masaż klasyczny leczniczy / masaż relaksacyjny


Cena do uzgodnienia

masaż klasyczny i relaksacyjny
Najpopularniejszą formą masażu jest masaż KLASYCZNY który w zależności od formy i intensywności może być leczniczym, relaksacyjnym lub pobudzającym.

Na masaż klasyczny składa się cała grupa technik, w skład których wchodzą: głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie i wibracje. W jego trakcie można używać rozmaitego rodzaju maści i żelów do masażu. Jedną z jego odmian jest masaż leczniczy – mający na celu, poprzez zabiegi manualne, doprowadzenie do równowagi organizmu. Można w ten sposób wyleczyć chociażby rozmaitego rodzaju przykurcze mięśniowe.

Masaż RELAKSACYJNY - odpręży i orzeźwi
Jeśli masaż nie ma organizmowi pomagać na konkretną dolegliwość, a tylko odprężać, orzeźwiać i wspomóc nasze ciało po wysiłku lub dużym stresie, warto zdecydować się na masaż relaksacyjny. Wykorzystując techniki relaksacyjne oraz długie i miękkie ruchy masażysta koncentruje się przede wszystkim na tym, aby na wszelkie znane mu sposoby odprężyć swojego klienta. Jego ruchy zmierzają do zmniejszenia napięcia mięśniowego, uspokojenia oddechu, wyrównania pracy serca.

30 min - 35 zł
60min - 55 zł
80 min - 70 zł

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 316