Otrzymaj oferty od specjalistów jak Sintra Consulting Poland Sp. z o.o. nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Sintra Consulting Poland Sp. z o.o.

O specjaliście

Naszym Celem Jest Twój Sukces!
Decydując się na współpracę z nami masz gwarancję uzyskania wymiernych rezultatów! Dzięki naszym kompleksowym usługom w jednym miejscu zaplanujesz i zrealizujesz każdą kampanię promocyjną i sprzedażową w Internecie.

Jesteśmy zespołem przyjaciół i znajomych, których łączy pasja związana z Internetem i osiąganiem w nim jak najlepszych rezultatów. Pośród nas znajdziesz doświadczonych specjalistów tworzących i rozwijających zaawansowane rozwiązania internetowe i sprzedażowe.

Dzięki naszemu rosnącemu doświadczeniu z zakresu marketingu internetowego, stale wzmacniamy nasze działania ulepszając oferowane produkty i usługi.

Nasze specjalizacje:

# e-commerce Magento
Zbudowane przez nas sklepy internetowe na platformie Magento gwarantują doskonałą widoczność w sieci dzięki kodowi platformy, który zapewnia lepsze wyniki w wyszukiwarce.
Przy wsparciu naszego zespołu eCommerce Magento będziesz w stanie zintegrować swój sklep z unikalnym systemem dostępności swoich produktów w czasie rzeczywistym w zakresie zarządzania magazynem (SOAv – struktura dostępności usług zorientowanych).

#UX/Web Design
Jesteśmy pasjonatami grafiki, ale również realistami, rozumiejącymi biznes. Nasze projekty są przemyślane z perspektywy strukturalnej, wizualnej i merytorycznej. I choć warstwa wizualna ma ogromne znaczenie w Web Designie, nie mniejsze ma stojący za nią pomysł.
Dbamy o zachowanie spójności formy, o chronologię elementów i co niezwykle ważne – treść wiadomości, którą chcemy przekazać naszym odbiorcom.

#Web Marketing
Sukces firmy internetowej jest mierzony przez jego zdolność do generowania zysku m.in. przez e-commerce. Dzięki cennej zawartości kampani reklamowych i dogłębnej analizie jesteśmy przekonani, że możemy osiągnąć ten cel!

#Portale korporacyjne
Doświadczenie zdobyte przy budowie stron internetowych, ograniczonych obszarów, portali biznesowych Enterprise 2.0 pozwala nam projektować i rozwijać rozwiązania programowe, które integrują się doskonale z procesami biznesowymi, poprawiają efektywność i redukują koszty.

Nasz zespół dba o każdy aspekt, dotyczący projektu. Od ustalenia strategii do analizy procesu i następstw organizacyjnych. Od zdefiniowanie struktury do wdrożenia i zarządzania operacyjnego.

Do portfolio naszych klientów należą duże, znane włoskie marki modowe oraz sklepy internetowe ( fashion, wyposażenie wnętrz) jak również mniejsze, lokalne firmy, które dzięki nam odnoszą pierwsze sukcesy w świecie e-commerce.

Branża

Sklep internetowy, Strony internetowe, Portale internetowe

Obszar działania

Podlaskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie, Lubuskie, Podkarpackie, Małopolskie, Pomorskie, Warmińsko-mazurskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Opolskie, Śląskie, Mazowieckie, Świętokrzyskie, Dolnośląskie, Łódzkie, Austria, Francja, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Norwegia, Szwajcaria, Wielka Brytania, Włochy, Stany Zjednoczone

Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Sintra Consulting Poland Sp. z o.o.

Powiązane produkty i usługi: Projektowanie wnętrzProjektowanie logoZlecę stronę internetowąProjektowanie wnętrz Rzeszów,  Strony internetowe Rzeszów, Projektowanie logo RzeszówZlecę stronę internetową Rzeszów,  Ecommerce, Sklepy internetowe,  Magento, Shopyfi, Uxweb design, Portale korporacyjne, Web marketing

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Kwiatkowskiego 2B/L.14, Rzeszów

WWW

www.sintraconsulting.eu

Telefon

737****** Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy SINTRA CONSULTING POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Data rozpoczęcia działalności 2016-02-26
NIP 8133718060
Regon 363890509

Siedziba

Kraj Polska
Województwo PODKARPACKIE
Powiat Rzeszów
Gmina Rzeszów
Miejscowość Rzeszów
Kod pocztowy 35304
Poczta Rzeszów
Ulica ul. Stroma
Numer nieruchomości 16

Kontakt

Telefon kontaktowy 793902234
Email info@sintraconsulting.pl

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 1 - Osoba prawna
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 117 - Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
Kod i nazwa formy własności 226 - Własność mieszana w sektorze prywatnym z przewagą własności zagranicznej

Rejestracja

Organ rejestrowy SĄD REJONOWY W RZESZOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Rodzaj rejestru lub ewidencji 138 - REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW
Data wpisu do bazy REGON 2016-03-04
Data wpisu do rejestru ewidencji 2016-03-04
Data powstania 2016-02-26
Data rozpoczęcia działalności 2016-02-26

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6201Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM
Przeważające PKD
1812Z POZOSTAŁE DRUKOWANIE
4791Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET
5812Z WYDAWANIE WYKAZÓW ORAZ LIST (NP. ADRESOWYCH, TELEFONICZNYCH)
5819Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA
5821Z DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA W ZAKRESIE GIER KOMPUTEROWYCH
5829Z DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA W ZAKRESIE POZOSTAŁEGO OPROGRAMOWANIA
5913Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z DYSTRYBUCJĄ FILMÓW, NAGRAŃ WIDEO I PROGRAMÓW TELEWIZYJNYCH
6202Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI
6203Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ZARZĄDZANIEM URZĄDZENIAMI INFORMATYCZNYMI
6311Z PRZETWARZANIE DANYCH; ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI (HOSTING) I PODOBNA DZIAŁALNOŚĆ
6312Z DZIAŁALNOŚĆ PORTALI INTERNETOWYCH
7311Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH
7312C POŚREDNICTWO W SPRZEDAŻY MIEJSCA NA CELE REKLAMOWE W MEDIACH ELEKTRONICZNYCH (INTERNET)

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.