PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SMARTBUD

Strzegom

3

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Wszelkie szczegóły o nas znajdują się na naszej stronie www.smartbud.pl
Specjalizujemy się w kompleksowym wykonawstwie obiektów z zastosowaniem najnowszych technologii i przy wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości (także w systemie „pod klucz”).
Firma SMARTBUD jest w stanie zrealizować każdy obiekt oraz wykonać wszelkiego rodzaju roboty budowlane na najwyższym poziomie.
Specjalizujmy się przede wszystkim w wykonywaniu konstrukcji wszelkiego rodzaju obiektów, począwszy od domków jednorodzinnych, przez obiekty średnie (jak apteki; sklepy; biura; warsztaty; myjnie) po obiekty wielkogabarytowe (jak hale, biurowce itp.)
Naszym ogromnym atutem jest ciągłość zleceń, co pozwala na permanentne udoskonalanie naszych umiejętności oraz odnajdywanie nowych i lepszych rozwiązań.

W naszej ofercie odnajdziesz szeroki wachlarz usług i produktów, który notabene ciągle poszerzamy.
Dla przykładu jesteśmy w stanie wykonać każdą, ale to każdą konstrukcje dachową, nawet jeżeli inne firmy nie podejmą się takiego wyzwania. Wykonamy także ocieplenie z wykorzystaniem tynku natryskowego, który daje nieporównywalnie lepszy efekt wizualny niż ręczne tynki naszej konkurencji. Jeśli osoby zainteresowane współpracą chciałby porównać z konkurencją nasze inne roboty np. tynki maszynowe, elementy murowe, sposób wykonywania szalunków, prace glazurnicze itp. to chętnie przedstawimy nasze możliwości lub skierujemy do naszych wcześniejszych klientów, którzy udzielą odpowiednich referencji.

Zapewniamy także zakup wszelkiego rodzaju materiałów budowlanych w dużo niższych cenach od oferowanych w lokalnych hurtowniach czy też w marketach budowlanych.


Zapraszamy do współpracy wszystkich ceniących sobie profesjonalizm i uczciwość.

Branża

Obszar działania

Dolnośląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

35 opinii

5 5
(35)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Bogdan   Bogdan , 14 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Firma wykonywała dla mnie dwa zlecenia z czego jedno prywatnie zaś drugie w naszym zakładzie i stwierdzam, że byłem pozytywnie zaskoczony, że jakość prac wykonywanych niezależnie czy prywatnie czy w zakładzie jest na najwyższym poziomie bo wiadome że firmy bardziej się starają w budynkach gdzie inwestor ma zamieszkać ze względu na jego funkcje użytkowe gdyż klient oczekuje aby był bardziej dopieszczony natomiast Smartbud gwarantuje doskonałą jakość w każdym przypadku co jest niespotykane z moich wcześniejszych doświadczeń bo na obiektach przemysłowych lub biurach inne firmy nie patrzą na detale i robią aby zrobić. Smartbud zaskakuje jakością i profesjonalizmem nawet tam gdzie nikt tego aż tak bardzo od nich nie oczekiwał, jest to firma dla tych którzy nie szukają złych wrażeń podczas budowy bo oni naprawdę odciążają inwestora w każdym aspekcie i dzięki temu inwestor ma spokojną głowę, a każdy kto prowadzi biznes wie jakie to jest istotne aby oddelegować różne tematy we właściwe ręce.

Krzysztof B. 19 lutego 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Firma z dużym doświadczeniem, sumienna i terminowa. Korzystam i ich usług już 3 raz. Dobry kontakt, rzetelność, dokumentacja zdjęciowa prowadzonych prac itp. Wszystko na najwyższym poziomie. Jedna z nielicznych firm , którym nie trzeba patrzeć na ręce. Polecam

Łukasz A. 17 lutego 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Terminowość fachowość przystępne ceny Pomimo braku terminów przyjęte zlecenie i budowa wykonana. Moja ocena to 10/10.

Rafał B. 16 lutego 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Firma Pana Krzysztofa SMARTBUD budowała nam nasz wymarzony dom i mogę z całego serca polecić zaangażowanie i sposób w jaki była prowadzona budowa. Wszystko było wykonywane starannie z najlepszych materiałów, również ekipa, która budowała to profesjonalni ludzie którzy znają sie na swojej pracy w szczególności pozdrawiam Pana Pawła, który pilnował żeby wszystko było jak należy, Pan Krzysztof w bardzo profesjonalny sposób przeprowadza wszystkie etapy budowy - w moim przypadku bez dodatkowych kosztów dołożył od siebie materiałów żeby budowa była solidniejsza. Jeżeli chcecie mieć solidnie postawiony dom to tylko firma SMARTBUD - polecam!

Radosław I. 20 stycznia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Firma Smartbud realizowała dla nas zlecenie kilka lat temu, a opinię wystawiam dopiero teraz, kiedy to znalazłem taką możliwość przy okazji kolejnego zlecenia, które planujemy z nimi zrealizować po raz kolejny, gdyż bardzo pozytywnie oceniamy tę firmę oraz jej szefa. Profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych usług sprawiły, że przebrnęliśmy przez inwestycje bardzo sprawnie. Jedyny mankament to fakt, ze na wolne terminy trzeba czekać dość długo i firma z uwagi na ogrom zleceń ma przesunięcia - u nas to było prawie 2mce ale Szef firmy wykazywał się doskonałym przywództwem, co znacząco przyczyniło się do udanego przebiegu całego procesu pomimo delikatnych przesunięć. Polecam z czystym sumieniem wszystkim którzy nie lubią przygód lecz konkretne rozwiązania i doradztwo ale niestety należy mieć świadomość, ze od ręki ciężko otrzymać wolny termin więc radzę rezerwować z wyprzedzeniem.

Monika M. 20 maja 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Firma SMARTBUD to wyjątkowa firma która wykonuje wysokiej jakości usługi przy użyciu materiałów bardzo dobrej jakości. Pracownicy wykonują pracę zgodnie z wymaganiami szefa Krzysztofa, który stawia ogromną uwagę na jakość co naprawdę jest czymś niespotykanym na rynku np. zawsze robią zbrojenie chudziaka siatkami na fundamentach, a wiem, że nikt inny tego nie robi. Jego wiedza i doświadczenie są nieocenione i zawsze znajdzie rozwiązanie nawet jeśli projekty zawierają błędy. Zaangażowanie całej ekipy SMARTBUD jest godne podziwu i jest to firma której można zaufać i polecać innym.

Małgorzata S. 8 maja 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Wiele już zostało dobrego napisane o firmie SMARTBUD, więc mogę dodać tylko tyle, że gdybym ponownie miała skorzystać z usług firmy to nie zawahałabym się ani chwili bo to profesjonalna i wyjątkowo doświadczona firma prowadzona przez kompetentnego szefa który jest pomocny w każdej sytuacji, a pracownicy zawsze starają się wykonać prace jak najlepiej.

Jacek B. 21 listopada 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

To, że firma jest liderem w swojej branży to wie większość natomiast ja chciałbym zwrócić uwagę inny aspekt tzn. faktu, że firma pomimo podpisanych umów w starych cenach rynkowych sprzed tylu podwyżek, wywiązuje się z umów tak jak u nas i u naszych znajomych co jest czymś niespotykanym ponieważ wiem, że inne firmy także u naszych kolejnych znajomych nie wykonały zleceń lub żądały strasznie dużych dopłat. Jesteśmy szczęśliwi, że poznaliśmy szefa firmy bo to niezwykle błyskotliwy człowiek który pomimo nieuniknionych strat na kosztach materiałów i zapewne innych jak kosztów paliwa które ponosi wywiązał się z wszystkiego i nawet jak były przesunięcia czasowe w realizacji to nic nie mówiliśmy bo i tak niedowierzaliśmy, że nie mamy dopłat i firma się nie wycofała. Szacunek dla tego człowieka i jego firmy bo w dzisiejszych czasach nikt nie dołoży do biznesu aby być honorowym tak jak właśnie on. Gratulacje!

Tomasz M. 27 września 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

W kilku słowach ciężko opisać jak bardzo zadowoleni jesteśmy z firmy Smartbud, oraz zachwyceni wiedzą właściciela. Jeśli ponownie mielibyśmy dokonać wyboru firmy to na pewno wybór padłby na Smartbud bo dzięki nim śpisz spokojnie i masz pewność, że inwestycja jest w najlepszych rękach.

Krzysztof P. 15 kwietnia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo polecam skorzystanie z usług Pana Krzysztofa. Zawsze można liczyć na fachowe doradztwo, ciężko było z terminem ale teraz już wiem dlaczego i warto było poczekać. Często na forach budowlanych czy portalach społecznościowych można spotkać się z informacjami o "bublach" jakie fachowcy wykonują, zaś u Pana Krzysztofa można być spokojnym że żadna z przykrych sytuacji nie wystąpi, usługi wykonywane są w terminie, bez żadnych problemów. Na temat budownictwa Pan Krzysztof ma ogrom wiedzy z której zwykły klient jak ja bardzo się cieszy, że może skorzystać podczas budowy swojego wymarzonego domku. Podczas wykonywanych etapów budowy Pan Krzysztof osobiście przyjeżdża na budowę aby sprawdzić czy praca jest wykonana zgodnie z sztuką budowlaną, a nawet często jest podczas wykonywanych prac, pracownicy Pana Krzysztofa są bardzo mili i sumienni w swojej pracy, zawsze można z nimi pogadać właściwie o wszystkim. Ja osobiście moim znajomym, którzy chcą się budować z czystym sumieniem polecam usługi Smartbud-u. Odnoszę wrażenie, że Pan Krzysztof buduje swoim klientom domy jakby budował dla siebie czyli najlepiej jak tylko można. Cena za całokształt jest bardzo przystępna i mimo szaleństw z cenami materiałów w ostatnim czasie, zostaliśmy przy starej cenie podpisywanej przed budową za co bardzo szanuję i trzeba mieć na uwadze takie podejście do klienta podczas podpisywania umów z wykonawcami. Jeszcze raz napiszę, polecam tego Pana z całego serca.

Sylwia C. 18 lutego 2022
opinia niepotwierdzona
Zlecę budowę domu z Porothermu, SSZ, 101-150m², Strzegom
Pozytywna opinia

Jeśli zastanawiacie się nad wyborem firmy budowlanej, to lepiej nie mogliście trafić! Firma solidna, rzetelna, gdyby nie ona to w dzisiejszych czasach zatrzymalibyśmy się chyba na fundamentach, tyle błędów w naszym projekcie budowlanym, a Pan Krzysztof robił co w jego mocy i stał na straży, żebyśmy mogli mieć dom naszych marzeń. Każdy detal, na który my nie zwracaliśmy uwagi i o niektórych rzeczach nie mieliśmy w ogóle pojęcia, zawsze, ale to zawsze mogliśmy liczyć na pomoc. Są niezastąpieni. Bez wahania wybralibyśmy ich jeszcze raz i dziękujemy, że właśnie na nich trafiliśmy.

Damian J. 28 stycznia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Nic dodać nic ująć, jednym zdaniem firma SMARTBUD jest niesamowita i nie dziwię się że przoduje na rynku. Budowa zakończona sprawnie, a jakość doskonała na tyle ze odwiedzający budowę nie wierzą jak w dzisiejszych czasach ktoś może taką oferować. Nie dziwię się, że nie mają wolnych terminów i inwestorzy oczekują w kolejkach. PS Panie Krzysztofie gratulacje i ogromne podziękowania za całokształt działalności firmy SMARTBUD.

Paweł P. 23 października 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Z Panem Krzysztofem rozpoczęliśmy budowę domu w październiku 2020 i zakończyliśmy stanem deweloperskim w październiku 2021. Cała budowa przebiegała i zakończyła się zgodnie z planem (uwzględniając warunki pogodowe i dodatkowe elementy, które uzgodniliśmy w trakcie budowy). Mimo dużych zawirowań na rynku materiałów budowlanych, ich dostępności i cen, ustalony koszt budowy pozostał na pierwotnym poziomie. Prace dodatkowe, których nie uwzględniała pierwotna umowa ustalaliśmy na bieżąco, więc nie było żadnych zaskoczeń, ponieważ byłem obecny od samego początku prac, miałem pełny ogląd każdego kroku powstawania mojego domu i oceniam każdy etap prac na bardzo profesjonalny. Współpraca przez cały czas przebiegała bardzo pomyślnie i w dobrej atmosferze. Pan Krzysztof posiada bardzo dużą wiedzę, doświadczenie i z chęcią podpowiada najlepsze rozwiązania lub odpowiada na wszelkie pytania (w moim przypadku zapewne były ich setki). Dzięki temu inwestor ma duże poczucie komfortu przez cały czas budowy. Widząc jak wiele rzeczy wymaga na budowie pełnej koordynacji, wiedzy i doświadczenia, nie wyobrażam sobie budowy domu bez takiej osoby jak Pan Krzysztof. Serdecznie polecam współpracę z Panem Krzysztofem przyszłym inwestorom.

Angelika S. 21 maja 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan Krzysztof i jego pracownicy bardzo profesjonalnie wykonali nasz domek, z dbałością o wykończenie. Nadzwyczaj szybka realizacja budowy. Pan Krzysztof dzięki swojemu doświadczeniu potrafi doradzić w doborze odpowiednich rozwiązań. Estetyka wykonania na bardzo wysokim poziomie. Usługi wykonywane przez SMARTBUD zapewniają gwarancję zadowolenia. Polecam.

Maciej K. 25 marca 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Wszystko zgodnie z planem, zero zastrzeżeń. Polecam

Agnieszka K. 18 lutego 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Firma SMART-BUD to fachowe doradztwo na każdym etapie budowy, oraz wysoki poziom świadczonych usług. Nasz nowy dom zachwyca, a innowacyjne rozwiązania zaproponowane przez Pana Krzysztofa gwarantują wygodę i minimalizują koszty utrzymania. Polecam!

Karolina P. 11 lutego 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Najlepsza firma w branży. Pan Krzysztof jest osobą, która wywiązuje się z podjętych działań terminowo i rzetelnie. Kieruje się w pracy pasją, świetnie doradza, 100% profesjonalizm, szybko, solidnie i fachowo. Polecam.

Mariusz S. 9 lutego 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Cenie Firme Smart-bud przede wszystkim za jakość wykonania. Widać że maja ogromne doświadczenie. Potrafią dostrzec błąd w projekcie już na etapie analizy. Właściciel firmy ceni zdanie inwestora. Po zakończeniu budowy uważam że cena za usługę nie była wysoka w stosunku do jakości. Polecam Mariusz Sadowski

Piotr P. 9 lutego 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Dom firma Smartbud, budowała mi w 2014 roku, jestem bardzo zadowolony ze współpracy, a świadczy o tym chociaż to, że z szefem firmy mam nadal dobry kontakt. Szef firmy w sprawach trudnych jest dobrym doradcą, potrafi podpowiedzieć, ma dobre rozeznanie na rynku towarów budowlanych, a także nowinek technologicznych. Konstrukcje budynków, które stawia są silnej budowy (firma nie oszczędza na stali i betonie) co przy dzisiejszych anomaliach pogodowych jest ważne. Dobrze oceniam także terminowość wykonanych prac, budowa została rozpoczęta w lutym 2014, a wprowadziliśmy się do domu w grudniu 2014.

Rafał P. 8 lutego 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo dobra współpraca, pełen profesjonalizm. Dom wykonany pod klucz, zgodnie z projektem i wszelkimi dodatkowymi zmianami.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SMARTBUD
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Materiały niezbędne do realizacji inwestycji budowlanych

Polska

Zajmujemy się dostawą wszelkiego rodzaju materiałów budowlanych

Świadczymy usługi ciesielsko - dekarskie

Polska

Wykonujemy dachy nawet o najwyższej trudności wykonania.

Elementy żelbetowe

Polska

wykonujemy wszelkiego rodzaju elementy konstrukcyjne

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Świbodzka 38, Stanowice, 58-150 Strzegom

WWW

www.smartbud.pl

Telefon

796 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SMARTBUD KRZYSZTOF GZYL
Imię (pierwsze) KRZYSZTOF
Drugie imię JAN
Nazwisko GZYL
Data rozpoczęcia działalności 2010-04-15
NIP 8842293136
Regon 891395273

Siedziba

Kraj Polska
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat świdnicki
Gmina Strzegom
Miejscowość Stanowice
Kod pocztowy 58150
Poczta Strzegom
Ulica ul. Świebodzka
Numer nieruchomości 38

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data powstania 2002-02-18
Data rozpoczęcia działalności 2010-04-15

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4120Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
Przeważające PKD
4211Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ DRÓG I AUTOSTRAD
4311Z ROZBIÓRKA I BURZENIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH
4312Z PRZYGOTOWANIE TERENU POD BUDOWĘ
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
4331Z TYNKOWANIE
4332Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ
4333Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN
4334Z MALOWANIE I SZKLENIE
4391Z WYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ DACHOWYCH
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
4618Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW SPECJALIZUJĄCYCH SIĘ W SPRZEDAŻY POZOSTAŁYCH OKREŚLONYCH TOWARÓW
4619Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ TOWARÓW RÓŻNEGO RODZAJU
4672Z SPRZEDAŻ HURTOWA METALI I RUD METALI
4673Z SPRZEDAŻ HURTOWA DREWNA, MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH I WYPOSAŻENIA SANITARNEGO
4674Z SPRZEDAŻ HURTOWA WYROBÓW METALOWYCH ORAZ SPRZĘTU I DODATKOWEGO WYPOSAŻENIA HYDRAULICZNEGO I GRZEJNEGO
4752Z SPRZEDAŻ DETALICZNA DROBNYCH WYROBÓW METALOWYCH, FARB I SZKŁA PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4759Z SPRZEDAŻ DETALICZNA MEBLI, SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO I POZOSTAŁYCH ARTYKUŁÓW UŻYTKU DOMOWEGO PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4799Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI
7111Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE ARCHITEKTURY
7112Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE INŻYNIERII I ZWIĄZANE Z NIĄ DORADZTWO TECHNICZNE

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.