Metaloplastyka, ślusarstwo, kowalsto artystyczne. - Oferta nr33397 - Oferteo.pl
 

Metaloplastyka, ślusarstwo, kowalsto artystyczne.


Cena do uzgodnienia

Serdecznie witamy
Mam przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą Pracowni Kowalstwa Artystycznego i Metaloplastyki.
Istniejemy od roku 1991 i od tego czasu systematycznie podnosimy nasze kwalifikacje i umiejętności. W warsztacie pracują wykwalifikowani rzemieślnicy z wieloletnim doświadczeniem.
Pozwoliło nam to zdobyć uznanie u klientów w kraju i za granicą. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyroby kute ręcznie wśród nich: bramy kute, balustrady, ogrodzenia kute oraz wiele innych wykonanych tradycyjnymi metodami jak również przy użyciu współczesnych narzędzi. Serdecznie zapraszamy do wybrania naszego warsztatu do realizacji waszych pomysłów, my zaś utrwalimy je w metalu.
Zapraszamy tych wszystkich dla których metal formowany tradycyjnymi metodami tzn. kuty ręcznie jest ciekawym materiałem do realizacji projektów. Pracując na tym materiale potrafimy bowiem stworzyć niepowtarzalne wyroby o unikalnym wyglądzie. Oprócz zleceń czysto artystycznych realizujemy również wyroby na podstawie gotowych projektów

Elementy oraz drobne detale które wykorzystujemy w projekcie mogą być wykute ręcznie bądź wybrane z polskich lub światowych katalogów kowalstwa artystycznego. I dzięki tak dużemu wyborowi wzorów, które łączymy z elastycznością i kunsztem naszej pracy, powstają produkty unikalne w swojej klasie.

Nasze indywidualne podejście do każdego klienta połączone z wysoką klasą pracujących w warsztacie rzemieślników posiadających wieloletnią praktykę zawodową sprawia, iż finalny produkt jest zawsze satysfakcjonujący. Naszymi dodatkowymi atutami jest rzetelność wykonania którą to łączymy z sumiennością.

W naszym warsztacie mogą obejrzeć Państwo pokaźną ilość ciekawych gotowych wyrobów oraz obejrzeć galerię kilku tysięcy zdjęć prac Kowalstwa artystycznego zarówno z rodzimego rynku jak i zza granicy.
Z przyjemnością wykonamy dla Państwa :
Balustrady klasyczne oraz nowoczesne, wewnętrzne i zewnętrzne, kute ręcznie bramy, poręcze, ogrodzenia, furtki, płoty, meble takie jak stoły i ławy i krzesła . Produkty związane z wystrojem wnętrz: np. świeczniki, lustra, wieszaki, kwietniki ozdobne, kraty.
Warsztat mieści się w Michałowicach koło Sobótki woj. Dolnośląskie. Podana cena kup teraz dotyczy pomiarów u klienta.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego warsztatu i zapoznania się z wysoką jakością naszych usług.

Adam Perzyński tel. 516-146-723

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 974