Słupsk

Kombinujesz jak szybką metodą otrzymać oferty wielu docenianych firm z Słupska i pomorskiego? Potrzebny jest Ci cennik konkretnych usług lub towarów w Słupsku? Serwis Oferteo od początku swojego istnienia zaprasza do siebie pierwszorzędnych profesjonalistów z całej Polski i łączy ich z chętnymi Klientami, którzy potrzebują różnych usług czy towarów. Jesteśmy dumni z tego, że w Słupsku swoje usługi w Oferteo proponuje już 1 889 fachowców świetnych w swoim fachu, którzy przez Klientów oceniani są na 4.1, gdzie najwyższa ocena to 5. Z sukcesem, dzięki szerokiemu wachlarzowi ofert w 875 branżach oraz sprawnej obsłudze, w trakcie naszej działalności połączyliśmy 1 888 kupujących i zlecających z odpowiednimi firmami, przez serwis przekazano aż 5 348 ofert! Myśląc o liczbie mieszkańców w regionie, 5 348 to naprawdę satysfakcjonująca liczba. Przykładowe kategorie to leasing inny, prace działkowe, stomatolodzy, wzorcownie, pomoc domowa Spróbuj, a błyskawicznie uda Ci się znaleźć odpowiedniego profesjonalistę z Słupska. Pierwsze propozycje możesz otrzymać w kilka minut. Nie czekaj, wybierz jedną z poniższych kategorii i przekonaj się całkowicie za darmo!

Wybierz branżę w mieście Słupsk

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Słupska

Maxremont Jerzy Kusalewicz

Andrzej O., Słupsk

Właściciel firmy skontaktował się ze mną błyskawicznie w tym samym dniu obejrzał u mnie w domu spodziewany zakres robót, bez problemu ustaliliśmy cenę i zakres robót (cena za usługę moim zdaniem bardzo rozsądna) oraz termin. Z rozmów wynika, że mogę liczyć na fachowe doradztwo w kwestiach technicznych jak i wystroju. Kontakt bardzo dobry. Choć remont planuje po okresie grzewczym, Pan Kusalewicz kilkakrotnie na moją prośbę bez problemów zjawił się u mnie celem porady i ustalania szczegółów zakup...

ProStrona

Sebastian O., Słupsk

Nasze Biuro Tłumaczeń współpracuje z firmą ProStrona od 10 lat. Strony www, a także dodatkowe usługi, np. pozycjonowanie stron internetowych wykonywane są na najwyższym poziomie. Oprócz wysokiej jakości usług oferowanych przez firmę ProStrona, Pan Kamil posiada także praktyczną wiedzę, którą w sposób jasny potrafi przedstawić Klientom. Jest to bardzo ważne dla nas laików, bo potrafi wskazać nowoczesne rozwiązania przekładające się na zdobywanie nowych Klientów naszych usług. Dzięki doświadczen...

Kancelaria Radcy Prawnego Lucyna Kowalczyk

Sławomir G., Słupsk

Radca Prawny Lucyna Kowalczyk reprezentowała mnie przed Sądem Pracy. To był mój strzał w dziesiątkę. Posiada talent do przedstawiania istotnych zagadnień mających na celu naświetlenie Sądowi Twoich racji i uchybień pracodawcy. Choć w istocie o to właśnie chodzi, ale Ona robi to naprawdę w sposób profesjonalny. Oczywiście moją sprawę wygraliśmy.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Słupska

Potrzebny adwokat do reprezentacji w sprawie, uzyskanie rozwodu, Słupsk

Przedmiot sprawy: uzyskanie rozwodu. Rodzaj usługi: reprezentacja w sprawie. Dodatkowe informacje: Sprawa dotyczy rozwodu z winy Powoda i alimenty na dziecko. Termin nawiązania współpracy: w ciągu miesiąca.

Agnieszka M., adwokaci.

Zlecenie dla fryzjera, dla 1 osoby, Słupsk

Liczba obsługiwanych osób: 1 osoba. Okazja na jaką ma być wykonana fryzura: bez okazji. Rodzaj usługi: farbowanie. Rodzaj stylizacji: nie dotyczy. Rodzaj farbowania: pełne farbowanie. Wartość usługi: standardowa. Miejsce skorzystania z usługi: Klient dojedzie do fryzjera. Termin realizacji usługi: Klient dostosuje się do wolnych terminów.

Roksana W., usługi fryzjerskie.

Poszukuję dotacji UE, 50000zł, Słupsk

Cel dotacji: założenie firmy. Miejsce inwestycji: obszar miejski. Wkład własny: tak. Kwota dotacji: 50000zł. Liczba utworzonych miejsc pracy: 4. Klient aktywny zawodowo: tak - zatrudnienie na etat. Informacje o firmie Klienta: Klient nie prowadzi własnej działalności. Przeznaczenie dotacji: budowa lub remont nieruchomości. Termin zakupu usługi: jak najszybciej. Informacje dodatkowe: Klient nie jest...

Stella Z., fundusze i dotacje unijne.

Brukowanie, 51-100m2, Słupsk

Praca do wykonania: wykonanie chodnika. Zakres prac: przygotowanie gruntu, ułożenie krawężników, obrzeży, kompleksowe ułożenie kostki. Powierzchnia prac: 51-100m2. Rodzaj materiału: kostka betonowa. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy.

Adam L., brukarstwo.

Okna, PCV, 3szt., Słupsk

Klient jest zainteresowany ofertami na: okna. Klient chce otrzymać oferty na: zakup i montaż okien. Liczba okien: 3. Rodzaj okien: PCV. Informacje dodatkowe: 2 sztuki jednoskrzydlowe 120×160. 1 dwuskrzydłowe 160×160. Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej. Klient szuka również ofert na: wykonanie parapetów.

Marcin T., okna.