Stal zbrojeniowa Bytom - Najlepsi w 2020

Najlepsi Sprzedawcy Stali Zbrojeniowej w Bytomiu, 2020

51 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 51 firm
w kategorii Stal Zbrojeniowa

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2004. Dla Klientów wykonujemy wynajem płyt drogowych. Działamy na terenie Śląska. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

Nova

Bytom

P.W.DRAKO

Bytom

Stal zbrojeniowa Bytom

JFK Group Fabian Kowalczyk

Mikołów, 18 km od Bytom

JFK Group jest to rodzinne, w pełni niezależne przedsiębiorstwo dysponujące prywatnym kapitałem własnym. Przedmiotem naszej działalności jest produkcja zbrojeń budowlanych, spawanych konstrukcji zbrojeniowych oraz dystrybucja wyrobów hutniczych. Kierujemy swoją ofertę przede wszystkim do odbiorców końcowych działających w różnych segmentach rynku m.in. branży budowlanej (budownictwo: mieszkaniowe, przemysłowe, komercyjne, użyteczności publicznej, drogowe, kolejowe, hydrotechniczne, energetyczne), branży deweloperskiej, branży producentów i kooperantów taboru szynowego(tramwajów, pociągów, wagonów kolejowych, zakładów naprawczych taboru szynowego), producentów wykonujących prace przemysłowe oraz izolacyjne dla branży energetycznej,

Dołącz do naszych Specjalistów od Zbrojeń Budowlanych w Bytomiu

Działasz na rynku jako Specjalista od Zbrojeń Budowlanych i szukasz nowych Klientów z Bytomia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

Betagama

Piekary

Stal zbrojeniowa Bytom

Tomek

Piekary Śląskie, 5 km od Bytom

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi remontowo-wykończeniowe jak również zajmujemy się budową nowych obiektów od podstaw na terenie aglomeracji śląskiej. Współpracujemy z doświadczonymi projektantami, co pozwala nam na realizację procesu inwestycyjnego od projektu po prace wykończeniowe.

Stal zbrojeniowa Bytom

P.R.B. i U.P. PROANA Tomasz Cierpioł

Piekary Śląskie, 5 km od Bytom
Grzegorz K.

Bardzo dobra współpraca na płaszczyźnie firma-klient. Słuchają klienta i dostosowują projekt do jego potrzeb, zwracają uwagę na solidność i poprawność zgodną ze sztuką projektową i budowlaną (przeliczanie wytrzymałości, zgodność z normami itp), jeżeli pojawiają się problemy natury gdzie co rozmieścić to szukają sami rozwiązań i przedstawiają kilka propozycji do rozpatrzenia. Ogólnie jest to młody zespół ludzi nie przesiąknięty rutyną, którym się chce angażować i polecam to wykorzystać wszystkim chcącym zaprojektować swój dom. Grzegorz Kuliś dom 208 m2 skromny ale własny ;)

HTS SPACZYŃSCY

CHORZÓW, 8 km od Bytom

WYROBY HUTNICZE: BLACHY W GAT. S355,S235,S690QL PRĘTY GŁADKIE PRĘTY ŻEBROWANE PRĘTY KWADRATOWE SKUP I SPRZEDAŻ ZŁOMU

TM STEEL SP. Z O.O.

CHORZÓW, 8 km od Bytom

Stal zbrojeniowa porównaj ceny i koszty w Bytomiu

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta na stal zbrojeniową w Bytomiu? Złóż zapytanie, a firmy z Bytomia same prześlą wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Określ produkty i ilość, jaką jesteś zainteresowany:
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Walcownia BATORY

Chorzów, 8 km od Bytom

NikaII Sp.zo.o

Zabrze, 8 km od Bytom

Importer oraz eksporter wyrobów hutniczych w ilościach hurtowych. Dodatkowo w sprzedaży posiadamy drewno opałowe olcha na zamówienie deski,sztachety,trociny. Możliwość negocjacji cen Posiadamy własny transport Możliwość stałej współpracy

STAL-ZBYT Wojdas Kluz Sp. J.

Zabrze, 8 km od Bytom

BBJS TRADE

Zabrze, 8 km od Bytom

Stal zbrojeniowa Bytom

P.U.H. Nowax Grzegorz Nowakowski

Zabrze, 8 km od Bytom
Elżbieta S.

Firma Nowax zajmowała się u mnie dostawą i montażem ogrodzenia panelowego, oraz poprawkami spawalniczymi w starym ogrodzeniu. Ogrodzenie prezentuje się teraz świetnie.

Stal zbrojeniowa Bytom

FPC NSP Sp.z o.o.

Zabrze, 8 km od Bytom

Zakład prefabrykacji firmy FPC-NSP sp. z o.o. posiada możliwość produkcji elementów zbrojeń budowlanych wszelkich kształtów w zakresie średnic od ⏀6 mm do ⏀40 mm. Zakład wyposażony jest w nowoczesne maszyny do produkcji zbrojeń ciężkich oraz lekkich strzemion firmy SCHNELL, MEP, STEMA – PEDAX. Przygotowanie oraz nadzór nad produkcją odbywa się za pomocą systemu komputerowego. Na podstawie przeprowadzanej kontroli jakości wystawiana jest deklaracja zgodności wyprodukowanego elementu z wymaganymi normami, projektem i specyfikacją techniczną. Zakres świadczonych usług: prefabrykacja strzemion, gięcie prętów zbrojeniowych, produkcja pali, kotw fundamentowych, produkcja koszy do ścian szczelinowych oraz belki i nadproża Obsługujemy zarówno

KB STAL Sp. z o.o.

Zabrze, 8 km od Bytom

Nasza oferta skierowana jest do dużych podmiotów gospodarczych, średnich i małych przedsiębiorstw, osób prywatnych. Dla każdej z tych grup klientów przygotowaliśmy optymalny proces windykacyjny umożliwiający osiągnięcie najwyższej skuteczności. Dobór metod działania obejmuje między innymi: Windykację miękką- przedsądową , Postępowanie sądowe, Windykację przed egzekucyjną, Egzekucję komorniczą, Wywiad gospodarczy, Pamiętaj! Aby proces windykacji był skuteczny musi zostać wdrożony w odpowiednio szybkim czasie. Nie zwlekaj!!! Nasz dział handlowy oferuje także szeroki wybór wyrobów stalowych i hutniczych, między innymi : blachy kręgi rury, profile zamknięte ceowniki kątowniki Do Państwa dyspozycji pozostawiamy nasze

Deupol

Zabrze, 8 km od Bytom

Kędroń

Zabrze, 8 km od Bytom

PHU CARBO-PLAST

Ruda Śląska, 9 km od Bytom

Opinie i porady najlepszych fachowców

Jeśli interesują Cię opinie na temat stali zbrojeniowej, szukasz porad lub ofert skontaktuj się z fachowcami z Bytomia. Dodatkowo możesz tanio kupić produkty lub zlecić usługi - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Zapytanie prześlemy do wielu firm zajmujących się stalą zbrojeniową w Bytomiu, a zainteresowane prześlą Ci potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

Radeks

Ruda Śląska, 9 km od Bytom

GB4MA

Tarnowskie Góry, 10 km od Bytom

Stal zbrojeniowa Bytom

SuperHouse.pl

Tarnowskie Góry, 10 km od Bytom
Michał K.

Polecam. Od projektu przez budowę po wykończenie. Jeszcze w trakcie prac, ale już bardzo fajnie dom zaczyna wyglądać.

Stal zbrojeniowa Bytom

Nystal S.A /o Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry, 10 km od Bytom

Dzień dobry zapraszam do zapytań o stal zbrojeniową. Pręty żebrowane od fi 8 do fi 32 B500SP , siatki zbrojeniowe itp.. Dysponujemy transportem. Magazyn : ul. Zagórska 161 Tarnowskie Góry Pozdrawiam

Stal zbrojeniowa Bytom

FK INPRO s.c.

Tarnowskie Góry, 10 km od Bytom

Firma specjalizuje się w projektowaniu oraz prefabrykacji i montażach konstrukcji stalowych. Wykonujemy również proste konstrukcje żelbetowe oraz prace ogólnobudowlane. Posiadamy kadrę pracowników z wieloletnim doświadczeniem zawodowym - zarówno inżynierów budownictwa jak i spawaczy/ślusarzy oraz monterów. Obecnie firma liczy ok. 20 pracowników. Siedziba firmy mieści się obecnie na ulicy Hutniczej 5-9 w Tarnowskich Górach na terenie byłych zakładów TAGOR (obecnie KOPEX/FAMUR), gdzie od 2017r. nasza firma posiada własną halę produkcyjną o pow. 1000m2, wyposażoną w 2 suwnice o udźwigu 5T każda. W celu zapoznania się z ofertą, przykładowymi realizacjami oraz referencjami zapraszamy na stronę fk-inpro.eu.

AMCO-STAL Spolka z o.o. spolka komandytowa

Siemianowice Śląskie, 11 km od Bytom

Skład Materiałów Budowlanych DOMBUD s.c. - Stal zbrojeniowa Siemianowice Śląskie

Skład Materiałów Budowlanych DOMBUD s.c.

Siemianowice Śląskie, 11 km od Bytom
Adam C.

Firma dostarcza towar w branżach: Materiały budowlane, Dachy, pokrycia, Materiały ociepleniowe, Betonowe, prefabrykaty, Materiały wykończeniowe, Chemia budowlana, Płyty Karton - Gips, Płyty OSB. W ofercie handlowej posiadamy artykuły renomowanych producentów krajowych i zagranicznych takich jak m.in.: Heluz, Prefabet Bielsko - Biała, Rolas, Kominy Brata, Schiedel, Velux, Atlas, Arsanit, Weber, Paneltech, Wkręt-Met, Megaron, Norgips, Lemar, Wienerberger, Ceresit wraz z mieszalnikiem mas tynkarskich oraz farb elewacyjnych. Działamy na obszarze takich województw jak: Dolnośląskie, Małopolskie, Opolskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Wielkopolskie. Firma nasza od 1993 roku zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych odbiorcom hurtowym i detalicznym. Naszym klientom oferujemy również transport zakupionych u nas towarów transport możliwy także z rozładunkiem HDS. Dla zaoferowania naszym klientom jeszcze lepszych cen towarów firma nasza w 2005 roku wstąpiła do grupy handlowej składów budowlanych.

Skład Magazynowy Wyrobów Hutniczych MADERA

Czeladź, 14 km od Bytom

U nas znajdziesz usługi, takie jak przyłącza wody, kanalizacji, gazu, roboty ziemne, planowanie terenu, wywóz ziemi, itp. Działamy na rynku od 2010. Obszar, na którym jesteśmy dostępni, to Kraków i okolice. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

ZRB MOTYLSKI

Czeladź, 14 km od Bytom

Firma z wieloletnim doświadczeniem budowlanym. Naszą specjalizacją jest sprzedaż i montaż stolarki PCV i Aluminium . Wykonujemy wszelkie prace związane z dociepleniami budynków z materiałem jak i również świadczymy samą usługę docieplenia. Podejmujemy prace związane z kompleksowym remontem i malowaniem nawet bardzo dużych powierzchni.Obsługujemy zarówno klienta indywidualnego jak również działamy jako podwykonawcy.Działamy na terenie śląska.

Stal zbrojeniowa Bytom

FUPH Kumarpol Mariusz Kurzeja

Ożarowice, 15 km od Bytom
Tomasz J.

Firma Kumarpol była dostawcą materiałów budowlanych na moją budowę. Realizacja zlecenia - 5 gwiazdek Dostępność materiałów (transport w cenie materiałów) - 4 gwiazdki Cena (konkurencyjna) - 4 gwiazdki Jakość materiałów - 4 gwiazdki Kontakt ze sprzedawcą - 5 gwiazdek Reklamacje oraz zwroty - 5 gwiazdek Ogólnie Hurtownia Budowlana godna polecenia jeżeli chodzi o podstawowe materiały do budowy domu do stanu surowego zamkniętego. Ceny konkurencyjne, termin dostawy materiałów uzależniony od rynku (różnie to bywa), ale najbardziej popularne materiały dostępne z dnia na dzień. Transport i rozładunek materiałów bez większych problemów (termin zawsze do ustalenia). Jakość materiałów oczywiście zależy od ceny jaką chcemy zapłacić i ile się

PHU trójka sp. z o.o.

Katowice, 16 km od Bytom

Sewera Polska Chemia - Stal zbrojeniowa Katowice

Sewera Polska Chemia

Katowice, 16 km od Bytom
Tomasz G.

Od przedstawienia oferty do finalnego zakupu firma podeszła bardzo profesjonalnie. Ciągły kontakt oraz dostosowanie się do terminów przekonało nas do zakupu właśnie w tej firmie. Złożenie przez nas zamówienia poprzedziło spotkanie w siedzibie firmy gdzie na własne oczy mogliśmy się przekonać do rzeczowego podejścia do klienta przez miłą atmosferę spotkania oraz możliwości dalszych negocjacji. Polecam.

TANDEM STAL SP.ZO.O.

katowice, 16 km od Bytom

SP-INEX SP. Z O.O.

Katowice, 16 km od Bytom

304 LTD Spółka Komandytowa - Stal zbrojeniowa Katowice

304 LTD Spółka Komandytowa

Katowice, 16 km od Bytom

Sprzedaż rur ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej i żaroodpornej.

WB SPOLKA Z.O.O.

KATOWICE, 16 km od Bytom

Stal zbrojeniowa Bytom

Logu Energy Group Sp zoo

Katowice, 16 km od Bytom
Zbigniew K.

Logu Energy Group Sp. z o.o. Nasza firma jest importerem i sprzedawcą węgla. W naszej ofercie posiadamy węgiel rosyjski oraz polski. Oferujemy węgiel kamienny: - miały w klasach od 10MJ do 26MJ; frakcje: 0-4, 0-10, 0-25, 0-50mm - grube frakcje: ekogroszek 24 - 27MJ, orzech I i II, kostka - niesorty - muły 7 - 13MJ Posiadamy również węgiel brunatny oraz koks. Na zamówienie naszych klientów tworzymy mieszanki energetyczne. Cały asortyment dostępny jest w ilościach hurtowych. Węgiel dostarczamy własnym transportem lub też transportem naszych klientów. Posiadamy bocznicę kolejową, dzięki czemu możemy dostarczać większe ilości towaru. Cechuje nas rzetelność oraz uczciwość, a dzięki tym cechom nasi klienci otrzymują od nas produkty dobrej jakości w konkurencyjnej cenie. Obsługujemy klientów z całej Polski i zagranicy. Konkurencyjne ceny - bez pośredników. Nasi klienci to elektrownie, elektrociepłownie, zakłady przemysłowe, gospodarstwa ogrodnicze, spółdzielnie, składy węgla. Zapraszamy do współpracy!

Stany Surowe - Stal zbrojeniowa Katowice

Stany Surowe

Katowice, 16 km od Bytom

Nasza firma wykonuje żelbety, roboty ziemne. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2001 roku. Obsługujemy Klientów na terenie całej Polski. Realizujemy nasze usługi stawiając zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu. Zapraszamy do kontaktu.

LU-GO JAKUB KLIMANIEC

Katowice, 16 km od Bytom

Exor sp zo.o

Katowice, 16 km od Bytom

Specjalizujemy się w sprzedaży wyrobów hutniczych oraz dystrybucji produktów powstałych z ich przetważania. Naszymi partnerami są renomowani europejscy producenci stali, oraz centra dystrybucyjne zlokalizowane na terenie unii europejsiej. Oferujemy wyroby hutnicze takie jak: Blachy zimnowalcowane, blachy gorącowalcowane. Z wyrobów stalowych posiadamy w ofercie m. in.: pręty ciągnione, druty, płaskowniki, nity itp.

Abc

Katowice, 16 km od Bytom

Sprzedaż wyrobów hutniczych

DSM-SYSTEM Sp. z o.o.

Katowice, 16 km od Bytom

TandemStal

Katowice, 16 km od Bytom
Adam B.

Realizujemy zlecenia od 2016. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie całej Polski. Dziedzina, w której się specjalizujemy to sprzedaż wyrobów stalowych. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

MTD CENTRUM SP. Z O.O.

KATOWICE, 16 km od Bytom
Usługi Ogólnobudowlane DAMED

Z firmy MDT korzystałem pierwszy raz. Po nawiązaniu kontaktu otrzymałem wyczerpujące odpowiedzi na temat interesujących mnie wyrobów. Po złożeniu zamówienia firma MDT wywiązała się w 100% i terminowo dostarczyła przesyłkę, było to ważne bo mogłem dotrzymac terminu oddania obiektu.

F.P.H.U "MAZIK" Marek Mazik

Katowice , 16 km od Bytom

Firma „MAZIK” jedyny dystrybutor w Polsce produktów firmy DAXNER. W związku z wprowadzaniem na Polski rynek alternatywy dla wełny i styropianu chcieliśmy zaproponować Tynk termoizolacyjny 0,06 λ + 5,1 µ = ocieplenie na miarę XXI wieku. Sucha mieszanka tynku do nakładania ręcznego i maszynowego. Ponadto w ofercie sprzedaży posiadamy tez pustaki ceramiczne, wylewki i tynki wewnętrzne oraz stal. W RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT: GRZEGORZ DERDAŚ (kierownik ds. handlu i marketingu) tel. kom. + 48 518-399-741 Tel. 032 735 04 62 E-mail: grzegorz.derdas@stalmazik.pl E-mail: marketing@stalmazik.pl STANIS£AW GALEJ (kierownik ds. chemii budowlanej) E-mail: stanislaw.galej@gmail.com tel. +48 502 96 59 11 Tel. 032 735 03 38

Impex LTD - Headquarter Poland - Stal zbrojeniowa Katowice

Impex LTD - Headquarter Poland

Katowice, 16 km od Bytom

Nowy standard importu z Chin - kompleksowa obsługa. Nasza firma oferuje swoim klientom kompleksową obsługę importu towarów z krajów azjatyckich. W ostatnich latach import z Chin stał się prawie koniecznością dla wielu firm pragnących być konkurenyjnymi na rynku Europejskim. Dlatego wyszliśmy naszym klientom na przeciw, tworząc specjalną komórkę w naszej firmię, która poświęcona jest tylko i wyłacznie importowi z Azji. Od kilku lat mamy własne biuro reprezentacyjne w Chinach, w którym pracują zarówno doświadczeni Polacy jak i Chińczycy, co gwarantuje idealną obsługe klienta z Polski. Jeśli chcesz zmniejszyć koszty w swojej firmie przy jednoczesnym zachowaniu jakości to skontaktuj się z nami. Specjalizujemy się: 1. Sourcing - czyli

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE LIBEREX SP. Z O.O.

Katowice, 16 km od Bytom

Stal zbrojeniowa Bytom

Węglostal Silesia Group Sp. z o.o.

Katowice, 16 km od Bytom
Grzegorz S.

Firma Weglostal Silesia Group Sp zo.o została założona w 2013 roku. W poczatkowym etapie specjalizowała się w handlu wyrobami hutniczymi polskimi i zagranicznymi oraz węglem kamiennym i jego pochodnymi. W obecnej chwili głównym przedmiotem naszej działalności jest wykonywanie specjalistycznych usług budowlanych. Naszą specjalnością jest remontowanie posadzek przemysłowych w pełnym zakresie prac, które składaja sie na ich przeprowadzenie tj: - Skucie starej posadzki - Utylizacja otrzymanego odpadu - Podbudowa podłoża - Wylanie posadzki wraz z zatarciem powierzchniowym. Wśród zakresu usług budowlanych, które również wykonujemy: - Wyburzenia obiektów - Prace ziemne - Podbudowy powierzchni - Wylewanie nowych posadzek - Wylewanie płyt dennych Na specjalne życzenia klienta możemy przygotować ofertę usługi budowlanej z innego zakresu prac. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić naszym klientom najlepsze rozwiązania, dopasowane do każdej potrzeby.

DESA

Katowice, 16 km od Bytom

PANEWNIK Sp. z o.o. - Stal zbrojeniowa Katowice

PANEWNIK Sp. z o.o.

Katowice, 16 km od Bytom

T2 Budownictwo Sp. z o.o.

Katowice , 16 km od Bytom
Marek M.

Bytom więcej...
Określ produkty i ilość, jaką jesteś zainteresowany:
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.