Podany adres e-mail nie jest powiązany
z żadnym zapytaniem.

Zapytanie ofertowe nr 10860380

Potrzebny kierownik, prace spawalniczo-monterskie, woj. lubelskie

Informacja od opiekuna zlecenia

  • telefonicznie potwierdziliśmy gotowość Klienta do zakupu
  • potwierdziliśmy dane kontaktowe
  • uzgodniliśmy z Klientem wstępne oczekiwania

Dane kontaktowe

Klient:
P●●●●●● M●●●●●●●●
Tel:
511●●●●●●  pokaż
o●●●●@●●●●●  pokaż
Firma:
W●●●●●●●●
  Skontaktuj się
z tym Klientem

Szczegóły zlecenia

Kategoria: Zlecenia na nadzór budowlany

Miejsce:    Lublin - powiat Lublin, Lubelskie

Zakres zlecenia: potrzebny kierownik oddziału z wykształceniem technicznym

Opis stanowiska:
- zorganizowanie i zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura,
- prowadzenie rekrutacji pracowników ze szczególnym uwzględnieniem ich umiejętności zawodowych (spawanie),
- przygotowywanie umów dla pracowników,
- nadzorowanie i archiwizacja dokumentów firmy,
- utrzymywanie kontaktów z dostawcami i kontrahentami w rejonie,
- poszukiwanie nowych i utrzymywanie dobrych, biznesowych, kontaktów z obecnymi klientami firmy w rejonie.

Zapewniamy:
- umowę zlecenie, kontrakt B2B lub stałą umowę po okresie próbnym,
- stałe wynagrodzenie i premię uzależnioną od osiągania wyznaczonych
celi i założeń,
- przeszkolenie wstępne w siedzibie firmy,
- pełen zakres szkoleń zapewniających rozwój zawodowy w całym okresie zatrudnienia,
- wszystkie niezbędne narzędzia pracy - samochód, laptop, telefon.

Oczekiwania:
- wykształcenie preferowane średnie (najlepiej techniczne - budowlane, elektromechaniczne, spawalnicze bądź pokrewne),
- umiejętność prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych oraz oceny przydatności zawodowej kandydatów,
- dokładność i sumienność,
- komunikatywność i otwartość,
- znajomość języka niemieckiego w stopniu, co najmniej komunikatywnym,
- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
- znajomość lokalnego rynku branż - spawalniczo - monterskiej, spawania światłowodów, elektroenergetycznej.

Termin nawiązania współpracy: termin do uzgodnienia

Nr zapytania ofertowego: 10860380

Skontaktuj się z tym Klientem