Otrzymaj oferty od specjalistów jak S.J.Remont nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

S.J.Remont

O specjaliście

Dzień Dobry nazywam się Jabłoński Szymon wraz z kuzynem jesteśmy w zawodzie już 15lat jest z nami z doskoku doswiadczony hydraulik i elektryk który ma doświadczenie zdobyte w SM teraz już na emeryturze ale nie ma rzeczy ktorej się nie da wykonać dla Pana Franka.Wykonujemy wszystkie prace wykończeniowe od dociepleń poddaszy ,rozciągnięcie elektryki w całym budynku jak rownież instalacji wod.-kan., poprzez wykonczenie łązienek ,gipsowanie ścian i sufitów,malowanie ,kladzenie paneli, demontaż i montaż drzwi wewnętrznych ,zabudowa KG, jak rownież posadzki i tynki ,kostka brukowa i ogrodzenia.Drobna murarka garażowa z dachem rownież.Pozdrawiamy serdecznie.

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

2 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Marcin K. 29 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Szybko i sprawnie jakość pracy jak najbardziej OK. Polecam

Wioletta P. 26 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Super fachowiec, z którym współpracujemy od wielu lat. Zawsze dotrzymuje terminów, pozostawia po sobie porządek, ma konkurencyjne ceny, szeroki zakres prac. Polecam.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak S.J.Remont

Powiązane produkty i usługi: Usługi malarskieCennik remontowyPłyta gkMozaika w kuchni,  Usługi malarskie Grudziądz, Cennik remontowy Grudziądz,  Płyta gk Grudziądz, Mozaika w kuchni Grudziądz

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Warszawska, 21, Grudziądz

Telefon

695****** Pokaż numer