Solarna Energia - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Solarna Energia nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Solarna Energia

2

O specjaliście

Mamy ponad 5 lat doświadczenia w branży energetycznej na terenie całej Polski.Nasze rozwiązania są dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.Zapewniamykompleksową obsługę od projektu instalacji fotowoltaicznej po szybki 1 dniowy montaż a także pomoc w otrzymaniu dofinansowania . PV SOLAR ENERGY to firma fotowoltaiczna, której misją jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie doradztwa, wykonania i sprzedaży instalacji fotowoltaicznych. Stawiamy na sprawdzone i ekologiczne rozwiązania, które przynoszą naszym klientom niezależność energetyczną i są korzystne dla środowiska naturalnego.
Firma fotowoltaiczna PV SOLAR ENERGY to nowoczesne i sprawdzone rozwiązania fotowoltaiczne dla każdego, zawsze dopasowane do konkretnych potrzeb. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, biznesowych oraz do gospodarstw rolnych na terenie całej Polski. Dbamy o najwyższy standard usług, od doboru instalacji fotowoltaicznej, poprzez montaż systemu, aż po serwis i opiekę posprzedażową.
Dla nas najważniejszy jest klient. Stawiamy do jego dyspozycji doświadczony zespół specjalistów i praktyków, który wspiera inwestora na każdym etapie projektu. Szukamy najkorzystniejszych rozwiązań. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami i producentami, dbając o to, by każdy element naszych instalacji fotowoltaicznych charakteryzował się najwyższą jakością i niezawodnością. Stosujemy nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania. Nasze systemy świetnie sprawdzają się, zaopatrując w energię domy jednorodzinne, gospodarstwa rolne i przedsiębiorstwa. Nasze instalacje zapewniają niezależność energetyczną i oszczędności, są też całkowicie bezpieczne dla środowiska.

Branża

Fotowoltaika, Pompy ciepła, Call Center, Bazy danych, Marketing bezpośredni

Obszar działania

Zachodniopomorskie, Kujawsko-pomorskie, Wielkopolskie, Pomorskie, Łódzkie, Mazowieckie, Warmińsko-mazurskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

3.5

Gwiazdki opinii

8 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Michał J. Michał Jasiukiewicz, Sales Manager, 21 września 2021
Negatywna opinia

Konto użytkownika zostało tymczasowo zablokowane. Powodem blokady jest brak terminowej płatności za zamówione usługi.

Beata B. 15 września 2021
Negatywna opinia

Nie polecam firmy, po wpłaceniu pieniędzy zgodnie z umową, nie zrobili nic od 07.07.2021. Wysłane mieli odstąpienie od umowy z terminem zwrotu wpłaconych kwot, bez efektu. Kolejne pismo to przedsądowe wezwanie do zapłaty na dzień dzisiejszy bez efektu. Pan Moszkowicz nie zgłosił się ma przesłuchanie na komendę w Bydgoszczy. Podobna sytuacja jak w opinii Pana Ryszarda. Uważajcie.

Robert F. 28 lipca 2021
Pozytywna opinia

Bardzo dobra oferta i wykonanie.Pan Mirosław wszystko objaśnił i wytłumaczył w sprawie dofinansowań.Polecamy

Dariusz K. 28 lipca 2021
Pozytywna opinia

Szybka realizacja zlecenia i fachowe doradztwo. Polecam.

Ryszard K. 28 lipca 2021
Dam zlecenie na panele fotowoltaiczne, dach niezacieniony, dach do 150m², Występ
Negatywna opinia

UWAGA na tą firmę. Podpisałem z firmą umowę, zgodnie z nią wpłaciłem wymagane zaliczki ogółem 90%, Miałem nawet podane już dwa terminy montażu instalacji, ale na chwilę obecną terminy minęły, kontakt z firmą żadnym kanałem nie funkcjonuje. Wypowiedziałem umowę i czekam na zwrot zaliczek. Sądzę jednak, że w tej sytuacji i termin wyznaczony na zwrot też nie zostanie dotrzymany. Potencjalnym klientom radzę poszukać innej firmy!

Sandra M. 14 lutego 2021
Pozytywna opinia

Przedstawiciel konkretny, widać, że obeznany w temacie i zna odpowiedź na każde pytanie. Dużym plusem jest to, że firma oferuje niemieckie panele, które są rzadkością w innych firmach. Ogółem montaż jak i inne czynności przebiegły pomyślnie. Polecam

Damian Z. ZIELINSKI MEDIA, 14 lutego 2021
Pozytywna opinia

Po pierwszym spotkaniu znałem już cenę inwestycji. Niemieckie panele firmy Bauer, które posiadają są najlepsze na rynku. Sprzęt dopasowany do zużycia. Rzetelna firma, polecam !

Mirosław K. 14 lutego 2021
Pozytywna opinia

3 tygodnie od podpisania umowy i panele już mam zamontowane, teraz czekam na wymianę licznika. Polecam współpracę z tą firmą.

Solarna Energia, 14 lutego 2021

Dziękujemy za zaufanie i życzymy słonecznych dni.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Solarna Energia

Powiązane produkty i usługi: Panele fotowoltaiczne ceny,  Panel solarny, Fotovoltaika, Panele fotowoltaiczne cennik, Panel słoneczny cena, Panele fotowoltaiczne ceny Warszawa, Panel solarny Warszawa, Fotovoltaika Warszawa, Panele fotowoltaiczne cennik Warszawa, Panel słoneczny cena Warszawa

Oferta

Instalacja Fotowoltaiczna
Polska - Bydgoszcz
do uzgodnienia

Zestaw fotowoltaiczny 9.9kwp wraz z montażem oraz przyłączeniem mikroinstalacji do sieci.Oferujemy naszym klientom niemieckie komponenty oraz 25lat gwarancji Produktowej a także obsługę w postaci corocznego serwisu instalacji PV .Możliwy dobór pompy ciepła po wcześniejszym audycie w miejscu wykonania .

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

TD, Warszawa

WWW

www.pvsolarenergy.pl

Telefon

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Mirosław Moszkowicz SMGLOBAL
Imię (pierwsze) MIROSŁAW
Nazwisko MOSZKOWICZ
Data rozpoczęcia działalności 2020-09-01
NIP 5030084547
Regon 386823857

Siedziba

Kraj Polska
Województwo KUJAWSKO-POMORSKIE
Powiat Bydgoszcz
Gmina Bydgoszcz
Miejscowość Bydgoszcz
Kod pocztowy 85079
Poczta Bydgoszcz
Ulica ul. Tadeusza Kościuszki
Numer nieruchomości 27

Kontakt

Email moszkowiczmirek@gmail.com

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2020-08-21
Data powstania 2020-09-01
Data rozpoczęcia działalności 2020-09-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4799Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI
Przeważające PKD
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
4719Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
6619Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI FINANSOWE, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.