Prawo gospodarcze Łomża - Najlepsi w 2021

Kancelarie Prawa Gospodarczego w Łomży, 2022

55 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Prawo gospodarcze Łomża - Ranking Najlepsi 2022

Już 55 Specjalistów od Prawa Gospodarczego z Łomży złożyło 39926 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od prawa gospodarczego może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Prawa Gospodarczego w 2022 r. z Łomży.

Prawo gospodarcze Łomża
Paweł C.

Polecam Adwokata Michała z całych sił ponieważ wszystkie jego sprawy stawia na najwyższym poziomie nie ma dla niego sprawy błahej i nie do rozwiązania zawsze stara się podejść do sprawy profesjonalnie i z całym zaangażowaniem za co mu bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

5.0 (29 opinii)
Jacek B.

Pełen profesjonalizm i ogromna doza empatii. Polecam gorąco tego wspaniałego człowieka. Oczywiście jestem usatysfakcjonowany w 100%.

5.0 (4 opinie)
Jerzy S.

Dziękuję Pani mecenas Katarzynie za profesjonalne poprowadzenie sprawy. Pani Mecenas ma ogromną wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu spraw dotyczących unieważnienia umowy kredytu frankowego. Jest bardzo rzeczowa i świetnie przygotowana na każdym etapie postępowania. Zaangażowanie i znajomość tematyki kredytów frankowych doprowadziły do pozytywnego rozstrzygnięcia mojej sprawy. Otrzymałem również dużo wsparcia, oraz mogłem swobodnie porozmawiać o swoim problemie. Pani mecenas wyjaśnia wszystko co niezrozumiałe, ma wiele cierpliwości i wiedzy, a co ważne ma też umiejętność jej przekazania. Serdecznie polecam!

5.0 (21 opinii)
Andrzej J.

Bardzo słowni, ceny za usługę mniejsze niż umiarkowane. Polecam.

5.0 (2 opinie)

Więcej Specjalistów od Prawa Gospodarczego z Łomży

Joanna S.

Sprawa o alimenty. Po pierwszej rozmowie telefonicznej z Panią Ania, przed podpisaniem współpracy wiedziałam, że to będzie właśnie ona. Mimo kilku innych otrzymanych ofert Pani Ania była od początku na 1 miejscu -stawiała sprawę jasno i przejrzyście, wytłumaczyła mi jak „krowie na rowie” co jeszcze potrzebuje i dlaczego. Poświęciła dużo pracy w czytaniu „tony” pism które sama pisałam. Współpracę oceniam 10/10, kontakt super. Polecam każdemu z czystym sumieniem!

5.0 (7 opinii)

Fizyczna ochrona obiektów, ochrona imprez, projektowanie i wykonywanie instalacji alarmowych i telewizji przemysłowej, konwoje, windykacja należności, pisanie pism procesowych, poszukiwanie osób i przedmiotów, śledztwa kryminalne, wykrywanie podsłuchów, wywiad gospodarczy, zbieranie dowodów w sprawach rozwodowych, sprawadznie zachowań dziecka,sprawdzanie rzetelności opiekunek dziecka i osoby starszej.ZAPEWNIAM PEŁNĄ DYSKRECJĘ I RZETELNOŚĆ

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Kulesza

 • Zambrów
 • 21 km od Łomża
Bogusława K.

Miałam zaszczyt niedawno korzystać z usługi Kancelarii Radcy Prawnego Pana Michała Kuleszy. Sprawnie, konkretnie i szybko sprawa była załatwiona. Bardzo dziękuję i jestem wdzięczna Panu Kuleszy za pomoc. Oceniam na najwyższy stopień współpracę i podejście do sprawy oraz do klienta. Profesjonalnie. Polecam wszystkim którzy potrzebują radcy prawnego. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Wdzięczna BK.

5.0 (7 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Gospodarczego w Łomży

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Gospodarczego i szukasz nowych Klientów z Łomży lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksander Olender

 • Ostrów Mazowiecka
 • 40 km od Łomża
Tomasz P.

Bardzo profesjonalne podejście, widać, że jest to profesjonalista i fachowiec, poza tym wykonawca zadawał konkretne, jasne i czytelne pytania i takie odpowiedzi ode mnie uzyskał. Bardzo polecam, na pewno skorzystam w przyszłości jeśli będzie taka nowa potrzeba.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka mec. Michał Brodecki w Białymstoku zajmuje się obsługą klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Prowadzimy sprawy z zakresu: - prawo cywilne; - prawo karne; - prawo rodzinne; - prawo spadkowe; - prawo gospodarcze; - prawo pracy i ubezpieczeń społecznych; - prawo administracyjne; - prawo autorskie.

Kamila W.

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Adwokat. Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta oraz sprawy.

5.0 (5 opinii)
Joanna S.

Świetna współpraca pod każdym względem. Pełen profesjonalizm Pani Magdaleny Bielonko-Kierasińskiej, Jej indywidualne podejście do klienta, rzeczowość, życzliwość oraz doświadczenie przyczyniły się do szybkiego i pozytywnego zakończenia sprawy. Zdecydowanie polecam.

5.0 (11 opinii)

Kancelariia Radcy Prawnego Luiza Bałdowska

 • Białystok
Michał R.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy; sprawa zakończyła się po mojej myśli!

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Zalewska

 • Białystok

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Zalewska zajmuje się sprawami z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego, prawa medycznego, prawa konsumenckiego (spory konsumentów z instytucjami bankowymi) oraz prawa rodzinnego. W swoich działaniach Kancelaria wyróżnia się rzetelnością oraz starannością, aby zaprezentować klientowi możliwe rozwiązania problemów.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Jaroch

 • Białystok
Teresa K.

Profesjonalizm i pełne zaangażowanie. Ogromna wiedza merytoryczna oraz doświadczenie.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Grochowska-Rejmaniak

 • Białystok
Katarzyna M.

Bardzo polecam Panią Adwokat. Zaczynałyśmy od sprawy rozwodowej, udało się wywalczyć alimenty i kontakty takie jak chciałam, a mężowi ograniczyć władzę rodzicielską. Teraz skończyłyśmy już w pierwszej instancji podział i jestem naprawdę zadowolona, rozliczyłam darowizny i remonty, których nawet nie wiedziałam, że mogę rozliczyć. Na każdym etapie bez problemu z kontaktem, zaangażowana, rozsądna i co ważne - nieugięta, kiedy mi już zaczynało brakować sił na to wszystko. Naprawdę polecam.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Małyszko

 • Białystok
Kasia K.

Pani adwokat odroczyła mojemu bratu karę pozbawienia wolności! Brat pracuje za granicą, nie musiał przyjeżdżać nawet do sądu. Kontakt bezproblemowy w sprawach podbramkowych najlepsza. Pomogła bratu uniknąć więzienia. W imieniu brata i całej rodziny serdecznie dziękujemy.

5.0 (18 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Adrian Sylwanowicz

 • Białystok
Ewa S.

Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Adriana Sylwanowicza. Podchodzi do spraw bardzo profesjonalnie i rzetelnie, zawsze jest gotowy pomóc, wyjaśnia wszystko i informuje na bieżąco jak postępuje dana sprawa. Polecam serdecznie.

5.0 (12 opinii)

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Białymstoku Mariusz Wiszenko

 • Białystok

Licytacje komornicze są powszechnym elementem postępowania egzekucyjnego, które musi być przeprowadzane przez komornika. Komornik to funkcjonariusz publiczny, który działa przy właściwym terytorialnie Sądzie Rejonowym. Dla Białegostoku i okolicznych gmin może to być Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Białymstoku Mariusz Wiszenko. By było możliwe przeprowadzenie licytacji komorniczej lub jakiegokolwiek innego postępowania komorniczego, konieczne jest posiadanie odpowiedniego tytułu wykonawczego, który jest nadawany przez sąd.

Adwokat sprawy cywilne i karne

 • Białystok
Piotr Z.

Bardzo dobry kontakt, wszystko dokładnie wytłumaczone jasno i przejrzyście.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Beata Kajewska

 • Białystok

Adwokat Beata Kajewska świadczy obsługę prawną przedsiębiorców i osób fizycznych od 2014 r. Uczestniczy w obsłudze prawnej przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie rynku nieruchomości, branży spedycyjnej i produkcyjnej. Zajmuje się sprawami rodzinnymi (rozwód, alimenty, kontakty), prowadzi sprawy spadkowe, w tym dział spadku. Obszarem szczególnego zainteresowania jest rynek nieruchomości, prawo pracy i prawo budowlane.

Kancelaria Prawna AgresLex

 • Białystok
Eleonora J.

Szybkość działania ale przede wszystkim rzetelnosc i profesjonalizm biura OBSŁUGI, do którego aż chce się przyjść, bo tam pracownicy nie tylko są bardzo mili, ale też bardzo pomocni,wszystko tłumaczą przejrzyście i z empayią do LUDZI. A zatem polecam WSZYSTKIM. Najważniejsze jest to, że mają przystępne ceny dla każdego.

5.0 (25 opinii)

Thetektyw

 • Białystok

Świadczymy usługi na rynku od 1995. Zapraszamy do współpracy, jeżeli usługi, których szukasz to wywiad gospodarczy. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to teren całej Polski. Chcemy, by Klienci byli zadowoleni korzystając z oferowanych przez nas usług.

Kancelaria Adwokacko - Radcowska Mielczarczyk i Wojtkowska - Bednarczuk sp. c.

 • Wyszków
Marian S.

Adwokat Klaudia Mielczarczyk jest adwokatką, której można zaufać, dokładnie wyjaśnia sposób przebiegu sprawy sądowej, szybka odpowiedź przez e-mail czy telefon, a to jest ważne dla klienta. Polecam adwokat Klaudię Mielczarczyk za jej doświadczenie i obowiązkowość.

5.0 (20 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mariusz Karp

 • Białystok
Anna K.

Z Panem Mecenasem współpracowałam już w dwóch sprawach. Jego pomoc okazała się bezcenna i zaoszczędziła mi niepotrzebnego stresu. Z całego serca mogę polecić jego usługi także tym, którzy po raz pierwszy potrzebują pomocy adwokata. Nikt tak jak on nie wytłumaczył mi tych zawiłych spraw tak jasno. Dzięki niemu wiedziałam na czym stoję i podjęcie jakich decyzji będzie dla mnie najlepsze. Polecam.

5.0 (8 opinii)

Pomoc Prawna Adwokaci i Radcy Prawni

 • Białystok

Profesjonalna pomoc prawna w sprawach karnych, gospodarczych i cywilnych. Nasi prawnicy specjalizują się w konkretnych dziedzinach prawa, dzięki temu zapewniamy Państwu usługi na najwyższym z możliwych poziomów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zostaw numer a oddzwonimy.

Kancelaria Radcy Prawnego Adrianna Winnicka-Siergiejuk

 • Białystok
Iwona S.

Profesjonalna porada i obsługa prawna. Polecam. Jeśli masz problem zgłoś i znajdzie się rozwiązanie.

5.0 (3 opinie)

Adwokat Paweł Zaniewski Kancelaria Adwokacka

 • Białystok
Anna S.

Profesjonalne podejście i godne polecenia zaangażowanie w sprawę. Adwokat, któremu można zaufać. Polecam.

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Adam Sural

 • Białystok
Katarzyna A.

Witam serdecznie i cieplutko. Polecam Pana Mecenasa Adama. Bardzo jest miły. Pomaga w trudnej sytuacji, wytłumaczy tak że każda osoba zrozumie, jest wyrozumiały, konkretny. Angażuje się w sprawę którą podejmuje. Z całego serca polecam. Pozdrawiam serdecznie i cieplutko.

5.0 (11 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Sławomir Osuch

 • Wyszków

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Szypulski

 • Ełk
Jadwiga C.

Porada była b. dobra. Jestem zadowolona. Dziękuję .

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego Józef Jurkowski

 • Jurowce
Paweł R.

Rzetelny specjalista z dużą wiedzą dostępny w niestandardowych godzinach. Polecam współpracę szczególnie firmom.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pełszyńska

 • Ełk

Celem Mojej Kancelarii jest rozwiązywanie problemów Klientów oraz troska o Ich bezpieczeństwo w obrocie prawnym. Kancelaria podejmuje zarówno stałą, jak i doraźną współpracę, świadcząc pomoc prawną na rzecz: osób fizycznych, przedsiębiorców oraz jednostek samorządu terytorialnego. Zdobyta wiedza praktyczna i teoretyczna oraz posiadane umiejętności pozwalają świadczyć na rzecz Klientów usługi o najwyższej jakości przy jednoczesnym zachowaniu niewygórowanych cen. Moja Kancelaria specjalizuje się w dziedzinie: prawa rodzinnego (np. postępowanie o rozwód, alimenty, władza rodzicielka, podział majątku); prawa spadkowego (np. postępowanie o stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek); prawna cywilnego (np. postępowanie o zapłatę, o

Ewa Lelmacher Kancelaria Radcy Prawnego

 • Ełk
Elżbieta B.

Wspinania radczyni prawna. Uprzejma i kompetentna, bardzo mi pomogła w mojej sprawie. Polecam wszystkim.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Adwokacka

 • Ełk
Jacek

Rozmowa profesjonalna, rzeczowa, szybko sporządził pismo i poradził co zrobić, myślę, że będzie mnie reprezentował w przyszłości.

5.0 (1 opinia)

Doradztwo Prawne Konrad Sadziak

 • Pułtusk

Linia Prawa Kancelaria Radcy Prawnego Marta Drabiuk

 • Bielsk Podlaski

Kancelaria świadczy usługi w sprawach: - sporów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych - cywilnych (w tym sprawy o zapłatę) - rodzinnych (rozwody, alimenty, podział majątku) - gospodarczych (obsługa podmiotów gospodarczych o strukturach właścicielskich a także działających w ramach holdingu) - sporach z bankami i instytucjami finansowymi - karnych

Marta Piasecka Adwokat Kancelaria Adwokacka

 • Szczytno
Agnieszka T.

Korzystałam i korzystam z usług kancelarii. Pani Marta miła, życzliwa, zaangażowana, konkretna oraz dociekliwa. Dziękuję za pomoc Pani Marto.

5.0 (3 opinie)

P.H.U contact Inkasso

 • Poświętne
 • 57 km od Łomża

Obrót wierzytelnościami, windykacja. windykacja zaległych alimentów. Mam 20-letnie doświadczenie w zakresie windykacji należności i obrotu wierzytelnościami. Przygodę z oferteo dopiero zaczynam i nie dysponuję opiniami Klientów - zresztą nie każdy chce się chwalić zatorami w płatnościach. Współpraca w ramach prowadzonej działalności gospodarczej z syndykami przy windykacji i odzyskiwaniu majątku do masy upadłości. Z wykształcenia jestem prawnikiem.

Agencja Detektywistyczna Wlaker

 • Giżycko
Michał A.

Profesjonalna firma w każdym calu. Ogromne umiejętności. Polecam.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego Marek Łebkowski

 • Ciechanów

Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Machul

 • Ciechanów
Andrzej Z.

Polecam Pana Mecenasa B. Machula jako bardzo dobrego specjalistę w sprawach gospodarczych i handlowych. Jego pomoc okazała się nieoceniona w naszej firmie.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego dr Paweł Izdebski

 • Siedlce
Piotr K.

Polecam serdecznie usługi dr. Izdebskiego. Zdecydowanie jeden z najlepszych radców prawnych, z którymi miałem do tej pory okazję współpracować. Bardzo skuteczny w swoich działaniach. Oprócz rozległej wiedzy merytorycznej, jest również niezwykle komunikatywną osobą, która potrafi w przystępny sposób wytłumaczyć nierzadko bardzo zawiłe zagadnienia prawne. W pełni zasłużone 5 gwiazdek.

5.0 (4 opinie)

Przystanek Prawnik Kompleksowa Obsługa Prawna Sp. z o.o.

 • Siedlce
Mariusz B.

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, pełna obsługa, miła atmosfera. Osobiście jestem bardzo zadowolony ze współpracy i będą polecał każdemu kto będzie potrzebował pomocy prawnej

5.0 (7 opinii)

Tomasz Jabłonowski "UBEZPIECZENIA"

 • Mława

Jest mi bardzo miło gościć Cię na moim profilu. Kilka słów o Mnie, Czy myślisz o zabezpieczaniu swojej firmy na wypadek trudności finansowych? 👇 ✅ Specjalizuję się w zakresie wsparcia dla przedsiębiorstw, postępowania oddłużeniowego, restrukturyzacją i obsługi prawnej , 🤝 Skutecznie pomagam Klientom i rozwiązywać nawet najbardziej złożone problemy. Reprezentuje firmę Biznes Na Plus, która od 13 lat wspiera Klientów w rozwijaniu firm, w odzyskiwaniu płynności finansowej oraz budowaniu strategii finansowej. Z roku na rok powiększamy swoje zasoby o kolejne działy i specjalizacje. Rozwijamy się w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów i zmian na rynku. 👉 KONSULTACJE I DORADZTWO RESTRUKTURYZACYJNE 👉 WERYFIKACJA I OPINIOWANIE UMÓW

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Seroczyński

 • Mińsk Mazowiecki

Nazywam się Marek Seroczyński i jestem wpisany na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie. Studia prawnicze ukończyłem na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Po ukończeniu aplikacji adwokackiej, samodzielną praktykę rozpocząłem od założenia kancelarii w Mińsku Mazowieckim. Podjąłem się wówczas wymagającego wyzwania świadczenia pomocy prawnej w trudnych, skomplikowanych sprawach, dotyczących głównie prawa nieruchomości, prawa konsumenckiego (w tym również spraw tzw. kredytów frankowych), prawa gospodarczego oraz prawa cywilnego. Zaangażowanie oraz determinacja w osiągnięciu zamierzonego celu jakim było zdobycie zaufania nowych klientów zaowocowały rozwojem kancelarii, a co za tym idzie – potrzebą przeniesienia

Kancelaria Notarialna Mateusz Borsucki

 • Sulejówek

POMOC PRAWNA - Eliza Rumowska

 • Łosice

Szanowni Państwo Obsługuję sprawy Klientów od 1997r, a na własny rachunek od 2008r z szerokiego zakresu ale przede wszystkim: prawo rodzinne, cywilne, spadkowe, gospodarcze, administracyjne, służebność przesyłu. Szerokie doświadczenie w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie, pomocy w prowadzeniu firmy przy użyciu instrumentów elektronicznych oraz w zakresie prawa konsumenckiego także z perspektywy przedsiębiorcy sprzedającego towary i usługi konsumentom. Jestem absolwentka wydziału prawa Uniwersytetu Warszawskiego - rok 1997r. Mam ponad 10 lat (od 1997r) pracy etatowej na różnych szczeblach administracji, a także w firmach i przedsiębiorstwach, a następnie rozpoczęłam działalność (własne biuro) od 2008. Obsługuję Klientów online

Ranking Specjalistów od Prawa Gospodarczego obejmuje również takie miejscowości jak: Łomża, Konarzyce, Wygoda, Gać, Siemień nadrzeczny. więcej...