Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Raft-bud Rafał Cygan

Przeciszów

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Kompleksowo wykonujemy:
- wykończenia wnętrz ze stanu deweloperskiego pod klucz (mieszkania ,domy)
- Generalne remonty (Przeróbki instalacji, elektrycznych, wod-kan)
- Elewacje
- Adaptacje poddaszy
-Łazienki od A do Z (Wyburzenie starej łazienki, przeróbka instlacji, płytki, biały montaż)
- Glazurnictwo
- Malowanie
- "Złota rączka"

ZAPRASZAM DO KONTAKTU


*** 13 lat doświadczenia! ****

Branża

Obszar działania

Małopolskie, Śląskie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

6 opinii

Pozytywna (6)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Henryk C. 17 listopada 2022
Pozytywna opinia

Będzie trochę dziwnie bo jak na razie roboty są na ukończeniu to przyznam, że warto było na tego człowieka trochę poczekać. Wykonuje mi teraz pełny remont mieszkania t.j. łazienka-płytki i instalacje, wymianę drzwi i podłóg itp. Prace robi kompleksowo i według mnie ładnie, mimo, że miałem swoją wizję i plan w wielu przypadkach korzystałem z Jego rad i dobrze na tym wyszedłem. Ciężko mi było się do tej ekipy przyzwyczaić bo przychodzą na czas, wręcz punktualnie i pracują solidnie od 7.00. Za to jak pracują daje 10 na 10, za komunikację 12 na 10, za trwałość roboty napiszę za 5 lat, ale wygląda dobrze. Bardzo polecam p. Rafała i ekipę.

Łukasz Z. 13 listopada 2022
Pozytywna opinia

Porządny fachowiec, polecam do łazienek, kuchni i generalnie do remontów.

Łukasz K. 12 listopada 2022
Pozytywna opinia

Fachowiec godny polecenia, dokładny i dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Ceny jak wszędzie natomiast jakość usług na wysokim poziomie.

Bernadeta H. 12 listopada 2022
Pozytywna opinia

Najlepszy fachowiec, robi po prostu wszystko, złota rączka od wody po glazurę. Do tego jeszcze doradzi.

Michał K. 12 listopada 2022
Pozytywna opinia

Super przeprowadzony remont, konkretnie i profesjonalnie! Serdecznie polecam.

Izabela Z. 11 listopada 2022
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona z remontu w naszym domu. Gładzie, łazienki, podwieszane sufity itp. wykonane na najwyższym poziomie. Sprawnie i szybko dobrnęliśmy do końca i dało się tu mieszkać razem z dziećmi, bo codziennie po skończonej pracy zostawiali porządek. Najlepsza ekipa ever! Polecam!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Raft-bud Rafał Cygan
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

DŁUGA 162, Przeciszów

NIP

549-209-86-09

Telefon

509 ••• ••• Pokaż numer
Skontaktuj się