia i gratulacje od gości po uroczystości, skończywszy na pełnym reportażu z zabawy weselnej oraz pełnej sesji plenerowej (w razie niepogody, po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość wykonania pleneru w następnym dniu)

W ofercie tej jest możliwość zamówienia Fotoksiążki.Prosimy o kontakt w celu ustalenia wolnego terminu.Tworzymy z pasją i pomysłem, żeby nasi klienci spoglądając na zdjęcia po latach poczuli się jak w wehikule czasu.Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie celem zapoznania się z ofertą

Polska, Bytom
 
 


Liczba wyświetleń strony: 194