Radiolog Poznań - Najlepsi w 2020

Najlepsi Radiolodzy w Poznaniu, 2020

4 Specjalistów

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 4 firm
w kategorii Radiolodzy Firmy

  • USG Joanna Drewa

    • Bydgoszcz

    Gabinety doktor Joanny Drewy oferują ogromny wachlarz badań. Znajdziecie tutaj Państwo najbardziej kompetentnego urolog Bydgoszcz, jaki przeprowadzi chociażby biopsję prostaty. Dodatkowo specjaliści proponują szeroki wachlarz możliwości jeżeli chodzi o badania ultrasonograficzne. Jedną z najnowszych i jednocześnie najlepszych metod w onkologia Bydgoszcz jest badanie o nazwie elastografia Bydgoszcz. Pokazuje ono za pomocą kolorowych map, które komórki są chorobowe, co stanowi obecnie jednym ze skuteczniejszych metod jeżeli chodzi o diagnozę onkologiczną. Dodatkowo lekarze mają w swojej ofercie również badania USG prostaty, szyi i stawów. Dr Drewa jest również idealnym lekarzem w kontaktów z dziećmi.

  • Tomek R.

    Nowoczesna klinika z wyspecjalizowaną kadrą. Polecam.

  • Nasza nowo otwarta pracownia RTG oferuje wysokiej klasy badania w zakresie radiodiagnostyki przy użyciu nowoczesnej aparatury RTG. W pracowni wykonywane są badania diagnostyczne dotyczące: -radiologi klasycznej całego ciała. Pozycje podstawowe oraz celowane i czynnościowe. Nowo zakupiony aparat ,jest urządzeniem nowoczesnym. Dzięki cyfrowej rejestracji i obróbce obrazu, dawki promieni możemy ograniczyć do minimum. Pacjenci są naświetlani w sposób bezpieczny i o wiele zdrowszy niż do tej pory, a jakość wykonanych zdjęć , jest bardzo wysoka. Nowoczesne rozwiązania technologiczne zastosowane w całym zestawie aparatu rtg , pozwalają na skrócenie czasu wykonywania badań. Dzięki współpracy z Konsorcjum Lekarzy Radiologów opisy badań są dostępne

Dołącz do naszych Radiologów w Poznaniu

Działasz na rynku jako Radiolog i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto