Stymulatory tkankowe Mezoterapia twarzy, Kielce - Oferta nr189090 - Oferteo.pl
 

Stymulatory tkankowe Mezoterapia twarzy, Kielce


Cena brutto: 600.00 PLN
do uzgodnienia

Zabiegi mezoterapii z wykorzystaniem koktajli oraz stymulatorów takich jak miedzy innymi :
NucleoFILL to innowacyjny produkt do głębokiej regeneracji skóry, wywołujący 3 kluczowe efekty:

Lifting
Działanie antyoksydacyjne
Nawilżenie
Lifting – polinukleotydy zawarte w preparacie działają na receptory fibroblastów w skórze. Proces ten zapoczątkowuje tworzenie kolagenu typu I oraz elastyny, jak również pobudza aktywność fibroblastów znajdujących się w fazie spoczynku. W konsekwencji dochodzi do poprawy napięcia skóry i jej naturalnego liftingu.

Działanie antyoksydacyjne – polinukleotydy w środowisku pozakomórkowym zachowują się jak „wymiatacze” wolnych rodników, co w konsekwencji prowadzi do redukcji stresu oksydacyjnego w skórze.
W wyniku działania produktu NucleoFILL skóra staje się napięta, nawilżona i jędrna, przez co uzyskujemy zdrowy i wypoczęty wygląd.
NUCLEOFILL – EFEKTY
Poprawa napięcia skóry
Lifting
Poprawa owalu
Poprawa nawilżenia
Redukcja drobnych zmarszczek
Produkt daje wyraźy i natruralny efekt bez przerysowania rysów twarzy. To synonim innowacyjnej biotechnologii w służbie medycyny estetycznej i anti-agingu.
NUCLEOFILL – PRZEBIEG ZABIEGU
W zależności od stanu skóry, wybiera się preparat w dawce Medium lub Strong.
Produkt podaje się w technice bolusowej w tak zwane punkty bioestetyczne (5 nakłuć na stronę twarzy po 0,15ml) w środkową i dolną część twarzy.
Osoby wrażliwe na ból mogą być znieczulone kremem znieczulającym. Podczas zabiegu odczuwalne jest lekkie szczypanie i rozpieranie.
Rekomendowana jest seria 2-4 zabiegów co 2-4 tygodnie.
Niektórzy pacjenci mogą wymagać zastosowania terapii łączonej, tj. podania preparatu w dawce Strong na środkową część twarzy oraz w dawce Medium na dolną część twarzy i podbródek lub szyję. Taka terapia daje możliwość uzyskania lepszych efektów i jednoczesnego leczenia twarzy i szyi.

WSKAZANIA

Zabieg jest optymalny dla skóry:

Odwodnionej
Niedotlenionej
Narażonej na stres oksydacyjny
To idealny zabieg dla osób, które obserwują u siebie pogorszenie kształtu owalu twarzy, utratę napięcia i nawilżenia skóry. Ze względu na dużą różnorodność protokołów zabiegowych, leczenie można wykonać u każdego pacjenta niezależnie od wieku oraz rodzaju skóry.

Polska, Kielce
 
 


Liczba wyświetleń strony: 10