Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Przedsiębiorstwo remontowo-usługowe ArtJas

2

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

W Krakowie działamy od początku 2018 roku.

Specjalizujemy się w remontach i wykończeniach dla klientów indywidualnych jak i firm, a długoletnie zagraniczne doświadczenie w branży gwarantuje profesjonalne podejście do powierzonych zadań.

Zapewniamy terminową realizację oraz rzetelność i najwyższą jakość produktów.

Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania indywidualnej wyceny.

Branża

Tapetowanie, Malowanie ścian, Remonty mieszkań, Gładzie, Układanie paneli i parkietów, Płyta karton gips, Stolarz, Szpachlowanie, Montaż drzwi, Montaż wykładzin

Obszar działania

Małopolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

14 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Agnieszka B. 24 marca 2022
Pozytywna opinia

Pan Artur Jasiński wykonywał na zlecenie mojej firmy konserwację zabytkowej stolarki drzwiowej. Powierzone mu zadanie wykonał sumiennie, zgodnie z ustaleniami i w terminie. Wykazał się dużym profesjonalizmem i poważnym podejściem do zlecenia. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Polecam firmę p. Jasińskiego.

Przedsiębiorstwo remontowo-usługowe ArtJas, 31 marca 2022

Pani Agnieszko, dziękuję bardzo za pozytywną opinię. Cieszę się że jest pani zadowolona z wykonanej, oraz współpracy. Pozdrawiam i polecam się na przyszłość.

Patrycja P. 10 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Rewelacyjne wykonanie, doskonały kontakt, przemiła atmosfera. Bardzo polecam!

Przedsiębiorstwo remontowo-usługowe ArtJas, 13 sierpnia 2021

Pani Patrycjo dziękuję bardzo za pozytywną opinię i miłe słowa. Polecam się na przyszłość. Pozdrawiam.

Beata S. 20 czerwca 2021
Pozytywna opinia

Świetny fachowiec, punktualny, słowny. Konkretna wycena przed rozpoczęciem prac, rzetelne wykonanie. Dodatkowy atut to czystości i porządek po zakończeniu pracy. Szczerze polecam i z całą pewnością skorzystam ponownie.

Przedsiębiorstwo remontowo-usługowe ArtJas, 21 czerwca 2021

Dzień dobry Pani Beato. Dziękuję za pozytywna opinie oraz zamieszczone zdjęcie. Cieszę się, że jest Pani zadowolona z usługi. Pozdrawiam i polecam się na przyszłość.

Ewa Z. 9 czerwca 2021
Pozytywna opinia

Pan Artur jest bardzo profesjonalnym fachowcem, jakość wykonanych usług zawsze na najwyższym poziomie. Potrafi szczerze i dobrze doradzić klientowi. Przy tym jest osobą bardzo punktualną, komunikatywną, o dużej kulturze osobistej i uczciwą. Polecam z całego serca.

Przedsiębiorstwo remontowo-usługowe ArtJas, 10 czerwca 2021

Pani Ewo, dziękuje za pozytywną opinię, oraz mile słowa. Zapraszam do współpracy w przyszłości. Pozdrawiam.

Marcin M. 28 maja 2021
Pozytywna opinia

Majstersztyk i superdokładność w wykonaniu zadania. Tapety położone wzorowo j na własnym kleju. Gorąco polecam Pana Artura kokretnie do tych robót! I zapraszam ponownie :-) , Pozdrawiam MK.

Przedsiębiorstwo remontowo-usługowe ArtJas, 28 maja 2021

Panie Marcinie, dziękuję za pozostawioną opinię i polecenie moich usług innym użytkownikom. Zapraszam do kontaktu przy okazji kolejnych zleceń. Pozdrawiam.

Magda B. 27 maja 2021
Pozytywna opinia

Pan Artur jest świetnym fachowcem, zdecydowanie godnym polecenia. Usługi, które dla mnie wykonał to malowanie, szpachlowanie, zabudowa ścianki, układanie cegły dekoracyjnej wraz z fugowaniem, montaż drzwi. Wszystko zostało wykonane perfekcyjnie. Cennik przejrzysty, szczegółowy, cena usługi ustalana z góry, żadnych ukrytych, nieprzewidzianych, dodatkowych kosztów. Pełen profesjonalizm od momentu wyceny i ustalenia terminu, po wykonanie usługi. Z czystym sumieniem polecam i sama w przyszłości ponownie skorzystam z usług Pana Artura.

Przedsiębiorstwo remontowo-usługowe ArtJas, 28 maja 2021

Pani Magdo, bardzo dziękuję za szczegółowy opis wykonanych prac i udostępnienie zdjęć. Cieszę się, że jest Pani zadowolona z efektu końcowego jak i samej współpracy. Do zobaczenia przy okazji kolejnych zleceń! Pozdrawiam.

Krystyna B. 27 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Pan Artur odnowił nam połowę domu (malowanie, gładzie, szpachlowanie i tapetowanie), malował drzwi wewnętrzne, odświeżał drewniane meble w ogrodzie, kładł listwy przypodłogowe i wiele innych prac. Współpraca na każdym etapie przebiegała bardzo dobrze, od omówienia potrzebnych materiałów, przez terminowe wykonanie prac. Pozytywnym zaskoczeniem było dla nas zabezpieczenie rzeczy, które zostały w remontowanych pomieszczeniach - po zdjęciu papierów i folii przez wykonawcę wystarczyło wszystko tylko przetrzeć. Ważne było dla nas też to, że prace były wykonywane bez przerw na jakieś dodatkowe "fuchy" jak to było z innymi fachowcami. Cena była dokładnie taka jak ustalono przy wycenie (dokładnie rozpisane prace, metraże i ceny). Wygodne było też to, że mogliśmy płacić w transzach. Z czystym sercem polecamy pana Artura wszystkim znajomym, my również na pewno skorzystamy z usług pana Artura w przyszłości.

Przedsiębiorstwo remontowo-usługowe ArtJas, 25 maja 2021

Bardzo dziękuję za wspaniałą opinię. Miło mi, że jest Pani zadowolona z wykonanych prac. Zapraszam do współpracy w przyszłości. Pozdrawiam.

Krzysztof K. 2 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Szybko, sprawnie i profesjonalnie wykonane zlecenie. Polecam.

Przedsiębiorstwo remontowo-usługowe ArtJas, 3 kwietnia 2021

Panie Krzysztofie, dziękuję za ocenę i pokazanie efektów mojej pracy. Zapraszam do współpracy w przyszłości. Pozdrawiam.

Marta F. 13 marca 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalna i sprawnie wykonana usługa na wysokości. W trakcie pracy bardzo szybko wychwycona wada tapety, dzięki szybkiej reakcji efekt został uratowany!

Przedsiębiorstwo remontowo-usługowe ArtJas, 15 marca 2021

Dziękuję za pozytywną opinię. Cieszę się, że mogłem być pomocny. Zapraszam do współpracy w przyszłości. Pozdrawiam.

Ewelina S. 2 marca 2021
Pozytywna opinia

Współpraca z Panem Arturem przebiegała doskonale w każdym aspekcie. Zakres prac obejmował szpachlowanie nierówności, gładzie, malowanie ścian, sufitu oraz kaloryfera i przede wszystkim liczne poprawki i naprawy po poprzednim wykonawcy. Szczególnie doceniam staranność wykonania, wręcz perfekcyjną dokładność, zabezpieczenie podłóg/listew/okien/drzwi przed zabrudzeniami, punktualność i bycie słownym. Do tego wieloletnie doświadczenie, ogromna wiedza, profesjonalny sprzęt, wysokojakościowe materiały i umiejętności Pana Artura pomogły wyjść z kłopotów i osiągnąć piękny efekt końcowy. Mogliśmy liczyć na dokładną wycenę, fachowe doradztwo, miłą atmosferę, pozostawienie porządku po pracach, a także pomoc w ustawieniu mebli na koniec. Polecam współpracę z Panem Arturem i mam nadzieję na jeszcze niejedną realizację w przyszłości. Satysfakcja 10/10 :).

Przedsiębiorstwo remontowo-usługowe ArtJas, 4 marca 2021

Pani Ewelino, bardzo dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że mogłem Pani pomóc wyjść z opresji. Zapraszam do kontaktu przy następnych realizacjach. Pozdrawiam.

Marcin R. 2 lutego 2021
Pozytywna opinia

Współpraca z firmą ArtJas - Artus Jasiński przebiegła bez zarzutu z zachowaniem najwyższej jakości. Wykonawca rzetelny i kulturalny, dbający o detale i szczegóły wykonywanych prac. Realizując kompleksowy remont klatek schodowych dla WM Wielicka 42C spełnił wymagania dotyczące jakości, terminu i cyklu realizowanych prac. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu pomógł uniknąć dodatkowych kosztów, wykonał prace dodatkowe zlecone w trakcie realizacji. Zachęcamy do skorzystania z usług. Zarząd WM Wielicka 42C

Przedsiębiorstwo remontowo-usługowe ArtJas, 2 lutego 2021

Panie Marcinie, dziękuję za szczegółową ocenę mojej pracy i polecenie moich usług. Mam nadzieję, że będzie to początek wieloletniej, owocnej współpracy. Pozdrawiam.

Ewa Z. 20 lutego 2019
Pozytywna opinia

Pan Artur kładł w naszej firmie fototapety - wykonanie bardzo profesjonalne, po zakończeniu prac Pan posprzątał dokładnie. Muszę też koniecznie dodać, że Pan Artur cechuje się wysoką kulturą osobistą i pracy, potrafi doradzić, jest konkretny, słowny oraz szybko odpowiada na zapytania (bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy). Po tak dobrej realizacji zlecenia, zamierzam skorzystać z usługi malowania ścian we własnym domu

Przedsiębiorstwo remontowo-usługowe ArtJas, 20 lutego 2019

Pani Ewo, bardzo dziękuję za wspaniałą ocenę oraz polecenie innym kontrahentom. Serdecznie zapraszam do kontaktu przy realizacji kolejnych przedsięwzięć. Pozdrawiam, Artur

Michał S. 15 lutego 2019
Pozytywna opinia

Malowanie ścian - bardzo profesjonalnie wykonana usługa, żadnych problemów. Wysoka jakość - polecam.

Przedsiębiorstwo remontowo-usługowe ArtJas, 20 lutego 2019

Panie Michale. dziękuję za poświęcony czas i pozostawioną recenzję. Cieszę się, że jest Pan zadowolony z moich usług. Zapraszam do współpracy w przyszłości. Pozdrawiam, Artur

Aleksandra B. 8 października 2018
Pozytywna opinia

Po raz kolejny skorzystałam z usług firmy ArtJas. Prace wykonane rzetelnie i terminowo. Polecam z czystym sumieniem wszystkim, którzy chcą szybko i przyjemnie wyremontować mieszkanie.

Przedsiębiorstwo remontowo-usługowe ArtJas, 9 października 2018

Pani Aleksandro, dziękuję za wspaniałą recenzję. Zapraszam do współpracy w przyszłości. Pozdrawiam, Artur

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Przedsiębiorstwo remontowo-usługowe ArtJas

Powiązane produkty i usługi: Układanie paneliParkieciarzOkna vetrexRigipsyOkna aluminiowe cennik,  Układanie paneli Kraków, Parkieciarz KrakówOkna vetrex Kraków,  Rigipsy Kraków, Okna aluminiowe cennik Kraków,  Flugger, Knauf, Atlas, Ceresit, Inne, MalowaniePrace stolarskie,  Prace montażowe, Kuchnie,  Podłogi

Oferta

Gładzie
Polska - Kraków

Chciałbym zaoferować Państwu usługi z zakresu położenia gładzi. Cena obejmuje dwukrotne położenie masy wyrównującej bez materiału. Podana cena jest ceną netto. Proszę pamiętać, że przed położeniem gładzi należy powierzchnię przygotować tj. uzupełnić większe ubytki, przeszlifować i zagruntować a po położeniu gładzi dotrzeć. Są to dodatkowe prace.

Szpachlowanie płyt g-k.
Polska - Kraków

Zapraszam do współpracy w zakresie spoinowania i szpachlowania płyt gipsowo kartonowych. W cenę wliczone jest: spoinowanie za pomocą taśmy "join tape", oraz dwukrotne szpachlowanie łączeń, gwoździ i narożników wewnętrznych i zewnętrznych. W podaną cenę wliczony jest materiał. Montaż narożników zewnętrznych to koszt...  

Malowanie mieszkań, domów, lokali uzytkowych itp
Polska - Kraków

Zapraszam do współpracy w zakresie malowania. Wieoletnie doświadczenie zdobywane również poza granicami kraju przekłada się na efekt końcowy wykonanych prac. Podana cena jest cenną netto za metr kwadratowy dwukrotnego malowania z uwzględnieniem farby firmy Flugger. Farbę...  

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Wiktora Heltmana 19, Kraków

WWW

www.artjas.com.pl

Telefon

511 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy ARTUR JASIŃSKI PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-USŁUGOWE ARTJAS
Imię (pierwsze) ARTUR
Drugie imię KAZIMIERZ
Nazwisko JASIŃSKI
Data rozpoczęcia działalności 2018-01-05
NIP 6572464873
Regon 369096445

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAŁOPOLSKIE
Powiat Kraków
Gmina Kraków-Podgórze
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 30644
Poczta Kraków
Ulica ul. Wiktora Heltmana
Numer nieruchomości 19

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2018-01-03
Data powstania 2018-01-02
Data rozpoczęcia działalności 2018-01-05

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4334Z MALOWANIE I SZKLENIE
Przeważające PKD
4331Z TYNKOWANIE
4332Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ
4333Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się