Rysiowe animacje

Łaznowska wola

8

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Zabawa, która wyzwala pozytywne emocje i doświadczenia zostaje w pamięci na długo. A przecież o to chodzi by gromadzić pozytywne wspomnienia.

Jak to zawsze bywa dzieci gdziekolwiek się nie pojawią pragną poświęcenia im sporej uwagi.

Na imprezie przy stole wśród dorosłych zwyczajnie się zaczynają nudzić lub wraz z rówieśnikami psocić. A jak wiadomo, pomysłowość dzieci jest nieoceniona gdy mają za dużo wolnego czasu. Pomalowane ściany, zaglądanie do miejsc tylko dla personelu czy też bieganie po całej sali pełnej gorących napojów i posiłków radośnie bawiąc się w berka nie zważając na bezpieczeństwo.

Często bywa tak, że to od rodziców wymagają atrakcyjnych zajęć i zapełnienia im czasu różnymi zabawami. Wtedy rodzice zamiast rozmów we własnym gronie zajmują się zabawą z własnymi pociechami. I tu klops jak pogadać z babcią, ciocią, koleżanką?

Mam na to radę…

By zapewnić swobodną atmosferę dla wszystkich uczestników imprezy warto zaprosić osobę, która zapewni atrakcje najmłodszym uczestnikom. Tym samym Ty staniesz się najlepszym gospodarzem imprezy.

Kochamy pracę z dziećmi, dlatego staramy się też by nasze animacje były atrakcyjne dla każdego uczestnika imprezy i zapamiętali ten dzień na długo.

No szczęśliwe, wymęczone dzieciaki to i szczęśliwi rodzice? Prawda?

Co to są animacje? I jak to u nas wygląda?

Jest to zapewnienie ciekawych i bezpiecznych zabaw w trakcie trwania imprezy. Tutaj stawiamy przede wszystkim na ruch, by dzieci po powrocie do domu były zadowolone i zmęczone.

Rozumiejąc Państwa potrzeby zawsze przyjeżdżamy wcześniej w wyznaczone miejsce. By o wyznaczonym czasie być gotowym do zabawy z dziećmi, a Państwo będą mieli chwilę wytchnienia i możliwość rozmowy w gronie dorosłych.

Oprócz ciekawych zabaw mamy do wyboru szereg atrakcji.

Tutaj z chęcią podpowiemy, które atrakcje będą dla Państwa najbardziej odpowiednie. Tutaj przykładem może być zamykanie w bańce mydlanej atrakcja, która kochają dzieci jednak nie zawsze jest możliwość przeprowadzenia na dworze.

No niestety wiatr nam może popsuć plany dlatego rekomendowana atrakcja do pomieszczeń lub miejsc bez wiatru.

Zapraszam do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi atrakcjami: rysioweanimacje.pl/atrakcje/

Jesteśmy profesjonalistami i prowadzimy animacje z pełnym zaangażowaniem by Twoja pociecha wspominała zabawę przez długi czas! A Ty będziesz mieć chwilę dla siebie, jak wiadomo to rzadkość dla rodzica.

To na kiedy rezerwujemy termin?

Branża

Obszar działania

Łódzkie, Śląskie, Mazowieckie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

51 opinii

5 5
(51)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Paula B.  Paula B., 11 czerwca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Mega fajne aktywne animacje dla maluchów. Jeśli chcesz mieć luz podczas imprezy to polecam Rysiowe animacje!!!!

Agata   29 maja 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam! Animatorka Marysia bardzo dobrze zajęła się dziećmi. Sympatyczna, z indywidualnym podejściem do każdego dziecka. Dużo pomysłów na zabawy i dobre przygotowanie. Dzieci oraz rodzice bardzo zadowoleni.

Joanna  26 maja 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Miałam okazję korzystać z usług Rysiowych Animacji z okazji 4 urodzin mojej córki. Przygotowania i ustalanie szczegółów przebiegło bardzo sprawnie. Panie są bardzo elastyczne, dostosowują się do oczekiwań i potrzeb. Same animacje były super, wszystko odbyło się tak jak zaplanowano. Wspaniała Pani Marysia animatorka niestrudzenie zabawiała dzieci tak że uśmiech nie schodził z buzi małej jubilatki i jej gości.

A.A  26 maja 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Animatorka Natalia zdecydowanie stanęła na wysokości zadania. Dzieciaki zachwycone. Dziękujemy

Iga  24 maja 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Świetna współpraca, dzieci i dorośli (!) bawili się super, animatorki zaciągnęly do zabawy wszystkich! Dziękujemy i do zobaczenia :)

Kamila  24 maja 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Wszystko o czasie, sprawnie, zawodowo, dzieci przeszczęśliwe.

Sylwia  23 maja 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Jak zawsze rewelacja. Dzieci zachwycone . Polecam każdemu na imprezę usługi od Państwa.

Rysiowe animacje, 24 maja 2024

Dziękujemy bardzo! Do zobaczenia przy okazji kolejnych realizacji 😍

M.B.  Oferteo, 31 marca 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam serdecznie. Pan Kacper świetnie sobie poradził z rozbrykaną gromadką na urodzinach mojego synka. Dzieci zachwycone. Rodzice też bo mieli chwilę dla siebie 😉

Rysiowe animacje, 2 kwietnia 2024

Dziękujemy za opinię. Do zobaczenia przy kolejnych realizacjach.

Tomasz M. 13 marca 2024
opinia potwierdzona
Potrzebuję animatora dla dzieci na imprezę urodzinową, 11-15 dzieci, Łódź
Pozytywna opinia

Sprawność działania, oferta, podejście do klienta.

Marika M. 25 lutego 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Wspaniała organizacja i poprowadzenie balu karnawałowego. Świetni animatorzy.

Rysiowe animacje, 24 maja 2024

Dziękujemy za opinię o naszych animatorach 😍 Zawsze w naszej firmie pracują ludzie z zaangażowaniem i pasją 😃 Bo dzieci to wyczuwają

Mali O. 19 lutego 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pełny profesjonalizm. Dzieci zachwycone zabawą i malunkami na twarzy. Zabawa była super. Polecamy :)

Ewa K. 15 lutego 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Zabawa fantastyczna. Profesjonalne przygotowanie imprezy.

Emlia N. 14 lutego 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Profesjonalizm oraz wspaniałe zaangażowanie w swoją pracę ;)

Mirek K. 30 października 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam Animatorkę Zuzię. Profesjonalne, przygotowane do zajęć z dziećmi, pełna energii i pomysłów. Wyposażona w różnorodne rekwizyty do zabaw z dziećmi w każdym wieku, ogromne zaangażowanie oraz świetny kontakt z dziećmi nadal urodzinowej imprezie zupełnie inny wymiar. Jeszcze raz gorąco polecam.

Katarzyna M. 29 października 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Animacje z Panią Zuzia to idealne rozwiązanie na każde przyjęcie. Gdy mieliśmy chrzciny syna Pani Zuzia w idealny sposób zabawiła dzieci mimo różnicy wieki. Dzieciaki przeszczęśliwe jeszcze cały wieczór opowiadały o zabawach z Panią Zuzią, Animator z zaangażowaniem, profesjonalizmem i wspaniałym podejściem do dzieci, pełna energii.

Anna W. 2 października 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Super profesjonalnie, a córka i wszystkie dzieciaki zachwycone.

Katarzyna R. 27 września 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Dziewczyny są super! Profesjonalne, uprzejme, zorganizowane. Polecam!

Karolina S. 25 września 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Ogarnąć brygadę przyszłych piłkarzy było ciężko, ale Pani animatorka dała radę :) Wyczuła co w trawie piszczy i chłopcy bawili się świetnie :)

Krzysztof W. 21 września 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Uroczystość otwarcia nowo postawionych huśtawek w naszej wsi poprowadziła i zapewniła ogromną ilością zabawy dla dzieci i dorosłych Zuzia Olczyk z "Rysiowych Animacji". Zuzia = wulkan energii. Masa konkursów przez 4 godziny, z chwilowymi przerwami oczywiście na złapanie czegoś na ząb. Do zabawy porwała dzieciaki, ale również rodziców i dziadków, wszyscy równo biegali i z całym poświęceniem rywalizowali między sobą. Po imprezie od kilkunastu osób usłyszałem bardzo dobre opinie o pracy Zuzi i o tym że będziemy z Nią współpracować w przyszłości. Od kilkunastu lat mamy coroczne wiejskie imprezy, i tak zaangażowanej, z wielkim serduchem do maluchów i staruchów animatorki jeszcze u nas nie było. ZUZIU BARDZO DZIĘKUJĘ :-) Sołtys wsi Niebrów - Krzysztof Wypych

Beata M. 20 września 2023
opinia niepotwierdzona
Szukam animatora dla dzieci na imprezę urodzinową, 6-10 dzieci, Łódź
Pozytywna opinia

Świetny pomysł na urozaicenie urodzin. Dzieci miały urozmaicony czas grami i zabawami ruchowymi. Zdecydowanie polecam, zwlaszcza do kinderbali.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Rysiowe animacje
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

FLUOPARTY

Polska - Łódź

FLUOPARTY W KLUBIE Szukasz powiewu świeżości dla Twojego klubu? Coś co zaciekawi i zaintryguje? Mam ciekawą propozycje, FLUOPARTY - gdzie klub rozbłyśnie malunkami w świetle UV. FLUOPARTY DLA DZIECI A co to takiego? MOC atrakcji w szalonym świecie UV. Co możemy zrobić na takiej imprezce? FLUObrokatowe tatuaże, świecące eksperymenty fluofryzury, t...

Rozwiń

UVieczór - wieczór panieński

Polska - Łódź

MALOWANIE TWARZY I CIAŁA Artystycznie wymalowane twarze, ciało farbami UV aktywnymi, przeniosą imprezę do innego wymiaru. Niespotykane futurystyczne malunki. Dopasowane do tematyki imprezy - mogą tworzyć nastrój zaczerpnięty z odległej planety. Oryginalna atrakcja na wieczór panieński. Wieczór panieński - kolejna kumpela wychodzi za mąż i trzeba z...

Rozwiń

Organizacja balu karnawałowego

Polska - Łódź

Organizacja balu karnawałowego - szalona impreza prowadzona przez dwóch animatorów w przebraniach. Czas imprezy 2h W cenie zapewniamy nagłośnienie, świetną zabawę i wytwornice baniek mydlanych.

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Rokicińska 60, 97-221 Łaznowska wola

WWW

www.rysioweanimacje.pl

Telefon

+48 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/rysioweanimacje

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Rysiowe animacje Magdalena Ryszka
Imię (pierwsze) MAGDALENA
Nazwisko RYSZKA
Data rozpoczęcia działalności 2019-11-13
NIP 7712873840
Regon 384846386

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŁÓDZKIE
Powiat tomaszowski
Gmina Rokiciny
Miejscowość Łaznowska Wola
Kod pocztowy 97221
Poczta Rokiciny
Ulica ul. Rokicińska
Numer nieruchomości 60

Kontakt

Email magdalenaryszka243@gmail.com

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2019-11-13
Data powstania 2019-11-12
Data rozpoczęcia działalności 2019-11-13

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
8551Z POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI SPORTOWEJ ORAZ ZAJĘĆ SPORTOWYCH I REKREACYJNYCH
Przeważające PKD
2341Z PRODUKCJA CERAMICZNYCH WYROBÓW STOŁOWYCH I OZDOBNYCH
3240Z PRODUKCJA GIER I ZABAWEK
3299Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH WYROBÓW, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
5811Z WYDAWANIE KSIĄŻEK
8552Z POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ
8560Z DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA EDUKACJĘ
9001Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z WYSTAWIANIEM PRZEDSTAWIEŃ ARTYSTYCZNYCH
9319Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA ZE SPORTEM

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.