Hawajski masaż lomi lomi nui, Świdnica - Oferta nr145090 - Oferteo.pl
 

Hawajski masaż lomi lomi nui


Cena brutto: 100.00 PLN

🌺 Hawajski masaż LOMI LOMI NUI🌺


Masaż hawajski to masaż całego ciała z wyłączeniem stref intymnych. Jest mieszaniną rytuału, tańca i pracy z ciałem. Jest formą przyjaznego i troskliwego dotyku na poziomie porozumienia bez słow, dającego głebokie uspokojenie i korzyści lecznicze

W języku hawajskim “lomi-lomi” znaczy “naciskanie, ugniatanie, pocieranie, praca nad stroną zewnętrzną i wnętrzem". Powtórzenie słowa wzmacnia jego znaczenie, tak więc podwójne “lomi” podkreśla siłę
i jakość nacisku. “Nui” natomiast znaczy “ważny, duży, wyjątkowy". Lomi-lomi nui to zatem masaż intensywny, dający jedyne w swoim rodzaju uczucie błogości przenikające ciało i duszę. Możemy się przekonać na własnej skórze, że tak jest w istocie, dzięki temu, że tajniki lomi-lomi nui zostały ujawnione ludziom spoza Hawajów. Stało się to dopiero w drugiej połowie XX w.
Do Polski dotarły kilka lat temu.

Stół do masażu w tradycji hawajskiej był kamiennym ołtarzem, a obrzęd lomi-lomi nui praktykowali w świątyniach kahuni, mistrzowie uzdrawiania. Ceremonia trwała wiele godzin, a nawet dni. Była połączona ze świętym tańcem hula i wielogłosowymi śpiewami. Rytuał służył oczyszczeniu i pomagał człowiekowi w przełomowym momencie życia. Przygotowywał nowego władcę do objęcia tronu, podróżnika do dalekiej drogi, młodzież do wkroczenia w dorosłość, każdego człowieka do podjęcia ważnej decyzji. Obecnie masaż ten zaspokaja potrzebę kontaktu fizycznego z drugim człowiekiem i doskonale odpręża. Masujący zapewnia osobie masowanej życzliwość, pełną akceptację i wsparcie.
To masaż całościowy w pełnym znaczeniu tego słowa. Uzdrawia ciało i duszę. Obniża napięcie mięśni, a także usuwa wewnętrzne blokady. W naturalny i łagodny sposób leczy psychikę, ponieważ w naszych mięśniach, ścięgnach, stawach zapisana jest pamięć dawnych przeżyć i uczuć. Na skutek różnych złych doświadczeń otaczamy się intuicyjnie skorupą, by się chronić przed światem, który jest źródłem naszych cierpień i problemów. Zaczynamy udawać, zamykać się. Poza tym wpojone nam zasady, co wolno, co wypada i co jest możliwe, nierzadko zagradzają nam drogę do szczęścia.

Promocja!!!
90 min 100 zł
( Cena regularna 150 zł)
120 min 140 zł
( Cena regularna 180 zł)

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 88