O nas
Salon kosmetyczny Orchidea istnieje od 2014r. Od ok.3 lat jesteśmy w nowej lokalizacji- 1 maja 3 w Kutnie. Zajmujemy się pielęgnacją twarzy i ciała. W zakresie naszych usług znajdziecie również masaże relaksacyjne, rytuały na ciało, depilację woskiem, elektrokoagulację włókniaków, prosaków, a także hennę zwykła i pudrową. Najbardziej popularne zabiegi to oczyszczanie wodorowe, stymulatory tkankowe, mezoterapia mikroigłowa, mezoterapia igłowa, endermologia, termogeniq, japoński masaż kobido oraz depilacja bikini brazylijskie lub hollywoodzkie.
Rozwijamy się cały czas, idziemy z duchem czasu. Zajmujemy się również przebudową blizn, rozstępów, poprawiamy jakość wiotkiej skóry. W najbliższym czasie zajmiemy się również usuwaniem rumienia i popękanych naczynek na twarzy. Najwięcej aktualnych informacji znajdziecie na naszym profilu na facebooku. Zachęcamy do śledzenia! :)
Rozwijamy się cały czas, idziemy z duchem czasu. Zajmujemy się również przebudową blizn, rozstępów, poprawiamy jakość wiotkiej skóry. W najbliższym czasie zajmiemy się również usuwaniem rumienia i popękanych naczynek na twarzy. Najwięcej aktualnych informacji znajdziecie na naszym profilu na facebooku. Zachęcamy do śledzenia! :)
Opinie
Wykonawca nie ma jeszcze opinii.
Specjaliści z Twojej okolicy
Oferty
oczyszczanie wodorowe
od 250 do 300 zł
Oczyszczanie wykonujemy bardzo dokładnie. Przygotowujemy skórę demakijażem, zmiękczeniem skóry enzymami, następnie oczyszczamy urządzeniem do oczyszczania wodorowego (mamy generator wodoru), jeśli jest jeszcze taka potrzeba to korzystamy jeszcze z wapozonu i doczyszczamy manualnie, następnie dobieramy indywidualnie do potrzeb skóry peelingi chemicz...ne lub robimy bez peelingu, wykonujemy maskę ściągającą pory i/lub maskę łagodzącą. Na zakończenie aplikujemy krem pod oczy, krem na twarz i SPF 50. Dobieramy również pielęgnację domową, czytamy składy Twoich kosmetyków i podpowiadamy czy są ok, czy coś trzeba zmienić i dlaczego oraz oczywiście co będzie najbardziej wskazane. Produkty można zakupić w naszym salonie.
Co chcesz zlecić lub kupić?
Wybierz usługę, której potrzebujesz, aby złożyć zapytanie:
Zabiegi kosmetyczne ciała i twarzy
Zabiegi kosmetyczne twarzy
Zabiegi kosmetyczne ciała
Inne towary
Kosmetyki
Ochrona zdrowia
Odnowa biologiczna
Medycyna estetyczna
Powiązane produkty i usługi:
Fryzjer, Kosze prezentowe, Masaż, Masaż relaksacyjny, Rehabilitant, Stylista Kutno, Styliści fryzur Kutno, Trener personalny Kutno
O Firmie
Adres
Ulica
1 maja 3Kod pocztowy
99-300Miasto
KutnoGodziny pracy
Brak informacji
Preferowana forma kontaktu
e-mail, telefon
Obszar działania
Łódzkie, Mazowieckie