Projektowanie konstrukcji stalowych Warszawa

Najlepsi Specjaliści od Projektowania Konstrukcji Stalowych w Warszawie, 2019

135 Specjalistów

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 135 firm
w kategorii Projektowanie Konstrukcji Stalowych

 • Domy i Adaptacje

  • Warszawa
  Dariusz Z.

  Długo chodził mi po głowie pomysł wyodrębnienia mieszkania, ale nie wiedziałem jak się do tego zabrać. Znajomy polecił mi Pana Michała, który nie dość, że zaproponował optymalny sposób podziału to również sprawnie uporał się z formalnościami . Dodatkowo Pan Michał podpowiedział mi, że mogę zmienić przeznaczenie magazynu na lokal mieszkalny. Pan Michał przygotował projekty i praktycznie bez mojego udziału uzyskał odpowiednie pozwolenia w urzędach. Polecam.

 • Joanna Bieńkowska

  Pana Macieja poznałam podczas pracy nad wnętrzami komercyjnymi obiektów sieciowych. W stresujących momentach można zawsze było liczyć na jego profesjonalną opinię oraz rzeczowe podejście do tematu. Bardzo kompetentna i terminowa osoba. Z czystym sumieniem mogę polecić Macieja Hyza jako świetnego architekta.

 • MJS Studio

  • Warszawa
  Piotr S.

  Pracownia Pana Michala przygotowała mi projekt zagospodarowania działki pod budowę domu jednorodzinnego. Ze względu na terminy, zdecydowałem się na inwestycje na podstawie 'zgłoszenie planowanego budowy' a nie występowanie o 'pozwolenie na budowę', są było dodatkowym elementem utrudniającym prace ze względu na typowe 'negatywne' podejscie Wydziałów Architektoniczno-Budowlanych dla takiej ścieżki procedowania (presja 21 dni na podjecie decyzji, zamiast 65 w przypadku pozwolenia, i chęć pokazania architektowi i inwestorowi 'kto tu rzadzi'). Pomimo goniących terminów, okresu wakacyjnego i trudności generowanych przez urzędników, biuro Pana Michała przygotowało świetny projekt, pod duza presja czasu, który nie pozostawił cienia możliwości

 • DRAKKAR

  • Warszawa
  Alan A.

  Inżynier Adam Ciecwierz zrealizował dla mnie kosztorys remontu. Zadanie zostało wykonane szybko i dokładnie z wyczuciem budowlańca. Na szczególna uwagę zasługuje wzorowy kontakt oraz profesjonalizm wykonania zadania.

 • Dorota S.

  Panie Mirku, dziękuję za fachową pomoc przy budowie domu w Starych Babicach. Cały proces sprawnie kontrolowany, wykonawca dopilnowany. Współpraca z takim inspektorem nadzoru to przyjemność. Będę Pana polecać dalej. Serdecznie pozdrawiam.

Dołącz do naszych Firm Konstrukcyjnych

Jesteś Specjalistą w tej dziedzinie i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i obsługuj zlecenia z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • NEXBUD Sylwester Kęska

  Firma godna polecenia, prace wykonywane terminowo z zachowaniem wymogów technologicznych sztuki budowlanej. Polecam wszystkim usługi firmy AKMA PROJEKT.

 • Cityboard Media sp. zo.o.

  Pełen profesjonalizm na każdym polu. Gratuluję!

 • GER-TEX S.C.PRODUKCJA ODZIEŻY

  Na razie tylko rozmowa telefoniczna i przedstawienie przeze mnie oczekiwań mailem.

 • Piotr S.

  Bardzo dobry kontakt, sprawna obsługa, a przede wszystkim fachowa pod względem merytorycznym przedstawionego do oceny zagadnienia. Szczerze polecam !

 • PiN

  • Warszawa
  Robert M.

  Współpraca układała się bardzo dobrze, firma solidna, pracownicy sympatyczni, wszystko zostało zrobione na czas.

Porównaj ceny i koszty projektowanie konstrukcji stalowych w Warszawie

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta na projektowanie konstrukcji stalowych w Warszawie? Złóż zapytanie, a firmy z Warszawy same prześlą wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Proszę o wycenę
 • ISS Stahsysteme Sp. z o.o.

  • Warszawa
  Jakub K.

  Współpraca na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam!

 • KancelariaNieruchomości

  • Warszawa
  Jacek K.

  Polecam wszystkim którzy szukają pełnej fachowej obsługi od koncepcji projektu do finału z decyzją pozytywną w Starostwie i późniejszym doradztwie już na etapie budowy. Wielki pozytyw Polecam wszystkim Pana N.L

 • MiP Mucha Architekci

  • Wesoła
  Scorpion Eyewear

  Współpraca z firmą nad dużym projektem rozbudowy budynku biurowo - magazynowego. Świetne i świeże pomysły pozwoliły zrobić nam z budynku po drukarni piękny budynek biurowy. Projektant otwarty na pomysły inwestora, chętnie współpracujący oraz proponujący wiele ciekawych rozwiązań. Polecam.

 • edman.pl

  • Warszawa
  Eliza K.

  Profesjonalne podejście do każdego klienta oraz fachowa pomoc na każdym etapie budowy dzięki wykwalifikowanym pracownikom. Budowa ukończona na czas, przy pomocy materiałów dobrej jakości. Polecam!

 • Mconcept

  • Warszawa
  Grzegorz G.

  Z firma Hivehouse budowałem dwa domki w Wiśle. Firma nie jest bardzo duża, dzięki temu kontakt z klientem jest bliski i jest on traktowany indywidualnie. Projekt domu omawia się długo i z detalami. Co ważne, ostateczne koszty nie odbiegają znacząco od przygotowanego kosztorysu. Jakość wykończenia bardzo dobra. Po zakończeniu inwestycji można zawsze liczyć na pomoc w przypadku jakiś pytań czy wątpliwości. Fachowo, szybko, sprawnie i w sympatycznym towarzystwie - nie przypuszczałem że budowa domu może być tak prosta. Polecam.

 • F.H.U. ANDRES Andrzej Sozoniuk

  • Warszawa
  Centrum Usług Wspólnych

  Odciąg ścinków papieru z hali produkcyjnej drukarni do prasy hydraulicznej, z recyrkulacją powietrza oraz kurtynami powietrznymi w bramie wjazdowej hali. Projekt, wykonanie, serwisowanie na wysokim poziomie z wielką życzliwością dla klienta i bardzo eleastycznym podejściem. Jednym zdaniem przyjemna bezstresowa wspolpraca i fachowe wsparcie.

 • GeoRC Rafał Cichy

  • Warszawa
  Kierownik budowy, Inspektor nadzoru, Przeglądy techniczne, Ekspertyzy i opinie techniczne, Odbiory budynków i mieszkań - Mirosław Kruczyński 505950412

  Polecam Pana Rafała Cichego, z którym współpracuję od kliku lat. Wykonywał on dla mnie mapy do celów projektowych, mapy powykonawcze oraz wytyczał budynki. Jestem zadowolony ze współpracy. Doceniam Pana Rafała za szybkość, terminowość oraz bezbłędną pracę.

 • KONSTRUKCJE BUDOWLANE ANDRZEJ CZARDYBON

  • Warszawa

  PROJEKTY BUDOWLANE I WYKONAWCZE KONSTRUKCJI - OPTYMALIZACJA Zajmujemy się kompleksową obsługą procesu projektowego konstrukcji budowlanych żelbetowych oraz konstrukcji stalowych. Jesteśmy doświadczonymi inżynierami budownictwa i posiadamy uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Prace wykonujemy terminowo, solidnie z uwzględnieniem ekonomiki inwestycji. Prowadzimy również usługę optymalizacji konstrukcji. Aby zapewnić wysoką jakość naszej dokumentacji, zapewniamy dodatkowe jej sprawdzenie przez doświadczonego inżyniera mgr inż. Adama Lubczyńskiego, który należy do naszego zespołu. W procesie projektowym wykorzystujemy następujące licencjonowane oprogramowanie: AutoCad RM-Win RM

 • Pracownia projektowania konstrukcji budowlanych

  • Warszawa

  Pracownia zajmuje się opracowaniem Projektów budowlanych i wykonawczych wszelkich konstrukcji nośnych wg. nowych aktualnych norm PN-EN: - budownictwo użyteczności publicznej, - przemysłowe (hale, wiaty, stacje benzynowe, tablice reklamowe, podpory po rurociągi, banery reklamowe, pomosty robocze, itp.), - mieszkaniowe w tym budynki mieszkalne wielorodzinne, - konstrukcje zespolone stalowo-betonowe, - ekspertyzy techniczne pod nadbudowę, przebudowę,zmianę sposobu użytkowania,wzmocnienie konstrukcji (np. stropów drewnianych), - projekty zamienne (np. zmiana konstrukcji stropów-prefabrykowanych na monolityczne lub odwrotnie) - samodzielne konstrukcje inżynierskie w tym drewniane konstrukcje ciesielskie i inżynierskie, konstrukcje zespolone, -

 • JPP Piotr Więcławski

  • Warszawa

  Posiadam uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Wykonam zlecenia: - projekty konstrukcji obiektów budowlanych - stalowe, żelbetowe, drewniane, murowe, - zmiany sposobu użytkowania, orzeczenia techniczne budynków i powierzchni użytkowych, - nadzory budowlane - kierownik budowy, inspektor nadzoru, - przeglądy okresowe budynków, - opinie, ekspertyzy techniczne, Wieloletnie doświadczenie.

Opinie i porady najlepszych fachowców

Jeśli interesują Cię opinie na temat projektowania konstrukcji stalowych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się z fachowcami z Warszawy. Dodatkowo możesz tanio kupić produkty lub zlecić usługi - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Zapytanie prześlemy do wielu firm zajmujących się projektowaniem konstrukcji stalowych w Warszawie, a zainteresowane prześlą Ci potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
 • Rafał Lubowicki POLPHINN Engineering

  • Warszawa

  Jeśli szukasz ofert skorzystaj z naszych usług w zakresie konstrukcji budowlanych. Realizujemy prace od 2015. Firma obsługuje Polskę. Zapraszamy do zadawania pytań.

 • Futur Pracownia Projektowa Tabor i Wagner Sp. J.

  • Warszawa

  Jesteśmy pracownią projektową zajmującą się sporządzaniem kompletnej dokumentacji technicznej w zakresie konstrukcji. Wykonujemy również projekty architektoniczne, a tym samym kompleksowe opracowania architektoniczno-budowlane. Nasza działalność obejmuje: -wszystkie fazy projektu: projekty koncepcyjne, budowlane, przetargowe, wykonawcze, oraz projekty powykonawcze, -nadzory autorskie, - wykonywanie ekspertyz technicznych, - doradztwo techniczne, - projektowanie wzmocnień konstrukcji istniejących, - projekty modernizacji oraz rozbudowy budynków istniejących, - weryfikację projektów. Nasza pracownia projektowa opracowuje dokumentację na potrzeby: - obiektów budownictwa przemysłowego oraz handlowego (hale magazynowe i produkcyjne

 • MGStructural Engineering

  • Warszawa

  Projekty warsztatowe, wykonawcze konstrukcji stalowych

 • MProjekt Marcin Molenda

  • Warszawa

  Zajmujemy się projektami budowlanymi, wykonawczymi, warsztatowymi konstrukcji żelbetowych, stalowych, drewnianych oraz zespolonych. Wystawiam faktury VAT. www.mp-konstrukcje.pl

 • Budopan

  • Warszawa

  Jesteśmy na rynku od 2010 roku. Nasza specjalność to ogrodzenie, bramy, konstrukcje stalowe, spawanie, na terenie Mazowieckie woj.

 • GRUPA-AI

  • Warszawa

  Projekt jest pierwszym i jednym z najważniejszych kroków na drodze do zbudowania domu. Podstawową funkcją jaką musi posiadać każdy dom jest spełnienie przez niego wszystkich osobistych potrzeb mieszkańców. Właśnie dlatego stworzyliśmy Grupę Architektoniczno-Inżynierską, pragniemy propagować i rozwijać budowę domów w oparciu o projekty indywidualne. Chcemy, aby nasi kliencie zrozumieli idę domu jednorodzinnego, jako domu specjalnie zaprojektowanego dla jedynej w swoim rodzaju rodziny. Projekt typowy nie pokrywa pełnego zapotrzebowania większości osób. Tylko indywidualny projekt może zapewnić uwzględnienie wszystkich państwa potrzeb. Proponujemy kompletne, całkowicie nowe i niepowtarzalne, autorskie projekty domów jednorodzinnych.

 • Puciłowscy-Konstrukcje

  • Warszawa

  Puciłowscy-Konstrukcje zajmuje się projektowaniem konstrukcji budowlanych, optymalizacją projektów, przeprojektowaniem obiektów w celu zmniejszenia zużycia stali i betonu, weryfikacją projektów konstrukcyjnych, projektami wzmocnień istniejącej konstrukcji, ekspertyzami technicznymi i doradztwem technicznym. Konstruktorzy projektujący w biurze Puciłowscy-Konstrukcje są wysokiej klasy specjalistami w zakresie budownictwa kubaturowego, przemysłowego i zabytkowego.

 • Elżbieta Suszyńska - Kam

  • Warszawa

  Wykonywanie projektów budowlanych do pozwoleń na budowę, projekty wykonawcze wielobranżowe, inwentaryzacje, projektowanie wnetrz, ekspertyzy, przeglady budynków, legalizacjia samowoli budowlanej. W szczególności wykonuje projekty dużych hal przemyslowych , budynków towarzyszących administracyjnych, socjalnych.

 • Dawid Malinowski

  • Warszawa

  Rozpoczęliśmy działalność w 2007 roku. Nasza specjalność to projekty, technologie, rozwiązania, na terenie warszawa.

 • Almas-pestige

  • Warszawa

  Działamy w branży od 2016 roku. Nasza specjalność to gipsokarton, na terenie Warszawa.

 • PG

  • Warszawa

 • Grzywka sp.j.

  • Warszawa

 • Polcad Maciej Polak

  • Warszawa

  Jestem architektem. Ukończyłem Politechnikę Warszawską. Wykonuję projekty indywidualne budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz usługowych, hal magazynowych a także projekty przebudowy, rozbudowy, nadbudowy. Również adaptacje projektów gotowych. Współpracuję z projektantami instalacji, elektryki, wentylacji, gazu. Mam także rzeczoznawców p.poż. Sanepid i BHP. Zapraszam do kontaktu jeżeli moja oferta odpowiada Państwa potrzebom.........................................................................................................................................................

 • Pracownia Architektoniczna Krzysztof Dulewicz

  • Warszawa

  Serdecznie witamy Państwa i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Pracownia istnieje od 2007 roku. Nasze usługi oferujemy głównie mieszkańcom i instytucjom województwa mazowieckiego, choć także zapraszamy Inwestorów z pozostałych terenów Polski. Oferujemy Państwu szeroki zakres usług: - projektowanie domów jednorodzinnych, rezydencji, budynków użyteczności publicznej i usługowych oraz obiektów małej architektury, w tym podjazdów dla osób niepełnosprawnych, - projektowanie wnętrz, - wykonanie trójwymiarowych wizualizacji przestrzennych projektowanych budynków i obiektów małej architektury oraz wykonanie takich wizualizacji na podstawie otrzymanej dokumentacji projektowej, - wykonanie inwentaryzacji architektonicznych, - opracowanie

 • Astron Buildings For Business

  • Warszawa

  Astron jest wiodącym europejskim dostawcą rozwiązań budowlanych ze stali a także niezawodnym partnerem technologicznym do szybkiej budowy obiektów przemysłowych pod klucz. Dostarczamy gotowe hale produkcyjne oraz różnego rodzaju magazyny, hale biurowe, wielopoziomowe parkingi i garaże samochodowe, gotowe hale dla rolnictwa a nawet hangary lotnicze. Budujemy wszelkiego rodzaju obiekty sportowe a także centra handlowe. Konstrukcje stalowe Astron to produkty najwyższej jakości, ekonomiczne i trwałe. Projektujemy i produkujemy wszystkie elementy obiektów stalowych, w tym: - konstrukcje pierwszo- i drugorzędowe, - systemy dachowe i ścienne ze zintegrowanymi akcesoriami, - systemy izolacji cieplnej. Wysoki poziom jakości

 • building4you Marcin Marcysiak

  • Warszawa

  Building4you Marcin Marcysiak jest firmą która powstała z połączenia doświadczenia projektowego i wykonawczego. Podstawowy zakres usług to kompleksowa realizacja inwestycji budowlanych. Oferujemy doradztwo techniczne, opracowanie dokumentacji projektowej, przygotowanie inwestycji pod względem formalno-prawnym, technicznym, nadzór budowlany i inwestycyjny. Wykonujemy pełna zakres robót budowlanych w obiektach przemysłowych, handlowych, mieszkaniowych jak i budynkach użytkowych. Budujemy Dla Ciebie Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 • Aleksandra Laszuk GPI

  • Warszawa

  Szanowni Państwo, W zakresie projektowania i doradztwa technicznego, chcielibyśmy Państwu przedstawić i zaproponować Nasze usługi. Projektowanie inżynierskie: * maszyny/urządzenia prototypowego, * konstrukcji wsporczej, * ramy nośnej, * wspornika, * inne; Optymalizacja masy: * części, * urządzenia, * konstrukcji wsporczej, * ramy nośnej, * inne; Obliczenia wytrzymałościowe: * części, złożeń, * obliczenia ram i kratownic, * inne; Analizy: * mechanizmów i złożeń (statyczne, kinematyczne, dynamiczne), * doradztwo techniczne (rozwiązania, koncepcje,...), * inne; Usługi z zakresu specjalizacji: * projektowanie stalowych szybów „windowych”, * projektowanie elementów stalowych wyposażenia szybów dźwigowych i maszynowni, * projektowanie

 • EKO-HORYZONT

  • Warszawa

  EKO-HORYZONT Sp.z.o.o. / firma działa od 2010r / . ; zakres działalności : - projektowanie inwestycji budowlanych - ekspertyzy i OPINIE techniczne i rzeczoznawstwo budowlane - doradztwo inwestycyjne - przeglądy techniczne budynków - świadectwa energetyczne - nadzór inwestorki / inwestorstwo zastępcze - generalne wykonastwo inwestycji - realizacja (wraz z projektowaniem) budownictwa modułowego jednorodzinnego, szeregowego. letniskowego, rekreacyjnego w formach prostopadłościennych oraz kulistych - realizacja wraz z projektem systemowych HAL STALOWYCH - oferujemy najnowocześniejsze innowacyjne wyselekcjonowane i polecane przez naszą firmę materiały budowlane oraz instalacyjne, tworzące razem system budynku "zero-"

 • BRICA Group Sp. z o.o

  • Warszawa

  BRICA Group Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma inżynieryjno – budowlana. Nasza kadra kierownicza posiada szerokie kompetencje w zakresie realizacji robót budowlano – remontowych, wykorzystywane przy realizacjach na terenie całego kraju. Do mocnych stron firmy należą: profesjonalizm, terminowość, doświadczenie, elastyczność, konkurencyjność. BRICA Group Sp. z o.o. świadczy usługi w obszarze: budownictwa kubaturowego, przemysłowego i inżynieryjnego. Realizuje kompletne uzbrojenia podziemne oraz roboty drogowe dla obiektów handlowych, osiedli mieszkaniowych oraz centrów logistycznych. W skład oferty wchodzą również wszelkie prace budowlane i inżynieryjne, związane z tworzeniem infrastruktury terenów pod budownictwo

 • WALKER-BUD OLIWIA ROGULSKA

  • Warszawa

  Firma Walker-Bud Oliwia Rogulska zajmuje się produkcją stalowych, użytkowych konstrukcji oraz elementów. Dostarczamy swoje towary do Klientów z całej Polski. Już od 10 lat nasza firma Walker-Bud wyznacza najwyższe standardy produkcji elementów i konstrukcji stalowych. Zapraszamy do współpracy inwestorów, deweloperów oraz generalnych wykonawców z całej Polski. Wśród naszych zadowolonych, stałych Klientów znajdziesz takie firmy jak BDS Budownictwo z Tomaszowa Mazowieckiego, Kamieniarz Tadeusz Modliński, Copal oraz Mal-Bud. STAL DLA CAŁEJ POLSKI Posiadamy swoją halę produkcyjną w Warszawie. Jesteśmy otwarci na zlecenia i dostarczenie swoich towarów do zleceniodawców z terenu całej Polski oraz zza granicy (głównie krajów graniczących z

 • IFF Engineers Sp. z o.o.

  • Warszawa

  IFF to zespół inżynierów i projektantów łączący praktykę i najnowsze rozwiązania techniczne, świadczący pełen zakres usług inżynierskich na każdym etapie inwestycji oraz najwyższej klasy usługi projektowe i wielobranżowe. Nasz zespół stanowią doświadczeni profesjonaliści z wieloletnim stażem, a jego trzon stanowią kierownicy projektów (PM), kontrolerzy kosztowi, inżynierowie budowy, inspektorzy nadzoru, kierownicy, architekci i projektanci branżowi z uprawnieniami budowlanymi w projektowaniu i prowadzeniu budów o powierzchni od kilkuset do kilkudziesięciu tysięcy metrów kwadratowych. Przeprowadzamy wielobranżowe przeglądy i audyty obiektów budowlanych oraz inżynieryjnych pod kierownictwem naszych ekspertów, wynikiem których są raporty,

 • ARCHIDEA Pracownia Projektowa

  • Warszawa

  ARCHIDEA Pracownia Projektowa działa od 2006 roku i zrzesza architektów i projektantów branżowych z wieloletnim doświadczeniem. Działamy z pasją, co w połączeniu z profesjonalną obsługą wpływa na zadowolenie Klientów. W ofercie znajduje się kompleksowa usługa projektowa w zakresie: * architektury mieszkaniowej jedno- oraz wielorodzinnej (przygotowanie dokumentacji architektoniczno-budowlanej do złożenia do urzędu celem uzyskania pozwolenia na budowę, projektu wykonawczego, projektów branżowych) * architektury użyteczności publicznej * architektury wnętrz * projektów modernizacji i konserwacji * projektów koncepcyjnych (analiza chłonności terenu i opłacalności inwestycji) * space plan - plany aranżacji przestrzeni * inwentaryzacji

 • PROJEKT AK Architektura Konstrukcja

  • Warszawa

  Oferuję nadzór kierownika budowy, inspektora nadzoru oraz przygotowanie opinii ekspertyz technicznych z zakresu budownictwa. Posiadam 10 letnie doświadczenie w pracy na budowie. Zajmuję się również opracowywaniem rysunków konstrukcyjnych. Posiadam uprawnienia do projektowania i kierowania w specjalności konstrukcyjno budowlanej bez ograniczeń. Doświadczenie zdobyłem na wielu bardzo ciekawych projektach co pozwoliło mi budować mądrze, tanio i solidnie. Działam w Warszawie i okolicznych gminach. Zapraszam do współpracy, Twoja budowa potrzebuję dobrego nadzoru.

 • Up-Telecom Sp. z o.o.

  • Warszawa

  Rozpoczęliśmy działalność w 1994 roku. Nasza specjalność to firma Up-Telecom Sp. z o.o. powstała w 1994 roku. Posiadamy dwa biura regionalne – w Warszawie i Gdańsku. Podstawowym zakresem działalności spółki jest kompleksowa realizacja inwestycji budowlanych. Prowadzimy zadania związane z pozyskaniem nieruchomości, negocjacją umów najmu/dzierżawy, pracami projektowymi, dokonujemy wszelkich uzgodnień administracyjnych, realizujemy roboty budowlane, elektryczne i instalacyjne. Podstawową zasadą naszej firmy jest budowanie zespołu w oparciu o najlepszych i najbardziej doświadczonych fachowców. Dysponujemy własnym biurem projektowym, nasi pracownicy posiadają stosowne uprawnienia. Dzięki takiej polityce zyskaliśmy w oczach naszych Klientów

 • ECO MILAN

  • Warszawa

  Szanowni Państwo W imieniu spółki Eco Milan zapraszam do współpracy w zakresie doradztwa w branży budowlanej. Nasz zespół składa się z ekspertów i rzeczoznawców budowlanych, pracowników naukowych, projektantów, ekonomistów, kosztorysantów, planistów oraz innych specjalistów branżowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tego typu usługach, świadczonych na rzecz klientów instytucjonalnych, korporacyjnych i indywidualnych. Nasza firma jest jednocześnie deweloperem budownictwa mieszkaniowego, w związku z tym znamy od podszewki proces planowania, realizacji i rozliczania przedsięwzięć budowlanych. Oferta jest kierowana przede wszystkim do inwestorów, zamawiających publicznych, generalnych wykonawców. Dysponujemy bogatym

 • WabProjekt Design&Build

  • Warszawa

  Pracownia Architektoniczna WabProjekt Sp. z.o.o. Design&Build zajmuje się kompleksową obsługa inwestycji, działalność obejmuje: PROJEKT I BUDOWĘ. Zakres naszej działalności: - HALE MAGAZYNOWE - BUDYNKI BIUROWO-MAGAZYNOWE - BUDYNKI WIELORODZINNE - BUDYNKI JEDNORODZINNE Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze zamierzeń budowlanych. Przygotowujemy proces kompleksowo od wyszukania działki pod inwestycję, analizę chłonności, projekt budowlany, projekt wykonawczy i budowę. Naszym klientom oferujemy profesjonalną obsługę projektową i budowlaną.

 • Biuro Projektowo - Badawcze Marcin Krysiak

  • Warszawa

  BPB Krysiak jest rodzinną pracownią projektową założoną w Warszawie w 2016 roku. Biuro Projektowo - Badawcze oferuje projekty architektoniczne oraz pełnobranżowe, także wykonawcze. Pracujemy w technologii BIM. Zajmujemy się procesem projektowym od wstępnej koncepcji, analizy chłonności, nasłonecznienia i przysłaniania poprzez dokumentację konieczną do uzyskania warunków zabudowy, kończąc na projekcie do pozwolenia na budowę obejmującym wszelkie niezbędne analizy i projekty branżowe. Dbamy o aspekty ekologiczne i wykorzystanie nowych technologii.

 • Grzywka Sp.J.

  • Warszawa

 • BM Development

  • Warszawa

  Prowadzimy działalność projektowo-konsultingową w zakresie architektoniczno - budowlanym. Nasi specjaliści dysponują uprawnieniami budowlanymi projektowo-wykonawczymi bez ograniczeń w zakresie architektonicznym oraz konstrukcyjno-budowlanym. Świadczymy usługi projektowe, doradcze, w zakresie kierowania budową, jak również zajmujemy się ekspertyzami oraz zarządzaniem projektami budowlanymi. Serdecznie zapraszamy wszystkich do współpracy ! Bartosz Michalak

 • AZ Contrakt sp. z o.o.

  • Warszawa

  AZ Contrakt sp. z o.o. to biuro rachunkowe, którego obszarem działania jest Praga Południe i Wawer. Szczególnie miło nam będzie powitać partnerów z Gocławia, Saskiej Kępy, Grochowa, Gocławka i Kamionka z uwagi na bliskość siedziby naszego biura księgowego. Nasze biuro rachunkowe proponuje usługi księgowe, poczynając od rozliczeń VAT, PIT i CIT, poprzez prowadzenie ksiąg handlowych i tworzenie wszelkiego rodzaju dokumentów księgowych i finansowo-organizacyjnych, po obsługę kadr i płac. Uzupełnieniem usług księgowych jest reprezentacja przed organami finansowymi, rejestracja i aktualizacja danych spółki, czy doradztwo finansowe w zakresie kredytowania biznesu. Oprócz usług księgowości i powiązanych, nasza spółka zaprasza do skorzystania z