Prawo gospodarcze Lublin - Najlepsi w 2022

Kancelarie Prawa Gospodarczego w Lublinie, 2023

88 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 88 firm
w kategorii Prawo gospodarcze

Średnia ocena specjalistów od prawa gospodarczego w Lublinie to 5.00 (na podstawie 450 opinii).

Promowani
Prawo gospodarcze Lublin
Promowany
Justyna L.

Polecam współpracę z Mecenasem Mariuszem. Osoba kompetentna, rzetelna, empatyczna i przede wszystkim skuteczna. Pełen profesjonalizm potrafi słuchać i zawsze dobrze doradzi. Na rozprawie walczy do końca z oczekiwanym skutkiem. Panie Mecenasie bardzo dziękuję za pomoc.

5.0 (29 opinii)
ITfun Łukasz Stypuła

Szybko, sprawnie, profesjonalnie, a przede wszystkim skutecznie. Sprawa pozornie beznadziejna, której nikt inny nie chciał się podjąć. Po blisko pół roku użerania się z dłużnikiem sprawa załatwiona w dwa tygodnie. Wystarczyło odesłać umowę mailem, a resztę załatwił kontakt telefoniczny. Dodatkowo bardzo przystępne koszty. Serdecznie polecam.

5.0 (133 opinie)
Zbigniew S.

Polecam. Świetna współpraca z panem Radcą. Dogłębna analiza sprawy. Pismo procesowe (skarga kasacyjna do NSA) sporządzone w sposób perfekcyjny.

5.0 (24 opinie)
Iza Ł.

Bardzo polecam Pana adwokata Piotra Dymka. Zna sie doskonale na swojej pracy i jestem zadowolona z jego usług

5.0 (16 opinii)
Karolina A.

Bardzo dziękuje za fachową pomoc w sprawie dla mnie istotnej. Profesjonalne podejście do sprawy jak i wsparcie mentalne było dla mnie ogromną pomocą. Kompleksowe zajęcie się tematem dało mi spokojna głowę i pozytywne myśli. Jestem bardzo wdzięczna i dziękuję. Serdecznie polecam, bardzo.

5.0 (19 opinii)
Marta K.

Moja sprawa o rozwód nie była łatwa i myślę, że kosztowałaby mnie znacznie więcej nerwów, gdyby nie wsparcie ze strony pani adwokat Pietrzak. W każdej chwili mogłam liczyć na jej pomoc i dobrą radę. Pani adwokat nie bała się zadawać trudnych pytań drugiej stronie. Bardzo dziękuję!

5.0 (5 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Gospodarczego w Lublinie

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Gospodarczego i szukasz nowych Klientów z Lublina lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Elżbieta

Chciałabym polecić Panią Mecenas jako adwokata, która była moim przedstawicielem przy bardzo trudnej sprawie, Pani Majka wykazała pełen profesjonalizm, rzetelność i solidność, poprowadziła moją sprawę szybko i bardzo pozytywnie. Muszę powiedzieć, że jestem zadowolona z profesjonalizmu, mecenas jest Osobą bardzo empatyczną, kulturalną i zaangażowaną w prowadzoną sprawę, zawsze znajduje czas i służy pomocą. Myślę, że współpraca z Panią Mecenas to gwarancja pomyślnego zakończenia każdej sprawy. Serdecznie polecam i dziękuję za tak profesjonalną Pomoc.

5.0 (2 opinie)
Izabela Z.

Współpraca z Panem Adwokatem Łukaszem w sprawie o podwyższenie alimentów przebiegła bardzo rzetelnie. Pan Adwokat jest osobą konkretną, ma wielką wiedzę. Wszystkie kwestie prawne zostały przez Pana szczegółowo i zrozumiale wyjaśnione, gdy pojawiały się dalsze wątpliwości, były na bieżąco mi wyjaśniane. Zaangażowanie Pana Adwokata było ogromne, kontakt zarówno osobisty, mailowy jak i telefoniczny był niezawodny. Jako klient czułam się wysłuchana, zrozumiana i pouczona we wszystkich kwestiach prawnych dotyczących sprawy. Pan Adwokat jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, potrafiąca obronną ręką wyjść ze sporów i nieporozumień, które po drodze się zdarzały. Z czystym sumieniem polecamy kancelarię Pana Adwokata Łukasza i jestem

5.0 (6 opinii)
Kornelia M.

Sprawnie wykonana usługa, bardzo profesjonalne podejście, Panowie wykazali się dużym zaangażowaniem w mojej sprawie, a zebrane przez nich materiały bardzo pomogły mi sprawnie przejść proces rozwodowy.

5.0 (13 opinii)
Mateusz S.

Serdecznie polecam Pana Bartosza. Świetny adwokat, który wykonuje swoją prace w sposób niepodważalny z wielką pasją.

5.0 (4 opinie)
Paweł P.

Wszystko super, Pani Mecenas pomogła mi w mojej sprawie udzielając cennych wskazówek co do sposobu działania.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Przeniosło-Majka

 • Lublin
Monika M.

Profesjonalność, zaangażowanie, rzeczowe i kompetentne, a zarazem pełne życzliwości i empatii podejście do klienta pozwala odzyskać poczucie własnej sprawczości, odnaleźć się w labiryncie formalności. Polecam i na pewno wrócę do Pani Mecenas.

5.0 (11 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Szymczyk

 • Lublin
Kancelaria Adwokacka adwokat Katarzyna Szydło-Szarłowicz

Współpracuję z Panią Mecenas od kilku lat, serdecznie polecam. Pomogła mi w bardzo trudnej sprawie cywilnej, która dzięki niej zakończyła się na pierwszym terminie i oszczędziła mi dużo nerwów i pieniędzy, Pani Mecenas zawsze znajduje rozwiązania, które są najbardziej korzystne dla mnie, adwokat z ogromną wiedzą.

5.0 (1 opinia)

ADWOKAT dr Aneta Sośnicka KANCELARIA ADWOKACKA

 • Lublin
Karolina B.

Polecam Panią Mecenas Anetę. Doradziła mi rozwiązanie w sprawach nieruchomości, które rozwiązało mój problem. Dziękuję.

5.0 (12 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kaja Borkowska

 • Lublin
Marcin B.

Młoda adwokat, pełna pasji. Kilkakrotnie korzystałem z Jej pomocy, zawsze z pozytywnym rezultatem. Charakteryzuje ją indywidualne podejście do klienta i wysoki poziom profesjonalizmu. Polecam!

5.0 (16 opinii)

Adwokat Karolina Pańszczyk Kancelaria Adwokacka

 • Lublin
Anna P.

Współpraca z kancelarią przebiegła w miłej i profesjonalnej atmosferze. Mecenas bardzo konkretna, zrozumiale wyjaśniła jak rozwiązać mój problem. Sprawa zakończyła się dla mnie satysfakcjonująco. Polecam Panią mecenas.

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Jasiuk

 • Lublin
Anna M.

I had a pleasure to work with Mrs. Jasiuk on my inheritance case. Very down to earth, knowledgeable and accessible to her clients. She has the clients best interest in mind, and will go above and beyond for all. Very fair priced and handles cases swiftly as the courts will allow. Miałam przyjemność współpracować z Panią Jasiuk w mojej sprawie spadkowej. Jest bardzo uprzejma, kompetentna i przystępna dla swoich klientów. Ma na uwadze najlepszy interes klienta i dla każdego zrobi wszystko, co w jego mocy. Bardzo uczciwe ceny i szybkie załatwianie spraw na tyle, na ile pozwalają sądy.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Niedbała

 • Lublin
Paweł M.

Wysoka skuteczność i pełen profesjonalizm. Polecam.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Artur Żarnowski

 • Lublin
Grzegorz C.

Uprzejmie wysłuchał i wyjaśnił sprawę w sposób prosty i zrozumiały.

5.0 (1 opinia)

M.Repelewicz i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych

 • Lublin
Tomasz P.

Serdecznie polecam współpracę. Pani mecenas bardzo doświadczona i z gigantyczną wiedzą. Znajdzie wyjście z każdej sytuacji.

5.0 (1 opinia)

PW Kancelaria Adwokacka

 • Lublin
Anna S.

Pan mecenas jest bardzo profesjonalny w swojej dziedzinie. Poza tym jest bardzo uprzejmy i kulturalny. Polecam.

5.0 (2 opinie)

dwokat Lublin Ewelina Przybylska

 • Lublin
Marcin Ł.

Pani Adwokat Ewelina stanęła na wysokości zadania, charyzmatyczna i pewna siebie, polecam najlepsza w Lublinie.

5.0 (1 opinia)

UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA ROZWÓD ODSZKODOWANIA Kancelaria Adwokacka Joanna Weber

 • Lublin
Michał S.

Pełen profesjonalizm i świetny kontakt. Dzięki wiedzy i doświadczeniu Pani Adwokat sprawa o upadłość konsumencką została przygotowana, oraz przeprowadzona sprawnie i rzetelnie. Bardzo polecam usługi tej Kancelarii!

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka adw. Jarosław Pajer

 • Lublin
Agata K.

Pełen profesjonalizm, korzystam z usług mecenasa Jarosława od dłuższego czasu. Jest on osobą rzeczową i skuteczną - a jednocześnie klarownie choć ostrożnie przedstawia sytuację swojemu mocodawcy. Wykazuje przy tym również bardzo duże zaangażowanie w sprawę. Poza tym minimalizuje koszty strony w zakresie świadczonej pomocy.

5.0 (5 opinii)

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT RAFAŁ ILNICKI

 • Lublin
Michał R.

Pan Mecenas to prawdziwy profesjonalista, poświęcił dużo czasu mojemu problemowi i wszystko zakończyło się pomyślnie. Polecam

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Adwokacka rozwodpolubelsku.pl

 • Lublin
Ewa G.

Dopiero zaczęliśmy współprace, ale jest konkretna, pomocna i po rozmowie z wieloma adwokatami definitywnie zdecydowałam się aby właśnie adwokat P. Daria prowadziła moją sprawę.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka adw. Anna Kaczorowska

 • Lublin
Wojciech K.

Polecam, bogate doświadczenie, dużo pozytywnej energii!

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego Emilia Maniara

 • Lublin
Beata J.

Bardzo szybko i sprawnie udzielona porada prawna. Rzetelna analiza dokumentów. Kontakt na każdym etapie analizy. Zdecydowanie polecam.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokaci Piotrowscy

 • Lublin
Konrad C.

Bardzo dobry adwokat, konkrety na stół. Reprezentacja na sali sądowej wzorowa jak i przygotowanie do sprawy.

5.0 (5 opinii)

Adwokat Katarzyna Wysokińska Kancelaria Adwokacka

 • Lublin
Jan R.

Pani Adwokat swoim spokojem bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie człowieka nie rzadko zdenerwowanego i zestresowanego zwłaszcza przy rozwodach, które do przyjemnych nie należą. Poza tym jest rzeczowa i profesjonalna. Polecam ADWOKAT KATARZYNA WYSOKIŃSKA KANCELARIA ADWOKACKA.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Zbigniew Kosior

 • Lublin
Joanna Wach Makeup Artist

Polecam z całego serca współprace z mecenasem Zbigniewem Kosior. Wysłuchanie wszelkich potrzeb klienta, względem umowy, sporządzanej dla mojej firmy - którą Pan mecenas dla mnie przygotował, świetna komunikacja, wyrozumiałość oraz zaangażowanie. Moi klienci są zachwyceni profesjonalizmem, oraz szczegółowością sporządzonej umowy prawnej. Polecam każdemu.

5.0 (7 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Michalska

 • Lublin
Agata O.

Polecam Panią Adwokat z całego serca za szczere podejście do człowieka, który niechcący znalazł się na zakręcie życia. Pani Adwokat pokazała mi, że zakręt już dawno minęłam, teraz jest przede mną tylko prosta do celu, do spokoju, do uśmiechu, do nowego życia! Dziękuję.

5.0 (5 opinii)

JAKUB MĄKOSA LEGE AGERE

 • Lublin
Michał K.

Serdecznie polecam skorzystanie z usług Pana Jakuba. Pełen profesjonalizm, fachowa pomoc, duże zaangażowanie w sprawę, ogromne doświadczenie i wiedza, do każdej sprawy mecenas podchodzi indywidualnie. Jestem bardzo zadowolony z podejścia Pana Jakuba.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Jasiuk

 • Lublin
Olena K.

Дякую велике,пану Даміану, за хорошу працю і допомогу в справі!Дуже чесний,професійний,справедливий та порядний адвокат. Раджу звертатися! Bardzo dziękuję Panie Damianie za dobrą pracę i pomoc w tej sprawie! Bardzo uczciwy, profesjonalny, uczciwy i porządny prawnik. Radzę się skontaktować!

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Wioletta Mroczek

 • Lublin
Dariusz D.

Witam przede wszystkim pełen profesjonalizm bardzo sympatyczna Pani Mecenas której zależy na dowiedzeniu prawdy i udowodnieniu niewinności Serdecznie dziękuję i Pozdrawiam

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Rybiański

 • Lublin
Krzysztof N.

Polecam! Świetne podejście do Klienta, sprawa o rozwód i wcześniej karna po myśli dla mnie.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Terejko

 • Lublin
Bartłomiej G.

Konkretna szybka pomoc, i sprawne działanie. Szczerze polecam

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Prawna Biura Ekspertyz Sądowych

 • Lublin

Co sprawia, że jesteśmy więcej niż Kancelarią Prawną? Jako jedyni łączymy pracę czterech zespołów, które kompleksowo analizują Twoją sprawę - jest to dział Prawny, dział Analiz, dział Śledczy i Biegli Sądowi. Podczas gdy Kancelarie Prawne dysponują jedynie prawnikami analizującymi zapisy prawa, my zbieramy potrzebne dowody, potwierdzamy ich wiarygodność oraz przyglądamy się procesowi pod kątem uchybień proceduralnych i formalnych, które wykorzystamy na Twoją korzyść. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w swojej działalności, dysponujemy kadrą m.in. radców prawnych, adwokatów, doradców podatkowych, doradców restrukturyzacyjnych, emerytowanych funkcjonariuszy Policji, CBA, ABW i innych służb specjalnych oraz licencjonowanych detektywów.

Adwokat Anna Dudek

 • Lublin

Adw. Anna Dudek prowadzi Kancelarię Adwokacką w Lublinie, gdzie obsługuje klientów indywidualnych, jaki i przedsiębiorców, osoby prawne. Adw. współpracuje również z innymi kancelariami prawnymi, w zakresie reprezentacji sądowej rozmaitych podmiotów. Do zakresu prowadzonych spraw należą między innymi postępowanie cywilne (prawo rzeczowe, spadkowe, rodzinne, umowy i zobowiązania), postępowanie karne (reprezentacja stron w postępowaniu przygotowawczym oraz sądowym, prowadzenie obrony), postępowanie administracyjne, i inne

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Pietrzak

 • Lublin

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Jaremek

 • Lublin

Nasza działalność rozpoczęła się w 2014 roku. Nasza specjalność to prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo pracy, podatki, na terenie Lubelskie, Mazowieckie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Zachód w Lublinie Tomasz Walenda Kancelaria nr XXVIII

 • Lublin

Kancelaria Komornicza Komornika Sądowego Tomasza Walendy ma swoją siedzibę we właściwości Sądu Rejonowego Lublin Zachód w Lublinie. Ponadto tutejszy Komornik może prowadzić postępowania egzekucyjne na terenie całej apelacji lubelskiej. Do zadań, które wykonuje, można zaliczyć w szczególności wykonywanie orzeczeń sądowych o roszczenia pieniężne oraz niepieniężne oraz wykonuje orzeczenia o zabezpieczenie (egzekucja z ruchomości, z nieruchomości, postępowania alimentacyjne, spis inwentarza, doręczanie korespondencji, opróżnienie lokalu - tzw. eksmisja itp.). Komornik w dochodzeniu należności korzysta z szeregu dostępnych narzędzi: bazy OGNIVO, e-CEPIK, CBDKW, ZUS i szeregu innych baz teleinformatycznych pomagających w

Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Kosman

 • Lublin

Kancelaria świadczy usługi związane z prowadzeniem sprawy cywilnych i rodzinnych. W zakresie zainteresowania Kancelarii pozostają sprawy z zakresu sporów z bankami i ochroną konsumentów. Kancelaria świadczy także usługi związane z realizacją roszczeń kredytów frankowych. Kancelaria działa od 2017 r. Z działalnością prawniczą jestem związana od 2014 r.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Albin

 • Lublin

Kancelaria oferuję pełną obsługę klientów indywidualnych jak również świadczy usługi prawne na rzecz przedsiębiorców. Obszar praktyki obejmuje prawo karne, cywilne, administracyjne, rodzinne, spadkowe i gospodarcze. Jako adwokata cechuje mnie zaangażowanie, profesjonalizm oraz odpowiedzialne podejście do powierzonych mi obowiązków, dla mnie klient nie jest tylko teczką i numerem sprawy, w pierwszej kolejności widzę człowieka i trapiący go problem prawny który należy rozwiązać ku obopólnemu zadowoleniu. Empatia to dziś towar deficytowy, dlatego uważam, że adwokat poza znajomością prawa powinien również poniekąd wcielać się w postać psychologa, by móc jak najlepiej zrozumieć problem i pomóc wypracować korzystne rozwiązanie. W celu

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Morawska

 • Lublin

Jestem adwokatem i właścicielem Kancelarii Adwokackiej w Lublinie. Jako adwokat reprezentuję klientów przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi oraz organami ścigania. Świadczę usługi prawne na każdym etapie postępowania. Moje atuty to bogate doświadczenie procesowe, indywidualne podejście do klienta, wnikliwość i profesjonalizm. Od lat świadczę usługi prawne z zaangażowaniem i pasją, zdobywam nowe kwalifikacje oraz poszerzam swoje kompetencje. W pracy adwokata kieruję się Kodeksem Etyki Adwokackiej, który stanowi, że interesów swojego Klienta należy bronić w sposób „odważny i honorowy”.

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Okoniewski

 • Lublin

Nasza kancelaria funkcjonuje od 2013 roku.Naszą wiodącą działalnością jest obsługa prawna podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. W zależności od oczekiwań naszych Klientów świadczymy pomoc prawną prowadząc indywidualne sprawy lub w formie kompleksowej i stałej obsługi prawnej. W ramach tej specjalizacji świadczymy usługi m.in. w zakresie reprezentowania przed sądami i organami administracji publicznej, sporządzania projektów umów, tworzenia opinii prawnych i udzielania porad prawnych. Szczególną uwagę zwracamy na cele biznesowe klienta, bacząc by ich realizacja mieściła się w granicach prawa. Oferta stałej obsługi prawnej jest zawsze dopasowywana do oczekiwania i profilu działalności Klienta. W tym zakresie jesteśmy elastyczni i

KSK Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych

 • Lublin

Kancelaria KSK, Klimkowski Samulak Kutrzuba To kancelaria współpracująca z szeregiem specjalistów, takich jak notariusze, biegli z zakresu szacowania wartości nieruchomości, doradcy podatkowi, księgowi, rewidenci, rzecznicy patentowi, oraz prawnicy wyspecjalizowani w odpowiednich działach prawnych, m.in. w prawie rodzinnym, spadkowym, pracy, obrotu nieruchomościami, ale przede wszystkim prawie gospodarczym. Każdy współpracujący z naszą kancelarią prawnik dysponuje bogatym doświadczeniem oraz szeroką wiedzą. Sprawy, które powierzają nam nasi Klienci, traktujemy indywidualnie dobierając najbardziej optymalne metody i środki postępowania, co sprawia, iż jesteśmy bardzo skuteczni i efektywni. Głównym celem, który przyświeca naszej pracy jest

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Sokołowska

 • Lublin

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Sokołowska z siedzibą w Lublinie świadczy fachową pomoc prawną. Jako doświadczony Radca Prawny gwarantuję pełen profesjonalizm oraz indywidualne i kompleksowe podejście do Państwa sprawy. Współpracuję z podmiotami gospodarczymi, spółkami prawa handlowego, spółkami cywilnymi, a także osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą oraz z Klientami indywidualnymi. Specjalizuję się w profesjonalnej obsłudze prawnej i doradztwie dla biznesu. Posiadam obszerną wiedzę z zakresu środków unijnych oraz zamówień publicznych. W obszarze moich zainteresowań leżą sprawy pracownicze, RODO, jak również uzyskiwanie rekompensat dla poszkodowanych.

Kancelaria notarialna Notariusz Laura Ferorelli

 • Lublin

Notariusz Laura Ferorelli jest osobą zaufania publicznego. W sposób przystępny i zrozumiały udzieli Państwu wszelkich niezbędnych informacji dotyczących dokumentów wymaganych do dokonania czynności notarialnych, wyliczy wysokości taksy notarialnej oraz należnych podatków i opłat sądowych, a ponadto zapewni rzetelną, profesjonalną oraz indywidualną obsługę dokonywania czynności notarialnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz zasadami etyki zawodowej notariuszy, tak by zagwarantować Państwu bezpieczeństwo obrotu prawnego, zachowując przy tym bezstronność i staranność.

Kancelaria Radcy Prawnego dr hab. Andrzej Gorgol

 • Lublin

Kancelaria Radcy Prawnego dr Andrzej Gorgol łączy specjalistyczną wiedzę prawniczą i umiejętnością jej stosowania. Atutem jest osoba dr hab. Andrzeja Gorgola, który jest pracownikiem naukowym - kierownikiem Katedry Prawa Administracyjnego i Finansowego UZ , autorem licznych publikacji naukowych z zakresu przede wszystkim prawa finansowego, podatkowego, celnego, dewizowego. Jest członkiem Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Lublinie. Poza wykonywaniem zawodu radcy prawnego ma on także doświadczenia w przekształceniach przedsiębiorstw publicznych, syndyka i nadzorcy sądowego, członka rad nadzorczych, eksperta w procesach legislacyjnych. Kancelaria świadczy usługi prawnicze zarówno w formie stałej obsługi, jak i w zakresie prowadzenia spraw

Ranking Specjalistów od Prawa Gospodarczego obejmuje również takie miejscowości jak: Lublin, Turka, Prawiedniki, Mętów, Dominów, Wilczopole, Pliszczyn, Bystrzyca, Głuszczyzna, Elizówka, Lipniak, Ćmiłów, Sobianowice, Rudnik, Wólka, Nowiny, Kliny, Łysaków, Prawiedniki-Kolonia, Świdniczek. więcej...