Powiedz jak możemy Ci pomóc

Pro-Link Przemysław Kempczyński

Bydgoszcz

9

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Z powodzeniem od17 lat działamy w obszarze tworzenia stron www i pozycjonowania oraz sklepów internetowych. Jesteśmy ekspertami w promowaniu witryn w Google dzięki ciągłemu poszerzaniu kompetencji w dziedzinie SEO i SEM.

Cechuje nas przede wszystkim to, że nie działamy szablonowo, jesteśmy otwarci na pomysły naszych klientów ale bazując na naszym doświadczeniu i kreatywności służymy radą i wsparciem technicznym oraz podsuwamy ciekawe i funkcjonalne rozwiązania, które pomogą naszym klientom na prężny rozwój.

Tworzymy nowoczesne i mobilne strony www z zgodne z wytycznymi Google, które łatwo i skutecznie się pozycjonują, realizujemy również strony dla instytucji zgodne z wytycznymi WCAG (obowiązek ustawowy).

Realizujemy również i tworzymy rozbudowanych i modułowych sklepów internetowych opartych o silnik PrestaShop.

Zapraszamy!

Branża

Obszar działania

Śląskie, Lubuskie, Zachodniopomorskie, Małopolskie, Opolskie, Podkarpackie, Wielkopolskie, Kujawsko-pomorskie, Pomorskie, Lubelskie, Świętokrzyskie, Mazowieckie, Dolnośląskie, Warmińsko-mazurskie, Łódzkie, Podlaskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

4.76

Gwiazdki opinii

17 opinii

Pozytywna (16)

Neutralna (0)

Negatywna (1)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Marek K. 17 maja 2023
Pozytywna opinia

Firma jest ok, zawsze mogę liczyć na szybką i fachową pomoc. A współpracuję z firmą Pro- Link już od wielu lat.

Royal S. 17 maja 2023
Pozytywna opinia

Gorąco polecamy współpracę z firmą Pro-Link w zakresie tworzenia i obsługi stron internetowych.

Aleksandra S. 17 maja 2023
Pozytywna opinia

Firma Pro Link. Jest bardzo PRO klient 🙂 w każdej chwili można liczyć na Pana Przemka. O niesamowite skąd Pan Przemek bierze czas 🙂 Dziękuję za cierpliwość 🙂 A Pani Basia jest nie zastąpiona. Cudowna kobieta ze złotym sercem ❤️. W naszym przypadku na początku strona miała sporo błędów. Sami chcieliśmy stronę zrobić i to się nie udało. Firma Pro Link stanęła na wysokości zadania i doprowadziła nasza stronę do funkcjonalności. Przy tym w bardzo rozsądnych pieniądzach. Z czystym sumieniem polecam wszystkim, którzy szukają firmy rzetelniej i godnej zaufania 🙂

Dawid K. 15 maja 2023
Pozytywna opinia

Mega profesjonalizm, nie ma się do czego doczepić. Stawki bardzo konkurencyjne.

Pro-Link Przemysław Kempczyński, 15 maja 2023

Dziękujemy Panie Dawidzie za miłe słowa i wieloletnią współpracę. Polecamy się nadal.

Łukasz S. 15 maja 2023
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy. Przemek bardzo szybko rozpoznał nasze potrzeby i naszą branżę.

Pro-Link Przemysław Kempczyński, 15 maja 2023

Bardzo dziękujemy za uznanie i miłe słowa. My cenimy sobie współpracę z Państwem, miło nam, że tyle czasu udaje nam się realizować zadania dla Państwa strony.

Aleksandra S. 15 maja 2023
Pozytywna opinia

Profesjonalizm, dobra współpraca i terminowość to jedne z ważniejszych atutów Pro Link, serdecznie polecam. Firma godna zaufania.

Pro-Link Przemysław Kempczyński, 15 maja 2023

Bardzo dziękujemy Pani Aleksandro! My polecamy serdecznie i z pełnym przekonaniem. Pani Ola ma niesamowitą wiedzę w temacie olejków CBD i nie tylko!

Tomasz A. Karel, 11 maja 2023
Zapytanie o kompleksowe wykonanie strony firmowej, Łódź
Pozytywna opinia

Naprawdę rzetelna firma, prace nad stroną Karel przebiegają wyjątkowo sprawnie i szybko. Miła i fachowa obsługa. Pan Adrian to najszybszy programista na świecie, a Pani Basia ma wyjątkowy dar przekonywania. Polecam niezdecydowanym, robiąc następną stronę na pewno skorzystam z usług Pro-Linku. Tomek Augustyniak

Pro-Link Przemysław Kempczyński, 12 maja 2023

Panie Tomaszu, Bardzo dziękujemy, jest nam niezmiernie miło. Praca z Panem to jest przyjemność, doceniamy Pana wiedzę i zaangażowanie. Polecamy się na przyszłość i życzymy samych sukcesów.

Tomasz P. 11 maja 2023
Pozytywna opinia

Z firmą Pro-link miałem już okazję wykonać niejedną stronę internetową czy też sklep. Za każdym razem współpraca przebiegała wzorowo. Wszystkie moje pytania i wątpliwości zawsze były wyjaśniane. Dlatego z czystym sumieniem polecam firmę Pro-link gdyż wiem, że za każdym razem wykonają dobrą stronę www a potem zajmą się nią tak aby była dobrze wypozycjonowana.

Pro-Link Przemysław Kempczyński, 11 maja 2023

Bardzo dziękujemy za miłe słowa uznania. Życzymy samych sukcesów i polecamy się nadal!

Black P. 11 maja 2023
Pozytywna opinia

Terminowość, solidność, możliwość konsultacji nawet po wykonaniu zlecenia i dalszej opieki nad Klientem. To się ceni.

Pro-Link Przemysław Kempczyński, 11 maja 2023

Dziękujemy bardzo. Życzymy samych sukcesów i miliona napisanych książek.

Jerzy S. Biuro Projektowe Jerzy Seroka, 10 lutego 2023
Zapytanie o kompleksowe wykonanie strony firmowej, Gdańsk
Pozytywna opinia

Firma stworzyła stronę internetową w sposób profesjonalny, prosty w obsłudze i przyjazny. Współpraca odbyła się w sposób profesjonalny, rzeczowy i miły. Polecam szczerze.

Pro-Link Przemysław Kempczyński, 13 lutego 2023

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Polecamy się na przyszłość i życzymy samych sukcesów!

Jacek H. 10 listopada 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalna i miła współpraca. Szczerze polecam !

Pro-Link Przemysław Kempczyński, 14 listopada 2022

Bardzo nam miło, dziękujemy!

Jacek H. 4 listopada 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalna, sprawna i miła współpraca. Polecam!

Radek Z. 4 listopada 2022
Pozytywna opinia

miła, szybka i profesjonalna obsługa. Gorąco polecam!!!

Pro-Link Przemysław Kempczyński, 4 listopada 2022

Panie Radku bardzo dziękujemy za opinię. Polecamy się nadal.

Bartosz S. 4 listopada 2022
Pozytywna opinia

uśmiech przez telefon, miły kontakt, profesjonalizm oraz zawsze można na nich liczyć :). polecam z czystym sercem

Pro-Link Przemysław Kempczyński, 4 listopada 2022

Panie Bartku, wielkie dzięki za opinię.

Agnieszka K. 19 kwietnia 2022
Poszukuję firmy na kompleksowe wykonanie strony firmowej, Bydgoszcz
Pozytywna opinia

Świetni specjaliści, sklep wykonany bardzo kompleksowo, wszystkie moduły i synchronizacja idealnie. Obsługa po wykonaniu bez żadnych zastrzeżeń, terminowi również. Polecam zarówno do wykonania sklepu jak i późniejszej promocji bo ta firma zajmuje się również pozycjonowaniem. Bardzo pomocny p. Przemek w dobieraniu rozwiązań.

Pro-Link Przemysław Kempczyński, 20 kwietnia 2022

Bardzo dziękujemy za słowa uznania. Nam również bardzo dobrze się z Panią współpracowało i cieszymy się, że rozwiązanie jakie wdrożyliśmy spełniło Pani oczekiwanie. Polecamy się na przyszłość!

Beata S. 15 kwietnia 2022
Zlecenia na programowanie od nowa sklepu internetowego, 6-10 stron, Wrocław
Negatywna opinia

Moja opinia jest zdecydowanie negatywna. Po kilku miesiącach współpracy (telefon, mail) nie jestem w stanie doszukać się jakichkolwiek pozytywów. Być może to tylko moje odczucie, a inni klienci mają lepsze doświadczenia Jednak ja czuję się być potraktowana lekceważąco. Przytoczę kilka szczegółów z historii naszej znajomości gdzie prawdziwa efektywna współpraca w zasadzie nie istniała. Umowa została podpisana w sierpniu 2021, po czym natychmiast wpłaciłam zaliczkę w kwocie 1000 zł + VAT. Do tego momentu kontakty między nami były bardzo dobre, wszelkie moje propozycje były akceptowalne i nie stanowiły dla wykonawcy żadnego problemu. Od tego czasu wszystko się zmieniło, prawie każda moja sugestia stanowiła jakiś problem. Nic nie było proste, coraz trudniejszy był jakikolwiek kontakt. Realizacja pracy przeciągała się, na to nałożyła się jeszcze odmienna interpretacja zapisów umowy. Straciwszy nadzieję na jej dokończenie umowę ostatecznie rozwiązałam żądając przy tym zwrotu wpłaconej zaliczki. Czekam już na nią ok. 2 miesięcy. Jak wspomniałam na wstępie są to wyłącznie moje odczucia, ale na tej podstawie, gdyby ktoś mnie zapytał czy poleciłabym tę firmę jako wykonawcę strony internetowej, nie mogłabym tego uczynić z czystym sumieniem bowiem moje doświadczenia są takie a nie inne i w moim przekonaniu jest to firma niewiarygodna. Przykro mi, nie mogę wystawić lepszej opinii. Na taką firma sobie sama zapracowała. Zarówno swoim działaniem jak i brakiem odpowiedniego działania. Niebagatelną rolę odegrał tu również protekcjonalny ton niektórych pracowników firmy w stosunku do mnie jako klienta.

Pro-Link Przemysław Kempczyński, 19 kwietnia 2022

Szanowna Pani Beato, Bardzo nam przykro, że tak krytycznie wypowiada się Pani na temat naszej współpracy i pomija Pani kilka istotnych kwestii w swoim opisie. Wpłata zaliczki wynikała z zapisów umowy i zaksięgowanie środków na naszym koncie uruchamiało proces naszej współpracy zatem nic dziwnego, że wpłata wyszła od razu. Umowa nasza mówiła o przygotowaniu 1 projektu graficznego, podczas gdy łącznie przygotowaliśmy dla Pani 3 różne pełne grafiki. Pierwszy projekt, który przedstawiliśmy nie odpowiadał Pani, w tym miejscu nadmienić koniecznie należy, że wytyczne do projektu były tak oszczędne, że grafik miał spore problemy, żeby sprostać Pani oczekiwaniom „ładny i estetyczny” to jednak zdecydowanie za mało informacji. Po kilku projektach i godzinach spędzonych na etapie poprawek projektu budżet przeznaczony na realizacje całej strony został już przekroczony, nadmienię że mocno wynegocjowała Pani cenę jaką zaproponowaliśmy. Chciała Pani zrealizować portal, którego wykonanie kosztuje kilkanaście tysięcy w kwocie kilku tysięcy a dokładnie trzech. Oczekiwała Pani od nas wdrażania kolejnych elementów funkcjonalnych nie ujętych w bardzo szczegółowej umowie, która chroni zarówno interesy Zamawiającego jak i nasze. Realizacja zamówienia w pewnym momencie ustała na co najmniej 2 tygodnie przez Pani brak kontaktu. Po wielu mailach i telefonach powróciliśmy do prac jednak nadal miała Pani kolejne wizje, których realizowanie wiązało się z dodatkową pracą nie ujętą wcześniej w ustaleniach i umowie. Zrozumiałe jest zatem, że bez rekalkulacji nie chcieliśmy się tego podjąć. Proszę nie zarzucać nam braku profesjonalizmu, na realizacje miała Pani zaplanowane środki, zaproponowałam rozwiązanie, które było odpowiednie i nie przekroczy zaplanowanego budżetu, uprzedzałam o dodatkowych opłatach kiedy zmieniała Pani decyzje. Aby realizować zamówioną usługę zawsze najważniejszym dla nas dokumentem jest wspólnie przygotowana umowa sporządzona na podstawie wielu ustaleń, rozmów i negocjacji, tak było i w Pani przypadku. Interpretacja umowy nie może być na Pani korzyść, zapisy są jednoznaczne. Rozumiem, że miała Pani inne wyobrażenia w sprawie współpracy z nami, żądała Pani zwrotu zaliczki za wykonany projekt plus dodatkowe dwa, oraz zaprojektowanie podstron i w takiej sytuacji nie ma mowy o zwrocie zapłaty za pracę jaką wykonaliśmy ponad miarę. Życzymy Pani samych sukcesów, powodzenia z nowym biznesem, jak najwięcej pacjentów. Więcej wyrozumienia i szacunku do pracy ludzi.

Marta R. 27 maja 2021
Zapotrzebowanie na prace na stronie internetowej, Mielec
Pozytywna opinia

Wyjątkowi specjaliści, miła i przyjazna współpraca zaowocowała wyjątkową stroną. Firma godna polecenia. Na pewno w przyszłości skorzystam z następnych ofert współpracy.

Pro-Link Przemysław Kempczyński, 7 czerwca 2021

Dziękuję bardzo!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Pro-Link Przemysław Kempczyński
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Urodzajna 6, 85-415 Bydgoszcz

WWW

www.pro-link.pl

Telefon

533 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Przemysław Kempczyński PRO-LINK
Imię (pierwsze) PRZEMYSŁAW
Drugie imię BOLESŁAW
Nazwisko KEMPCZYŃSKI
Data rozpoczęcia działalności 2010-09-21
NIP 8741613906
Regon 871728260

Siedziba

Kraj Polska
Województwo KUJAWSKO-POMORSKIE
Powiat Bydgoszcz
Gmina Bydgoszcz
Miejscowość Bydgoszcz
Kod pocztowy 85415
Poczta Bydgoszcz
Ulica ul. Urodzajna
Numer nieruchomości 6

Kontakt

Email przemek@pro-link.pl
Strona www www.pro-link.pl

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2010-09-27
Data powstania 2010-09-21
Data rozpoczęcia działalności 2010-09-21

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6201Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM
Przeważające PKD
4511Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK
4519Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA POZOSTAŁYCH POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI
4520Z KONSERWACJA I NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI
4531Z SPRZEDAŻ HURTOWA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI
4532Z SPRZEDAŻ DETALICZNA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI
4540Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA MOTOCYKLI, ICH NAPRAWA I KONSERWACJA ORAZ SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO NICH
4778Z SPRZEDAŻ DETALICZNA POZOSTAŁYCH NOWYCH WYROBÓW PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4791Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET
6202Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI
6203Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ZARZĄDZANIEM URZĄDZENIAMI INFORMATYCZNYMI
6209Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE TECHNOLOGII INFORMATYCZNYCH I KOMPUTEROWYCH
6312Z DZIAŁALNOŚĆ PORTALI INTERNETOWYCH
9311Z DZIAŁALNOŚĆ OBIEKTÓW SPORTOWYCH
9511Z NAPRAWA I KONSERWACJA KOMPUTERÓW I URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
87172826000075 Przemysław Kempczyński PRO-LINK Plac Czerwca 1976 Roku
Warszawa
MAZOWIECKIE
Warszawa
87172826000050 Przemysław Kempczyński PRO-LINK ul.Mjr. Henryka Hubala-Dobrzańskiego
Bydgoszcz
KUJAWSKO-POMORSKIE
Bydgoszcz
87172826000036 Przemysław Kempczyński PRO-LINK ul.Betoniarzy
Bydgoszcz
KUJAWSKO-POMORSKIE
Bydgoszcz

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.