Sokołów Podlaski

Wybierz branżę w mieście Sokołów Podlaski

Energia odnawialna

Usługi odzieżowe

Usługi prawne

Maszyny i urządzenia

Opinie o fachowcach z Sokołowa Podlaskiego

Rodzinna Manufaktura

Aneta W.

Bardzo gorąco polecam tę firmę. Usługa została wykonana w krótkim czasie, szybkie terminy. Poza tym pani Edyta jak i ekipa profesjonalna z wysoką kulturą. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy jak i ceny.

KLS DDD

Monika W.

Polecam z czystym sumieniem Pana Łukasza, szybko, solidnie, dyskretnie, bez naciągania na koszta i co najważniejsze skutecznie uratował spokój domowy w niedzielę gdzie inne firmy odmówiły albo podały kwotę w tysiącach.

Rodzinna Manufaktura

Małgorzata G.

Pani Edyta jest przemiła wyrozumiała osoba, przykłada się do swojej pracy i świetnie współpracuje również z dziećmi. Bardzo mi pomogła podczas gdy ja nie dałam rady ogarnąć w całości swojego bałaganu. Z pewnością polecam!

Dariusz Strubel

Pan G.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Bardzo szybko, zgodnie z terminem przewieźli nam auto z Niemiec, VW Golf. Serdecznie polecam każdemu :) W pełni zadowolony klient.

DROZD Agnieszka Drozd

Wojciech K.

Firma Drozd godna polecenia, właściciel bardzo słowny, konkretny, miły. Profesjonalnie wykonuje usługi, zna się na swojej pracy, potrafi doradzić i udziela cennych wskazówek. Jestem bardzo zadowolony z pracy pana Adama i z pewnością polecam każdemu komu zależy na solidnym i sprawnym wykonaniu zlecenia.

P.H.U. Adam Rosochacki

Paweł K.

Zasadniczo nie ma się do czego przyczepić:) Zleciłem wykonanie instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym. Prace przeprowadzone zgodnie ze sztuką i za rozsądną cenę. Dodatkowo wykonawca pomógł przewidzieć różne rozwiązania na przyszłość. Tynkarze, którzy weszli później, też nie narzekali na nic, a to też ważne. Nikt nie wszedł i nie powiedział: "kto panu tak sp..." Polecam!

P.H.U. Adam Rosochacki

Hubert R.

Pan Adam to coraz rzadszy przykład 100% profesjonalizmu. Nie obiecuje na wyrost, nie stroni od wyzwań i nie rezygnuje gdy pojawiają się nieoczekiwane problemy. Rezultaty końcowe dowożone zgodnie z ustaleniami odnośnie terminów. Gdy się umawia, zawsze się pojawia, szanuje czas klienta. Co ważne, zawsze kulturalny i przyjemny we współpracy!

KD Meble

Maciej B.

Bardzo polecamy Karola! Przebieg zamówienia był czystą przyjemnością. Pierwszy kontakt telefoniczny, wstępna wycena i ustalenia aż do momentu finalnego montażu były naprawdę w pełni profesjonalne. Na pewno skorzystamy z usług ponownie.

KD Meble

Monika M.

Dziękujemy za piękną kuchnię i szafkę w przedpokoju. Wszystko jest jak należy. Meble są solidne, montaż na wysokim poziomie kulturalnym i pod względem utrzymania czystości. Firma godna polecenia.

DROZD

Robert R.

Świetny Fachowiec, wie co robi. Gorąco polecam! Jeżeli Potrzebujesz wyciąć, skrócić lub przyciąć swój drzewostan z całego serca polecam współpracę z firmą DROZD!

Przykładowe zlecenia mieszkańców Sokołowa Podlaskiego

Szukam wycieczki dla 1 osoby, do 7 dni, Ceranów

Typ wyjazdu: wypoczynek Wyjazd zagraniczny do: Dzerba zarzis Miejsce wyjazdu: morze Liczba osób: 1 Długość wyjazdu: do 7 dni Transport: zapewnia biuro Termin wyjazdu: w ciągu miesiąca

Grażyna b., Biura podróży

Poszukuję cateringu na imprezę na powietrzu, 61-80 osób, Sokołów Podlaski

Rodzaj uroczystości: impreza na powietrzu Dania: gril Sposób serwowania posiłków: szwedzki stół Rodzaj kuchni: polska Miejsce usługi: na powietrzu Obsługa: sprzątanie po imprezie, kelnerzy Dostęp do kuchni: tak, częściowo wyposażona kuchnia Ilość gości: 61-80 osób Wycena szukanej usługi: standardowa Potrzebne wyposażenie: naczynia i sztućce Czas uroczystości: po południu Zlecenie od: osoby prywatnej Termin: 2024-08-25 Dodatkowe informacje: Potrzebuję zorganizować grila dla około 80 osób, niedaleko Sokołowa Podlaskiego , w niedzielę 25.08.2024.

Andrzej, Catering na imprezy i święta

Zapotrzebowanie na ziemię ogrodową pod trawnik, 6t, Sokołów Podlaski

Rodzaj ziemi: ziemia ogrodowa Wielkość zakupu: 6t Zapotrzebowanie na materiały: pod trawnik Transport: po stronie dostawcy Częstotliwość zakupu: zakup jednorazowy Termin zakupu: możliwy do zaraz

Renata, Ziemia ogrodowa

Kładzenie płytek na zewnątrz, 11-25m², Sokołów Podlaski

Pomieszczenia: na zewnątrz Powierzchnia prac: 11-25m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze, usunięcie starych płytek lub innych powłok, układanie płytek na schodach Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca

Irena, Układanie płytek

Dam zlecenie na wyrównanie terenu, do 100m², Sokołów Podlaski

Przeznaczenie terenu: uprawy Powierzchnia: do 100m² Plantowanie: nie Obecny stan terenu: częściowo wyrównany Informacje dodatkowe: Zasypać doly po wykarczowaniu tuj. Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca

Barbara, Wyrównanie terenu

Zapotrzebowanie na ziemię ogrodową do wyrównania terenu, 10m³, Sokołów Podlaski

Rodzaj ziemi: ziemia ogrodowa Wielkość zakupu: 10m³ Zapotrzebowanie na materiały: do wyrównania terenu Transport: po stronie dostawcy Częstotliwość zakupu: zakup jednorazowy Dodatkowe informacje: Zasypac dziury po wyrwaniu tuj. Termin zakupu: w ciągu miesiąca

Barbara, Ziemia ogrodowa

Szukam ogrodzenia z siatki, 11-25mb, Sokołów Podlaski

Typ ogrodzenia: siatka ogrodzeniowa Wysokość ogrodzenia: 101-150cm Długość ogrodzenia: 11-25mb Dodatkowe usługi: zabezpieczenia antykorozyjne Zakres zlecenia: tylko zakup ogrodzenia Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy

Barbara, Ogrodzenia z siatki

Poszukuję nauczyciela angielskiego, p.początkujący, wiek 38-44 lat, Sokołów Podlaski

Cel nauki: podstawowe umiejętności językowe Obecny poziom językowy w mówieniu i słuchaniu: początkujący Obecny poziom językowy w czytaniu i pisaniu: początkujący Wiek ucznia: 38 - 44 lat Częstotliwość zajęć: raz w tygodniu Czas trwania zajęć: 60 minut Dni, w których mogą się odbywać zajęcia: poniedziałek, środa, wtorek Preferowana pora zajęć: wieczór (po godzinie 18) Typ nauki: stacjonarny Termin rozpoczęcia nauki: możliwy od zaraz

Monika, Nauka angielskiego

Szukam firmy do wykonania balustrady balkonowej, metalowej, 1-3mb, Sokołów Podlaski

Typ balustrad: balkonowe Metal: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj poręczy: do uzgodnienia w rozmowie Długość: 1-3mb Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie

Mariola, Balustrady metalowe

Ocieplenie poddasza 550m2, prace z płytami G-K razem 370m2, Sokołów Podlaski

Zakres zlecenia 1: wykonanie ocieplenia poddasza Informacje dodatkowe: - 2 x wełna, - folia paroprzepuszczalna, - podwójny rusz, - podwójna płyta. Powierzchnia: 550m2 Zakres zlecenia 2: ścianki działowe G-K Informacje dodatkowe: - ruszt, - wełna, - płyta obustronnie. Powierzchnia: 220m2 Zakres zlecenia 3: zabudowy rur i szachtów płytą G-K na ruszcie + wełna Powierzchnia: 150m2 Lokalizacja: Sokołów Podlaski Termin rozpoczęcia prac: od sierpnia 2024r.

Michał P., Płyty G-K i zabudowa