Sauna Fińska, Katowice


Na pierwszy rzut oka – naturalne, kojące zmysły drewno. Nieco głębiej – nowoczesne i funkcjonalne piece i sterowniki. Dzięki połączeniu naturalnych materiałów i zaawansowanych technologicznie rozwiązań, twoja sauna sucha pozwoli ci się cieszyć ciepłem, zdrowiem i dobrym samopoczuciem w komforcie i wygodzie.

Sauna gotowa czy na wymiar?
Odpowiedź jest tak oczywista jak fakt, że w nasze sauny wkładamy całe serce i pasję. Otocz się pięknymi i naturalnymi materiałami. Lekki zapach olejków eterycznych i solidny dotyk prawdziwego drewna. Zanurz się w wygodnym cieple, odpręż się aby troski świata zewnętrznego powoli się rozproszyły i pozwól, aby cisza i spokój zajęły ich miejsce. Tylko wysokiej klasy spersonalizowana sauna na wymiar da Ci te doznania.

Przestrzeni, wyjątkowości, uwagi
Doskonale wiemy czego potrzebujesz. Stworzyliśmy komfortowe obiekty SPA w tysiącach domów oraz obiektach publicznych. Jesteśmy pionierami na rynku saun w Polsce, a nasze doświadczenie w budowie ekskluzywnych saun na wymiar jest na najwyższym poziomie, o czym świadczy 99% pozytywnych opinii naszych klientów. Przekonaj się, że damy Ci dokładnie to czego oczekujesz.

Dodatki zrobią różnicę
Panel świetlny z cegieł soli himalajskiej, punktowe oświetlenie sufitowe, gwieździste niebo, ruchome ławki – możesz wykazać się kreatywnością, dodać szczyptę pikanterii i zaprojektować dla siebie komfortową i jedyną w swoim rodzaju saunę. Puść wodze wyobraźni i pozwól nam stworzyć coś specjalnie dla Ciebie. Lubimy nowe kreatywne wyzwania.

Kojące zmysły naturalne drewno
Wykorzystujemy wyłącznie najlepsze – czyli najtrwalsze i najlepiej adaptujące się do skrajnych temperatur – odmiany drewna. Możesz wybierać spośród gatunków o różnych kolorach i rodzajach słojów, trwałości i stopniu twardości. Ciepłe barwy drewna uspokajają i wyciszają, dlatego każdy pobyt w wykonanej przez nas saunie jest jak powrót do natury.

Twój dotyk uczyni cuda
Intuicyjne sterowanie sauną jest bardzo ważnym czynnikiem Twojego relaksu i komfortu. W Safin stosujemy najnowocześniejsze sterowniki które oprócz tego, że pięknie wyglądają i wpływają na wystrój otoczenia, są na tyle zaawansowane technologicznie, aby w pełni spersonalizować Twój saunowy seans. Wybierz rodzaj sauny i zaprogramuj dokładną godzinę nagrzania, uruchom ją zdalnie przez internet będąc w pracy lub oczekując na przybycie Twoich gości. Steruj wilgotnością i temperaturą przez delikatny dotyk. Ciesz się możliwościami, które dajemy Ci w Safin. Pomożemy wybrać sterownik który będzie dostosowany do Twoich potrzeb.

Spersonalizuj dosłownie wzystko
Znudziły Ci się już wszystkie sauny jakie dotychczas widziałeś? Chcesz mieć coś wyjątkowego czego nie ma nikt inny? Lubisz czuć się wyjątkowo w przestrzeni którą dla Ciebie stworzymy? Dajemy Ci gwarancję niepowtarzalności i dostosowania sauny dokładnie w taki sposób w jaki tego oczekujesz. Opowiedz nam czego pragniesz, my zajmiemy się resztą. Spełnimy Twoje marzenia.

Serce każdej sauny
Piec uznawany jest za serce sauny. Od czasu powstania naszej firmy, piece przeszły prawdziwą metamorfozę, w niektórych przypadkach stając się prawdziwymi działami sztuki, których design staje się dopełnieniem każdej sauny. W zależności od tego czego potrzebujesz, doradzimy i dobierzemy odpowiedni piec dla Ciebie, który oprócz walorów estetycznych będzie bezawaryjnie działał przez całe lata.

Polska, Katowice
 
 


Liczba wyświetleń strony: 469